|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:01:55   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

ja svojoj djeci bas rijetko rijetko kupim neku igracku.



i ja,bas muz sinoc govori,nismo im kupili nista 100 godina


Sta ce im igracke, nek crtaju user posted image Moj je vec mjesecima u fazi crtanja, MM samo donosi papire i bojice kad usfale. A sad ce ljeto, pa necemo ni bit u kuci i odmah mu ne trebaju igracke.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:02:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

ja svojoj djeci bas rijetko rijetko kupim neku igracku.

kupujem...al naravno ne svaki dna nit kupujem u loklanom granapu iste...
smješno...
ne bih im to dozvolila sve da su one mene rodile a jok ja njih...
više volim u 3 mjeseca dat 30 km za društvenu igru pametnu od ispitanog materijala nego 30 Km svaki dna po marku za kineske dždiže kojih se za dva dana i ne sjete

pa i ja kad kupujem kupim nesto sto im se bas svidja a sto je kvalitetno i prilagodjeno njihovom uzrastu, ali to nikako ne radim svaki mjesec niti svaki odlazak u kupovinu.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:02:34   
D_K

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

uh što me sikira jel mu mrsko...samo ustanem i kažem nedeljaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...stuppppppppppppppppp
il daj 300 Km odmah na kamaruuser posted image


pametno user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:02:44   
Visnja RR
ja sam skontala da ako idem svake sedmice u kupovinu potrošim više novca mjesečno nego kad idem dva puta mjesečno

Pa se trudimo da idemo svakog drugogo ponedjeljka ... Uglavnom kupujemo u Mercatoru... Ako treba nešto brzinski dopuniti onda u Konzm u Wissi
A to brzinski dopuniti najviše izvuče novca... uvjek se kupi još nešto što i nije baš trebalo

Kupujemo ponedjeljkom jer imamo 10% popusta i skupljamo PIKe...

Koliko potrošimo... nekad me glava zaboli kad ugledam račun a nekad bude kao ok user posted image




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:03:15   
animagical

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

ja svojoj djeci bas rijetko rijetko kupim neku igracku.

kupujem...al naravno ne svaki dna nit kupujem u loklanom granapu iste...
smješno...
ne bih im to dozvolila sve da su one mene rodile a jok ja njih...
više volim u 3 mjeseca dat 30 km za društvenu igru pametnu od ispitanog materijala nego 30 Km svaki dna po marku za kineske dždiže kojih se za dva dana i ne sjete

pa dobro hanadi, ti tako a ja ovako, a i sta bi moj jednogodisnjak radio sa kvalitetnom drustvenom igrom?user posted image juce je u granapu dobio loptu, jeftinu, izigrali se vani ko veliki, jedva sam poslije hodala..meni to vrijedi tri marke... isto kao sto mi vrijedi par maraka i kafa na miru...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:03:28   
Anoniman
Mi najvise potrosimo na odlaske roditeljima, ali eto to se ne ubraja u potrosacku korpuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:04:15   
leona81
ja kolac pravim jednom ili dva puta mjesecno i to sa minimumom masnoce i brasna, nesto tipa kolac s rogacom i jabukama ili lijenu pitu ili eventualno muffine.
ne pravim pite, i ne pravim hljeb, prije jesam, a sad kako ga ja ne jedem, a malena je u vrticu, mm kupi samo sebi. weekendom pravim ustipke, lokume ili nesto sl.
svi piju kafu bez secera, samo ja stavim malkice jer pijem bijelu kafu. i to je sve.
svo meso, ribu, povrce i ostalo pravim bez ulja, kuham, ili pecem na papiru ili u kesama za pecenje

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:05:04   
minie
IZVORNA PORUKA: animagical

mene igracke doduse ogulise, kad cemo vec o tim troskovima-da ne trosim na njih, stedila bihuser posted image ovo malo ne zna izaci do lokalnog granapa da se ne ogrebe i to tako umilno trazi da se to morauser posted image ali je naucio pravo brzo-jedan izlaz-jedna kupljena stvar, pa izaberi..on dobije odmah i ne trazi vise nista...

gospodjo vesela, kredit za onaj tvoj prazni stan? pa izdaj ga i eto love za ratuuser posted image ok, za pola


Maleni i ne trazi igracke, ali zato MM ne moze proci da nesto ne kupi, jedva ga premuntam da kupi nesto od 10-15 a ne od 40-50. Igracki tovar, a on se najvise igra drvenim cekicem i malom oklagijom (vrti je kao ninja) sto mu je moj otac napravio.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:05:52   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Mi najvise potrosimo na odlaske roditeljima, ali eto to se ne ubraja u potrosacku korpuuser posted image


I mi vjeruj mi. Jos nam zive u razlicitim drzavama. Ali ne zalimo za to, da Bog da da mozemo svaki mjesec ici, jer se pozelimo ali eto daljina je. Zato nekada oni, nekada mi i tako.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:07:33   
salmy
Potrosacka korpa? user posted image

mjesecna kupovina ona glavna je u interexu i tu se vjecito potrosi od 200-300 KM
a subotom uglavnom se ide po "dopunu"u Mercator za frizider(ja kazem sve ode u gu*zicu) i cifra je izmejdu 50-100 KM.
Meso kupujemo u Mujanica svakih 20 dana i ide oko 100 KM...voce,povrce svakih par dana...
ma uzas...sve se vrti oko frizidera...
Hemija je isto spada u tih 200-300 sa pocetka priceuser posted image
elem grozno...

a Mercator je uzasno skup..i imaju foru sa pika karticama...navlace raju na njih posebno utorkom,a svaki artikal je skuplji za pola marke...pljacka ne vidjena

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:08:00   
minie
Hanady jesli li uracunala i BB u tu mjesecnu cifru user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:08:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Mi najvise potrosimo na odlaske roditeljima, ali eto to se ne ubraja u potrosacku korpuuser posted image


I mi vjeruj mi. Jos nam zive u razlicitim drzavama. Ali ne zalimo za to, da Bog da da mozemo svaki mjesec ici, jer se pozelimo ali eto daljina je. Zato nekada oni, nekada mi i tako.

ne zalim ni ja. To nam puni baterije.user posted image
Ja idem svojoj mami svaki vikend(ako ne odem vikend, ako nam je nesto planirano, odmah odem u sred sedmice na dan). Svekrvi smo isli jednom mjesecno, ali eto kako se to desilo sa njenim muzem ici cemo svako drugi vikend...

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:10:16   
henna ze

IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi smo izbacili mjesečne nabavke.
Logično - plata mi dolazi na kapaljku, pa na kapaljku i trošim.


isto

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:11:11   
Blue rose RR
Što se tiče igračaka na to nisam žalila novac, dok se igrala, sada su to ili knjige ili odjeća ili điđe (nakit za curice).
Mada naravno nije se kupovalo često ... osim kad dobijem platu :))) Nešto mi je to navika, kad godi dobijem platu, prvo nešto kikici uzmem - to mi kao ritual dođe.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:11:16   
Lady26
IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi smo izbacili mjesečne nabavke.
Logično - plata mi dolazi na kapaljku, pa na kapaljku i trošim.


isto

MM ima istu ideju...a gdje da drzim prazan frizider user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:12:32   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi smo izbacili mjesečne nabavke.
Logično - plata mi dolazi na kapaljku, pa na kapaljku i trošim.


isto

MM ima istu ideju...a gdje da drzim prazan frizider user posted image user posted image


pa nije prazan uvijek ima nesto u njemu,ako nista malo jaja i mlijekauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:12:55   
salmy

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR
Nešto mi je to navika, kad godi dobijem platu, prvo nešto kikici uzmem - to mi kao ritual dođe.


user posted image isto,mame mame..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:13:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

ja svojoj djeci bas rijetko rijetko kupim neku igracku.

kupujem...al naravno ne svaki dna nit kupujem u loklanom granapu iste...
smješno...
ne bih im to dozvolila sve da su one mene rodile a jok ja njih...
više volim u 3 mjeseca dat 30 km za društvenu igru pametnu od ispitanog materijala nego 30 Km svaki dna po marku za kineske dždiže kojih se za dva dana i ne sjete

pa dobro hanadi, ti tako a ja ovako, a i sta bi moj jednogodisnjak radio sa kvalitetnom drustvenom igrom?user posted image juce je u granapu dobio loptu, jeftinu, izigrali se vani ko veliki, jedva sam poslije hodala..meni to vrijedi tri marke... isto kao sto mi vrijedi par maraka i kafa na miru...


izvini anamagical...
nije ni tema tome...
al moje su obe imale po godinu dana nekada...
i kupovala sma isto igračke ...
i ulaze u granap i ne traže i ne kamču...
a imaju želje i mene i supruga hb i nanu i tetke koje se uvijek ispunjavaju...po zaslugama...

moja djeca su vani jako puno...
i sita i izigrana a bogami i naučena da ne kamču po granapima ....
težak put al moguć vjeruj mi...

ako niste imali loptu u redu, kupili juče...
a šta ste danas i dana prije ti reče svaki danuser posted image
a ako ste imali loptu i kupili još jednu bez da onu što imapš izneseš...e ne valjauser posted image

eto ja tako pa ti misli da sma mater htler...jesam i ponosim se svojom djecom čija inteligencija bogami i sa godinom i sa 6 zna ko je mama a ko dijete i ko kosi a ko vodu nosi u kućiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:15:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: minie

Hanady jesli li uracunala i BB u tu mjesecnu cifru user posted image user posted image


a jok...
posbeno imam budžet za garadarobu svoju id ječiju...u to mi niko ne dira..nit se mješa...a baogmi i slabo mi cifre uprati...user posted image
pratim sniženjauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:15:19   
henna ze

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi smo izbacili mjesečne nabavke.
Logično - plata mi dolazi na kapaljku, pa na kapaljku i trošim.


isto

MM ima istu ideju...a gdje da drzim prazan frizider user posted image user posted image



nije prazan ima šerpa sa domaćim mlijekom..ima 10 tak jaja..vajkrem za namazat...heni u slučaju nuzde...i narandze ili jabuke..pošto kupim to nekad malo više..evo juče u konzumu naradnze 1 Km..pa kupim više nek ima H za djusa..


drugacije ne ide...nema šanse....


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:17:01   
Lady26
Meni mi dodje da probam tako ovaj mjesec user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:17:01   
salmy

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi smo izbacili mjesečne nabavke.
Logično - plata mi dolazi na kapaljku, pa na kapaljku i trošim.


isto

MM ima istu ideju...a gdje da drzim prazan frizider user posted image user posted image



nije prazan ima šerpa sa domaćim mlijekom..ima 10 tak jaja..vajkrem za namazat...heni u slučaju nuzde...i narandze ili jabuke..pošto kupim to nekad malo više..evo juče u konzumu naradnze 1 Km..pa kupim više nek ima H za djusa..


drugacije ne ide...nema šanse....


cek,sto to drzis u frizideru? meni to stoji na stolu...(jeli im time produzis vjek trajanja)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:17:02   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi smo izbacili mjesečne nabavke.
Logično - plata mi dolazi na kapaljku, pa na kapaljku i trošim.


isto

MM ima istu ideju...a gdje da drzim prazan frizider user posted image user posted image

Nije prazan. Kao što vještica reče na nekoj temi, ima ono čudno klupko što se kotrlja user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:17:35   
animagical
danas nismo isli vani, pada kisa, nisam rekla svaki dan, nego kad od negdje izadje. sinoc smo isli do mercatora i dobio je igracku. meni je to zadovoljstvo. nisam rekla da su ti djeca neizigrana ni da im sta fali, niti ulazim u to, fino ti rekoh ja ovako, ti tako i mirna Bosna....

a loptu je imao, ovo je druga. ne vidim da nam sta fali ako on ima igracke...

< Poruku je uredio animagical -- 2.4.2013 15:18:28 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:17:36   
Lady26
I svjetlo jel te user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *