|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolna rast zubića naših beba
10.8.2008 22:47:07   
Romali
Zna li neko gdje se može kupiti ta ogrlica ili narukvica u Mostaru? Isto u DM ili ...?
Moj Omar već mjesec dana sve što stigne trpa u usta i puuuuno bali , možda nije znak zubića, ali brzo će početi sigurno.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bolna rast zubića naših beba
10.8.2008 22:49:58   
anitaMO
ja sam cula da ima u ljubuskom i da kosta 40 eura.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bolna rast zubića naših beba
11.8.2008 0:06:59   
Visnja RR
savjet: kupite ogrlicu sa okruglim jantarom...kod mene je nepravilnog oblika pa me strah da to Asju malo zulja... a mozda i pretjerujem...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bolna rast zubića naših beba
11.8.2008 10:48:01   
Gigana
Moj user posted image je dobio prvi zubić sa 4 mjeseca, a drugi tačno dvije sedmice nakon prvog.  Nakon tri i po mjeseca je dobio druga dva, a cijelo vrijeme je balio i trpao u usta sve što mu je padalo pod šake.  Kupila sam ove glodalice sa silikonom, medjutim, one mu uopšte nisu zanimljive.
Koristila sam Calgel, a sad Dentinox i oba djeluju. 
Najviše voli glodati daljinski i one mekane puzle što ih ima kupiti na svakom ćošku.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bolna rast zubića naših beba
11.8.2008 12:05:30   
Romali
AnitaMo, hvala za info. Pokušat ću prvo naći u Mo. pa ako ne bude idemo širom BiH, sve za male user posted image .

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bolna rast zubića naših beba
31.8.2008 22:19:08   
kana
evo i moj tare je danas hajirli uoci ramazana dobio prvi zubicuser posted image jos nije skroz nikao i jako je nervozan ,mao mu je povisena temp. digitalna cucla pokazuje 37,1 i ja dodam +0,5 znaci 37,6..nadam se da ce u toku noci proci.
Davala sam mu paraitamol huhhhh
Je li normalno da ima povisenu temp. bas to i ne volim,nikad je nije imao -osim nakon vakcine...
Ima malo i hunjavice,curi mu na nos(zaradili smo je na moru lijecevsi bronhitis)
user posted image nekad se stvarni pitam -da li ga ista moze mašiti od ovih sezonskih boljki!!?

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bolna rast zubića naših beba
31.8.2008 22:59:34   
mamin sin
Kano cestitam za zubic! user posted image  i mi smo prvi dobili prije 10-ak dana. Temp. je normalna. Cak mu je ne moras ni skidati, ako je od zubica sama ce spasti. Mom malom je isla i do 38,2, mjereno ispod pazuha. I tako jedno 3-4 dana, varirala stalno, a u toku noci je nije imao nikako. Ja pustim da sama pada. Vodila sam ga i Dr,  rekla ako se sama povlaci da je od zuba i da nema nikakve upale. A to je bilo i mjesec prije nego je izbio prvi zubic. I sad je imao jer su mu dva nikla u 5 dana, ali je trajala samo 1 dan hb i isla do 37,8 padala sama.
Ali paracetamol mu mozes dati i da ga manje boli ako je bas nervozan... user posted image  

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bolna rast zubića naših beba
31.8.2008 23:10:14   
Najdraza mama
Moji momci nisu imali problema sa tim  mladzi je prvi zubic dobio u 8 mj...a bilo je samo baljenje pojacano..

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bolna rast zubića naših beba
31.8.2008 23:41:07   
dinaa
Eh moja curica se bas napatila sa gornjim dvojkama,sa prvom je 4 dana imala visoku temperaturu 39.4 a sa drugom 4 dana proljevuser posted image ma bas je bilo grozno a donje jos nisu nikle samo se nadam da se nece ponoviti,a sa jedinicama nije bilo problema samo malo nervoze ali podnosljivo.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bolna rast zubića naših beba
3.9.2008 16:43:55   
beba i mama
bok drage mame!
ja sam nova ovdje!
mama sam malog Dominika koji ima 5 mj. muče ga zubići već dosta dugo i sada svaki tren očekujemo izbijanje prvog zubića.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bolna rast zubića naših beba
3.9.2008 17:01:53   
Romali
I mi imamo 4 mj.i 10 dana, a balimo u potocima. Juče je u kolicima toliko pokvasio svoj pokrivač da sam ga mogla iscijediti. user posted image Inače je nervozniji zadnjih dana, ne plače, ali noću kenjka i nešto teže zaspe. Možda će ubrzo prvi zubić,  a možda ćemo čekati još par mjeseci. user posted image
Nadam se da će se pojaviti ubrzo, žao mi mog malog user posted image .


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu beba i mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bolna rast zubića naših beba
3.9.2008 18:05:45   
ebru
Eh Romali moja pojede onaj pojas za vezanje u kolicimauser posted image

A mozel neka od iskusnijih mama da mi kaze dokad ce da bale...ovo je stvarno nesnosljivouser posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bolna rast zubića naših beba
4.9.2008 12:16:52   
mamina cura
Izasao i drugi zubicuser posted image  Vec me malo grize kad dojiuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bolna rast zubića naših beba
4.9.2008 12:38:59   
mamyca
Mi balimo u potocima,zeljno ga ocekujemouser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bolna rast zubića naših beba
14.9.2008 22:06:47   
ziki
Jedno pitanjce za iskkusne mame, koliko dugo intenzivno muci zubic prije nego izadje i da li je i zatvor-ostipacija jedan od simptoma?

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bolna rast zubića naših beba
14.9.2008 22:13:23   
mamyca
Ziki ja sam cula da je proljev i lagana temperatura jedni od simptoma izlaska zubica,nemoj mi vjerovati skroz,jer ni ja nisam sigurna,a neka djeca nemaju nikakvih problema s tim,mi ih i dalje zeljno ocekujemo.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bolna rast zubića naših beba
14.9.2008 22:32:29   
ziki
On je treci dan bas nervozan, juce citav dan do danas popodne nije izlazio, ni jedna glodalica ne pomaze samo moji ili MM prsti, a iz usta se sljeva.Imam utisak da mu nice gornja lijeva 1, tamo je malo oteklo. U utorak cu u Tuzlu pa cu mu u DM kupit i tu cilibarsku ogrlicu da probamo i to.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bolna rast zubića naših beba
14.9.2008 22:37:12   
mamyca
Ziki tako je mom malom ima 3 mjeseca,ni on nece bas glodalicu,samo hoce prste,bilo cije,a sad hoce i svoje noge.user posted image Ne sekiraj se,moguce je da ce mu brzo niknuti,nadam se da ce to proci sto bezbolnije i kod tvog i kod mog malog.Pozz i ljubni malog balavkauser posted image  od tete iz Mouser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bolna rast zubića naših beba
24.1.2009 12:09:07   
andji
Žene da ne otvaram novu temu,valjda se mogu prišlepat ovdje...ako ne,nadam se da ćeme Dina uputiti gdje treba......
Naime sad sam gledala desni u Sergeja i tamo na mjesstu gdje treba biti gornja četvorka(SA JEDNE STRANE) ima neko nabubrenje,nateklo a pomodrilo(tamno plave boje)...baš je nabubrilo a modro....šta može biti?Baš sam zbunjena i uplašena,kontam da mu neće taj zub nići...ne znam šta je,ali ne dao Bog neka cista šta li...imal ko slično iskustvo,hvala vam,al baš sam uplašena


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bolna rast zubića naših beba
24.1.2009 12:12:49   
dinaa
 Ne brini andji tu ce da nikne zub i mojoj curici je isto tako bilo modro sa cetvorkama a sa ostalim zubicima nije.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Bolna rast zubića naših beba
24.1.2009 12:20:10   
andji
ah dinaa hvala ti,jeste samo tu je modro,a nigdje više nije bilo(u kečevima i dvicama) baš je modro i malo nabubrilo,nateklo?Jel i kod tebe tako bilo?Hvala ti,a ja pomislila ne dao Bog neka cista ili šta već....a i noću mi se budi i plače,i ujutro ustane rano(a nikad se nije tako ponašao)pa mora da ga to boli,hvala ti još jednom

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bolna rast zubića naših beba
24.1.2009 12:24:47   
dinaa
Ma nesekiraj se Sergej ce biti bogatiji za jedan zubic,a zamisli mojoj curici tri cetvorke odjednom nikle ali stvarno nije bilo nikakvih problema,i juce joj nikla gornja trojka njih sam se bas bojala ali hB ni nju nismo osjetili nadam se da ce i kod vas biti tako.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bolna rast zubića naših beba
16.2.2009 9:57:54   
stella
Evo nas i ovdjeuser posted image
Hani rastu zubici.Mjesec dana ima poremecen san ako ne i vise.user posted image
Izasla joj je jedna dvica gornja i jedna donja, a ove druge dvije samo sto nisu.
Interesuje me dali se skida temperatura kod rasta zubica ili se ceka ako bude veca?Ona sada ima 37,3 ispod pazuha mjereno.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bolna rast zubića naših beba
16.2.2009 9:58:46   
stella
I dosta je kenjkava

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bolna rast zubića naših beba
16.2.2009 10:20:01   
aammina
da podjelim i ja svoje iskustvo sa vama.
prva donja dva nismo osjetiliuser posted image ali smo gornje jedinice i dvice pravo tesko prebrodiliuser posted image ,sva cetri su joj izlazili zajedno,uh mogu misliti kako je njoj bilo tesko.
prije nego sto ce da izadju na vidjelo dobila je temp.otisli mi doktorici i ona kaze da se nista ne sikiramo to je u redu sve dok temp.ne prelazi 38 a ako predje da je ponovo donesemo,tusiranje obavezno samo naravno ne po glavi i to je to.
a kupam je svaku noc upravo zbog zubica(da brze rastu,tako sam cula,nemojte vjerovat)
sad je hB ok samo je nekada kenjkava(mamu malo zezauser posted image )
i jos kupila sam joj kapi u apoteci Dentinox i pomazuuser posted image


_____________________________

23.4.2008 dosla je moja esmica pjesmica

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *