|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravna pitanja
14.9.2014 12:41:48   
Amela86


Pozdrav

Moja mama ima problem pa bih molila ako ima neka pravnica raspolozena da me malo uputi kako da joj pomognem . Naime , radi se o gradjevinskoj dozvoli i struji koju ne moze dobiti jer zemljiste nije na njeno ime . Zemljiste ne znam ni na kome je , predpostavljam na nekom pradedi.Moj otac je pokrenuo postupak prijevoda zemlje ali kada je geometar trebao izci na posjed da oznaci ili sta vec , amidza je odbio da prisustvuje a bilo je potrebno jer granici sa njegovim djelom . I sve je na tome stalo . Sad je moj otac umro i na mami je ostalo da to zavrsi da bi dobila struju . Mene zanima sta da uradi , da li da se obrati advookatu ,kolikoi su troskovi advokata , koliki prijevoda te zemlje , jer ona se boji da sa penzijom to ne moze platiti.

Izvinjavam se na dugom postu i unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

_____________________________

Dum spiro , spero ....

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Pravna pitanja
13.10.2014 13:17:48   
salmana
Ako neko zna molim vas za odgovor: ukoliko imate pravo na prolaz do kuce (po opstinskoj zemlji) koja je predvidjena sirina tog prolaza? Ima li min, max, zagarantovana?

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Pravna pitanja
29.10.2014 11:20:48   
samuella
Gledam zadnji porodicni zakon FBiH, vise nije ograniceno muskarcu da odmah podnese tuzbu za razvod braka ako je zena trudna ili je dijete tek rodeno:

https://advokat-prnjavorac.com/zakoni/porodicni_zakon_Federacije_BiH.pdf

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Pravna pitanja
4.12.2014 12:02:36   
felix
Da i ovde pitam ug mi 31'12 istice ja na bolovanju imala op. Eh mogul oni meni zakonski ne produzi ugovor iak sam na bolovanju... Drugo pre god dana imala sam ozledu dobila ozl list al mi nisu priznali ni pf ostete dobila nisam jer sam kod jedne kucke bila i nije mi htjela priznat od dr dokt ja privatno osla bolilo me jako ona radila nije i Nije mi cale priznala ma nije mi vid ni pregledala Kad sam to njima dol odnela Nisu priznali nista ... Ako sad ja pokrenem sve to ocul uzalud ....il ne...ganja to svoje pravo ako nista ...

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Pravna pitanja
3.2.2015 17:04:39   
moony
Pozdrav,
Interesuje me koliko traje porodiljsko odsustvo za trece dijete u Kantonu Sarajevo user posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Pravna pitanja
5.2.2015 21:45:46   
svamojadjeca
isto ko i za prvo godinu ako imas srece sa firmom pa te nezovnu ranije li dobijes nogu

(odgovor članu moony)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Pravna pitanja
6.2.2015 8:41:57   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: svamojadjeca

isto ko i za prvo godinu ako imas srece sa firmom pa te nezovnu ranije li dobijes nogu



nažalost....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Pravna pitanja
6.2.2015 8:42:22   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: samuella

Gledam zadnji porodicni zakon FBiH, vise nije ograniceno muskarcu da odmah podnese tuzbu za razvod braka ako je zena trudna ili je dijete tek rodeno:

https://advokat-prnjavorac.com/zakoni/porodicni_zakon_Federacije_BiH.pdf



ih što me nasekira



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu samuella)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Pravna pitanja
6.2.2015 15:53:09   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: moony

Pozdrav,
Interesuje me koliko traje porodiljsko odsustvo za trece dijete u Kantonu Sarajevo user posted image


Nekada je po zakonu i to bilo produženo kao i za porodiljsko mamama sa blizancima bilo je 18 mjeseci, ja mislim i veća porodiljska naknada...mada u praksi i državni poslodavac to nije poštovao, već se vrati za 12 mjeseci...
U zaskonu stoji i da gubitak djeteta na porodu daje za pravo dopust od 12 mjeseci...
Ovako je bilo 2010...kakve su sada izmjene pojma nemam dok ne bih pročitala...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu moony)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Pravna pitanja
6.2.2015 15:54:27   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: samuella

Gledam zadnji porodicni zakon FBiH, vise nije ograniceno muskarcu da odmah podnese tuzbu za razvod braka ako je zena trudna ili je dijete tek rodeno:

https://advokat-prnjavorac.com/zakoni/porodicni_zakon_Federacije_BiH.pdf


Ako nije valjao prije trudnoće i djeteta šta joj znači da ostane uz nju u takvom stanju...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu samuella)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Pravna pitanja
26.2.2015 9:59:32   
Latinka
Cure, pokusacu da budem sto kraca.
Poslije porodiljskog bolovanja u trajanju od godine dana sam se u ponedjeljak vratila na posao i odmah mi je receno da cu dobiti otkaz. Juce mi je to i potvrdjeno, dobicu mjesec dana da se "snadjem" i to je to. Razlog je losa situacija. U istoj firmi sam zaposlena na neodredjeno vrijeme vec 9 godina. Nije mi receno nista za otpremninu, otkazni rok ni godisnji odmor iz prosle godine. Kolege koje su ranije dobili otkaz, tj.snasli se negdje drugo i otisli, dobili su otpremninu, tako da ja za sad necu da povlacim to pitanje, jer mi je za otkaz receno od strane direktora, a ne vlasnika. Sve mislim da me ipak nece otpustiti (e, puste nade).
Sadasnji direktor je i moj direktni nadredjeni sve ove godine.
Interesuje me kakva su moja prava u vezi sa godisnjim odmorom i otkaznim rokom.
Hvala

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Pravna pitanja
26.2.2015 11:00:28   
Hanady RR
Ako su drugi dobili otpremninu na istu pravo ostavruješ i ti...
s tim da moraš biti otpuštena kao tehnološki višak, nemoj slučajno da potpišeš sporazumni raskid ugovora...
dalje godišnji od prošle godine imaš pravo da koristiš odmah od danas...
al ako si u prošloj godini iskoritili onja minimum od 12/18 dana
svakako ako ga neikoristiš nek navede poslodavaca zadašnji obavezno u sadašnjem sporazumnom raskidu ugovora/ rješenju o istom sa nazankom o pravu regresa...
ako su vaši dobili regres i tebe sljeduje ako si iskoristila dio odmora...
ako ga i nemaju i nisu neka navede ...godišnji korišten u tom i tom omjeru, regers nije isplaćen za prethodnu/tekuću godinu i tako...
to sve ti kod narednog poslodavca kako budeš imala sreće igra ulogu ...može igrati, nije naravno isključeno da te čeka neka moćna firma u nastavku rada :)
otkazni rok....pa šta ti piše u ugovoru koji ti je na snazi...


Elem ...popričaj...
i pitaj za sva prava sa raspoloživim informacijama....
najbolje...
9 godina nije malo, nemoj ni vrata ''guJicom'' zatvrat...očito im zaista ne ide iše :( čim ima i otkaza prije tebe...
nije vezano za povratak za porodiljskoga i to što si sada majka malog djeteta?



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Pravna pitanja
26.2.2015 11:19:17   
Latinka
Hanady, user posted image
znala sam ja da ces se ti brzo javiti, kao i uvijek do sad

Do sad je dvoje otpusteno, a ostali su otisli svojevoljno i svi su dobili otpremninu i sporazuman raskid ugovora, tako da ne mislim da ce sad mene za to zakinuti. Nije da nema posla nikako, ali eto. Mozda mi se malo dir-ca zamjerila sto sam bila na bolovanju tokom gotovo cijele trudnoce, ali nebitno sad.
Zaboravila sam da nemam pravo na proslogodisnji GO, jer nisam koristila nijedan dan. A i moram pogledati u ugovoru sta mi pise za otkazni rok, mora nesto biti.

Da, u pravu si, ne mislim svakako otici "neslavno". Bila sam dobar i zahvalan radnik, jedan od onih sto s radoscu dolazi na posao i prihvata se posla jer "tako dan brze prodje" i zbog toga mislim zatraziti da mi napise preporuku.

Jos jednom hvala, Hanady user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Pravna pitanja
26.2.2015 11:45:32   
Hanady RR
Nema na čemu. Sretno!
Ja ti želim bolje radno okruženje, poziciju i plaću :)))pa sad redoslijedom kojim sama sebi želiš :)
Zaslužila si je nakon 9 godina vrijdnoga rada :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Pravna pitanja
26.2.2015 11:57:34   
zivotnisan
Ako i majka i otac rade, imaju dijete od 4 godine. Razvedu se. Inače oboje imaju gdje biti što se tiče stambenog pitanja. U oca je nešto veća plata i stalni radni odnos. U majke za 6 mjeseci stupa stalni radni odnos također. Kome dijete obično pripada? I kako se raspoređuju dani za odlazak kod drugog roditelja kojem dijete nije dodijeljeno?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Pravna pitanja
26.2.2015 12:29:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Ako i majka i otac rade, imaju dijete od 4 godine. Razvedu se. Inače oboje imaju gdje biti što se tiče stambenog pitanja. U oca je nešto veća plata i stalni radni odnos. U majke za 6 mjeseci stupa stalni radni odnos također. Kome dijete obično pripada? I kako se raspoređuju dani za odlazak kod drugog roditelja kojem dijete nije dodijeljeno?

user posted image

Ovisi kako se razvode..
sporazumnim razvodom ili tužbom za razvod.
Pravila nema, la ovdje dobar dio uvjeta napisanih dovodi do toga da majka će dobiti svoje dijete a otac posjećivati kako se dogovore ili kako sud odredi.
Otac svakako i alimentaciju bar pismeno će biti dužan plaćati ako ne dođe do promjene situacije u primanjima.


Najbolje sjesti sa partnerom pa dogovoriti, napisati sporazumni, pa sa njim kod socijalnog radnika...
U svakom do slučajeva postupak tzv. mirenja se prolazi po zakonu, ako ne ide ide razvod po dogovoru vašem o podjeli imovine, brizi o djetetu etc...

Najbolje se obratiti socijalnom radniku...

Sretno ( još jednom) user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Pravna pitanja
26.2.2015 12:34:03   
zivotnisan

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Ako i majka i otac rade, imaju dijete od 4 godine. Razvedu se. Inače oboje imaju gdje biti što se tiče stambenog pitanja. U oca je nešto veća plata i stalni radni odnos. U majke za 6 mjeseci stupa stalni radni odnos također. Kome dijete obično pripada? I kako se raspoređuju dani za odlazak kod drugog roditelja kojem dijete nije dodijeljeno?

user posted image

Ovisi kako se razvode..
sporazumnim razvodom ili tužbom za razvod.
Pravila nema, la ovdje dobar dio uvjeta napisanih dovodi do toga da majka će dobiti svoje dijete a otac posjećivati kako se dogovore ili kako sud odredi.
Otac svakako i alimentaciju bar pismeno će biti dužan plaćati ako ne dođe do promjene situacije u primanjima.


Najbolje sjesti sa partnerom pa dogovoriti, napisati sporazumni, pa sa njim kod socijalnog radnika...
U svakom do slučajeva postupak tzv. mirenja se prolazi po zakonu, ako ne ide ide razvod po dogovoru vašem o podjeli imovine, brizi o djetetu etc...

Najbolje se obratiti socijalnom radniku...

Sretno ( još jednom) user posted image


A ako se nemoguće dogovoriti sa partnerom, ako on na sve ironijom odgovara, šta onda?
Ima li kakav mehanizam da se partneru kojem nije dodijeljeno dijete zabrani da dijete okreće protiv drugog roditelja i privoljava ga sebi?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Pravna pitanja
26.2.2015 12:37:37   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: zivotnisan


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Ako i majka i otac rade, imaju dijete od 4 godine. Razvedu se. Inače oboje imaju gdje biti što se tiče stambenog pitanja. U oca je nešto veća plata i stalni radni odnos. U majke za 6 mjeseci stupa stalni radni odnos također. Kome dijete obično pripada? I kako se raspoređuju dani za odlazak kod drugog roditelja kojem dijete nije dodijeljeno?

user posted image

Ovisi kako se razvode..
sporazumnim razvodom ili tužbom za razvod.
Pravila nema, la ovdje dobar dio uvjeta napisanih dovodi do toga da majka će dobiti svoje dijete a otac posjećivati kako se dogovore ili kako sud odredi.
Otac svakako i alimentaciju bar pismeno će biti dužan plaćati ako ne dođe do promjene situacije u primanjima.


Najbolje sjesti sa partnerom pa dogovoriti, napisati sporazumni, pa sa njim kod socijalnog radnika...
U svakom do slučajeva postupak tzv. mirenja se prolazi po zakonu, ako ne ide ide razvod po dogovoru vašem o podjeli imovine, brizi o djetetu etc...

Najbolje se obratiti socijalnom radniku...

Sretno ( još jednom) user posted image


A ako se nemoguće dogovoriti sa partnerom, ako on na sve ironijom odgovara, šta onda?
Ima li kakav mehanizam da se partneru kojem nije dodijeljeno dijete zabrani da dijete okreće protiv drugog roditelja i privoljava ga sebi?

nema

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Pravna pitanja
26.2.2015 12:37:46   
Hanady RR
To se riješi kod socijalnoga radnika...
ide se tužbom...uzme advokat
navedu se svi razlozi zbog kojih je došlo do poremećaja bračnih odnosa
pa i to sa utjecajem na dijete
a dijete, privoljavanje i CO to sa socijalnim radnikom rješite...
a dal je to osnov da se zabrani viđanje djeteta, torakanje i mahalanje porti drugog roditelj et o će sud da odluči...mada taj mehanizam još nisam upoznala adekvtano jer mnogi roditelji po razvodu djecu stave između dvije vatre...no uvijek je bar jedan roditelj ''normalniji'' pa ijdte kako odrasta to i shvati.
ja bi uvijek bila taj normalnijiuser posted image naravno...kužiš...?

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Pravna pitanja
4.3.2015 15:32:08   
Latinka
Hanady, opet ja.
Danas su mi spustili na sto odluku o otkazu ugovora o radu u kojem pise da ugovor prestaje sa 10.03.2015. Receno mi je da nemam pravo na otpremninu jer se uzima prosjek zadnje 3 plate, a ja sam bila na porodiljskom i nisam ih primala pa tako nemam ni pravo na otpremninu.
Sta zakon kaze na to? imam li pravo ili ne?
Joj, sva sam smusena jer mi je receno da cu raditi jos mjesec dana a sad to dobih

Hvala

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Pravna pitanja
4.3.2015 15:38:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Latinka

Hanady, opet ja.
Danas su mi spustili na sto odluku o otkazu ugovora o radu u kojem pise da ugovor prestaje sa 10.03.2015. Receno mi je da nemam pravo na otpremninu jer se uzima prosjek zadnje 3 plate, a ja sam bila na porodiljskom i nisam ih primala pa tako nemam ni pravo na otpremninu.
Sta zakon kaze na to? imam li pravo ili ne?
Joj, sva sam smusena jer mi je receno da cu raditi jos mjesec dana a sad to dobih

Hvala


reci ti njima uzima se prosjek zadnje tri plaće...a tri zadnje su ti bile prije porodiljskoga jer je porodiljsko tvoje rpavo iz radnoga odnosa namireno iz državne blagajne
tako da ako misle da prođu bez otpremnine a ti fino u inspekciju rad reci da ideš...i idi...oni će ih Zapisnikom obavezat...reci im da nećeš imati izbora

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Pravna pitanja
4.3.2015 15:42:39   
Latinka
Moja sefica/direktorica kaze da nemam pravo, jer kao nisam primala platu, a i bila sam na bolovanju dok sam cuvala obje trudnoce i koristila porodiljsko dva puta.
OK. Hvala tebi za info. Sad cu malo proguglati na koji clan da se pozovem. Bas me ovo dotuklo user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Pravna pitanja
4.3.2015 15:51:59   
Hanady RR
Osnovica za izračun otpremnine je primljena bruto plaća ili ona koju bi radnik primio da je radio, u slučaju da je zadnja tri mjeseca primao naknade (bolovanje i sl.).

Daj mi poščjai svoj mail na poruku
da ti ja povadim iz ZOR-a i komenatre na zakon u vezi8 sa ovim koje koritimo u F biH
Moram u vidu slika da ti skinem jer je intaliran program na tako


< Poruku je uredio Hanady RR -- 4.3.2015 15:52:33 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Pravna pitanja
9.3.2015 7:55:04   
Latinka
Jutro, jutro!
Hanady, moze onaj kontakt od tete iz inspekcije rada na pp ili mail?
Hvala

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Pravna pitanja
20.5.2015 14:41:32   
mala87
pozz

rodila sam na cr u 2012 posle poroda sam imala bolove na lijevoj strani cr na sto sam se zalila svojoj doktorici nakon pregleda mi je rekla da sam osjetljiva .....nakon 2 i po god bol je postao ne podnosljiv nakon svih pretraga morala sam se operisala na plasticnoj hirurgijunakon operacije sam dobila patohistoroloski nalaz na kojem pise slijedece.

Heorijentirani uzorak vezivnog masnog tkiva dimenzija 40_x_35x20, u kome se na prerezu vidi suplja tvorba ili nekrotican tumor ispunjen hemoragicnim sadrzajem. jedna stitna se u cjelosti ulozi parafinske blokove 1-3, a dio prema doljnjoj margini ulozi u parafinski blok4...

opis. mikroskopski vide se djelovi koze i potkoznog masnog tkiva u kome se nadje jeko dilatirana cisticna tvorba oblozena cilindricnim epitelom u cijoj supljini prisutan hematom u organizaciji, oko zljezdane tvorbe nadje se krvarenje i karakteristicno vezivo.Historoloska slika upucuje na endiometroiozu.....


e mene zanima slijedece, dali ja imam osnova da tuzim bolnicu, buduci da sam se ja zalila na to cak su me vodili drugi dan posle poroda na preglede ali kao nista nisu nasli i doktorici na pregledu posle poroda nakon 15 dana sam se zalila ona mi je rekla da tu nema nista, a doktor koji me operisao naplastici kaze da je to njihova greska da je sve nastalo od tog konadica endiometroze i da se to odma saniralo ne bi doslo do ovoga...... to mi je obuhvatilo lijevu stranu CR a 2 god sam trpila bol....

molim ako pravnica mi kaze i da me uputi mogu li da tuzim i kako to ide da li imam sanse da dobijem.......

< Poruku je uredio mala87 -- 20.5.2015 14:45:17 >


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *