|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:50:43   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Potrosacke korpe se toliko razlikuju jer svi kupujemo artikle razl. vrijednosti. Neko ce kupiti Duel i Meriks za 6KM 3kg, a neko Persil i Ariel.
Neko kupuje Barilla tjesteninu, a neko Klasovu...to je i vise nego dupla razlika u cjenama. Prosto ko pasulj.

Fora je naci jeftin artikal, a da smo 100% zadovoljni. ja sam otkrila lila omeksivac i vjerna sam mu preko 3 godine, potom Filiz tjesteninu...

Ovako ja napisah...ja kupujem uvijek iste proizvode..kada se pokvare onda mjenjam...vi za vi...primjera...kupujem Duel, barillu...i lilu...user posted image


I ja sam vjerna Duelu, lila zlatni ne mogu bas uvijek naci, pa Silan uzmem, turske tjestenine uzimam i zadovoljna sam i dobra im je cijena.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:51:16   
minie
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi smo izbacili mjesečne nabavke.
Logično - plata mi dolazi na kapaljku, pa na kapaljku i trošim.


isto

MM ima istu ideju...a gdje da drzim prazan frizider user posted image user posted image

Nije prazan. Kao što vještica reče na nekoj temi, ima ono čudno klupko što se kotrlja user posted image


Neki dan mi rece jedan poznanik: "Kakva je kriza, samo mi amonijak u fizideru ima"


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:54:37   
HAHA
Jelda da je duel poskupio u zadnje vrijeme,ja se vratila Arielu i Tideu.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 15:56:16   
Medić*

IZVORNA PORUKA: HAHA

Jelda da je duel poskupio u zadnje vrijeme,ja se vratila Arielu i Tideu.


Jeste malo poskupio, ja ga za sareni uzimam.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:00:34   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Potrosacke korpe se toliko razlikuju jer svi kupujemo artikle razl. vrijednosti. Neko ce kupiti Duel i Meriks za 6KM 3kg, a neko Persil i Ariel.
Neko kupuje Barilla tjesteninu, a neko Klasovu...to je i vise nego dupla razlika u cjenama. Prosto ko pasulj.

Fora je naci jeftin artikal, a da smo 100% zadovoljni. ja sam otkrila lila omeksivac i vjerna sam mu preko 3 godine, potom Filiz tjesteninu...

Ovako ja napisah...ja kupujem uvijek iste proizvode..kada se pokvare onda mjenjam...vi za vi...primjera...kupujem Duel, barillu...i lilu...user posted image


I ja sam vjerna Duelu, lila zlatni ne mogu bas uvijek naci, pa Silan uzmem, turske tjestenine uzimam i zadovoljna sam i dobra im je cijena.

super mi je njihova tjestenina,ja uzimam spiralne makarone,s jajima i bez,baš se fino i brzo skuhaju,a ne raspadnu i ne slijepe.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:00:42   
Honey3

IZVORNA PORUKA: HAHA

Jelda da je duel poskupio u zadnje vrijeme,ja se vratila Arielu i Tideu.

meni je duel pun gipsa,sve mi zagipsao onu posudicu za deterdzent i majstor mi je rekao da ga mijenjam...merix mi je super user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:00:51   
sporty mamaa
Kod mene posto samo muz radi(a radi na smjene) svaki dan sam u prodavnici.... Da ima mjesecnu placu vjerovatno bih isli u mjesecne nabavke. I nisam bas sretna sto non stop visim po prodavnici, potrefi se milion puta sama kuci, muz na poslu, vani pljusti, a ja moram po namirnice(kao danas naprimjer)... I uvijek mi mala izvuce ili smoki, zvake i slicno. U zadnje vrijeme sam joj rekla da prije prodavnice kaze sta zeli, predlozim joj dvije stvari, pa onda zna da mi ne smije uzimati kinder jaja i ostale stvari. Ona bi da moze svaki dan po petaka na gluposti trosila, nekad je premuntam da smije uzeti samo cunga lunguuser posted image user posted image Sto se igracaka tice, kupujemo ih s vremena na vrijeme- evo recimo prosli mjesec je N pozelila Bingo igracku. Ja joj fino objasnila da ce brzo Uskrs i da ce joj zeko donjeti. I tako kade je vidjela neki dan sreci nema kraja. Sto se odjece tice to vecinom dobijemo od starije rodice, al uvijek i ja nesto kupim, zelja je jaca od onoga imajuuser posted image Al da je tesko s jednom placom je, moras paziti i uvijek zafali. Zato jedva cekam da pocnem raditiuser posted image user posted image

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:02:44   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: HAHA

Jelda da je duel poskupio u zadnje vrijeme,ja se vratila Arielu i Tideu.

meni je duel pun gipsa,sve mi zagipsao onu posudicu za deterdzent i majstor mi je rekao da ga mijenjam...merix mi je super user posted image


Ja evo vise od pola godine kupujem duel baby sensitive i najbolje mi opere djeciji ves.... Cijena je oko 7.90 km, 3 kg.

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 2.4.2013 16:03:20 >

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:03:22   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: HAHA

Jelda da je duel poskupio u zadnje vrijeme,ja se vratila Arielu i Tideu.


Jeste malo poskupio, ja ga za sareni uzimam.

ja obično kupujem 6kg tide 16km.a duel je 3kg 7.60,nije mi to baš povoljno.ariel skoro u konzumu bio 6kg 16km,akcija

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:04:08   
minie
Meni gelove za tusiranje i tako te stvari kupi MM po nekoliko komada i imam skoro cijelu godine, sad mi je kupio i Persil od 8 kg, moze mi biti pola godine user posted image , jedino ja ovdje kupim domestos, fairy i arf, a on ostalo. Puter isto on kupi i cokolade, ja ih nikad ne kupujem, osim u goste kad podjem. Kafu isto ne pijem, sokove nista isto, gotovu hranu, hamburgere i sl isto rijetko, rijetko. Ugl ima i jeftinih proizvoda koji su pravo dobri.

A sto se tice roditelja, svekijevcima stvarno nista ne treba, kupim im jedino kafe i sveki Jadro keks (bas joj izmami osmijeh, to joj je omiljeni slatkis), pokoju kutiju cigara svekru, i napravim jednom u 3 dana rucak svima nama (jer ostale dane jedem kod njih user posted image ) i djeveru dam cca 50 KM mjesecno da izadje sa djevojkom, jos uvijek je student.
Kad idem kod mojih kupim im neke namirnice, a mama me uvijek ruzi ili im ostavim novac (ali da oni to ne vide, pa im kazem gdje je kad dodjem kuci) i ocu isto tako koju kutiju cigara i to je to.

Al sto svaki mjesec ima ili rodjendan ili babine, najbolje je neko rekao da se ne treba druziti, em ne trosis, em ne pravis kolace, em se ne debljas user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:05:22   
Medić*

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Potrosacke korpe se toliko razlikuju jer svi kupujemo artikle razl. vrijednosti. Neko ce kupiti Duel i Meriks za 6KM 3kg, a neko Persil i Ariel.
Neko kupuje Barilla tjesteninu, a neko Klasovu...to je i vise nego dupla razlika u cjenama. Prosto ko pasulj.

Fora je naci jeftin artikal, a da smo 100% zadovoljni. ja sam otkrila lila omeksivac i vjerna sam mu preko 3 godine, potom Filiz tjesteninu...

Ovako ja napisah...ja kupujem uvijek iste proizvode..kada se pokvare onda mjenjam...vi za vi...primjera...kupujem Duel, barillu...i lilu...user posted image


I ja sam vjerna Duelu, lila zlatni ne mogu bas uvijek naci, pa Silan uzmem, turske tjestenine uzimam i zadovoljna sam i dobra im je cijena.

super mi je njihova tjestenina,ja uzimam spiralne makarone,s jajima i bez,baš se fino i brzo skuhaju,a ne raspadnu i ne slijepe.


I ja navise spirale uzimam, i ne lijepe se sto mi je najbitnije, a imaju i po velicini i debljini user posted image

Zaho meni Duel ne stvara te probleme do sada.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:06:29   
Medić*

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: HAHA

Jelda da je duel poskupio u zadnje vrijeme,ja se vratila Arielu i Tideu.


Jeste malo poskupio, ja ga za sareni uzimam.

ja obično kupujem 6kg tide 16km.a duel je 3kg 7.60,nije mi to baš povoljno.ariel skoro u konzumu bio 6kg 16km,akcija


Kakav je Tide ? Ariel samo za bijelo trosimo.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:08:20   
visnjica1
Ja i moj mm smo sami i mala beba ali se potrosi bas punoo, mm je velika poguzija u nas je uvijek pun frizider, salame razne, mazalice, maslac, itd , povrce uzimamo puno jer ga i konzumiramo u velikim kolicinama voce mi utuhne nismo neki ljubitelji, meso se kupuje na veliko svake sedmice jer mm pojede za rucak pola kg teletine, bifteka ja nisam ljubitelj piletinu uzimam samo za sebe za njega je to sibica user posted image , ali ja gdje zivim stalno su i akcije prije sam dosta pratila pa uzimala po akcijama ali sada nemam vremena.Tjesteninu barilla uvijek koristim ali cesto bude na snizenju po 1€ pa tu uzmem dosta.Meso je jakoo skupo ali puno novca i utosimo u meso.Sokove kupujemo na kartone i na njima budu neki popusti , slatkise dopunjujemo sa svakom kupovinom
Samo mi je zao stoo puno bacam hranu npr povrce podje truhnuti paprike , patlidzan pa me dusa boli.
Hljeb uvijek bacam jer ga mm ne jede a ja jedem pa tako da nikada ne mogu pojesti sama a Hvala Bogu Austrijski hljebovi moze 10 clana porodica jesti user posted image

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:11:35   
bebaa

IZVORNA PORUKA: minja_

imamo u komsiluku mali bingo i tu kupujem 90% onog sto nam treba. u konzumu, merkatoru i interexu kupujemo samo ono što bude na akciji i jeftinije nego u bingu.
probala sam sve, i mjesecnu kupovinu po spisku i svaki dan ono sto mi treba - meni dodje na isto, bitno je samo da mm nije sa mnom jer trpa i sto treba i sto ne treba.

jesam li dobro procitala da neko trosi samo 150 KM na hranu mjesečno. to je 5 km dnevno za tri obroka za dvije odrasle osobe. Mi samo na hljeb/brašno i mliječne proizvode potrošimo više od 100 KM mjesečno, voće i povrće je oko 80, dalje da ne brojim.

negdje sam vec pisala, dajte da mi recept za ekonomisanje s novcem daju mame iz cetveroclanih porodica, koji zive od hiljadu maraka, siti (a da nije maslenica triput na dan), obuveni, obučeni, pomažu roditelje i još prave kuću.


da ja sam to napisala ali sam napisala i da na voce i povrce potrosim cca. 100 km...
i tacno je kao sto gore procitah da zavisi od artikala koje koristimo...ja godinama koristim bioaktiv deterdžent i on je oko 7 km a nekad i puno jeftinije kad su akcije...i ja koristim filiz tjesteninu,od mlijecnih samo domace...megle i ništa drugo...jaja kupujem u granapu poskuma 10 kom 3km...i evo bas gledala katalog tusa,sve kontas vidi jeftino a kad se saberes pa i nije nesto da bi se maksuz zaputila...ja puno kuham i cesto ima jela i za sutradan...ja malo doruckujem nekad i nikako ...mi samo rucamo obilno i ni jedno ne vecera....jedemo smoki za veceru...i cokoladu za koju moj suprug maloprije komentarise da mi ode oko 50 km...nisam ni skuzila...user posted image user posted image

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:12:07   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: HAHA

Jelda da je duel poskupio u zadnje vrijeme,ja se vratila Arielu i Tideu.


Jeste malo poskupio, ja ga za sareni uzimam.

ja obično kupujem 6kg tide 16km.a duel je 3kg 7.60,nije mi to baš povoljno.ariel skoro u konzumu bio 6kg 16km,akcija


Kakav je Tide ? Ariel samo za bijelo trosimo.

nije loš,mm radno odijelo opere,a bude baš prljavo.i bijeli veš dobro pere

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:15:24   
Medić*
Nisam ga do sada uzimala, bas cu probati :)

Neko spomenu da se baca hljeb ponekad. Mi ne bacimo ni koricu stvarno, inace nam jedan bude dnevno, ako nestane onda uleti tjestenina, kuhani krompir, palacinci, ustipci, tako da po jedan uzimamo :)

Ako uzmemo vise ponekad i pretekne obavezno przenice napravimo.

< Poruku je uredio medic slatki -- 2.4.2013 16:16:03 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:15:33   
bebaa
znaci bingo,voce ,povrce i ČOKOLADE 300 km...plus rezije 300km...a porodiljske ni na mapi...od cega svijet uopste zivi...

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:15:37   
Emmy
Kod nas to funkcionise ovako: ja sam fan ariela/persila i omeksivaca lenor, ali sve to kupujem na akciji, pa sam tako nedavno u Interexu kupila 2 vrece po 6 kg Ariela po 12,5 KM/vreca i to mi moze biti pravo dugo. Neki dan npr. Lenor omeksivac takodjer u Interexu snizen na 5,2, opet kupim 2X2l i mirna. Pelene takodjer do skoro (sad nam vise ne trebaju, jupii), ali kupim Pampers i na akciji, plus neki kuponi se uvijek zadese od 10%, pa me dodju kao neke jeftinije, mozda manje kvalitetne pelene. Ne pamtim u zadnjoj godini da sam ih kupila po redovnoj cijeni, svaki mjesec neki veci trg. lanac ima snizenje. Mislim da je lako to upratiti, svaki dan u postanskom sanducicu nadjem promotivne letke, pa npr. nesto snizeno u tusu, nesto u interexu, a sve je to u krugu (na Stupu), zatim DP, Mercator, itd, samo treba malo vise prosetati. U tusu imam potrosacku karticu i svako malo imaju artikle na 50% i svasta se moze kupiti povoljno, zatim imaju program mojih deset, gdje po mjesec-dva budu snizeni odredjeni artikli, vi ih prvi put skenirate na kasi i narednih 1-2 mjeseca je to za vas kao clana kluba uvijek snizeno. Pretpostavljam da mnogi od vas to prakticiraju, ali ustedjeti se moze i kupovinom 1+1 gratis (npr kaladont ili neki manje kvarljivi proizvodi), uvijek praviti spisak za kupovinu, uporedjivati cijene, itd. Posto mjesecno imamo barem tri rodjendana, sto djecija, sto velika raja, pa malo i to finansijski iscrpi, svaki put kada naidjem na nesto povoljno, na snizenju, ja to kupim i super dodje. U martu sam imala cetiri rodjendana i za sva 4 imala unaprijed pripremljene poklone, koje sam uglavnom kupila na zimskim snizenjima (novcanici, salovi itd.). Sto se tice hrane, jednom sedmicno idemo na pijacu i kupimo za 7 dana voce, povrce i meso, u toku sedmice kupovina se svodi na hljeb i to je to....

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:19:58   
tinkivinki
večeras idem u nabavku i znam da ćemo donijeti stvari za 100 km,nešto za doručak,nekog povrća za ručak,higijenu.to nema šanse da bude mjesec dana,jedno 10.plus hljeb svaki dan i plus meso.ma trošimo oko 400-500 na hranu.

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:22:15   
bebaa
i ja imam tuš-karticu ali nazalost ukidaju 10 najdrazih...sto se tice mesa kako sam navela imam ga puna komora uvijek,ako potrosim ponovo namirim...

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:28:46   
shpagica
Je znam zasto kod nas nema onih kupona za artikle na akciji, neki dan gledam na TLC-u onu emisiju extreme couponing user posted image  malo je reci da se isplati...

Ja sam u DM-u znala kombinovati popust 10% i onaj dzoker kupon, pampers jumbo sam jednom platila ispod 20 KM (jos u plus bile pampers na akciji) jer se kod njih mogao kombinovati popust.


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:30:07   
koka i po
ja se izvinjavam na upaduuser posted image
koliko iznosi sarajevska potrosacka korpa za cetveroclanu obitelj....ono....da se ne gladuje a opet skromno ziviuser posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 2.4.2013 16:33:45 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:34:05   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Ja i moj mm smo sami i mala beba ali se potrosi bas punoo, mm je velika poguzija u nas je uvijek pun frizider, salame razne, mazalice, maslac, itd , povrce uzimamo puno jer ga i konzumiramo u velikim kolicinama voce mi utuhne nismo neki ljubitelji, meso se kupuje na veliko svake sedmice jer mm pojede za rucak pola kg teletine, bifteka ja nisam ljubitelj piletinu uzimam samo za sebe za njega je to sibica user posted image , ali ja gdje zivim stalno su i akcije prije sam dosta pratila pa uzimala po akcijama ali sada nemam vremena.Tjesteninu barilla uvijek koristim ali cesto bude na snizenju po 1€ pa tu uzmem dosta.Meso je jakoo skupo ali puno novca i utosimo u meso.Sokove kupujemo na kartone i na njima budu neki popusti , slatkise dopunjujemo sa svakom kupovinom
Samo mi je zao stoo puno bacam hranu npr povrce podje truhnuti paprike , patlidzan pa me dusa boli.
Hljeb uvijek bacam jer ga mm ne jede a ja jedem pa tako da nikada ne mogu pojesti sama a Hvala Bogu Austrijski hljebovi moze 10 clana porodica jesti user posted image


I kod mene je ovako, samo sto sam ja mesojed, a ne mm. Tacno me stid reci koliko trosimo na hranuuser posted image , frizider je uvijek krcat, kao i ugaoni ormari u kuhinji koji su krcati slatkisima. I nas je troje, beba od 2,5 mjeseca i nas dvoje. Na kozmetiku za higijenu dosta trosimo, meso stalno kupujem, svaki dan ili prekodan, voca uvijek mora biti u kuci, kao i povrca, mada se dosta od toga baci. Suhomesnati proizvodi, sirevi, kolaci iz desserta, nutela, to uvijek moram imati u kuci. Svaki utorak odem u DP i potrosim izmedju 100 i 150 maraka na svakojake gluposti, jer voce i povrce kupujem na pijaci, bas kao i meso, od toga sto donesem kuci nemam nijednog rucka ili kompletnog obroka, moze se samo doruckovati. Bolje da vise ne nabrajam, sama sam sebe shebalauser posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:34:22   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: shpagica

Je znam zasto kod nas nema onih kupona za artikle na akciji, neki dan gledam na TLC-u onu emisiju extreme couponing user posted image  malo je reci da se isplati...

Ja sam u DM-u znala kombinovati popust 10% i onaj dzoker kupon, pampers jumbo sam jednom platila ispod 20 KM (jos u plus bile pampers na akciji) jer se kod njih mogao kombinovati popust.



a šta je sad sa popustima u dm-u?ja nisam odavno išla kupujem pampers + maramice 31km u drugom marketu

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: potrošačka korpa
2.4.2013 16:36:57   
selebriti
Divna tema user posted image user posted image

Ja vise nemam onih velikih nabavki. Kupujem svaki dan, često ovdje u Konzumu, poslije posla (5-25KM)-zavisi da li imam goste. Ono sta cu jesti za rucak mi cesto diktiraju akcije. Jer ja sve volim, pa mi je svejedno.

Vikendom kupujem u Mercatoru i DP-u. Tada trosim oko 70KM - tu kupim i voće i meso i higijenu.

Povrće kupujem kod dvije tete u naselju, isto vikendom.

Ne pretrpavam frizider, jer mi je DP ispred vrata bukvalno.

< Poruku je uredio selebriti -- 2.4.2013 16:37:54 >


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *