|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Babyvac
1.2.2010 16:50:55   
škorpija
bebyvac možeš kupiti u apoteci sarajevo na socijalnom, košta oko 45 KM


jooo nekad vam je fakat teško pročitati barem postove na toj stranici, ako već ne čitate cijelu temu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Babyvac
1.2.2010 17:56:16   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: lirio

ima li ko informaciju da li se može kupiti u zenici...


Ja sam naručila iz Hrvatske. Prijatelji koji žive u ZG su platili toj firmi na račun, da ja ovdje banci ne bih plaćala proviziju za koju ne znam kolika bi bila) i nakon nekih 7 dana mi je poštar donio na vrata user posted image

Ako imaš koga u SA ili vi idete možda ti je onda jednostavnije tamo kupiti, napisale su cure gdje ima i koliko košta...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Babyvac
1.2.2010 22:25:30   
putnica
Meni je teta narucila u privatnoj apoteci (Šip),kosta oko 40 KM,i zaista je super stvar..preporucujem.

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Babyvac
2.2.2010 11:57:33   
Mala Selma
E hvala skorpija, fakat si ljubazna!!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Babyvac
26.2.2010 9:47:55   
altermama
Imam puno upita na privatne poruke, pa da ne odgovaram svakome posebno user posted image

Ovaj http://nosni-aspirator.com/ aspirator se može nabaviti u Sarajevu, nazovite broj 061 332 289 user posted image


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Babyvac
12.3.2010 0:01:44   
NODDY
meni nije jasno  ništa halo ljudi na usisivač  priključite Babyvac pa znate što je usisivač i koliko je štetan,je li iko od vas razgovarao sa pedijatrom mislim normalnim pedijatrom ne mogu vjerovati da se prodaju takve stvari

(odgovor članu altermama)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Babyvac
12.3.2010 0:05:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: NODDY

meni nije jasno  ništa halo ljudi na usisivač  priključite Babyvac pa znate što je usisivač i koliko je štetan,je li iko od vas razgovarao sa pedijatrom mislim normalnim pedijatrom ne mogu vjerovati da se prodaju takve stvari


naravno da smo razgovarali sa pedijatrom.
neznam jeste li imali priliku da vidite kako funkcinira babyvac...nema štetnih utjecaja usisivača uopšte. nema isparavanja prašina u baby vac, jačinu usisivača balansira dužina crijeva do mjesta za iispuhivanje nosa. neznam šta je vas toliko zabrinulo. ja sa ponosom koristim baby vac i od kada ga imam sekret iz nosa niakad više nije mojoj bebi doevo do brohitisa. On je najadekvatnija higijena nosa u slučaju moje djece.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu NODDY)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Babyvac
12.3.2010 11:38:41   
škorpija
ja sa ponosom koristim baby vac i od kada ga imam sekret iz nosa niakad više nije mojoj bebi doevo do brohitisa. On je najadekvatnija higijena nosa u slučaju moje djece.


đe si ponosnauser posted image . i mi otkad korsitimo babayvac nemamo više problema sa bronhitisom, vrijedi svaku marku, što jest, jest

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Babyvac
12.3.2010 12:04:17   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: NODDY

meni nije jasno  ništa halo ljudi na usisivač  priključite Babyvac pa znate što je usisivač i koliko je štetan,je li iko od vas razgovarao sa pedijatrom mislim normalnim pedijatrom ne mogu vjerovati da se prodaju takve stvari


Hm, djelimicno si upravu. Doktorica Vukovic, je rekla meni ne, za ovaj aparat...Opet, ne daj Boze da mi je bas prijeko potreban, vjerovatno bi ga kupilauser posted image ...i ja imam malo sumnje u ovo...tj. nisam za agresivne metode, a ovo mi je bas primjer necega sto nije prirodno...ali eto...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu NODDY)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Babyvac
12.3.2010 12:09:09   
Mya_81 RR
Ja mogu samo zahvaliti na baby vac-u jer ne mogu vjerovati koliko i šta je izvukao ova dva dana dok nam traje prehlada...razmišljanje da se sve to zadržava u njoj i da se ne daj boze spusti na pluća ne hvala user posted image  

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Babyvac
12.3.2010 12:09:54   
Trnoruzica
Evo jos jedne ponosne korisnice babyvac-a user posted image
Hvala onome ko ga izmisli.

Ja sam prvi put pokusala  na sebi. Istog trenutka sam prodisala od pluca.. Predobra stvar user posted image
Preporucujem user posted image

I onaj dio koji ide u usisivac je reversan, znaci iz usisivaca nista ne moze izaci, nego samo je on taj koji vuce zrak. Kod nas usisivac ima opciju da se smanji i pojacava usisna jacina user posted image , tako da nam i to dobro dodje.

Ovim, sigurno sprjecavate slijevanje slajma na pluca (nedo Bog upalu pluca) i bronhije.
I da, pitala sam pedijatricu, rekla je da moze, i da je super, ako pomaze.
Malena mi je imala bronhitis, i poslije toga iskasljavala.. Kad sam koristila babyvac, covjek ne moze da povjeruje koliko slajma i slina stane u tako mali organizam.
Nevjerovatno, zaista user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 12.3.2010 12:10:22 >

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Babyvac
12.3.2010 21:55:13   
NODDY
Ako vam je to ok i pomogne u tolikoj mjeri u redu. Ja lično nikada ga ne bih koristila pogotovo ne sa klasičnim usisivačima znajući što sve izbacuje prilikom usisavanja.Testirajte svoj usisivač, pa da vidite oblaka prašine prilikom samog paljenja i naravno ta prašina ide u prostoriju gdje je i vaše prehlađeno dijete vi izvučete šlajm a što udahne ne smijem ni reći

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Babyvac
12.3.2010 22:23:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: NODDY

Ako vam je to ok i pomogne u tolikoj mjeri u redu. Ja lično nikada ga ne bih koristila pogotovo ne sa klasičnim usisivačima znajući što sve izbacuje prilikom usisavanja.Testirajte svoj usisivač, pa da vidite oblaka prašine prilikom samog paljenja i naravno ta prašina ide u prostoriju gdje je i vaše prehlađeno dijete vi izvučete šlajm a što udahne ne smijem ni reći


ja imam usisivač koji radi na principu vode sa 4 hepa filtera...moj usisivač ništa ne izbacuje iz sebe. međutim i ako je obični usisivač u pitanju koji u sebi ima vrećicu za usisavanje to nije nikakav problem za prisustvo bebe kraj njega niti korištenje babyvac-a na njemu. iskreno usisati kuću moramo ono što usisivač ispušta mi je jasno ali ni kada sam taj koristila nisma djecu iznosila napolje. e sad pitanje rada babyvac-a na usisivaču je jasno samo onda kada ga koristite...djetetu ipušte nosić i usisivač u tom slučaju vrši usisavanje sekreta a prije toga obični usisivač očistite vrećicu ili je zamjenite onom koju koristite samo u slučaju ispuhivanja nosića. opasnosi nema...ovo je visosko certificiran proizvod odobren od medicinske i zdravstvne organizacije na svjetskom niovu. u upotrebi je već 10 godina i nisu prijavljena 8 poguglajte) nikakva loša iskustav sa istim.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu NODDY)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Babyvac
12.3.2010 22:28:23   
tweety
Ja imam samo riječi hvale za Babyvac,ko ga izmisli ruke mu se pozlatile!!!

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Babyvac
13.3.2010 10:19:09   
NODDY
ja imam rainbow sa jednim hepa filterom ali se opet ne bih usudila nekako mi je taj babyvac djeluje "strašno".djeca mi nisu stvarno nikada imala problema sa puno sekreta ili šlajma to su uglavnom bila mala začepljenja nosića pa koristimo kapi koloidne srebrne vode i brzo prođe

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Babyvac
13.3.2010 11:08:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: NODDY

ja imam rainbow sa jednim hepa filterom ali se opet ne bih usudila nekako mi je taj babyvac djeluje "strašno".djeca mi nisu stvarno nikada imala problema sa puno sekreta ili šlajma to su uglavnom bila mala začepljenja nosića pa koristimo kapi koloidne srebrne vode i brzo prođe


drago mi je da vaša djeca nisu imala problem ali ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja djevojčica je sa 4 mjesac popila prvi antibiotik i primila inekcije da bi pordisala od brohitisa i tako je trajalo svakih 20 dana do trenutka kad sam nabavila babyvac od tada prirodnim lijekovima i adekvatnom higijenom nosa moja djevojčica nije popila antibiotik već 6 mjeseci a od 4 do 6 mjesac znači za dva mjeseca pila je ceklor, sumamed, zinat, pancef i još jedan pencilniski kojem se nesjećam naziva i inekcije i inhalacije kosikosteroidima više puta.

ja babyvac-u vjerujem i nedam ga nikome user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu NODDY)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Babyvac
13.3.2010 11:21:26   
Hanady RR
ja možda jesam dosadna ali jednostavno želim da sve one mame koje imaju porblem sa higijenom nosa svoje djece koja u najčećim slučajevima dovodi do upale grla i bronhitisa pogledaju kako to pomaže našoj djeci, moja se djevojčica starija i malena beba radju kada im prilazim sa ovim čudom¸.

babyvac1  babyvac2


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Babyvac
13.3.2010 23:16:35   
NODDY
Strašno je to kada tako mala beba ima problema sa disanjem jer je čovjek ne moćan ne zna šta raditi hvala bogu pa je sada dobro ne znam da li si čula za srebrnu koloidnu vodu jako je dobra za imunitet

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Babyvac
19.3.2010 1:18:34   
scarlett
MM je predložio da kupimo Baby Vac i prije nego sam se porodila, jer bebe često imaju problema sa začepljenim nosićem. Ja sam za to tada prvi put čula i burno reagovala, tipa:Štaaa, nosić male user posted image i usisivač!!!! Nema šanse user posted image user posted image user posted image
Kada je naš user posted image imao 2 mjeseca imao je jaku prehladu i nosić je bio toliko začepljen da nije mogao dojiti. Mi smo pokušavali kapima i Chicco pumpicom (koja je puno bolja od DMove i NUKove) da mu olakšamo, ali slabo je pomagalo i nakon većeg broja pokušaja, user posted image se već počeo ljutiti i plakati čim bi mu približila pumpicu i imala sam čak nekad osjećaj da se povrijedi tako.
Pedijatrica nam je predložila aspiraciju nosa u ambulanti da bi mogao makar malo dojiti, ja sam tek tada vidjela da je to ustvari ekstremna metoda. user posted image
Meni je to bilo strašno, jer špricom user posted image ubrizgaju neku tečnost u nosić i onda gurnu tanku cijev i ona aspirira sekret. Nisam mogla vjerovati koliko je sekreta izašlo, ali možete zamisliti kako je user posted image na to reagovao.
Tada sam se pokajala zbog svoje davne reakcije na prijedlog kupovine Baby Vac-a. MM je odmah kupio i otada smo rahat, naročito jer se ne mora gurati u nosić, čak se može izvući dosta sekreta da se nosić i ne dodiruje.
To je jedno od najvećih pomagala roditeljima za user posted image .
Neki pedijatri su nam govorili kako to nije preporučljivo(mislim da mnogi ne znaju tačno šta je to i reaguju kao što sam i ja sama dok nisam vidjela), jer može oštetiti sluznicu, ali naravno neće nijedan roditelj pretjerivati u njegovoj upotrebi, a u svakom slučaju, uvjerila sam se da je mehanička pumpica štetnija.

< Poruku je uredio scarlett -- 19.3.2010 1:21:08 >


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu NODDY)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Babyvac
19.3.2010 7:29:11   
Nellica
Mi smo dobili nasalni aspirator koji radi na baterije ( Graco je proizvodjac ), nismo do sada imali prilike da ga probamo hB.
Jeli ima neko iskustvo sa slicnim napravicama?

http://www.amazon.com/Graco-Nasal-Clear-Aspirator/dp/B001PBFWMO



_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Babyvac
19.3.2010 7:53:14   
škorpija
nelice nisam čula za ovo, ali čini mi se da djeluje po istom principu kakobaby vac , znači samo bez usisivača, meni i ovaj tvoj aspirator izgleda super

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Babyvac
19.3.2010 7:55:43   
Nellica
Nadam se da ce pomoci, da nam takve spravice trebaju sto manje, ali neka ih kad zaskripi.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Babyvac
19.3.2010 10:48:08   
mamina princeza
Mi smo isto kupili babyvac prije par dana i super je... toliko sereta izvuce iz nosa da je to za nevjerovat.
I ja sam na pocetku mislila da je nekako previse jak mozda i da je moze osteti al sad kako koristimo prezadovoljna sam. Ovaj put iako je jako prehladjena moze da fino zaspe navece jer joj nosic pred spavanje potpuno ocistim i to traje dobar dio noci.

I svakako mislim da je bolje da vadimo sekret a ne da se spusta u pluca.

Nama je obicna pumpica NUK u zadnje vrijeme bila neoptrebljiva jer ni dvoje ljudi je nije uspijelo savladat i izvaditi dovoljno sekreta. Ovako usisivac svoje odradi :)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Babyvac
21.3.2010 22:30:06   
supernova
hvala, alt_ermama...dakle, ja putujem na relaciji HR-BiH, pa uvijek ponesem nekoliko aspiratora (ovih sa stranice www.nosni-aspirator.com) vise, slijedece sam sedmice opet u Sarajevu :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Babyvac
30.3.2010 13:18:49   
supernova
Dakle, u Sarajevu sam...i imam tri aspiratora viska.
Sa stranice www.nosni-aspirator.com, za istu cijenu naravnoooo, jer sam se vec navikla nositi mamama koje znam, a oni su jako mali za staviti u torbu...
pa lako se dogovorimo za primopredaju

(odgovor članu supernova)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *