|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.8.2013 15:07:16   
ladyblue RR
Andy, evo malo pročitaj....baš mi je žao što prolaziš kroz sve ovo

http://www.paedcro.com/hr/347-347

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
2.9.2013 17:45:23   
Andy_Bec23
Sada si mogla duso moja da budes punih 20 dana :-( Cesto je se sjetim, idem na groblje, valda jos nisam zavrsila sa time, pratit ce me dugo :-( Bojim se nove trudnoce a tako zelim bebu user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
2.9.2013 17:52:30   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Sada si mogla duso moja da budes punih 20 dana :-( Cesto je se sjetim, idem na groblje, valda jos nisam zavrsila sa time, pratit ce me dugo :-( Bojim se nove trudnoce a tako zelim bebu user posted image


Mila moja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
2.9.2013 17:57:34   
Mrvica_83
Mila Andy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bice to uz Boziju pomoc sve kako treba .. Znam da nema pravih rijeci za utjehu ali vrijeme , ako nista , ce donijeti olaksanje .. Od srca ti zelim da sto prije prebrodite sve i da docekas u narucje svoju bebicu user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
2.9.2013 18:19:51   
Azyy
Draga moja Andy user posted image

_____________________________

Dum spiro spero – Dok dišem (živim), nadam se

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
2.9.2013 20:50:43   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Sada si mogla duso moja da budes punih 20 dana :-( Cesto je se sjetim, idem na groblje, valda jos nisam zavrsila sa time, pratit ce me dugo :-( Bojim se nove trudnoce a tako zelim bebu user posted image


user posted image Bit ce bebica aBd puno zivih i zdravih i uvijek ce imati seku koja ce ih paziti s neba !

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.10.2013 18:25:40   
Andy_Bec23
Vrijeme lijeci sve rane kazu, e znajte da lazu, ova rana nikad ne zarasta..... user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.10.2013 23:17:38   
Andy_Bec23
Falis,neopisivo falis ....... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.10.2013 23:25:13   
klemzi

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Falis,neopisivo falis ....... user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.10.2013 11:46:08   
Mrvica_83
Andy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.11.2013 20:28:46   
Andy_Bec23
Vrijeme ne lijeci rane ,rana ce uvijek biti tu uvjek ces biti moja cura ..... Proslo je danas tocno 7 mjeseci i 3 dana od tvog rodjenda , jos si tu medju nama i u nama ..... Volim neizmjerno falisuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.12.2013 17:27:25   
Andy_Bec23
Danas prije tocno godinu dana sam vidjela bebo moja tvoje otkucaje srca, danas prije tocno godibnu dana bila sam najsretnija na svijetu,imala sam tehe u pupi i mazila te i pazila svaki dan, koliko puta sam otisla na bolovanjei samo bi lezala kuci da nam bude dobro, a sad sad gledam onu listu bolovanja, i odlazim ti na groblje, pitam se sta bi bilo kad bi bila tu da proslavimo nas prvi Bozic :-( Nedostajes neizmjerno nedostajesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.12.2013 17:41:41   
assmiras
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Danas prije tocno godinu dana sam vidjela bebo moja tvoje otkucaje srca, danas prije tocno godibnu dana bila sam najsretnija na svijetu,imala sam tehe u pupi i mazila te i pazila svaki dan, koliko puta sam otisla na bolovanjei samo bi lezala kuci da nam bude dobro, a sad sad gledam onu listu bolovanja, i odlazim ti na groblje, pitam se sta bi bilo kad bi bila tu da proslavimo nas prvi Bozic :-( Nedostajes neizmjerno nedostajesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.12.2013 17:53:22   
raja_ringe
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
17.12.2013 8:02:16   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Danas prije tocno godinu dana sam vidjela bebo moja tvoje otkucaje srca, danas prije tocno godibnu dana bila sam najsretnija na svijetu,imala sam tehe u pupi i mazila te i pazila svaki dan, koliko puta sam otisla na bolovanjei samo bi lezala kuci da nam bude dobro, a sad sad gledam onu listu bolovanja, i odlazim ti na groblje, pitam se sta bi bilo kad bi bila tu da proslavimo nas prvi Bozic :-( Nedostajes neizmjerno nedostajesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image [/b

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
17.12.2013 11:13:47   
veeseelaa
Andy čitam te redovno... ali vrlo često nemam riječi da ti opišem kako me tvoji postovi pogode
Budi mi jaka, želim ti da te Bog obraduje novom trudnoćom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
17.12.2013 18:04:59   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Andy čitam te redovno... ali vrlo često nemam riječi da ti opišem kako me tvoji postovi pogode
Budi mi jaka, želim ti da te Bog obraduje novom trudnoćom



Ma dat ce Bog dat ce, jaka sam ja....

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
17.12.2013 18:06:02   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Andy čitam te redovno... ali vrlo često nemam riječi da ti opišem kako me tvoji postovi pogode
Budi mi jaka, želim ti da te Bog obraduje novom trudnoćom



Tvoji datumi su mnogo tuzni,a i veseli zato onaj gore zna zasto je to tako :-)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.12.2013 15:31:22   
Mrvica_83
Andy draga user posted image user posted image user posted image da se sto prije obradujete Trudnocom user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.12.2013 16:07:28   
Merylin
Prvo javno suočavanje sa događajem koji me evo već dvije godine prati. Dosad sam ga krila u sjeni nekog poluzaborava iako sam znala da ne može biti zaboravljen, ne može biti potisnut, da ne može nigdje dalje od mene. Leži mi na grudima uslijed tišine kojom sam se obavila. Zašto? Zato što sam bila mlada, i suviše uplašena i usmjerena na reakcije drugih, ponukana da zataškam tu sramotu koja mi se desila, ne obrukam sebe i porodicu, ja - tada neudata djevojka.
Momak i ja, moj sadašnji muž, krenuli smo to ljeto, 2011. godine na more. Naše prvo ljetovanje. Ne moram ni pisati o tom osjećaju, tom uzbuđenju, poletu. Svijet je bio naš i mi smo bili sami na svijetu, makar tih sedam dana! Međutim, nakon prvih prevaljenih kilometara naša idila je narušena. Počela sam osjećati jake bolove u cijelom trbuhu, toliko jake da mi je ponestajalo dana. Zaustavili smo auto i ja sam izašla na svjež dah i tu se sve zacrnilo... U slijedećem trenutku se budim na trotoaru, moj dragi i neki nepoznati čovjek me poljevaju vodom i masiraju. Bolovi lagano popuštaju i ja se pravdam da me samo obuzela slabost, možda zbog pada šećera, možda zbog silnog uzbuđenja i da nema potrebe da idemo u bolnicu jer ću biti ok, iako su obojica navaljivali da idem doktoru.
Taj isti dan sretno stižemo na svoju destinaciju, u naš mali raj. Kamp kućica, priroda, more i mi. Bolovi su odavno zaboravljeni, kao da je sve to bio samo san. Osvanuo je i naš drugi dan, uopšte nije nosio nikakav nagovještaj da se tu sve završava. Sunce, kupanje... Predvečer sam otišla da se istuširam i bolovi su opet počeli. Skupila sam i zadnje atome snage i uputila se nazad u kamp, nesposobna da se ispravim, da dišem. Pred očima mi je sve bilo crno i počela sam dozivati momka. Uz njegovu pomoć smo došli do kamp kućice i tu sam počela povraćati. POvraćanje i nesvjestica su se smjenjivali. Nekako sam uspjela doći do kreveta. Moj dragi je sav uplašen otišao potražiti pomoć. Cijeli stomak me bolio, ramena su me boljela kao da mi je neko čupao ruke, svaki put kad bih i pokušala da podignem glavu onesvijestila sam se. Vlasnica kampa me smjestila u auto, te nas je prevezla u Hitnu pomoć u Makarskoj. Nakon par sati pokušavanja da otkriju šta mi je, uputili su me u bolnicu, u Split. Uradili su potrebne pretrage i smjestili me u neku sobu. Groznica me tresla, bolovi nisu popuštali. rekli su mi da sumnjaju na vanmateričnu trudnoću. Trudnoća, ja trudna? Dajte molim vas. Menstruacije redovne, pijem kontracepcijske pilule, o čemu vi to?! Dijagnoza narednog dana u 7 ujutro potvrđena. Odmah me vode u operacionu salu, a ja ne znam šta mi se događa. Želim da vidim momka! Onda sam utonula u mrak.
Budim se na intenzivnjoj njezi, sama. Sestra mi govori da sam ok i da malo pretrpim bolove. Ubrzo se vraća sa telefonom u ruci:"Tvoj dečko...", kaže. Jedva sposobna da pričam, javljam se. On plače sa druge strane slušalice i izvinjava mi se što nije bio pametniji. "Sve je ok", govorim mu. "Odstranili su ti lijevi jajovod, kako to može biti ok?!". "Šta su mi odstranili, molim?" Prekidam telefonsku vezu i zovem sestru. Tek tada mi objašnjava da sam bila dva mjeseca trudna, da je plod bio u jajovodu koji je pukao i da trebam biti sretna što sam živa, jer da sam došla samo par sati kasnije ne bi me uspjeli spasiti zbog trovanja. I ne, ne zna hoću li biti u mogućnosti imati djece, šanse su mi 50%. Sedam dana u Splitu... a nije trebalo biti tako.
Suočavanje sa istinom, sa bolom, sa gubitkom. Život je kucao u meni, a ja to nisam znala... Izgubila sam. Povratak kući, besane noći, tuga. Rez na stomaku koji me svaki dan podsjećao. Bolan svaki pokret. Mjesec dana u krevetu... Hvala Bogu, oporavila sam se. Neću nikad zaboraviti, znam. Neću se nikad prestati pitati šta da sam bila malo opreznija...? Kad sam to zaboravila pilulu? Šta bi bilo daje trudnoća bila uredna... kakva bi bebica bila?Ali nije bilo suđeno. Svejedno, nisam mogla prestati razmišljati... Kako ću se ikada odlučiti da probam ostati trudna? Hoću li biti razočarana? Gdje pronaći hrabrost i suočiti se sa istinom, ma kakva ona bila?
Sada sam udata, sretno, za tog istog divnog muškarca. I Bićemo roditelji, aBd, 10. februara. Naš mališa nas svakog dana podsjeća svojim udarcima koliko smo sretni. Svaki dan me natjera da se nasmijem kada ga osjetim. Svaki dan se zahvalim Bogu što nam je podario priliku da budemo roditelji. Nismo to ni pokušavali, jednostavno se desilo. Svaki dan kažem Hvala što sam živa. Uvijek postoji nada, razlog. I život je lijep.
I uvijek postoji razlog zašto treba pokušati, zašto ne treba odustati!

Neka nam je svima sa srećom
user posted image
Bog će nam dati ono najbolje.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.12.2013 16:18:22   
veeseelaa
Uvijek postoji nada, razlog. I život je lijep.
I uvijek postoji razlog zašto treba pokušati, zašto ne treba odustati!


baš tako draga moja
divno je znati da si tako hrabra, optimistična
sretan ostatak trudnoće ti želim i brz i lak porod

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.12.2013 16:22:25   
Zelimo_bebu
Merylin rasplakala si me sa postom, ali sam se nasmijala kada sam citajuci dosla do dijela kada je vasa zelja ostvarena....Svaka cast za hrabrost, i istina je da se svaki trud isplati...Zelim ti od srca lak porod i da nam rodis zdravog i zivog djecaka,simbol vase ljubavi i svega sto ste prosli i sto prolazite skupa....jednostavno je sve tako moralo biti i hvala Bogu pa ste na kraju nagradjeni sa najljepsim poklonm na svijetu....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.12.2013 19:15:41   
Merylin
Samo pozitivno i hrabro, iako je to nekad leko reći a teško uraditi... ali nekako sve opet bude dobro.
Hvala vam drage moje!user posted image

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
19.12.2013 18:15:14   
Andy_Bec23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
19.12.2013 18:16:53   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Merylin

Samo pozitivno i hrabro, iako je to nekad leko reći a teško uraditi... ali nekako sve opet bude dobro.
Hvala vam drage moje!user posted image



Hvala dragom BOGU , AMEN

zna on zasto

Da se ti nama porodis i da sve bude ok.....

A ja cu lako , ispla<cem se odem na groblje i sve bude okuser posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *