|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
16.6.2010 17:24:47   
sarayka
IZVORNA PORUKA: scarlett

Upomoć ženice, hitno mi trebaju br. telefona dobrih privatnika u Sarajevu koji bi mogli pregledati MM, jer ga je "uhvatila" klima na poslu, pa ga boli u predjelu bubrega.


Hej zeno imam super Dr.radiologa u vogošči privatno i pregled bude odmah, javi mi se na pp za broj... Super je strucna i jeftina.


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
16.6.2010 18:05:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: lila25

Zna li neko broj dr.Begica sa Koseva



zna li iko broj...mislim da vam je pitanje promaklouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
18.6.2010 17:07:33   
w.pooh
Je li moguće da su user posted image tabani i dlanovi požutili od hipermangana? Ima osip od vrućine i bio je u vodi sa hipermanganom desetak minuta. user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
18.6.2010 17:23:02   
acudesa
da nije puno konzimiralo narandže-može od toga, za hipermangan ne znamuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
18.6.2010 17:36:38   
faris06
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Je li moguće da su user posted image tabani i dlanovi požutili od hipermangana? Ima osip od vrućine i bio je u vodi sa hipermanganom desetak minuta. user posted image


Pregledaj okice, ako nisu zute bjeloocnice, onda je vjerovatno od neceg sto je unijela u hrani. Najcesce zuta prebojenost dlanova i tabana bude od beta karotena kojeg imas dosta recimo u mrkvi. Od hipermangana bude vise smedja prebojenost koja btw izblijedi za par sati.

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
18.6.2010 18:16:25   
w.pooh
Ma došli iz obdaništa i ja ga odmah stavila da se okupa a prije toga nisam primjetila da su mu dlanovi žuti pa kontam da nije od hipermangana..a faris i bila je malo tamnija boja.Sad spava kad se probudi pogledaću mu bjeloočnice. Hvala user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
22.6.2010 13:57:23   
acudesa
prenos postova sa: potreban mi je savjet, hitno
IZVORNA PORUKA: dinaa

Zenicanke drage gdje se nalazi poliklinika Medikom valjda se tako zove,brzo,brzo cekam odgovor.

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ul.Štrosmajerova br.4
tel. +387 32 46 22 47



IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

Zenicanke drage meni je potreban dobar stomatolog u Zenici, a nikada prije nisam posjecivala doticnog u Zenici, pa ako mozete da mi date koji savjet, najbolje vase licno iskustvo gdje ima i kako se zove bila bih vam puno zahvalna, jer ovdje nemam vremena da idem dugo se ceka, a ja za 3 dana krecem u Bosnu, a zubi me uzasno bole, a jos sam i trudnauser posted image


IZVORNA PORUKA: rose 87

ja idem kod dr. Murhafa,on ti se nalazi u sarajevskoj ul. mogu ti dati br.tel. ako zelis


IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

IZVORNA PORUKA: rose 87

ja idem kod dr. Murhafa,on ti se nalazi u sarajevskoj ul. mogu ti dati br.tel. ako zelis


e cijelo vrijeme pokusavam da se sjetim tog imena, jer sam cula za njega, a i moja komsinica je njegova supruga, cinimi se da je to taj covjek.

moze broj telefona i jos mi samo kazi kako si ti zadovoljna sa njim?



IZVORNA PORUKA: rose 87

ja sam prezadovoljna,jos da napomenem da sam prije njega imala fobiju od zubara,bio je bas ljubazan a i zna da radi svoj posao,bar su do sad svi koje ja znam bili zadovoljni
ordinacija:032/406 318
mob.:061/166 399




IZVORNA PORUKA: anidla

Zna li iko gdje mogu dati kremu na ispitivanje? znaci potreban laboratorij!

pls, jako je hitno!!!!!!!!




IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

Zna li iko gdje mogu dati kremu na ispitivanje? znaci potreban laboratorij!

pls, jako je hitno!!!!!!!!



sta se desilo....

nemoj mi samo reći da se nesto pogorćalouser posted image user posted image user posted image user posted image

pokusaj nazvati Semikem
Bihaćka 21-23, 71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina
tel: +387 33 722 900, fax: +387 33 651 963

oni se bave proizvodnjom raznih keram i i9maju laboratorij ja mislim sada u Vogosći a prije je bio kod starog tite desno kod mosta na dolac malti...
nisma sigurna dali će ti ovu uslugu učiniti ali pokusaj...gazda je jako dobar čovjek...kada kažes sta je u pitanju sigurna sma pomoći će...

ja opet kontam pitas za onu kremu iz posusja...a opet mozda nije touser posted image







_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
30.6.2010 11:02:15   
w.pooh
Je li neko imao iskustvo sa guljenjem kože oko noktiju user posted image , počinje od nokta pa se širi prema dole, ništa ga ne boli i nije crveno user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
30.6.2010 11:05:54   
Hannica


Imam ja,ali ne guli se sama nego ja pripomognem i ogulim prst do kosti. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
30.6.2010 16:56:21   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: faris06

IZVORNA PORUKA: w.pooh

Je li moguće da su user posted image tabani i dlanovi požutili od hipermangana? Ima osip od vrućine i bio je u vodi sa hipermanganom desetak minuta. user posted image


Pregledaj okice, ako nisu zute bjeloocnice, onda je vjerovatno od neceg sto je unijela u hrani. Najcesce zuta prebojenost dlanova i tabana bude od beta karotena kojeg imas dosta recimo u mrkvi. Od hipermangana bude vise smedja prebojenost koja btw izblijedi za par sati.

meni je prvo djete tu zuticu dobio od sokica pio puno

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
30.6.2010 17:09:12   
mamine oci
kad tjelo boravi u hipermarganu kasnije malo djelovi tjela pozute nije nista strasno vremenom se to opere tako da nemas razlog za brigu

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
30.6.2010 17:36:41   
acudesa
gdje ću kupiti sjemenka lana? u sa?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
30.6.2010 17:40:31   
ena0002
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

gdje ću kupiti sjemenka lana? u sa?

U butiku Badem na carsiji...ne znam u kojoj varijanti ces ih koristiti ali mislim da je bolje kad su samljevene.
Ustvari lan imas kupiti u svim ovim trznim centrima, na odjelu za dijabeticare, ali mislim da ih u Bademu imaju samljevene, jer ovamo nisu.

< Poruku je uredio ena0002 -- 30.6.2010 17:41:28 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
30.6.2010 17:50:25   
acudesa
hvala...super..ma znam da sam ih negdje viđala, ali se nisam mogla sjetiti gdje...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
30.6.2010 17:56:00   
Visnja RR
mislim da ih imas i u DM-u

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 14:19:47   
milenium
molim vas pomagajte,user posted image mi malo kašlje i pije bisolex kapi,slučajno mi je uletilo još 3 kapi viška.treba 10 a ja mu dala 13user posted image neće mu valjda ništa bitiuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 14:21:29   
veeseelaa
naravno da neće, ne brini ja kad dajem kapi malenoj uvijek pogriješim pa dam više, vazda se zabrojim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 14:21:49   
mama75
No sikiriki.. Sljedeci put mu daj 7. Bitno je da se ne prekoraci preporucena dnevna doza. A i nju proizvodjaci navedu manju nego sto ona stvarno jeste. 

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 14:22:21   
milenium
i šta mislite o tome da mu tako sad nastavim i davati?umjesto 3x po 10 kapi da dajem 2x po 15user posted image ,smije li se to?i šta mislite o tome?apotekarka,itko ?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 14:22:29   
koka i po
Neće mu biti ništa ne brini ,ja sam davala i više nego što je pisalo u prospektu jer mi je dokt.tako rekla i njegovo stanje to zahtjevalo.user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 14:23:52   
mama75
Ne 2x15. I dalje trebas davati 3x. Procitaj par postova iznad, napisala sam ti odgovor. 

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 14:27:54   
milenium

IZVORNA PORUKA: mama75

Ne 2x15. I dalje trebas davati 3x. Procitaj par postova iznad, napisala sam ti odgovor. 


ali doza se neće prekoračit,bit će i dalje 30 dnevno!
kontam lakše bi mi bilo,nekad zaboravim,pa bi mi bilo lakše davat pred spavanje i ujutro kad se ustaneuser posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 14:34:48   
mama75
Djelovanje lijeka je 8 sati. Zato se i dozira 3x. 

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 14:37:08   
milenium
nisam to znala.hvala svima na odgovorimauser posted image uh sad mi je lakšeuser posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
11.8.2010 16:36:27   
Anoniman
Noa je sad ispala svom tatici iz ruka,udarila se u glavu,na sta treba obratiti paznju u slucaju potresa mozgauser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *