|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ODNOS - koliko često
21.2.2014 0:09:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: muaaa

MesCini da se ove zeMske boje da im muzic ne svrati negdje ako ga ne poseksaju svaki dan buhahahahahah



user posted image user posted image user posted image ja ne, prosto nemam konkurencije
il sam umislilauser posted image user posted image user posted image user posted image

ja se bojim da ja negdje ne svratimuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.2.2014 0:10:08 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: ODNOS - koliko često
21.2.2014 1:05:27   
MajkaTereza
Meni je bolje da ne spominjem otkad se nisam poseksala. Za mm ne znam, da je svratio negdje ne vjerujem, jer i radimo skupa, ali kakva je susha, bi ga i shvatila..user posted image Jbg, nije svako ni zdrav ni prav, nit bez problema.. ALi vi sto jeste, svaka vam cast, uzivajte user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: ODNOS - koliko često
21.2.2014 7:48:42   
veeseelaa
a u čemu je problem MajkoTerezo?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: ODNOS - koliko često
21.2.2014 8:10:07   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a u čemu je problem MajkoTerezo?





nisam nikada mislila da ću ovako nešto izreći

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: ODNOS - koliko često
21.2.2014 22:46:13   
tajra26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a u čemu je problem MajkoTerezo?





nisam nikada mislila da ću ovako nešto izreći

bilo bi dobro da otvoris kakvo savjetovaliste user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: ODNOS - koliko često
21.2.2014 22:49:09   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a u čemu je problem MajkoTerezo?





nisam nikada mislila da ću ovako nešto izreći


user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: ODNOS - koliko često
21.2.2014 22:49:28   
veeseelaa
user posted image

nije mi bila namjera da pametujem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: ODNOS - koliko često
21.2.2014 22:54:44   
tajra26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

nije mi bila namjera da pametujem


ja sam ozbiljna... mislim da je rijetko ko otvoren da prica o ovome.. a ovdje mnogima trebaju razno razni savjeti.. ja vidis nikad ne bi svoj brak odzati sexom uginuo bi user posted image user posted image ali nikad se ne zna mozda mi bude potrebno... kad se zasitimo...i onda ja fino kod vesele u savjetvaliste i rijesim problemuser posted image user posted image

< Poruku je uredio tajra26 -- 21.2.2014 22:55:33 >


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: ODNOS - koliko često
23.2.2014 17:15:59   
veeseelaa
ja vidis nikad ne bi svoj brak odzati sexom uginuo bi


pa ne održavaju ga svi sexom, neko kuhanjem, dodvoravanjem svekrvi, njegovim prijateljima, razgovorom, zajedničkim odredjenim drutvenikm aktivnostima itd
al je najsigurnije održati ga sexom user posted image

sve drugo nije toliko moćno kao sex


< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.2.2014 17:18:24 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: ODNOS - koliko često
18.3.2014 13:28:11   
Emm_
Ja i muz smo skoro 4 god. U braku on je stariji od mene 14 god i desi se da nemamo sexa skoro 2 mjeseca. On nikad nema volje a i kad ima sex traje par min . i gotovo .. Nisam tip osobe da prevarim ali volim sex uzivam u tome ima li kakava metoda da promjenim sta ??

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: ODNOS - koliko često
18.3.2014 13:28:31   
Emm_
Ja i muz smo skoro 4 god. U braku on je stariji od mene 14 god i desi se da nemamo sexa skoro 2 mjeseca. On nikad nema volje a i kad ima sex traje par min . i gotovo .. Nisam tip osobe da prevarim ali volim sex uzivam u tome ima li kakava metoda da promjenim sta ??

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 11:32:03   
lejla_82
desi li vam se da ne mozete pratiti partnera u odnosu, on bi svaki dan a vi ne mozete?

(odgovor članu Emm_)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 12:01:42   
Galicia

IZVORNA PORUKA: lejla_82

desi li vam se da ne mozete pratiti partnera u odnosu, on bi svaki dan a vi ne mozete?



Ne desi.

(odgovor članu lejla_82)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 12:16:08   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: lejla_82

desi li vam se da ne mozete pratiti partnera u odnosu, on bi svaki dan a vi ne mozete?

Ne desi,zato sto i on ne moze svaki dan,radi covjek,umoran budeuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu lejla_82)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 12:22:09   
mishkica

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: lejla_82

desi li vam se da ne mozete pratiti partnera u odnosu, on bi svaki dan a vi ne mozete?

Ne desi,zato sto i on ne moze svaki dan,radi covjek,umoran budeuser posted image user posted image

Nije mi ni kuci svaki dan,a kamoli da me zaskace user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 12:53:15   
maglaj_mum

IZVORNA PORUKA: lejla_82

desi li vam se da ne mozete pratiti partnera u odnosu, on bi svaki dan a vi ne mozete?

Kamo puste srece...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu lejla_82)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 14:53:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: lejla_82

desi li vam se da ne mozete pratiti partnera u odnosu, on bi svaki dan a vi ne mozete?

kod mene je uglavnom obrnutouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lejla_82)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 15:47:53   
maglaj_mum

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: lejla_82

desi li vam se da ne mozete pratiti partnera u odnosu, on bi svaki dan a vi ne mozete?

kod mene je uglavnom obrnutouser posted image

E ja i ti se fakat usrecile...user posted image user posted image user posted image

Svaka nam castuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 16:09:00   
Amela83
Blago vama pa se možete sexati, barem ponekad. Ja ću dobro upamtiti kad sam zadnji put...user posted image Imala 2 puta krvarenje user posted image , završila na Gradini i dr. mi STROGO zabranili sexanje i slične aktivnosti . A tako mi faliuser posted image Čak sam dragog počela sanjati, da ne pričam kako user posted image user posted image user posted image Ko će izdržati do marta iduće godineuser posted image

< Poruku je uredio Amela83 -- 9.8.2014 16:10:27 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 16:11:25   
Galicia
Pa ima i drugih nacina da se zadovoljis.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 16:12:47   
Amela83
Ili ću nakon svakog pregleda pitati: "Doktorka, smijem li sad povalit muža?"user posted image user posted image user posted image Pa valjda nekad dobijem zeleno svijetlo...user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 16:14:21   
Amela83
Eh, Galicia draga, ni to ne smijemuser posted image Nije poenta u sexu, već orgazmu. Ne smijem izazivati kontrakcije maternice. A meni je fatanje ili sexanje bez orgazma gore nego da nista ne radimuser posted image Izvinite sto sam ovako direktna, al'' sam bas "zagorila" user posted image Samoj sebi sam smijesna!user posted image

< Poruku je uredio Amela83 -- 9.8.2014 16:19:31 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: ODNOS - koliko često
9.8.2014 16:30:28   
Galicia
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: ODNOS - koliko često
1.10.2014 10:47:00   
Pepeverde
U prvom trimestru nismo smjeli zbog hematoma, a hormoni divljaju. U drugom trimestru kad smo dobili zeleno svjetlo, nekakav se strah uvukao u kosti pa je bilo rijetko i nespretno oprezno. A onda kad je stomak narastao nije dolazilo u obzir. Jednom sam zapazila kako mi se sam uterus miče tijekom odnosa i zgrozila sam se user posted image
Sad kada je mala beba tu, treba se poklopiti mali milijun faktora- da ona cvrsto spava, da smo oboje raspolozeni, voljni, da je horoskop dobar....
...i to se svede na par puta mjesečno.
I tako je najbolje, muž nije neki sekso pa da traži i nasrće kad se meni ne da. TO po meni nije sex a najmanje vođenje ljubavi. TO je onda iznajmljivanje user posted image da se po njoj drlja.
Bolje kvaliteta od kvantitete.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: ODNOS - koliko često
1.10.2014 13:49:00   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: muaaa

MesCini da se ove zeMske boje da im muzic ne svrati negdje ako ga ne poseksaju svaki dan buhahahahahah



user posted image user posted image user posted image ja ne, prosto nemam konkurencije
il sam umislilauser posted image user posted image user posted image user posted image

ja se bojim da ja negdje ne svratimuser posted image user posted image user posted image

meni nije jasno , cula sam /procitala vise puta da zene (neke) sex smatraju da s time udovoljvaju partneru , ja vala kad se radi o sexu udovoljavam sebi a valjd ai on sebi hahahaha , nikako ne mogu da shvatim taj stav o tom sexu cuj kao ja se bojim da ga ne izgubim pa se sexam s njim stalno , jebo sex ako mislis da cinis nekome uslugu ono ti nebi ali zazmuris dok on odradi da bi bio zadovoljan user posted image . I da brak ne zavisi od sexa al ebo brak bez sexa sta je , pa makra dok smo mladi i dok nam se moze :)) .user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *