|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moja pijaca
13.6.2013 19:10:08   
koka i po
pijaca je zakonuser posted image
jos ko se cjenjkati zna ihhhhuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: moja pijaca
13.6.2013 19:26:09   
maja78 RR
ja pijacu volim, onaj njen smek, ali ne kupujem na pijaci user posted image

kupujem u svom lokanom granapu koji ima zaista gazde prave ljude, kupim kilu jagoda i doslovno ni jednu ne bacim, ljudi probiraju i trulo bacaju, i tako to 20-30-50 pfeninga sto je skuplje nego na pijaci bacila bih kad bih kupila na pijaci gdje uvaljuju sve


jedino na grbavici kupujem mlijecne proizvode

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: moja pijaca
13.6.2013 19:40:26   
Medić*

IZVORNA PORUKA: aida.

user posted image user posted image joj teme user posted image

kod nas je pijaca petkom i mrzim petak zbog te guzve i naroda koji se sjati u grad ko da se sta dzaba dijeli user posted image nisam bila godinama, kupujem po prodavnicama gdje nabavljaju frisko. a ne bi isla u guzvu, fuj... nema sansse. sto se tice sireva, zena mi donosi, gadi mi se po pijaci kupovat...


U Sa svako naselje skoro ima svoju pijacu. Ja ne kupujem u lokalnom granapu jer su cijene dosta vece od pijace, slab izbor, a pijaca mi 5 u naselju. Volim svjeze kupiti kod pouzdane osobe. Uglavnom svaki drugi dan svratim na pijacu po voce i povrce.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: moja pijaca
13.6.2013 19:43:16   
rerica

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja pijacu volim, onaj njen smek, ali ne kupujem na pijaci user posted image

kupujem u svom lokanom granapu koji ima zaista gazde prave ljude, kupim kilu jagoda i doslovno ni jednu ne bacim, ljudi probiraju i trulo bacaju, i tako to 20-30-50 pfeninga sto je skuplje nego na pijaci bacila bih kad bih kupila na pijaci gdje uvaljuju sve


jedino na grbavici kupujem mlijecne proizvode


onaj mileram im je zakon user posted image



_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: moja pijaca
13.6.2013 22:45:11   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: bebaa

a ja neki dan da kupim jagoda na dobrinji i rekoh molim vas kao sebi nakupite i dođem kući pola truhlo....user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image trgovci kući nose ono što je natruhlo i on izabrao k'o sebi :)))

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: moja pijaca
13.6.2013 22:52:33   
raja_ringe
Ja pijacu ne volim nikako. Dugo vremena nisam išla ni na zelenu ni na mliječnu tržnicu, ali ovaj vikend odemo u želji da kupimo više različitog voća i povrća. Razočarana sam ama baš u sve. Niti su jeftini niti ima nekog izbora. U pitanju je pijaca na Ilidži. 1 kg i nešto malo grama banana mi naplatio 3,5 KM. Pitam ja njega, a koliko je to kg, a on meni veli pa ovo ti je bonita kao eto neka marka banane. Još da kažem da ni ta banana nije ukusna. Inače kupujemo po shoping centrima, ali nisam ni tamo uvijek zadovoljna. Dešavalo mi se da mi prodaju mladi sir star, a ja još pitam je li frišak. Na pijaci ne bi ni pitala, ali u velikim tržnim centrima očekujem iskren dgovor, jer definitivno više neću kod njih kupovati mliječne proizvode.

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: moja pijaca
4.7.2013 22:48:33   
bebaa
e stvarno su bezobrazni ovi na dobrinji...kad uđem unutar pijace kao da sam ušla u fabriku duhana....već par puta se vraćam ne obavljena posla...puše ko ćiro...kome prijaviti....fujjjjjjuser posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: moja pijaca
4.7.2013 22:58:01   
Visnja RR
ja sam na pijacu otišla pfff dvadesetak puta za 17 godina braka...to je posao MM... on ima jedan bračni par na A.polju i tamo nakupuje svega...
na pijaci kupuje samo voće i povrće ... nikad mliječne ili mesne proizvode

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: moja pijaca
4.7.2013 23:05:17   
bebaa
ja kad pošaljem mm po povrće posle mi tačno bude muka...kaže joj jedva am izabrao ovih velikih glavica luka....u jednoj pola kile...user posted image user posted image ....paradajz poluzelen...kaže nadoće,bolje nego ovaj mekani,garant je truho...user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: moja pijaca
4.7.2013 23:07:43   
amra_sa
Ja se danima kanim da odem do Hece, kaže mi prijateljica tamo su niže cijene. Ja volim na pijacu ići, mm uvale svašta kad ode, meni jok, ja sama biram. A mliječne proizvode ne smijem ni ja kupovati na pijaci. Nekad mi tako zamiriše onaj domaći sir, kajmak, pavlaka, ali džaba ne usuđujem se kupiti.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: moja pijaca
4.7.2013 23:11:30   
bebaa
i mi budale kad smo e doelili ovdje letili na hecu kažu jeftinije...klinac,na štandovima iste cijene ko kod mog komšije u granapu...e jedino ako uzimaš gajbe pa ti možda dođe jeftinije...mi više nikad ne odosmo tamo....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: moja pijaca
4.7.2013 23:20:56   
amra_sa
Čujjj ja čula sve jeftinije haman u pola cijene ... Onda ništa od Hece.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: moja pijaca
4.7.2013 23:23:29   
bebaa
otiđi pa se uvjeri....čuj u pola cijene....ni kilu graha nisam mogla uzet vele jeftinije....3 km a kod ovog ovdje bio tada 4 km....kakvo pola cijene....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: moja pijaca
5.7.2013 8:30:51   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: Galicia

Eh kod tebe neka lux pijaca.
Ja odrasla uz Slavonke, jadna mi majka.

e nema to više Gali,to je sad druga država.a sjećam se i ja tih teta iz Slavonije,sve u nošnji komplet sa onim podsuknjama



e, to su bile tete Priječanke, i prodavale su mahom, guske, ćurke, patke, pa je shodno tome bilo i gušće masti na markalama, nekad davno birvaktile,

Grbavica i MArkale su vatra živa, ja nekada ciglane, nekada Otoka, Vogošća, a muž redovno Heco i oni pod mostom a Stupu, u TC mogu kupiti samo banane, i eventualno luk, krompir, kupus, sve ostalo no no

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: moja pijaca
5.5.2015 20:40:38   
bebaa
kakvo je stanje na pijacama....po pitanju cijena i kvalitete...
jeli još uvijek dibidus plastika.....user posted image
u granapu kupujem redovno krastavice i paradajz,kupih i jagode neki ddan...ne mogu reći da je dobro kad nije,može i bolje.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: moja pijaca
5.5.2015 20:51:43   
Medić*
jeste to jagode pocele kupovati ?
Ja jos nista osim krusaka, bananam jabuka, narandzi user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: moja pijaca
5.5.2015 20:57:09   
bebaa
jabuke ne jedem,kruške takođe ali momcima nekad uzmem...banane obožavam ali one se ne mjenjaju s godišnjim dobimauser posted image
tako da čekam lubenicu....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: moja pijaca
5.5.2015 21:02:05   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bebaa

jabuke ne jedem,kruške takođe ali momcima nekad uzmem...banane obožavam ali one se ne mjenjaju s godišnjim dobimauser posted image
tako da čekam lubenicu....user posted image user posted image


Ja jedino banane ne volim.
Znas ono kad bih umirala ne bih je mogla pojesti onako, osim u kolacu nekom.

A lubenica, breskve,, nektarine, tresnje..auuuuuuu voda mi ide. Ja sam strasan ljubitelj voca user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: moja pijaca
5.5.2015 21:06:39   
bebaa
lubenica, breskve,, nektarine, tresnje


user posted image user posted image user posted image user posted image

doduše ne volim baš breskve...jedino ako mi ih neko oguli...ni kajsije...sve je to meni dlakavo....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: moja pijaca
7.5.2015 10:06:58   
M kao Mama
jagode jedemo evo već desetak dana,al one granapske ili pijačarke, one iz konzuma nema šnse u jednoj ima pola kg i sve su mi izgledom plastične,

kod nas u naselju imaju dva granapa, Bog im lijepo zdravlje dao, odeš sam probereš , a cijene povoljnije nego na pijaci,

Inače banane nikad skuplje kao ove godine,

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: moja pijaca
7.5.2015 12:17:58   
ninuska

IZVORNA PORUKA: bebaa

lubenica, breskve,, nektarine, tresnje


user posted image user posted image user posted image user posted image

doduše ne volim baš breskve...jedino ako mi ih neko oguli...ni kajsije...sve je to meni dlakavo....

Kupili mi neki dan komad lubenice u bingu..mmm..bas je bila ukusna. Iznenadila sam se.
a jagode odavno kupujemo.
jel' vi stvarno muslite da je na pijaci domace voce i povrce. I oni odnekud to nabavljaju. A, meni nekako povoljnije u TC kupiti pogotovo na akciji.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: moja pijaca
10.5.2015 11:53:15   
bebaa
kakvo domaće,nema meni domaćeg do onog što mi tata ili sveki uzgoje pa daju...ostalo ne vjerujem nikome.....user posted image

juče kupih jagode,bolje su nego prije...
ali što me sad oduševi mladi kupus....nije uopšte šupalj,i mekan..user posted image .ili sam ga ja toliko poželila......user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: moja pijaca
10.5.2015 12:46:20   
bebacha

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: bebaa

lubenica, breskve,, nektarine, tresnje


user posted image user posted image user posted image user posted image

doduše ne volim baš breskve...jedino ako mi ih neko oguli...ni kajsije...sve je to meni dlakavo....

Kupili mi neki dan komad lubenice u bingu..mmm..bas je bila ukusna. Iznenadila sam se.
a jagode odavno kupujemo.
jel' vi stvarno muslite da je na pijaci domace voce i povrce. I oni odnekud to nabavljaju. A, meni nekako povoljnije u TC kupiti pogotovo na akciji.


kod nas ima ljudi koji donesu svoje povrce,voce,mlijecne proizvode
tacno se vidi da je domace

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: moja pijaca
10.5.2015 13:24:05   
R&T@
Kad ce tresnje?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: moja pijaca
10.5.2015 13:31:36   
bebaa

IZVORNA PORUKA: R&T@

Kad ce tresnje?

ja juče vidjela ali one male sitne...ne volim ih....ja čekam hrušt...trebao bi u junu......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *