|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:18:35   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Meni mi dodje da probam tako ovaj mjesec user posted image



ma tesko je,moras onda svaki dan kupovati nesto,tako ja sada kako mi je frizider u kvaru,puno se para potrosi strasnouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:18:35   
Lady26
IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi smo izbacili mjesečne nabavke.
Logično - plata mi dolazi na kapaljku, pa na kapaljku i trošim.


isto

MM ima istu ideju...a gdje da drzim prazan frizider user posted image user posted image



nije prazan ima šerpa sa domaćim mlijekom..ima 10 tak jaja..vajkrem za namazat...heni u slučaju nuzde...i narandze ili jabuke..pošto kupim to nekad malo više..evo juče u konzumu naradnze 1 Km..pa kupim više nek ima H za djusa..


Znaci da pocnem kupovati domace mlijeko?! user posted image
Drzat cu ja 'nako serpu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:18:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

I svjetlo jel te user posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:19:01   
muaaa
Ma sve ode u gu...u,samo unosi i znosi pune kese...hrana i smece

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:19:27   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma sve ode u gu...u,samo unosi i znosi pune kese...hrana i smece



ovo je najbolji postuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:19:43   
henna ze

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi smo izbacili mjesečne nabavke.
Logično - plata mi dolazi na kapaljku, pa na kapaljku i trošim.


isto

MM ima istu ideju...a gdje da drzim prazan frizider user posted image user posted image



nije prazan ima šerpa sa domaćim mlijekom..ima 10 tak jaja..vajkrem za namazat...heni u slučaju nuzde...i narandze ili jabuke..pošto kupim to nekad malo više..evo juče u konzumu naradnze 1 Km..pa kupim više nek ima H za djusa..


drugacije ne ide...nema šanse....


cek,sto to drzis u frizideru? meni to stoji na stolu...(jeli im time produzis vjek trajanja)


da da...vjeruj da narandze u onoj posudi dole mogu stajati 20 dana...ja probala...ništa im..ko kad su nešpricane


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:20:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma sve ode u gu...u,samo unosi i znosi pune kese...hrana i smece

moja mama kaže...aman da mi je ko reko d ami dupe voliko vrijedi nebih mu vjerovalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:21:42   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Lady26

Meni mi dodje da probam tako ovaj mjesec user posted image



ma tesko je,moras onda svaki dan kupovati nesto,tako ja sada kako mi je frizider u kvaru,puno se para potrosi strasnouser posted image

Nas nema po cijeli dan, mi ne veceramo, Lana samo vecera te gluposti iz firizidera, drugacija je tvoja situacija, vas ste troje kuci cijeli dan...
Moglo bi se....mozda

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:23:36   
henna ze

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Lady26

Meni mi dodje da probam tako ovaj mjesec user posted image



ma tesko je,moras onda svaki dan kupovati nesto,tako ja sada kako mi je frizider u kvaru,puno se para potrosi strasnouser posted image



al zato uvijk imam sveježe..

krenem kući..kupim tri bataka..rizu imam..i hljeb..i eto neki mi zahmet...

lady 26..ekstra domaće mlijeko..moš ga i zadrobit...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:23:40   
muaaa
Mi mjesecno kupujemo velike namirnice.brasno,secer,ulje,sredstva za higijenu,neznam sta to nas izadje oko 400.Meso svakih 10 dana,malo zaledim.Voce svako drugi ili po potrebi.Odjecu i obucu po potrebe a to je svalo malo.Uvjek nekom nesto trebaPribor za skolu isto po potrebi.Hranu tj.mazalice dopunjavam po potrebi kad pojedemo.Uglavnom frizider je uvjek pun i uvjek od cega rucak napraviti.I jos povrce dopunjavam po potrebi.

Ugl.neznam ni ja koliko potrosimo na hranu mjesecno al znam da je puno

< Poruku je uredio muaaa -- 2.4.2013 15:24:43 >


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:24:02   
minja_
imamo u komsiluku mali bingo i tu kupujem 90% onog sto nam treba. u konzumu, merkatoru i interexu kupujemo samo ono što bude na akciji i jeftinije nego u bingu.
probala sam sve, i mjesecnu kupovinu po spisku i svaki dan ono sto mi treba - meni dodje na isto, bitno je samo da mm nije sa mnom jer trpa i sto treba i sto ne treba.

jesam li dobro procitala da neko trosi samo 150 KM na hranu mjesečno. to je 5 km dnevno za tri obroka za dvije odrasle osobe. Mi samo na hljeb/brašno i mliječne proizvode potrošimo više od 100 KM mjesečno, voće i povrće je oko 80, dalje da ne brojim.

negdje sam vec pisala, dajte da mi recept za ekonomisanje s novcem daju mame iz cetveroclanih porodica, koji zive od hiljadu maraka, siti (a da nije maslenica triput na dan), obuveni, obučeni, pomažu roditelje i još prave kuću.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:26:05   
HAHA
Nama je frizider uvijek pun,djeca najvise vole kuhano,ali mm nikako ne voli da je bez dosta hrane u kuci,uhvati ga tuga i sjeti se rata i gladi.Srecom ja to nikada nisam dozivjela,kod nas u V.K.nikada nije nije bila toliko kriticna situacija.



_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:26:57   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Lady26

Meni mi dodje da probam tako ovaj mjesec user posted image



ma tesko je,moras onda svaki dan kupovati nesto,tako ja sada kako mi je frizider u kvaru,puno se para potrosi strasnouser posted image

Nas nema po cijeli dan, mi ne veceramo, Lana samo vecera te gluposti iz firizidera, drugacija je tvoja situacija, vas ste troje kuci cijeli dan...
Moglo bi se....mozda

Tako je i kod nas. Kuci smo tek iza šest-sedam. Nama nema ko jesti neku aman hranu u frižideru.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:28:07   
henna ze

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Lady26

Meni mi dodje da probam tako ovaj mjesec user posted image



ma tesko je,moras onda svaki dan kupovati nesto,tako ja sada kako mi je frizider u kvaru,puno se para potrosi strasnouser posted image

Nas nema po cijeli dan, mi ne veceramo, Lana samo vecera te gluposti iz firizidera, drugacija je tvoja situacija, vas ste troje kuci cijeli dan...
Moglo bi se....mozda



ma može ba...vjeruj mi

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:30:08   
Anoniman
Potrosacke korpe se toliko razlikuju jer svi kupujemo artikle razl. vrijednosti. Neko ce kupiti Duel i Meriks za 6KM 3kg, a neko Persil i Ariel.
Neko kupuje Barilla tjesteninu, a neko Klasovu...to je i vise nego dupla razlika u cjenama. Prosto ko pasulj.

Fora je naci jeftin artikal, a da smo 100% zadovoljni. ja sam otkrila lila omeksivac i vjerna sam mu preko 3 godine, potom Filiz tjesteninu...

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 2.4.2013 15:31:21 >

(odgovor članu HAHA)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:33:14   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Potrosacke korpe se toliko razlikuju jer svi kupujemo artikle razl. vrijednosti. Neko ce kupiti Duel i Meriks za 6KM 3kg, a neko Persil i Ariel.
Neko kupuje Barilla tjesteninu, a neko Klasovu...to je i vise nego dupla razlika u cjenama. Prosto ko pasulj.

Fora je naci jeftin artikal, a da smo 100% zadovoljni. ja sam otkrila lila omeksivac i vjerna sam mu preko 3 godine, potom Filiz tjesteninu...

I ja vala,najeftiniji a najbolji.A za drugo jeftino bas i neznam a da je dobro...ili nisam otkrilauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:34:34   
leona81

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Potrosacke korpe se toliko razlikuju jer svi kupujemo artikle razl. vrijednosti. Neko ce kupiti Duel i Merik za 6Km 3kg, a neko Persil i Ariel.
Neko kupuje Barilla tjesteninu, a neko Klasovu...to je i vise nego dupla razlika u cjenama. prosto ko pasulj.

Fora je naci jeftin artikal, a da smo 100% zadovoljni. ja sam otkrila lila omeksivac i vjerna sam mu preko 3 godine, potom Filiz tjesteninu...


naravno. ja npr koristim malo secera ali kupujem samo smedji i to francuski. i kocku takodjer(za goste, moju mamu i svekrvu kad dodju)
tjestenina Filiz je super, i ja je uzimam iako uzmem Barillu onu sarenu tjesteninu jer je M voli. ali njoj to moze dugo biti.
supe uzimam gotove ulker, cak i one guste su duplo jeftinije od ostalih. i njih jede mm i sveki. a malena i ja domacu...itd itd

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:35:23   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Potrosacke korpe se toliko razlikuju jer svi kupujemo artikle razl. vrijednosti. Neko ce kupiti Duel i Meriks za 6KM 3kg, a neko Persil i Ariel.
Neko kupuje Barilla tjesteninu, a neko Klasovu...to je i vise nego dupla razlika u cjenama. Prosto ko pasulj.

Fora je naci jeftin artikal, a da smo 100% zadovoljni. ja sam otkrila lila omeksivac i vjerna sam mu preko 3 godine, potom Filiz tjesteninu...


Tacno, zavisi jos i od nacina ishrane, ja poznajem ljude kojima u ishrani dominira tjestenina, pilece meso, pite, bez salate , ne zato sto ne zele drugacije nego zato sto nemaju novca. Ja opet najvise forsiram meso i povrce, gledam da je na kasiku uglavnom, ne radim, pa onda sva tri obroka spremam u kuci i uvijek imaju neke nove zelje i zahtjeve.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:40:57   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: animagical

danas nismo isli vani, pada kisa, nisam rekla svaki dan, nego kad od negdje izadje. sinoc smo isli do mercatora i dobio je igracku. meni je to zadovoljstvo. nisam rekla da su ti djeca neizigrana ni da im sta fali, niti ulazim u to, fino ti rekoh ja ovako, ti tako i mirna Bosna....

a loptu je imao, ovo je druga. ne vidim da nam sta fali ako on ima igracke...


vi za vi rasprave....u subotu..izasli..isla da im kupim na pijaci carapica....emir je uz to hajrovao loptu...a umce snale....to je nekako normala....sta znam...ako nista kupim im po zivotinjsko carstvo i oni zadovoljni.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:41:58   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Potrosacke korpe se toliko razlikuju jer svi kupujemo artikle razl. vrijednosti. Neko ce kupiti Duel i Meriks za 6KM 3kg, a neko Persil i Ariel.
Neko kupuje Barilla tjesteninu, a neko Klasovu...to je i vise nego dupla razlika u cjenama. Prosto ko pasulj.

Fora je naci jeftin artikal, a da smo 100% zadovoljni. ja sam otkrila lila omeksivac i vjerna sam mu preko 3 godine, potom Filiz tjesteninu...

Ovako ja napisah...ja kupujem uvijek iste proizvode..kada se pokvare onda mjenjam...vi za vi...primjera...kupujem Duel, barillu...i lilu...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:44:10   
veeseelaa
mi trošimo najviše na benzin
meni mjesečno treba cca 250 KM a mm stoja manje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:44:41   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: animagical

danas nismo isli vani, pada kisa, nisam rekla svaki dan, nego kad od negdje izadje. sinoc smo isli do mercatora i dobio je igracku. meni je to zadovoljstvo. nisam rekla da su ti djeca neizigrana ni da im sta fali, niti ulazim u to, fino ti rekoh ja ovako, ti tako i mirna Bosna....

a loptu je imao, ovo je druga. ne vidim da nam sta fali ako on ima igracke...


vi za vi rasprave....u subotu..izasli..isla da im kupim na pijaci carapica....emir je uz to hajrovao loptu...a umce snale....to je nekako normala....sta znam...ako nista kupim im po zivotinjsko carstvo i oni zadovoljni.user posted image


i Ozzi cokoladno lizalo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:44:58   
veeseelaa
vi za vi rasprave....u subotu..izasli..isla da im kupim na pijaci carapica....emir je uz to hajrovao loptu...a umce snale....to je nekako normala....sta znam...ako nista kupim im po zivotinjsko carstvo i oni zadovoljni.user posted image


slično, šnalice i čarapice dostauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:48:32   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: animagical

danas nismo isli vani, pada kisa, nisam rekla svaki dan, nego kad od negdje izadje. sinoc smo isli do mercatora i dobio je igracku. meni je to zadovoljstvo. nisam rekla da su ti djeca neizigrana ni da im sta fali, niti ulazim u to, fino ti rekoh ja ovako, ti tako i mirna Bosna....

a loptu je imao, ovo je druga. ne vidim da nam sta fali ako on ima igracke...


vi za vi rasprave....u subotu..izasli..isla da im kupim na pijaci carapica....emir je uz to hajrovao loptu...a umce snale....to je nekako normala....sta znam...ako nista kupim im po zivotinjsko carstvo i oni zadovoljni.user posted image


i Ozzi cokoladno lizalo user posted image

Ih ovo svakodnevno mamljenje novca na kojekavve gluposti i ne racunam.A podjemo po jednu stvar uzmemeo jos nekoliko uz to.I jos uvjek svaki dan iz skole ih cekaju kifle i slatkis tj.cedevite bombone

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:50:00   
Honey3
Kod mene je uvijek frizider pun,u kantici od eurokrema je kajmak,velika serpa mlijeka,dosta jaja i poneka mazalicauser posted image ...velike nabavke obavljamo u Bingu,po potrebi,meso kod Bajre jer je mm usput,piletinu u Brojleru i to je usput,voce i povrce svakodnevno ovdje u samoposluzi,jer imaju fine cijene i svjeze je,pored voca i povrca svaki dan nesto treba,bez obzira na velike nabavkeuser posted image sir,kajmak,jaja sedmicno kad idem kod mame,to nam ona tamo zbavi i roditelji vecinom to i placajuuser posted image Helem nisam nikad racunala koliko potrosimo za hranu,ali potrosimo bas dosta,a i ima nas mashallahuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *