|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
26.6.2015 22:21:47   
minie

IZVORNA PORUKA: Melanies

minie - Znam za taj lak inglotov, međutim vidjela sam neka djevojka na yt da je testirala i ne propušta vodu. :(
Medić- hvala i tebi na odgovoru, sad sam malo guglala tu knu ne sviđa mi se baš puno mi drečavo izgleda, tebi svakako hvala. user posted image

I kako sa šminkom deverate? Ja stavljam samo puder jer bez njega izgledam bolesna, nije neki teški, ustvari to je CC krema i za usne lagano rozi karmin, šta mislite je li se može preko toga uzeti abdest?


Ja znam djevojku koja je pokrivena, kao i sve zene iz njene porodice i koristi ovaj lak, pa kontam, valjda je provjeren. Ima bas ta vrsta sto.propusta vodu, ali i oni klasicni.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Melanies)
Neposredna veza do poruke: 1276
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
26.6.2015 22:26:17   
Medić*

IZVORNA PORUKA: minie


IZVORNA PORUKA: Melanies

minie - Znam za taj lak inglotov, međutim vidjela sam neka djevojka na yt da je testirala i ne propušta vodu. :(
Medić- hvala i tebi na odgovoru, sad sam malo guglala tu knu ne sviđa mi se baš puno mi drečavo izgleda, tebi svakako hvala. user posted image

I kako sa šminkom deverate? Ja stavljam samo puder jer bez njega izgledam bolesna, nije neki teški, ustvari to je CC krema i za usne lagano rozi karmin, šta mislite je li se može preko toga uzeti abdest?


Ja znam djevojku koja je pokrivena, kao i sve zene iz njene porodice i koristi ovaj lak, pa kontam, valjda je provjeren. Ima bas ta vrsta sto.propusta vodu, ali i oni klasicni.



Ja sam za taj lak cula ovdje na forumu, i kao sto minie rece cula sam da ga ima u Sa i da je poskup. Ali pojma nemam vezano za abdest. Ja gdje ne volim lakiranje pa nisam ni istrazivala o tome.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1277
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
2.7.2015 3:39:12   
nanaca
Da li zena muslimanka moze ici kod muskog dr za sterilitet, buduci da zenskog dr iz te oblasti nema u Sarajevu?

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1278
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
3.7.2015 14:27:16   
Mamica24
Selam drage moje.

Jedno pitanje... ja kupih djeci kapi propolisa od jednog pcelara vidim raja kupuje kazu super za imunitet. .. al ja pojma nisam imala da se to pravi sa alkoholom tek sad procitas na netu...

Sta sad da radim, jel ih haram koristiti ili sta... bas sam zapela...
Ne znam sta da radim... kontala djeci kapati u caj i sok ...

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 1279
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
3.7.2015 18:44:03   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Selam drage moje.

Jedno pitanje... ja kupih djeci kapi propolisa od jednog pcelara vidim raja kupuje kazu super za imunitet. .. al ja pojma nisam imala da se to pravi sa alkoholom tek sad procitas na netu...

Sta sad da radim, jel ih haram koristiti ili sta... bas sam zapela...
Ne znam sta da radim... kontala djeci kapati u caj i sok ...



i ja sam se tako zeznula pa kupila tinkturu ginka. eno jos stoji u frizideru a niko je ne koristi.

ja sam za djecu koristila propolis sprej za grlo na bazi vode. pitaj kod pcelara

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 1280
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
4.7.2015 0:09:21   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: nanaca

Da li zena muslimanka moze ici kod muskog dr za sterilitet, buduci da zenskog dr iz te oblasti nema u Sarajevu?

Može,u slučaju nužde,da nema ženskog dr.,
a Allah zna najbolje...user posted image

Nek me naša Jasmin ispravi ako griješimuser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 1281
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
4.7.2015 11:19:13   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: nanaca

Da li zena muslimanka moze ici kod muskog dr za sterilitet, buduci da zenskog dr iz te oblasti nema u Sarajevu?

Može,u slučaju nužde,da nema ženskog dr.,
a Allah zna najbolje...user posted image

Nek me naša Jasmin ispravi ako griješimuser posted image

I ja sam istog stava, s tim da treba pitati nekog sa zvanjem ispred imena.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 1282
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
4.7.2015 11:22:37   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Selam drage moje.

Jedno pitanje... ja kupih djeci kapi propolisa od jednog pcelara vidim raja kupuje kazu super za imunitet. .. al ja pojma nisam imala da se to pravi sa alkoholom tek sad procitas na netu...

Sta sad da radim, jel ih haram koristiti ili sta... bas sam zapela...
Ne znam sta da radim... kontala djeci kapati u caj i sok ...

Ja ne bih.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 1283
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
4.7.2015 17:35:37   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: nanaca

Da li zena muslimanka moze ici kod muskog dr za sterilitet, buduci da zenskog dr iz te oblasti nema u Sarajevu?

Može,u slučaju nužde,da nema ženskog dr.,
a Allah zna najbolje...user posted image

Nek me naša Jasmin ispravi ako griješimuser posted image

I ja sam istog stava, s tim da treba pitati nekog sa zvanjem ispred imena.


Zenskog doktora uvijek ima. Pitanje je da li pacijantica ima povjerenje u tog zenskog doktora. To su ozbiljne stvari. Znam da sam ja tako razmisljala kad sam imala rizicnu trudnocu i povjerenje samo u jednog doktora koji je muskarac. U njegov profesionalan odnos prema pacijanticama nisam sumnjala. Uostalom, doktori najcesce rade u pratnji medicinske sestre, pa nema ni osamnivanja sto bi mozda nekim zenicama smetalo user posted image



Opet, svako za sebe odlucuje user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1284
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
4.7.2015 19:59:21   
Galicia
Zenskog doktora uvijek ima.


Hajde dokazi da uvijek i na svakom koraku imas zenskog doktora uze specijalnosti kao sto je sterilitet, tj fertility.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1285
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
5.7.2015 1:41:07   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: Galicia

Zenskog doktora uvijek ima.


Hajde dokazi da uvijek i na svakom koraku imas zenskog doktora uze specijalnosti kao sto je sterilitet, tj fertility.


Slažem se s Galiuser posted image
Npr kod nas ima samo jedna dr (ginekolog) i ne radi ni jednoj bolnici,
ima samo privatnu ordinaciju...
ženski dr. ima jakooo malo...
Uslovi su takvi,a i insan je dužan da se liječi

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1286
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
5.7.2015 3:02:48   
nanaca
@Jasmin - mozes li mi na pp poslati prijedlog za osobu koja ima dovoljno znanja o ovome, kako bih pitala ono sto me zanima?

< Poruku je uredio nanaca -- 5.7.2015 3:06:27 >

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1287
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
5.7.2015 3:05:03   
nanaca

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: nanaca

Da li zena muslimanka moze ici kod muskog dr za sterilitet, buduci da zenskog dr iz te oblasti nema u Sarajevu?

Može,u slučaju nužde,da nema ženskog dr.,
a Allah zna najbolje...user posted image

Nek me naša Jasmin ispravi ako griješimuser posted image

I ja sam istog stava, s tim da treba pitati nekog sa zvanjem ispred imena.


Zenskog doktora uvijek ima. Pitanje je da li pacijantica ima povjerenje u tog zenskog doktora. To su ozbiljne stvari. Znam da sam ja tako razmisljala kad sam imala rizicnu trudnocu i povjerenje samo u jednog doktora koji je muskarac. U njegov profesionalan odnos prema pacijanticama nisam sumnjala. Uostalom, doktori najcesce rade u pratnji medicinske sestre, pa nema ni osamnivanja sto bi mozda nekim zenicama smetalo user posted image



Opet, svako za sebe odlucuje user posted image


Super vijest! Preporuci mi onda makar jednu doktoricu koja je specijalistica u oblasti bracnog steriliteta.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1288
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
5.7.2015 13:29:40   
jasmin

IZVORNA PORUKA: nanaca

@Jasmin - mozes li mi na pp poslati prijedlog za osobu koja ima dovoljno znanja o ovome, kako bih pitala ono sto me zanima?

Pitaj na minber.ba user posted image . Nadam se da ce odgovor biti pozitivan, kako i mislim da je.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 1289
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
5.7.2015 14:29:50   
magicalani

IZVORNA PORUKA: nanaca


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: nanaca

Da li zena muslimanka moze ici kod muskog dr za sterilitet, buduci da zenskog dr iz te oblasti nema u Sarajevu?

Može,u slučaju nužde,da nema ženskog dr.,
a Allah zna najbolje...user posted image

Nek me naša Jasmin ispravi ako griješimuser posted image

I ja sam istog stava, s tim da treba pitati nekog sa zvanjem ispred imena.


Zenskog doktora uvijek ima. Pitanje je da li pacijantica ima povjerenje u tog zenskog doktora. To su ozbiljne stvari. Znam da sam ja tako razmisljala kad sam imala rizicnu trudnocu i povjerenje samo u jednog doktora koji je muskarac. U njegov profesionalan odnos prema pacijanticama nisam sumnjala. Uostalom, doktori najcesce rade u pratnji medicinske sestre, pa nema ni osamnivanja sto bi mozda nekim zenicama smetalo user posted image



Opet, svako za sebe odlucuje user posted image


Super vijest! Preporuci mi onda makar jednu doktoricu koja je specijalistica u oblasti bracnog steriliteta.

Imas kod mehmedbasica zensku doktoricu, pa ako si u sarajevu ili okolini nazovi pa se dogovori. Sretno...

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 1290
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
5.7.2015 14:33:27   
magicalani
http://mehmedbasic.ba/zavod/upoznajte-nas-tim/

Evo ti i link osoblja kod njih...nadam se da sam pomogla. Sretno.

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 1291
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
5.7.2015 14:49:00   
nanaca
Hvala svima na odgovorima. Znam da imate dobru nakanu, ali vas molim da shvatite da trazim, ako je mogu pronaci, zenskog dr specijalisticu za sterilitet, a ne specijalisticu ginekologije i opstetricije...znam da njih ima na svakom cosku.

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 1292
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
6.7.2015 0:13:14   
magicalani

IZVORNA PORUKA: nanaca

Hvala svima na odgovorima. Znam da imate dobru nakanu, ali vas molim da shvatite da trazim, ako je mogu pronaci, zenskog dr specijalisticu za sterilitet, a ne specijalisticu ginekologije i opstetricije...znam da njih ima na svakom cosku.

Ja ne razumijem odgovor, medhmedbasiceva ordinacija se i bavi sterlilitetom, valjda ti je poznato. Kao i balici u
tuzli, gdje isto imas zenu koliko znam. Pitaj na cekaonici ipak...iako mislim da sam u pravu.

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 1293
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
12.7.2015 22:59:02   
ijaa
Ja ne znam jesam li na pravoj temi...ni ne znam ko je Jasmin, ali vidim da je pitate nesto oko vjere..pa imam i ja pitanje, koji je postupak klanja kurbana za novorodjeno dijete, da li se taj kurban pece? Cula sam da se ispece pa pozove kuci, ali evo moj djever ispekao pa podjelio, a i ja isto trebam ovo koji dan? Uglavnom sve me zanima, oko ove vrste kurbana! Lp

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 1294
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
12.7.2015 23:14:03   
salmy

IZVORNA PORUKA: ijaa

Ja ne znam jesam li na pravoj temi...ni ne znam ko je Jasmin,

ama ne znam ni ja zenouser posted image znam, samo da vozi motor i voli ljubicasto ..voljela bih je upoznati

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 1295
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
12.7.2015 23:23:55   
ijaa

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ijaa

Ja ne znam jesam li na pravoj temi...ni ne znam ko je Jasmin,

ama ne znam ni ja zenouser posted image znam, samo da vozi motor i voli ljubicasto ..voljela bih je upoznati

user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1296
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
13.7.2015 0:18:53   
minie

IZVORNA PORUKA: ijaa

Ja ne znam jesam li na pravoj temi...ni ne znam ko je Jasmin, ali vidim da je pitate nesto oko vjere..pa imam i ja pitanje, koji je postupak klanja kurbana za novorodjeno dijete, da li se taj kurban pece? Cula sam da se ispece pa pozove kuci, ali evo moj djever ispekao pa podjelio, a i ja isto trebam ovo koji dan? Uglavnom sve me zanima, oko ove vrste kurbana! Lp


Dok se Jasmin ne javi, evo ja da napisem kako smo mi uradili.
Zaklali kurban i skoro cijeli odnijeli u Pazaric u onaj zavod gdje su smjestene osobe sa poteskocama u razvoju, ono sto smo ostavili (cca 1/5, skuhala i zovnula najblize i to smo pojeli).

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 1297
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
13.7.2015 17:03:15   
dambolina
taj se kurban ispravno zove akika, pa proguglaj malo :) mi smo cijelog ispekli i pojeli i podjelili.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1298
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
13.7.2015 23:18:05   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ijaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ijaa

Ja ne znam jesam li na pravoj temi...ni ne znam ko je Jasmin,

ama ne znam ni ja zenouser posted image znam, samo da vozi motor i voli ljubicasto ..voljela bih je upoznati

user posted image


A kako joj tek plavo stoji moja Salmy, da mi je vidjeti jos kako se parkira, hajde motor sto voza, s autom se sada po iftarima sepuri user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 1299
   RE: Mi pitamo, Jasmin odgovara
15.7.2015 9:54:55   
salmy

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: ijaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ijaa

Ja ne znam jesam li na pravoj temi...ni ne znam ko je Jasmin,

ama ne znam ni ja zenouser posted image znam, samo da vozi motor i voli ljubicasto ..voljela bih je upoznati

user posted image


A kako joj tek plavo stoji moja Salmy, da mi je vidjeti jos kako se parkira, hajde motor sto voza, s autom se sada po iftarima sepuri user posted image

user posted image hhahahah ovo tek sad vidjeh

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *