|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: niska trudnoća-brži porod??
17.4.2012 15:06:47   
diyanna
Draga, nista se ne brini

nisi nam napisala u kojem si tjednu ali vjerujem da nije visok...kod mene je takodjer bebica ila jako nisko i pila sam 3 puta magnezij od 250, dabroston i bosoptin da bi se to "dole" ucvrstilo sve jer kako tjedni prolaze maternica raste prema gore i bebac se podize tako da je Bitno slusati upute ljekara izbjegavati sve sta je rekao i pridrzavati se terapije. ja sam sada u 35 tjednu i beba je super sada vise i ne moram mirovati mada cijelu trudnocu jesam...

cuvaj se samo napora i dugog stajanja a za ostalo ne brini

(odgovor članu pralina)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: niska trudnoća-brži porod??
17.4.2012 16:16:30   
Monaa
Meni je beba skroz nisko glavicom, da me na zadnjem pregledu i UZV preko stomaka bolio, a da ne govorim o bolovima u pubicnoj kosti od 7 mjeseca. Pritisce uzasno, ali mi dr nije nista rekao sta trebam tj sta ne trebam raditi, tako da i ne brinem previse. Samo se nadam da cu se tako lakse otvoriti. user posted image

(odgovor članu diyanna)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: niska trudnoća-brži porod??
17.4.2012 17:09:43   
pralina
ja sam u 16 sedmici trudnoce i do sad je bilo sve uredu dok mi danas to nije rekao i moram reci da sam preplasena.Samo molim boga da sve bude uredu.Ja pijem magnezijum 300+120mg vitamina C jednu dnevno i rekao mi da dodjem na kontrolu za dvije sedmice

_____________________________

"Samo vjera u Allaha dz.š.zaista pomaže"

(odgovor članu diyanna)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: niska trudnoća-brži porod??
11.5.2012 19:01:30   
Suncica_
ewo ja danas bila na pregledu, kazu bebu prawo nisko. dali mi dabroston, magnezijum i apaurin 2 mg; preporucuje se mirovanje i trebalo bi se wremenom swe stabilizowati kao i beba ce se pomaci. Bitno slusati samo doktora i nista na swoju ruku ne raditi... =)

(odgovor članu pralina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: niska trudnoća-brži porod??
11.5.2012 19:08:28   
M kao Mama
Moja je ito nisko od prvog dana, dogurali smo evo do 34 sedmice, još malo u 35 ulazimo, ali svaki dan uz šaku tebleta, injekcija, infuzije, ali hvala Bogu da i to ima

(odgovor članu Suncica_)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: niska trudnoća-brži porod??
12.5.2012 23:20:18   
Suncica_
Da, i bitno je ne biti pesimista. Polahko, dan po dan i to zacas prodje swe... Bitno je da se cuwas i da je beba uredu, da je zdrawa, stalno se pomjera... ( kod nas je prawi mali nestasko :P) a ostalo swe dodje na swoje

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *