|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravna pitanja
10.3.2011 11:31:55   
tajcika
jeste ostao mi je citav godisnji iz 2010 godine,a imam pravo na 23 radna dana,mada ja ne bih koristila citav to je opet skoro mjesec dana da ne radim a stvarno ne mogu biti toliko bezobrazna,jer zaista su bili korektni prema meni a nije u pitanju drzavna firma

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Pravna pitanja
10.3.2011 11:35:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajcika

jeste ostao mi je citav godisnji iz 2010 godine,a imam pravo na 23 radna dana,mada ja ne bih koristila citav to je opet skoro mjesec dana da ne radim a stvarno ne mogu biti toliko bezobrazna,jer zaista su bili korektni prema meni a nije u pitanju drzavna firma



a jeste li imali regres u toj tvojoj firmi...
jesi dobila regres kao je bio nekad u 7 i 8 mjsecu...

jer u pravilu do nove godine morala si iskoristiti godišnji odmor prvi dio...
a ti nisis...
trebala si prije poroda u aprilu 2010 uzeti malo godišnjeg najmanje 12 dana

al sad je goto...
sad je smao dobra volja poslodavca dali će ti dati da nosi koristiš odmah po završetku porodiljskog...
u svakom slučaju najamnje 12 dana bi trebala uzeti kao 1 dio....

piši mu zahtjev, razgovaraj pa vidi kako će reagirati...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Pravna pitanja
10.3.2011 11:40:34   
tajcika
e kod nas regresa nikad nije bilo,a razliku od god.odmora iz 2009 godine sam iskoristila od zatvaranja komisijskog bolovanja do poroda tako da mi je zbog toga ostao citav go iz 2010 godine,ma kako god nema veze ima ovaj novi pa hvala Bogu i na tome i hvala tebi Hanady na brzom odgovoru kao i uvijek user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Pravna pitanja
14.3.2011 22:43:10   
princeza
sve sam uredno iscitala ali nisam nasla priblizno mom  pitanju.Naime kupili smo zemljiste prije cetri godine od jedne zene sad mene interesuje je li se trebam advokatu,notaru ili sudu obratiti ako zelim da prevedem zemljiste na muz ne zna jeste li me skontali 

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Pravna pitanja
14.3.2011 22:49:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: princeza

sve sam uredno iscitala ali nisam nasla priblizno mom  pitanju.Naime kupili smo zemljiste prije cetri godine od jedne zene sad mene interesuje je li se trebam advokatu,notaru ili sudu obratiti ako zelim da prevedem zemljiste na muz ne zna jeste li me skontali 



vi ste pri kupovini zemljišta morali uraditi ugovor o kupopordaji...
Po osnovu toga ugovora vi radite prenos vlasništva sa prodavca na kupca....
to u opštini na čijem se protoru zemljište nalazi

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu princeza)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Pravna pitanja
14.3.2011 23:04:20   
princeza

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: princeza

sve sam uredno iscitala ali nisam nasla priblizno mom  pitanju.Naime kupili smo zemljiste prije cetri godine od jedne zene sad mene interesuje je li se trebam advokatu,notaru ili sudu obratiti ako zelim da prevedem zemljiste na muz ne zna jeste li me skontali 



vi ste pri kupovini zemljišta morali uraditi ugovor o kupopordaji...
Po osnovu toga ugovora vi radite prenos vlasništva sa prodavca na kupca....
to u opštini na čijem se protoru zemljište nalazi

mi imamo kupoprodajni ugovor znaci ako sam te dobro shvatil mi s tim ugovorom idemo u opcinu gdje zemljiste pripada Hvala puno na brzom odgovoru

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Pravna pitanja
14.3.2011 23:16:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: princeza


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: princeza

sve sam uredno iscitala ali nisam nasla priblizno mom  pitanju.Naime kupili smo zemljiste prije cetri godine od jedne zene sad mene interesuje je li se trebam advokatu,notaru ili sudu obratiti ako zelim da prevedem zemljiste na muz ne zna jeste li me skontali 



vi ste pri kupovini zemljišta morali uraditi ugovor o kupopordaji...
Po osnovu toga ugovora vi radite prenos vlasništva sa prodavca na kupca....
to u opštini na čijem se protoru zemljište nalazi

mi imamo kupoprodajni ugovor znaci ako sam te dobro shvatil mi s tim ugovorom idemo u opcinu gdje zemljiste pripada Hvala puno na brzom odgovoru



da dobro si me shavtilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu princeza)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Pravna pitanja
15.3.2011 8:02:19   
zagy
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: princeza


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: princeza

sve sam uredno iscitala ali nisam nasla priblizno mom  pitanju.Naime kupili smo zemljiste prije cetri godine od jedne zene sad mene interesuje je li se trebam advokatu,notaru ili sudu obratiti ako zelim da prevedem zemljiste na muz ne zna jeste li me skontali 



vi ste pri kupovini zemljišta morali uraditi ugovor o kupopordaji...
Po osnovu toga ugovora vi radite prenos vlasništva sa prodavca na kupca....
to u opštini na čijem se protoru zemljište nalazi

mi imamo kupoprodajni ugovor znaci ako sam te dobro shvatil mi s tim ugovorom idemo u opcinu gdje zemljiste pripada Hvala puno na brzom odgovoru



da dobro si me shavtilauser posted image


Malo ste me zbunile, zašto opština ako se hoće prenijeti vlasništvo. Kad završiš u Opštini to je samo prenos u katastru, odnosno posjed. Pored toga trebaš i na sudu predati za upis u zemljišne knjige ili ti u narodu zvanim grunt, što je prenos vlasništva.
Samo jedno upozorenje, kupoprodajni ugovori zaključeni prije notara (što je kod tebe slučaj) bi se morali provesti bez problema, međutim, ja sam imala situaciju da mi je sud prihvatio kupoprodajni ugovor, a opština tražila ovjeru notara, što se dodatni bespotrebni trošak.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 20:38:01   
HanaBana
Hitno mi treba pomocuser posted image
Imam problem sa pasosom za svekrvu. Naime zena uredno imala pasos i predala papire da izvadi novi biometrijski - da moze u svedsku kod kcerki kad ono nema drzavljanstva. Zvala mjesto rodjenja (Prnjavor) tamo ga nema, navodno imaju svi od brace se stara, roditelja samo nje nema. e sad jedni kazu treba rodni list iz prnjavora pa odjava (gdje je prvu licnu vadila - Zivinice) pa odjava iz trenutne opstine gdje prijavljena (ilidza) pa sve to predati u opstinu centar da joj naprave drzavljanstvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sma totalno zbunjena. Ima li iko da mi moze pomoci, bila bi veoma zahvalna. I moze li se ovo sluzbenim putem odraditi ili ona mora licno hodati po ovim gradovima da ovo zavrsi?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:20:26   
Blue rose RR
Neka pogleda svekrva ti po mjestu rođenja njenog oca ili majke. U taj vakat su se djeca upisivala (ne u svim opštinama, ali u većini) po mjestu rođenja oca.
Ja ovaj problem imam često na poslu, kada tražim provjeru državljanstva. Dešava mi se da je dijete rođeno u Zvorniku, ali je upisano u matičnu knjigu državljana u Kalesiji (gdje se otac rodio).

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:23:41   
HanaBana
Roditelji su istop rodjeni u Prnjavoru i ima ih u kjnizi i roditelji i braca i sestre, samo nje nemauser posted image user posted image user posted image user posted image
Kako sada ide procedura, ako mi mozes pomoci please

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:25:33   
Blue rose RR
Kako je onda vadila sva druga dokumenta ako nije imala uvjerenje o državljanstvu? Zar ga nikada nije vadila?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:26:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Roditelji su istop rodjeni u Prnjavoru i ima ih u kjnizi i roditelji i braca i sestre, samo nje nemauser posted image user posted image user posted image user posted image
Kako sada ide procedura, ako mi mozes pomoci please


Kad je vadila prošli pasoš odakle je državljanstvo uzimala...
jeli ima iti jedna primjerak državljsnatav kod sebe neki stari u kopijiuser posted image

Ili idite na varijantu gdje je CIPS ličnu vadila ....u taj cips po upit o državljanstvu unešenom u dokumente.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:28:20   
HanaBana

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Kako je onda vadila sva druga dokumenta ako nije imala uvjerenje o državljanstvu? Zar ga nikada nije vadila?


Nikad joj nisu trazili drzavljanstvo ni za sta, a zena uredno ima i licnu i pasos stari, samo eto sad vadi novi da ne trazi vizu za svedsku vise.


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:28:59   
Blue rose RR
Ako je imala pasoš prije, morala je UoD negdje vaditi. Jedino da je nisu prebacili po mjestu prebivališta. Mada mi to nije čest slučaj.

Koji stari paso je imala?

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 22.3.2011 21:29:48 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:30:30   
HanaBana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: HanaBana

Roditelji su istop rodjeni u Prnjavoru i ima ih u kjnizi i roditelji i braca i sestre, samo nje nemauser posted image user posted image user posted image user posted image
Kako sada ide procedura, ako mi mozes pomoci please


Kad je vadila prošli pasoš odakle je državljanstvo uzimala...
jeli ima iti jedna primjerak državljsnatav kod sebe neki stari u kopijiuser posted image

Ili idite na varijantu gdje je CIPS ličnu vadila ....u taj cips po upit o državljanstvu unešenom u dokumente.


Nema nijedan primjerak jer ne pamti kad je drzavljanstvo vadila, nikad joj to nisu ni trazili a zena sve uredno ima.
hanady je li mislis da ide u CIPS gdje je vadila zadnju licnu?
Njoj rekose da ide u opstinu gdje je prvu licnu u zivotu vadila a to je Ziviniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:33:31   
HanaBana

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ako je imala pasoš prije, morala je UoD negdje vaditi. Jedino da je nisu prebacili po mjestu prebivališta. Mada mi to nije čest slučaj.

Koji stari paso je imala?

Nemam pojma otkud sad ovaj problem. UIglavnom joj nikad nisu UoD trazili, a ima pasos ovaj priije biometrijskog sto je i validan je jos uvjek i to do 10.10.2013, nego zena zbog viza vadi biometrijski da se ne zeza sa vizom.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:35:53   
HanaBana
Zena hoce sutra da ide za Prnjavor da vidi kako da rijesi problem. Zvali Prnjavor kazu nema tamo. Zvala Zivinice gdje izvadila prvu loicnu i gdje se udala, kazu nema ni tamo. Nismo gledali u SA, a ne znam ni koju opstinu da zovem. Moze li biti problem sto je Prnjavor RS - mozda pitam gluposti ali zao mi da ide za Prnjavor ako postoji neka procedura sluzbena ili ako je vec negdje drugdje.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:37:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: HanaBana


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: HanaBana

Roditelji su istop rodjeni u Prnjavoru i ima ih u kjnizi i roditelji i braca i sestre, samo nje nemauser posted image user posted image user posted image user posted image
Kako sada ide procedura, ako mi mozes pomoci please


Kad je vadila prošli pasoš odakle je državljanstvo uzimala...
jeli ima iti jedna primjerak državljsnatav kod sebe neki stari u kopijiuser posted image

Ili idite na varijantu gdje je CIPS ličnu vadila ....u taj cips po upit o državljanstvu unešenom u dokumente.


Nema nijedan primjerak jer ne pamti kad je drzavljanstvo vadila, nikad joj to nisu ni trazili a zena sve uredno ima.
hanady je li mislis da ide u CIPS gdje je vadila zadnju licnu?
Njoj rekose da ide u opstinu gdje je prvu licnu u zivotu vadila a to je Ziviniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pazi nešto on akoa ima CIPS ličnu ona je tu morala predati državljanstvo....
to što oni nju šalju na mjesto prve vađene je šuplja...CIPS je uvezan sisitem...
neka traži tamo...morala ga predati kad je CIPS ličnu vadilauser posted image

a ako misliš da će vam živinice pomoći, nazovite telefonom pa pitajte imali je tamo...
ako je nema ne mogu joj pomoći jer nije CIPS ličnu tamo vadila...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:41:43   
HanaBana
Zvali smo i Zivinice ni tamo je nema. Kazu u MUP-u mora predati ponovo zahtjev za drzavljanstvo pa da ide u Prnjavor po rodni list pa da ide u Zivinice po nekakvu prijavu/odjavu zato sto je tamo vadila prvu licnu u zivotu, a prvu CIPS-ovu vadila na Ilidzi i zvali i dole i oni kazu nemaju nista niti ista znaju.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:49:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Zena hoce sutra da ide za Prnjavor da vidi kako da rijesi problem. Zvali Prnjavor kazu nema tamo. Zvala Zivinice gdje izvadila prvu loicnu i gdje se udala, kazu nema ni tamo. Nismo gledali u SA, a ne znam ni koju opstinu da zovem. Moze li biti problem sto je Prnjavor RS - mozda pitam gluposti ali zao mi da ide za Prnjavor ako postoji neka procedura sluzbena ili ako je vec negdje drugdje.



Evo ozvoda iz zakona o stivanju ržavljnstav feredracije Bih a svi građani federacije Bih su i državljani Bih automatizmom

Drzavljanin Republike Srpske koji se stalno nastani u Federaciji, nakon podnosenja zahtjeva stice drzavljanstvo Federacije, pod uvjetom da je do promjene stalnog boravista doslo nakon stupanja na snagu Zakona o drzavljanstvu u BiH.
Drzavljanin Federacije koji se stalno nastani u Republici Srpskoj i nakon podnosenja zahtjeva stekne drzavljanstvo Republike Srpske, gubi drzavljanstvo Federacije, pod uvjetom da je do promjene stalnog boravista doslo nakon stupanja na snagu Zakona o drzavljanstvu BiH.
Federalno ministrastvo unutrasnjih poslova - Federalno ministarstvo unutarnjih poslova u daljem tekstu: Federalno ministarstvo), obavijestit ce nadlezni organ Repubike Srpske o sticanju ili prestanku drzavljanstva osobama iz st. 1. i 2. ovoga clana.


ako je ona dobila CIPS ličnu kod na optini negdje ona je državljanka F BIh....
tražite ovdje...
kontaktirajte CIPs gdje je vadila ličnu....recite im da ima državljanstvo bih jer je dobila ličnu
obratite se federalnom ministarstvu unutrašnjih poslova za zahtjevom/molbom da se državljasnvo RS-a iz pranjavora prense u matične knjige F Bih jer greškom je CIPS karta s astalnim prebicvališetm u f biH tada i tada pa sad dokumenta od ržavljanstvu nema.

ne treba ona u prljavor jer nije ona više stalna državljanka entiteta tog.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Pravna pitanja
22.3.2011 21:55:24   
HanaBana
Oni je poslali u Prnjavor da izvadi rodni list da bi izvadila novo drzavljanstvo u Sarajevu. ja stvarno ne znam kome da se obratim. Zena zivi u SA od 1972, nikad joj niko to slavno drzavljanstvo nije trazio a sad zezaju. Zvali smo Ilidzu i tamo kazu ne znaju nista oko drzavljanstva nego je uputili na taj put da ponovo radi drzavljanstvo.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Pravna pitanja
23.3.2011 8:47:00   
Blue rose RR
HB, ako je vadila pasoš MORALA je imati UoD. Neka razmisli gdje je vadila, jer za toliko godina morala ga je nekada vaditi. 

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Pravna pitanja
23.3.2011 9:10:17   
R&T@
Situacija:

Prijateljica ima kozmeticki salon, ona je vlasnica i jedina radnica. Redovno uplacuje sve doprinose. Sad je u sestom mjesecu trudnoce...

Pitanja:

Da li je istina da se ona mora prijaviti na biro prije poroda? I staviti "radnju" u stanje mirovanja? Moze li ona biti vlasnica i u toku porodiljskog, a uposliti radnicu?
Ako ode na biro, kakva ce biti njena primanja?
Sta za radni staz?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Pravna pitanja
23.3.2011 9:18:42   
Hanady RR
Ona može biti vlasnica na porodiljskom al mora imati radnicu....jer neko raditi mora.
i sebi plaćati sve doprinose id alje regularno...
zašto bi išla na birouser posted image
Ona je u radnom odnosu...
smejšno...nešto nisma upućena što bi joj sugerisali birouser posted image
Ako je sve platila redovno pa nema strah za sticanje nakande onda fino neka zaposli nekoga i prijavi i neka taj radi a ona može na porodiljsko bez porblema i ostavrit će nakandu za zapoelen kao i drugi ako je i smao akoje plaćal sve doprinose na platu i iz plate.

hajde da nazovem par brojeva i ovo porvjerim jer mi nije janso zašto bi zatvarala radnju i nebi mogla biti vlasnica na porodiljskomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *