|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:31:43   
Blue rose RR
Ja uvijek idem u kupovinu mjesečnu sa spiskom, ali jedino što uspješno spiskam, je mužev novac :)
Šalim se- u kuhinji uvijek imam notes u koji dopisujem namirnice koje potrošim, ali i on koje mi na um padnu jer su mi neophodne.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:32:20   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I mi puno potrosimo na hranu...a nisam sklona kupovini nekih "perverzija"...mislim meni skoljka jaja traje 10 dana,eto samo da krenem od toga...pojedemo egzaktno 3 kg jabuka, 2kg mandarina, i 3 kg banana sedmicno...ovo je samo jedan od primjera....a gdje su ostale stvari...uglavnom mozda puno jedemo..user posted image




hahahah ma ne
jedete normalno, i mi jajima dohakasno
metni u ovo, metni u ono, pa mlijeko i sokovi


mi sokova malo trošimo...oni nama nisu u dnevnoj potrebi...čaj i voda pa opleti bogamiuser posted image



ja sam u zadnje vrijeme na sirutki user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:32:44   
leona81
mm voli meso. i skoro svaki dan mora imati bar komadic. tako da mi samo na to ode dobra cifra.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:33:29   
animagical

IZVORNA PORUKA: malena sharena


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ah da DM mi ulazi u mjesečnu nabavku...user posted image

i ja sam prvo sracunala samo mercator..pa onda se sjetim pijace, pa mesnice, pa dm-a, pa sjenickog sira, pa raznih slatkisa, dostava hrane i sl...evo sve prevrcem ocima


E pa ne moze tako, ja racunam sve user posted image

sam mercator je mjesecno neke cetiri stoje,a ostalo otprilike jos toliko..je li i cigare idu u tu potrosacku korpu?user posted image ja njih racunam u drugi spisak-luksuzi, izlazi i hodanjeuser posted image nekako se lakse osjecam da odvojim troskoveuser posted image ali mi najmrze padaju dnevni troskovi, koje zovem putni...karte, gorivo, hrana, kafa... nista posebno, sve se to mora, a ubi po dzepu

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:34:34   
mamana
U Merkatoru sve kupujem, jer imaju najbolju uslugu. Idemo utorkom zbog popusta od 10 %, sedmično trošiko 100-150 KM na kupovinu.

u ovu cifru ne ulazi meso, voće i povrće (koje kupujem svakodnevno) i DM.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:34:46   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I mi puno potrosimo na hranu...a nisam sklona kupovini nekih "perverzija"...mislim meni skoljka jaja traje 10 dana,eto samo da krenem od toga...pojedemo egzaktno 3 kg jabuka, 2kg mandarina, i 3 kg banana sedmicno...ovo je samo jedan od primjera....a gdje su ostale stvari...uglavnom mozda puno jedemo..user posted image




hahahah ma ne
jedete normalno, i mi jajima dohakasno
metni u ovo, metni u ono, pa mlijeko i sokovi


mi sokova malo trošimo...oni nama nisu u dnevnoj potrebi...čaj i voda pa opleti bogamiuser posted image


Ja sok kupim samo kad imamo goste. MM pije colu, a ja i dijete obicno cajeve ( ne one u kesicama, uzimam Favedine, super su user posted image ), limunadu (kupim barem gajbu limuna i onda nam pravim)

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:35:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja uvijek idem u kupovinu mjesečnu sa spiskom, ali jedino što uspješno spiskam, je mužev novac :)
Šalim se- u kuhinji uvijek imam notes u koji dopisujem namirnice koje potrošim, ali i on koje mi na um padnu jer su mi neophodne.


istouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:36:19   
leona81
ja nikad nemam vise od 2 kg brasna, 1 l ulja, 1 kg secera u kuci. samo mlijeka uvijek imam bar 3l zbog M. prvo nemam gdje da stavim vecu kolicinu a drugo mi jako malo koristimo i secera i ulja. i brasno smo sveli na minimum.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:37:04   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: malena sharena


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ah da DM mi ulazi u mjesečnu nabavku...user posted image

i ja sam prvo sracunala samo mercator..pa onda se sjetim pijace, pa mesnice, pa dm-a, pa sjenickog sira, pa raznih slatkisa, dostava hrane i sl...evo sve prevrcem ocima


E pa ne moze tako, ja racunam sve user posted image

sam mercator je mjesecno neke cetiri stoje,a ostalo otprilike jos toliko..je li i cigare idu u tu potrosacku korpu?user posted image ja njih racunam u drugi spisak-luksuzi, izlazi i hodanjeuser posted image nekako se lakse osjecam da odvojim troskoveuser posted image ali mi najmrze padaju dnevni troskovi, koje zovem putni...karte, gorivo, hrana, kafa... nista posebno, sve se to mora, a ubi po dzepu


Ne, cigare su luksuz, kao i cola koju MM obicno kupi kad se vraca s posla. Dakle, sva hrana i higijena nas dodje oko 450 kad sve skontam i onda trosimo kao i vi na te dnevne troskove koji nas odrase.


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:37:33   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I mi puno potrosimo na hranu...a nisam sklona kupovini nekih "perverzija"...mislim meni skoljka jaja traje 10 dana,eto samo da krenem od toga...pojedemo egzaktno 3 kg jabuka, 2kg mandarina, i 3 kg banana sedmicno...ovo je samo jedan od primjera....a gdje su ostale stvari...uglavnom mozda puno jedemo..user posted image




hahahah ma ne
jedete normalno, i mi jajima dohakasno
metni u ovo, metni u ono, pa mlijeko i sokovi


mi sokova malo trošimo...oni nama nisu u dnevnoj potrebi...čaj i voda pa opleti bogamiuser posted image



ja sam u zadnje vrijeme na sirutki user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ona je extra ali.....mene uvjek poslje nje uhvati tckalicauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:37:53   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja uvijek idem u kupovinu mjesečnu sa spiskom, ali jedino što uspješno spiskam, je mužev novac :)
Šalim se- u kuhinji uvijek imam notes u koji dopisujem namirnice koje potrošim, ali i on koje mi na um padnu jer su mi neophodne.


istouser posted image


isto

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:38:00   
leona81
mi ne pijemo sokove, pijemo caj, bosansku kafu, ness(i filtriramo vodu a samo to nas kosta 30 KM mjesecno)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:38:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja uvijek idem u kupovinu mjesečnu sa spiskom, ali jedino što uspješno spiskam, je mužev novac :)
Šalim se- u kuhinji uvijek imam notes u koji dopisujem namirnice koje potrošim, ali i on koje mi na um padnu jer su mi neophodne.


I ja, samo kod mene nije notes vec papir zaljepljen na viseci dio kuhinje.
Ne kupujem gotove salate, ne kupujem kolace.

Jaja kupujem u lokalnoj prodavnici jer su haos dobra i sigurno potrosim 2 skoljke mjesecno.


(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:40:20   
Anoniman
Mi pijemo filter kafu, a obicnu napravim samo kad neko trazi istu. Kg ove obicne kafe mi moze biti mjesecima...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:40:25   
elmaL
Mi imamo povrce i nekog voca u sezoni od mojih koji zive na selu ili iz nase baste ispred vikendice, problem je zimski period kad nemamo nista osim nesto zamrznutoguser posted image

s druge strane, meso (piletina + teletina) kupujemo domace svjeze od ljudi koje znam svako 1-2 mjeseca i ostavimo nesto mi u zamrzivac nesto kod mame. jaja isto tako i mladi sir svako 7-10 dana.

u biti trosimo negde 200 -300 KM mjesecno sigurno, odemo 1-2 puta mjesecno u veliki Bingo i tu se potrosimo 50-70 KM, a vecinom kupujemo svaki dan, jer imamo srecu da nam je u krugu od 100m mali Namex i Bingo, plus dva velika konzuma i trznica, i tus mozda malo dalje. najcesce ova svakodnevna kupovina je u Konzumu i tom malom Bingu. Ribu isto kupujemo na ribnjaku svakih 1-2 mjeseca, pastrmku.

I da, u DM-u mjesecno trosim oko 100 KM higijena, pelene i sl. pogotvo prije dok su bili oni bodovi. DM mi je slabostuser posted image

inace, akcije pratimo redovno, MM je lud za tim uvijek nesto trazi gledauser posted image a troje nas je u domacinstvu, nas dvoje plus djecak 13 mjeseci.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:41:10   
smajli80

IZVORNA PORUKA: smajli80

Glavnu nabavku obavljam u Interex-u a svakodnevne glupsti u Konzumu mada je jaako skup.

Neko voće uzimam u lokalnoj piljarnici a sezonsko voće,povrće,jaja,meso i mlječne proizvode imamo svoje tj uzimamo od svekrve sa sela.

Hemiju i kozmetiku uzimam u DM i to Balea proizvode.Jako su povoljni a nisu loši.

Pelene za user posted image u Merkatoru-Lumpi.

Da nemamo svoje sa sela sedmično bi išlo i do 200km jer koristimo jako puno mesa a ovako ide do 120KM.

Ima na nas 2 odraslih i dvoje djece 5god i 14MJ.





Pored ovog jako malo ili skoro nikako ne trošim na sebe tipa gardaroba i šminka.Kupim ono baš što moram(tipa čarapa-gaća-tog uvjek moram imati u zalihiuser posted image )
Jedino platim šišanje a sama se ofarbam(kratka kosa),sama se depiliram tj stružem Bic-om a inače se nešminkam puno-jedino maskara i korektor.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:41:10   
malena sharena
Nas samo muzeve cigare mjeseno izadju minimum 100 KM user posted image

Al sta cu, ne mogu da mu rondam, svakako je pod stresom, dze cu mu to ukinut.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:42:12   
veeseelaa
ja nikad nemam vise od 2 kg brasna, 1 l ulja, 1 kg secera u ku


ja s tim ne bi smjela prenoćiti kući user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:43:53   
Hanady RR
Zna se šta je potošačka korpa...
cigarete i sve što jeste luksiz u tome nije...
ja kupim kutiju dnevno...ja sebe zadam...ako sma načela drugu navečer onda sutra bogami sebi doziram...
ako izalzim dam si oduška dvije da spržimuser posted image

al to do toplog orboka dejamuser posted image ne mije mi zinut niko na nju...sa cigaretom nikada nisi samuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:44:21   
D_K

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja uvijek idem u kupovinu mjesečnu sa spiskom, ali jedino što uspješno spiskam, je mužev novac :)
Šalim se- u kuhinji uvijek imam notes u koji dopisujem namirnice koje potrošim, ali i on koje mi na um padnu jer su mi neophodne.



user posted image user posted image
nije ni to lose user posted image

ja volim kupovati u radnji u kojoj mi je poznat raspored.. jos sad djecu posaljem sa babom da gledaju cvijece a ja lagano.. onda kupim sve sto mi treba. a kad mi one oko mene skacu, pitaju, ubacuju, izbacuju, ja nemam pojma ni gdje sam posla ni gdje sam dosla.
ovako realno - suma sumare na hranu potrosimo preko 600 km.. znam jer sam ja zaduzena za hranu. imamo jednu bas dobru nabavku u Interexu i mozda dvije malo manje onako kad nam naleti da odemo do Binga ili Intereksa. meso jednom mjesecno bas nabacam i pomalo dokupljujem piletinu. onih malih kad naletimo po voce, grickalice i neke sitnice maltene svaki drugi dan.
od svih stvari koje bi trebali racionalizirati to su sokovi.
odavno se kanim da pocnem nabavljati neke stvari na Heci jer su jeftiniji od svake radnje a pakovanje soka/mlijeka/brasna i ostalo je svugdje isto.
u Merkator samo kad mi je bas nesto usput ili kad dobijemo kupone na poslu ono za 8 mart i tako.. Merkator i Konzum su meni prave zize.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:44:33   
animagical

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja uvijek idem u kupovinu mjesečnu sa spiskom, ali jedino što uspješno spiskam, je mužev novac :)
Šalim se- u kuhinji uvijek imam notes u koji dopisujem namirnice koje potrošim, ali i on koje mi na um padnu jer su mi neophodne.


I ja, samo kod mene nije notes vec papir zaljepljen na viseci dio kuhinje.
Ne kupujem gotove salate, ne kupujem kolace.

Jaja kupujem u lokalnoj prodavnici jer su haos dobra i sigurno potrosim 2 skoljke mjesecno.



sta su gotove salate?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:45:15   
veeseelaa
sta su gotove salate?


kiseli krastavci i sk u teglama, feferoni i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:45:20   
Hanady RR
a režije su mi najgore...
hrana mi je jeftin sijaste šta su mi režijeuser posted image
i uopšte ne kontam više kako ih nije stid derat nas ovoliko...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:45:48   
animagical
i ja risjetko znam napraviti rucak bez mesa, zbunim se u kuhinji kad hocu nesto vegi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 14:46:56   
Hanady RR
moj jedini ručak bez mesa je krompiruša ili zeljanica ili tikvencica...al prije toga je supa sa mesomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *