|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klempave :) uši
3.8.2010 23:46:36   
acudesa
ne znam zinanina, ja sam vidjela modela koliko hoćeš sa malo izražajnijim ušima, ček i izraz klempave mi je uvredljiv, cure nose kosu preko ušiju i super...
ja to ne bih dirala, dok (kao što neko reče) ne bude sama mogla odlučivati..
ja sam do puberteta svaki dio svog tijela htjela operisati...al sad sam sama sebi prelijepauser posted image i to me je glupost kako sam razmišljala...
mom dječaku su bila malo klempave uši...ja to nisam ni primjećivala, on je meni najljepši na svijetu...
danas uši, sutra nešto drugo-niko nije savršen, i ne znaš u čemu može biti čar baš njenih ušiju...
pogledaj nekoga ko ima puno veće nedostatke i odlično se nosi sa njima, pa zar te uši, koje imaju svoju funkciju (hvala Bogu čuje na njih), treba da budu problem...ja ne bih ništa dirala, to je suština...

< Poruku je uredio acudesa RR -- 3.8.2010 23:47:06 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Klempave :) uši
3.8.2010 23:50:32   
acudesa
i da dodam, svi mi treba da znamo da se nosimo i sa svojim manama i vrlinama, treba biti samouvjeren da svoju manu pretočiš u vrlinu...mislim da je to važnije od samog malog "nedostatka", mada po mom mišljenju to nije nedostatak...dijete je prelijepo, zdravouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Klempave :) uši
4.8.2010 10:32:50   
Anoniman
Razmišljala sam dugo o tome...odustala pa se sad opet predomislila, mislim da je to za djevojčicu drugačije nego za dječaka, ja radim sa djecom i znam kakve sve " nedostatke" mogu imati, i sve mi je to prihvatljivo, svako dijete je simpatično. Ipak, odlučili smo to uraditi, ne želimo da ona još 17 godina, dok ne bude dovoljno zrela, pati, jer ne može shvatiti da to ustvari nije bitno, da ima puno važnijih stvari u životu.
Ne želim da joj to odvlači pažnju, da se usredotočuje na to, a može uživati u svome djetinjstvu. Na kraju krajeva, to je tako jednostavna operacija, a finansijski smo u mogućnosti, pa zašto ne bih to priuštila svome djetetu.
Opet molim za informacije, ako neko može pomoći.

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Klempave :) uši
4.8.2010 10:40:34   
Skvo RR
Ja bi samo rekla...go... go.....user posted image

A, preporuka je dr Karabeg....Moja kolegica je bila na korekciji (28 godina...user posted image ) i full je zadovoljna....
Ja sam od one grupe ljudi koji misle da ako mozemo izbjeci neke komplekse, onda ih izbjegnimo...A posebno, ovo...to je tako rutinski, da ne vrijedi dana razmisljati zasto da, tj. zasto ne.

Ljubni curetak!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Klempave :) uši
4.8.2010 10:42:21   
acudesa
IZVORNA PORUKA: zinanina

Razmišljala sam dugo o tome...odustala pa se sad opet predomislila, mislim da je to za djevojčicu drugačije nego za dječaka, ja radim sa djecom i znam kakve sve " nedostatke" mogu imati, i sve mi je to prihvatljivo, svako dijete je simpatično. Ipak, odlučili smo to uraditi, ne želimo da ona još 17 godina, dok ne bude dovoljno zrela, pati, jer ne može shvatiti da to ustvari nije bitno, da ima puno važnijih stvari u životu.
Ne želim da joj to odvlači pažnju, da se usredotočuje na to, a može uživati u svome djetinjstvu. Na kraju krajeva, to je tako jednostavna operacija, a finansijski smo u mogućnosti, pa zašto ne bih to priuštila svome djetetu.
Opet molim za informacije, ako neko može pomoći.


u tom slučaju, želim vam puno srećeuser posted image ...user posted image user posted image user posted image  vidim da si čvrsto odlučila
a, mislim da je Karabeg dobar za te stvari...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Klempave :) uši
4.8.2010 10:50:05   
ivanak
Ja bi napravila, ali ne znam kako bi reagirao moj muž radi toga.
Drugačije je kad je muško sa klempavim ušima, a drugačije je kad je ženska.
Uvjerila sam se u to.
Čak su me neki zafrkavali u četvrtom osnovne....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Klempave :) uši
4.8.2010 12:11:34   
henna ze
ija bih to uradila ako imaš mogućnosti...
djeca znaju biti tako okrutna da to nije normalno..koliko sam samo sanjala o tome da i ja zavežem jednom rep...mene djeca nisu izazivala zbog toga jer imam gustu kosu i nosila sam paž...sad nosim ove svoje kofrče na kratku kosu ali ispod ušiju i funksioniše...
ja sam pored klempavih ušiju imala u tanke..pa se one jadne nekako zarolale dok sam još bila beba..kaže mama da su bile tanke ko salvetice papirne..
meni je gori kompleks bila moja dioptrijaod -16 do -11,,i debele naočale...pa me djeca nema kako nisu zvala...bojala sam se i izaći napolje..sjećam se da su moji roditelji pripremili da sve rasprodaju i da me vode u rusiju na operaciju..al se zareatilo..1999 sam operisala oči imala sam 21 godinu i to je bio jedan on najsretnijih momenata...ideš gradom a niko ti neće dobaciti jesi lijepa a steta sto si ćorava...
ja bih za svoje dijete sve isto uradila zato samo naprijeeeeeeeed

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Klempave :) uši
4.8.2010 13:42:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: henna ze


djeca znaju biti tako okrutna da to nije normalno..koliko sam samo sanjala o tome da i ja zavežem jednom rep...mene djeca nisu izazivala zbog toga jer imam gustu kosu i nosila sam paž...


Isto ovako, ona uvijek nosi paž i ne vidi se, samo jednom je na jednom rođendanu svezala rep, jer joj je bilo vruće i odmah joj je jedna djevojčica rekla da ima klempave uši.
Ona bi rado da pusti kosu, ali koja korist, ako bi je vezala, eto belaja.

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Klempave :) uši
4.8.2010 15:03:54   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja bi samo rekla...go... go.....user posted image

A, preporuka je dr Karabeg....Moja kolegica je bila na korekciji (28 godina...user posted image ) i full je zadovoljna....
Ja sam od one grupe ljudi koji misle da ako mozemo izbjeci neke komplekse, onda ih izbjegnimo...A posebno, ovo...to je tako rutinski, da ne vrijedi dana razmisljati zasto da, tj. zasto ne.

Ljubni curetak!


I ja bih isto ovako rekla

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Klempave :) uši
4.8.2010 15:08:14   
Anoniman
Skoro sam kontaktirala mailom polikliniku Karabeg, čekam odgovor sa informacijama, ako bude sve teklo kako treba, nadam se da to uspijemo završiti za vrijeme raspusta, samo se nadam da se ne čeka dugo na termin.
Hvala vamuser posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Klempave :) uši
5.8.2010 14:00:06   
Anoniman
Zahvat košta 1800 kmuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Klempave :) uši
5.8.2010 14:02:36   
Visnja RR
mozda zvuci puno ali vjeruj mi da nije... ipak je on strucnjak a to je cjena privatne operacije...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Klempave :) uši
5.8.2010 14:03:31   
w.pooh
Skoro je moja prijateljica radila zahvat na ušima u Tuzli ordinacija dr Berberović i ja mislim da je platila oko 700 KM..ukucaj na google ima web adresa

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Klempave :) uši
5.8.2010 14:05:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mozda zvuci puno ali vjeruj mi da nije... ipak je on strucnjak a to je cjena privatne operacije...


Znam i rađe ću dati novac za sigurnu operaciju, nego ih ostaviti i potrošiti na neke gluposti..ali ipak sam malo iznenađena, očekivala sam da će biti oko  hiljade...sad mi treba malo vremena da preradim informaciju.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Klempave :) uši
5.8.2010 16:37:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Skoro je moja prijateljica radila zahvat na ušima u Tuzli ordinacija dr Berberović i ja mislim da je platila oko 700 KM..ukucaj na google ima web adresa


Zvala sam i razgovarala sa dr. Berberovićem lično, op sa lokalnom anestezijom košta 850 km, djeci se radi sa opštom, koja košta 700 km, znači 1550 km.

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Klempave :) uši
5.8.2010 20:01:20   
henna ze
jao jesu bezobrazni..to je skupo..ustvari to je preskupo..samo naši pohlepni ljekari to mogu smisliti..no comment...
ja sam u kontaktu sa svojim ljekarom..u istanbulu operacija skidanja dioptrije košta 750 eura...a gdje porediti lasersku operaciju očiju i uši..nigdje veze....katasrooooofa..



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Klempave :) uši
5.8.2010 20:03:43   
Visnja RR
henna ovo je cjena kod privatnog doktora u njegovoj privatnoj klinici a ne u drzavnoj...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Klempave :) uši
6.8.2010 8:20:38   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: zinanina

Zvala sam i razgovarala sa dr. Berberovićem lično, op sa lokalnom anestezijom košta 850 km, djeci se radi sa opštom, koja košta 700 km, znači 1550 km.


Draha zinaina, i ja se slazem sa postom koji je Skvo gore napisala. Ako si u mogucnosti zasto da ne user posted image user posted image

Samo mi nije jasan ovaj tvoj post ovdje, izvini ako sam pogresno razumjela. Ali, sama si napisala da jedna anestezija kosta 700, a druga 850, ne znam kako si sabrala obje cifre user posted image
Mozda si ih pogresno razumjela, jer sumnjam da su cijene kod Karabega identicne onima kod Berberovica, uz duzno postovanje obojici.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Klempave :) uši
6.8.2010 9:57:06   
Anoniman
Trnoružice, dobro sam razumjela.
Zahvat koji se radi pod lokalnom anestezijom košta 850 km, a kad sam pitala koliko košta sa općom, kaže dodajte na to još 700, jer toliko je anestezija.
700 km vjerovatno otpada jednim dijelom na anesteziju, a drugim na prisustvo anesteziologa, koji je u tom slučaju neophodan.

Kod dr . Karabega, zahvat pod lokalnom anestezijom košta 1000 km, a pod općom 1600-1800, znači to je to.
Jer, ne plaća se samo anestezija ( 850 km -lokalno) plaća se i rad ljekara.

(odgovor članu Trnoruzica)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Klempave :) uši
6.8.2010 10:01:09   
Trnoruzica
Ah, kradljivci, nigdje veze user posted image Ja sam mislila da si napisala da jedna anestezija kosta jednu sumu, a za dijete druga suma. Ah, svasta.
Zelim vam puno srece zinaina, da sve prodje kako treba, za sto god se odlucili user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Klempave :) uši
6.8.2010 11:03:54   
henna ze
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

henna ovo je cjena kod privatnog doktora u njegovoj privatnoj klinici a ne u drzavnoj...



znam draga...i ove cijene koje ja pominjem su u privatnoj bolnici i to da vidiš kakvoj...

mada da se radi o mom djetetu..ja bih ipak nastavila dalje...samo mi je krivo što je to tako skupo...user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Klempave :) uši
6.8.2010 23:01:20   
Anoniman
Da li mi cure iz B.Luke znaju nešto reći o dr. Darku Joviću?

Pošto je nama Sarajevo 4-5 sati autom, pogledala sam ko to radi u B.Luci, to bi  nam bilo puno lakše i bliže, odemo taj dan i vratimo se svojoj kući.


(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Klempave :) uši
13.8.2010 12:23:08   
Anoniman
Jučer smo bili kod dr. Jovića u Banja Luci, operaciju smo zakazali za srijedu, 18.08.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Klempave :) uši
13.8.2010 12:27:44   
mamine oci
sretno draga i velika pusa tvojim ljepoticamauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Klempave :) uši
13.8.2010 12:34:38   
bananica
neka vam je sa srecom, da sve prodje kako treba user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *