|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:35:26   
bananica
stvarno je super svima koji imaju mogucnost kupovati vani....ja imam drugarica i rodica u njemackoj, al mi neprijatno peglati ih da mi kupuju robu za dijete

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:37:40   
hanabanana
Outlet selo Holandija.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:51:11   
bananica
ja na ovom linku nista ne mogu da vidim

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:56:07   
M kao Mama
Pa, mora se registrovati,

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 12:39:48   
škorpija
bila sma u teranovi neki dan, i faakt il sam ja luda, ali tamo od jdjecije  garderobe moda je samo nekoliko majica i bodija od pamuka, sve ostalo je sintetika, mislim da znam prepoznati sintetiku na dodir, i stvarno su bezobrazno to nabijaju cijene za sintetike stvari.

impidimpi bodiji su ekstra, ona traka obruba je tri puta sira nego kod onih npr u TL i stvarno ne moze se desiti da nitna ispadne( doduse i TL su ekstra kvalitetni bodiji, nama nitne ispadaju samo kod onih pcelica maja)

imamo i nekih ekstra kvalitetnih stvari babywalz, ne zanm ija je to marka, ali neke njihove stavari sam kupila u wenice radnji u robotu na socijalnom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 12:57:07   
Trnoruzica
Hanabanana, jel Geoxove tene narucujes postom, ili ti neko donosi? Interesuje me kolika bi postarina bila user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 13:10:19   
hanabanana
Mi kupujemo, uglavnom muz.
Zbog posla je dva puta godisnje u Holandiji.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 13:11:56   
Trnoruzica
OK, hvala user posted image
Moram i ja svog poslati na poslovni put user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 13:44:46   
lirio
puse mile moje...
ja , uglavnom, kupujem u TL...i bas sam zadovoljnauser posted image ...i starijem sinu a i bebacu... nekako su mi i kvalitetni i lijepi a i pristupačni, bar ja tako mislim... ponekad kupim nešto i u benettonu, vrtuljku, kidi oz-u... mislim da umjereno trosim na odjecu...solidno... mada nekad znam odvalitiuser posted image ... uglavnom, volim da je odjeca koju kupujem kvalitetna, udobna i lijepa... volim imati dvije stvari al da budu kako treba nego 20 a da su bezeuser posted image ...


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
31.8.2010 12:28:39   
shejla
ja kupujem najcesce na snizenjima, pa gdje god se zadese user posted image
Kupili smo stvarcica i u benettonu i u orchestri i oviesse-u, ali apsolutno su iste kao i one koje smo kupili u Zari ili Bingu ili na pijaci... U teranovu sam neki dan usla, cini mi se 2 put u zivotu, i kupili haljinicu za 9 km i 2 majice po 3,90 km. Uglavnom svugdje se moze naci i kvalitetno i nekvalitetno, ne znaci ako si usla u Benetton da je sve za sta ufatis dobro. Imam ja svojih stvari iz benettona koje nosam po kuci, jer su se ofucale ili razvukle poslije jednog pranja. A  imam stvari sa pijace koje su peri-deri godinama...

U TL i meni ima super stvarcica, ali nekako malo - dodje im nova kolekcija, 10 komada odjece ukupno user posted image ... tu smo kupovali bodije par puta.

U Lindexu su najljepse stvari, to sam bas negdje vec pisala, mada nisu bas jeftine, ali bude nekih akcija pa smo i tamo pazarili user posted image


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
14.9.2010 17:27:17   
Sonja
ja sam samo par stvari kupova alddinu ostalo sve je dobio iz amerike kad se rodio veliki paket i sad ima stvari za nosit a ovako .vecinom bake i djedovi kupuju..
ja sam kupila par bodija na pijaci i u merkatoru jjaknu prosle zime u TL i i ove mu mozeuser posted image i stvarno je super.
ne kupujem markiraun odjecu jer je preskupa.
meni jeibitno da je njemu udobno a on svejedno en zzna sta je markirano a sta ne..a kad bude u pubertetu valja sve pare dati na touser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
14.9.2010 22:19:33   
Honey3
ja svojoj Esmi nisam mozda pet stvarcica kupila kako se rodila,dobila je sve iz Njemacke,Austrije i Amerike i to vecina markirane stvari mada ja nisam tim opterecena uopste,bitno mi je da je udobno i pamucno,naravno ima i sa pijace stvari sto je dobila i samo nek je pamuk...ima nekih stvarcica da je obukla jednom ili nijednom ali imamo kome dati hvala Bogu...eh sad moja kcerka starija je tinejdzerka i tu nastaje problem u skoli se gleda jesu li i gace markirane ali eto uspijevam da joj dokazem da to ne treba biti mjerilo covjeka i da ne bude opterecena time,nekad sa pijace nekad iz radnje bitno je da ima u glaviuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: koliko novca trošiite na dječiju odjeću ...
4.10.2010 15:16:30   
Anoniman
I mi većinom ne kupujemo,nego dobijemo izvana i odjeću i obuću,pa i pokoja igračkica se nađeuser posted image za rodbinu! user posted image
Par puta sam kupovala bodije,da se malo osvježimo,al sam zaista ostala šokirana cijenom i nekvalitetom,ali hajd,svejedno,to je bilo par puta,sad ponekad kupim nešto što mi se baš svidi...Breeze Girl (tako nekako) mi je fina marka,robica nije bebasta i kinđava
Većinom dobijemo H&M,Baby club,Berti,Palomino,Disney a bude nekad i ponešto iz Kika,i neko je spominjao da ta robica nije kvalitetna,ja ne bih rekla,isti mi je kvalitet kao i ostale nabrojane marke,skoro pa sve mlađa naslijedi od starije,nit se šta razvuče,niti popuca po šavovima,nit izblijedi user posted image meni je baš super!

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 238
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.10.2010 16:29:34   
reallove
meni se najbolje pokazala marka za djecu juniors,neznam da li to imate tamo,nije bas skupo a kvalitetno otkad Emin nosi njihove pamucne bodice jos se nikad nisu razvukli ni izblijedili pa smo kupovali njihove gegice,kapice,carapice stvarno super,nedavno smo mu kupili i juniors komplet za kreveticuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
8.10.2010 14:51:26   
miracle
Većinu garderobe kupujem u TL,Oviesse,Mercator socijalno.
U Lindexu smo kupili par stvari,malo su paprene cijene.
U benetonu kupujem na sniženju jer su im cijene baš wow,a preraste za čas.
Nedavno sam na Siranu u onom butiku za djecu kupila super bodije pamučne,štramplice,trenerkice donji dio doduše po 20 KM što nije malo ali je neka marka Story,disney tako nešto....takve slične imaju i u Oviesse po istoj cijeni,bodiji sa rukavima i bez su po 6KM na Siranu.

Nerijetko nađem dobar komad odjeće i u Zari...za obuću ne žalim,sva obuća mu je Frodo,a imamo i patikice iz TL k oje su koštale 9,90 KM ali su mrakuser posted image

Ne patim za markiranim,ali gledam da je kvalitetno i udobno.
E da,u Modiani na A.Polju sam kupila zimski kompletic plavi,jakna i pantalone za 14KM,a znam da je isti takav na Socijalnom u marketu bio preko 30KM.

< Poruku je uredio miracle -- 8.10.2010 14:53:47 >

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
24.10.2010 10:52:08   
Hannica
Hana je vecinu odjece naslijedila od svoje starije rodice.
Moja seka je sacuvala odjecu od svoje kcerke i dala meni,to je uglavno odjeca iz H&M-a i C&A,ja sam prezadovljna i jako zahvalna.user posted image
Mi kupujemo samo ono sto nam se bas svidi,markirano ili ne...nije bitno.
Volim da je Hana lijepo sredjena,uvijek se potrudim oko nje kada negdje idemo,nekad vise neko oko sebe.Ne volim kad vidim da se mama dotjera a dijete obuce samo da nije prljavo i da mu nije hladno.
Ja se bas trudim da je sve tip-top,frizura,boje...ma sve.
Moja svekrva takodjer vrlo cesto kupuje odjecu Hani,nekad promasi ali uglavnom izabere po nasem ukusu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 11:17:00   
balasgirl
Kupujemo gdje nam se šta svidi. Dosta odjeće i dobijemo od zaove, koja opet dobije od svoje zaove (negdje izvana, ne znam tačno odakle :) ). Nekako najviše kupujemo u Zagrebu, jer smo tamo često. Redovni smo posjetitelji shopping cityja West Gate i tu nađemo sve što nam treba. Baš prošle sedmice u H&M sam iskeširala 800 Kn, obukla A za zimu od glave do pete (čizmice, rukavice, majica, džemper, dvoje hlače, odijelo Djeda Mraza, dva bodića) i ogrebala se i ja za dvije majice i rolku. Ja sam prezadovoljnja njihovim stvarima, cijene su dosta pristupačne, stvari većinom pamučne, kvalitetne. Realno gledano, cijene u našim prodavnicama za djecu su prenapuhane, košuljica u Iani ili Bimbusu po 50-60 KM, a takva ili čak bolja košuljica je vani duplo jeftinija. Evo recimo čizme koje sam sad kupila A, bile su 99 Kn (oko 25 KM), ovdje nisam mogla naći čizmice da valjaju ispod 90 maraka.I igračke su vani dosta jeftinije. I igraonice. Igraonica u West Gateu (kažu da je najveća na Balkanu) i stvarno jeste oooogromna je bespalatna, a sadržaja da ti pamet stane. Uzmajući u obzir naš standard i plate, ne znam kako djeci sve to priuštiti sa takvim cijenama.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 12:43:41   
teacher75
ne trosimo puno a uvijek je lijepo obucena, u skupljim prodavnicama kupujemo samo kad je snizenje 50-70 %. vecina robe je iz azela i sa baby bazarauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 12:53:53   
veeseelaa
ne smaram se puno oko Ajšine garderobe
bitno je da je čisto i toplo
meni je pomalo i smiješno kad je dijete napucano tip top, svo ukočeno jer roditelji tako želeuser posted image   a o tom bi se zašto tako žele znala izvesti cijela studija user posted image
ma djetetu je najbolje u trenerci, čemu veliko napucavanjeuser posted image , ako zanemarimo posebne prilike kao što su rodjendani, Bajrami i sl ili ako dijete tako želi, al to već kad je starije
Inale ne kontam


< Poruku je uredio veeseelaa -- 4.12.2011 12:54:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 12:55:51   
veeseelaa
i da prosto mi žao kupiti nešto skupo, obuče 1-2 puta i već joj je malo user posted image
jel ja samo tako razmišljam?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 12:58:14   
Skvo RR
Kupujem i skupo i neskupo...tj..sto nam se svidi...kako imam malu pozerku..vecinu odjece ona birauser posted image ..naravno omiljeno mi je ugrabiti nesto na snizenjima...user posted image
Ah..da malenom se ja jos pitamuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 12:58:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i da prosto mi žao kupiti nešto skupo, obuče 1-2 puta i već joj je malo user posted image
jel ja samo tako razmišljam?


slazem se u potpunosti, mislim da je bolje taj novac potrositi na neke druge stvari, izlete, putovanja, itd...garderoba ovdje je zaista precijenjena, mislim iste su cijene odjece za djecu i odrasle, a odrasli ipak nose te stvari godinama a dijete jednu-eventualno dvije sezone

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 13:00:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i da prosto mi žao kupiti nešto skupo, obuče 1-2 puta i već joj je malo user posted image
jel ja samo tako razmišljam?

I ja isto mislim. Strah me Boga da se tako rasipam na ovoj opstoj neimastini.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 248
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 13:05:20   
Anoniman
Otkako je mm vani, kupuje nam svima u HM-u. Jeftinije nego ovdje 2-3x...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 249
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 13:07:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i da prosto mi žao kupiti nešto skupo, obuče 1-2 puta i već joj je malo user posted image
jel ja samo tako razmišljam?

I ja isto mislim. Strah me Boga da se tako rasipam na ovoj opstoj neimastini.


upravo tako. najskuplji odjevni predmet koji smo joj kupili za ove dvije godine je haljinica iz orchestre za 1. rodjendan koja je kostala 60km i vjerujte da mi je bio zao dati tolike pare za haljinicu koju je samo 2 puta obukla (za rodjendan i novogodisnje paketice), ali smo htjeli nesto lijepo za rodjendan i zaista nije bilo nista jeftinije na raspolaganju. za 2. rodjendan sam vec bila pametnija, pa joj obukla lijepu haljinicu koju sam uzela mnogo ranije na snizenju i koju je obukla vise puta. obucu ganjam kvalitetnu cisto iz zdravstvenih razloga i ne kupujem polovnu jer svako oblikuje obucu po svom stopalu, ali i to uglavnom kupimo na snizenju ili nam majka kupiuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *