|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolna rast zubića naših beba
14.3.2011 21:45:12   
Meri29
Joj znam, razumijem te u potpunosti... Nisam jednom pomislila kako cemo docekati da izade zadnji zubic, tek smo na pocetku, a vec problemi ogromni, barem su za nas ogromni. Nema nista gore nego gledati dijete kako se pati, ne mozemo mi puno uciniti, a ne mozes ni mirno sjediti... Onda me nervoza spuca sto je ona nervozna pa bude jos i gore, a jos i doji... Cijeli dan me ujeda od muke svoje...
Noa nam jos na sve i temperaturu ima, mis nas mali... Nadam se da ce noc biti mirna...

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Bolna rast zubića naših beba
19.3.2011 13:09:18   
nikita
juce sam vidjela da su mom EI izbile obe cetvrtice (trice jos nemamo), jadan on samo nesto jadikuje, mogu misliti kako ga boli

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Bolna rast zubića naših beba
19.3.2011 13:18:21   
reallove
IZVORNA PORUKA: nikita

juce sam vidjela da su mom EI izbile obe cetvrtice (trice jos nemamo), jadan on samo nesto jadikuje, mogu misliti kako ga boli
izgleda da one najvise bole,i Emin je bio isti,a ove ostale zubice nismo ni osjetili

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Bolna rast zubića naših beba
20.3.2011 13:16:14   
anidla
dobili smo i donju dvojku, sad imamo 7 bubica user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Bolna rast zubića naših beba
28.3.2011 11:13:57   
bebacha
Alen ima dvije donje jedinice i sad mu izbila dornja dvicauser posted image user posted image user posted image a nema gornje jedinice.jel se ovo jos nekom desilo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Bolna rast zubića naših beba
28.3.2011 11:43:23   
bojana86
Moj sin ima 17 mjeseci i 12 zubica,jos ostali ocnjaci i petice..... bio je nervozan zbog nicanja zubica,al nije toliko strasno,gornje dvice i kecevi mu odjednom izasli,al zato nocas nismo oka sklopili,samo je plakao i vristao,mazali gelom al nista tek mu pred zoru dali malo panadola i uspio je zaspati...nemam pojma sta mu je bilo,dal' su krenule trice,posto se jos nista ne vidi,al bude li ovako bas ce se napatiti,a i mi s njimuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Bolna rast zubića naših beba
28.3.2011 11:49:30   
salmy
IZVORNA PORUKA: bojana86

Moj sin ima 17 mjeseci i 12 zubica,jos ostali ocnjaci i petice..... bio je nervozan zbog nicanja zubica,al nije toliko strasno,gornje dvice i kecevi mu odjednom izasli,al zato nocas nismo oka sklopili,samo je plakao i vristao,mazali gelom al nista tek mu pred zoru dali malo panadola i uspio je zaspati...nemam pojma sta mu je bilo,dal' su krenule trice,posto se jos nista ne vidi,al bude li ovako bas ce se napatiti,a i mi s njimuser posted image
a joj i zubici viseuser posted image  moj user posted image isto ima 17 mj,ali kod njega rastu svi u isto vrijemeuser posted image user posted image dobio ocnjake vec davno,eh sad kontam da rastu 3user posted image jer su 4 izgledale isto 3,ali kad su narasle ostavile prostora za 3.Bas se u zadnje vrijeme budi nocu,i vristi,uzas...nekako je nemiran Boze sacuvaj,nadam se da su 3 u pitanju.A ne mazemo vise ni cim,skontala sam da mu godi limun.Dam mu kriskicu da sisa i time masira desni,i vjeruj da upali,jest malo ljuto ali njemu godiuser posted image  

(odgovor članu bojana86)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Bolna rast zubića naših beba
28.3.2011 12:22:07   
bojana86

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bojana86

Moj sin ima 17 mjeseci i 12 zubica,jos ostali ocnjaci i petice..... bio je nervozan zbog nicanja zubica,al nije toliko strasno,gornje dvice i kecevi mu odjednom izasli,al zato nocas nismo oka sklopili,samo je plakao i vristao,mazali gelom al nista tek mu pred zoru dali malo panadola i uspio je zaspati...nemam pojma sta mu je bilo,dal' su krenule trice,posto se jos nista ne vidi,al bude li ovako bas ce se napatiti,a i mi s njimuser posted image
a joj i zubici viseuser posted image  moj user posted image isto ima 17 mj,ali kod njega rastu svi u isto vrijemeuser posted image user posted image dobio ocnjake vec davno,eh sad kontam da rastu 3user posted image jer su 4 izgledale isto 3,ali kad su narasle ostavile prostora za 3.Bas se u zadnje vrijeme budi nocu,i vristi,uzas...nekako je nemiran Boze sacuvaj,nadam se da su 3 u pitanju.A ne mazemo vise ni cim,skontala sam da mu godi limun.Dam mu kriskicu da sisa i time masira desni,i vjeruj da upali,jest malo ljuto ali njemu godiuser posted image  


Pa ocnjaci su 3,i izgleda da njega to muci,da je kakve srece da bar dve odjednom probiju,kada se vec patimo da ubijemo dve muhe jednim udarcem.... ma i ti gelovi su nista trenutno olaksanje.. ma on nocu kada vristi,ne znam jel od bola ili od toga sto mu se spava a nemoze,sve odjednom ga uhvati. nadam se da cemo se uskoro svi resiti zubicauser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Bolna rast zubića naših beba
28.3.2011 21:12:02   
balasgirl
Evo i moj user posted image ima 4 mjeseca i jedinice su već izrasle. Mi nosimo ogrlicu od ćilibara i mažemo gelom, pomaže koliko toliko....

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu bojana86)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Bolna rast zubića naših beba
16.5.2011 12:51:51   
adiina
Zdravo svima... Nova sam sa postom, ali sam redovno pratila forum jos od trudnoce... Mi se borimo sa zubicima vec odavno...Moji blizanci napunili su godinu dana, a nemaju jos niti jedan zubic. Simptomi su prisutni vec mjesecima: grizu sve, bale, itd. Al zadnjih par dana muci ih proljev, temperatura, placu, nece nista da jedu, jedino dojenje i flasica dolaze u obzir... za proljev dajem Prolife (rekla mi dr), a kuham i caj od sipurka, dobar je jer sadrzi C vitamin i dobar je kod zaustavljanja proljeva, tj. da ne gube tecnost. Nadam se da ce uskoro probiti...

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Bolna rast zubića naših beba
22.5.2011 17:09:12   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: bebacha

Alen ima dvije donje jedinice i sad mu izbila dornja dvicauser posted image user posted image user posted image a nema gornje jedinice.jel se ovo jos nekom desilo


Ista stvar i kod nas. Već treći dan se borimo, temperatura od 39,2 do 37,2. Non stop plače, kenjka, nemirno spava, al me posebno brine što je počeo i da kašlje. Da li je i to popratna pojava ili bih ga trebala odvesti dr.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Bolna rast zubića naših beba
22.5.2011 17:48:40   
nemo
isto je bilo kod nas, prvo dvojke, ali nekako u dan razlike i jedinice i u osam dana dobili  4 zubica user posted image . slinila je strasno prije toga, bas smo stalno cistili nosic, jer nije mogla da dise.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Bolna rast zubića naših beba
25.8.2011 11:12:59   
Anoniman
Nama su krenule sve trice odjednom gornje 2 trice su izvirile, imao je malo temperature, bili smo juce kod hecima , najgore mi je sto mali nista ne jede , hoce suha hljeba i voce ostale obroke uopste nejede, uzeli smo i neki gel da mazemo desne ali dzaba ....Elem pitala sam doktoricu ima li kakav caj, sirup za poboljsanje apetita, kaze da oni ne forsiraju djecu da jedu , a ovo mene bas zabrinjava...ima par dana nista stavio u usta nije osim malo voca, jogurta i hljeba....Ima li ko da je bio u ovoj situaciji i znate li stagod da pomaze u poboljsanju apetita

(odgovor članu nemo)
  Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Bolna rast zubića naših beba
25.8.2011 11:17:51   
Anoniman
Marina identicna situacija i kod nas. krenule sve trice a ona bi samo jela jogurt, voce i suv hljeb. ja sam joj uvela homeopatske ove granule i kapi i multivitamol sirup za apetit i evo vec dva dana je bolje, nije odlicno, ali kako je jela super je.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Bolan rast zubića naših beba
25.8.2011 11:28:22   
Anoniman
Marina trice su najgoreuser posted image ne brini neka jede jogurt udrobi mu kruha i napravi kakve juhice,nesto sto ne mora zvakati..

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 25.8.2011 23:13:46 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Bolan rast zubića naših beba
25.8.2011 11:49:09   
Anoniman
Ma pitala sam juce dr-icu ima li kakav sirup , caj za poboljsanje apetita , samo kaze da ne forsiraju djecu...Probala sam i sa supicama, jel slano nece ni da pomirise...Nadam se da  nece dugo trajati

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 25.8.2011 23:11:39 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Bolan rast zubića naših beba
25.8.2011 11:51:44   
Amani12
Uh trice...
Nama su isto sve krenule,ali nikako da provire fino...
Nateceno,bijeli se,pa cak i modre desni,ali zubica jos nema...
S jelom nema frkice,malo nerzvoze,ali ne uvijek...
Ma joj,kazu da su s tricama uvijek problemi...
I ja drzim fige da dugo ne potraje user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 25.8.2011 23:10:43 >


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Bolan rast zubića naših beba
25.8.2011 15:46:35   
reallove
nama sada rastu kutnjaci..prosli kad je izasao,bilo je uzas...nervozan,nije spavao,samo place,ja ga vodila doktoru,al ovaj nekakav bezveze(njegov doktor nije radio taj dan) nije mi znao reci da je sve to od zubica,vadili nalaze sve uredu,a dijete nikad ne suti,na kraju,ja vidim kutnjak izasao,e sad ovaj novi sto je izasao,imao proljev 3 dana,ja sve probala,nista...kaki po 3-4 puta na dan,slabo jede,samo pije sok..i jucer pogledala,kad zub izasao...sad je vec bolje,nema proljeva i poceo je da jede

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 25.8.2011 23:11:16 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Bolan rast zubića naših beba
25.8.2011 16:00:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ma pitala sam juce dr-icu ima li kakav sirup , caj za poboljsanje apetita , samo kaze da ne forsiraju djecu...Probala sam i sa supicama, jel slano nece ni da pomirise...Nadam se da  nece dugo trajati




ja sam slala rodici u Norvesku sirup za malca mislim da se zove Apipol-za apetit i imunitetuser posted image
pa ako treba nije problemuser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 25.8.2011 23:09:54 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Bolan rast zubića naših beba
25.8.2011 23:22:38   
nanika
Moze li mi neko odgovoriti kada rastu petice

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Bolan rast zubića naših beba
18.9.2011 22:47:42   
selebriti
12 mjeseci-12 zubića user posted image

Četvorke su nas najviše pogodile, ... upala ušiju, ... user posted image  Mislim da je trajalo 10ak dana.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Bolan rast zubića naših beba
18.9.2011 22:49:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nanika

Moze li mi neko odgovoriti kada rastu petice


  Odštampaj
S

petice rastu najkasnije, nekom prje 2. a nekom poslije 2. godine. do trece godine dijete treba imati 20 zuba

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Bolan rast zubića naših beba
25.9.2011 14:10:52   
Amica11
Pozdrave drage mame user posted image
Moja user posted image ima 3 mjeseca i 9 dana ali vec odavno sam primijetila desavanja koja upucuju na zubice, stavlja rukice usta, slini previse, a sinoc je uzasno plakala.Kad sam joj masirala gelom desnu primijetila sam bas natecenost na donjoj desni i ocrtana dva zubici ,nisu jos izasli, ali se na desni primijete. Da li je normalno da se bebi ovako rano to desava? Malo sam zabrinuta...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Bolan rast zubića naših beba
25.9.2011 14:13:01   
koka i po
moj stariji sin je prvi zub dobio u cetvrtom mjesecu.
svi ovi simptomi koje navodis imao je mladji sin a prvi zub je dobio oko osmog mjeseca.
prema tome,moze a i nemora da bude a i ako bude nije nista nenormalnouser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Amica11)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Bolan rast zubića naših beba
15.10.2011 13:55:02   
sweet insanity
Moja slabo spava zadnjih dana, vristi, probudi se placuci, jedva zaspi pa se prene kroz pola sata pa bude budna po sat-dva , stavlja sve u usta bali, kad joj ispadne guma za glodanje place pa me sve upucuje na zubice al en vidim nikakve znacajne promjene na desnima. Mama kupila calgel al odjednom me obasipaju neki pricama kako je on stetan :S

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *