|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobične navike
15.7.2013 10:16:24   
Lulu_08

i ja sam kao dijete očima/pogledom preskakala bandere ili onaj razmak između bijele linije user posted image


Pa da tooo o tome vam pricam hehehe, to sam i ja radila dooobro se sjecam. A sada kada vozim nema sanse, a kada ne vozim gledam za djecom hahaha...



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Neobične navike
14.9.2013 22:06:32   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

A da i ja "cistim" masinu za ves za vrijeme boravka na wc solji, ali samo ako su neke muzge ostale pa primjetim.

A kako ovo uspiješ user posted image ...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Neobične navike
14.9.2013 22:23:25   
Marija13

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Lulu_08

A da i ja "cistim" masinu za ves za vrijeme boravka na wc solji, ali samo ako su neke muzge ostale pa primjetim.

A kako ovo uspiješ user posted image ...

Kad je na dohvat ruke sve se može user posted image
pa i razvrstati veš za pranje! Nema vremena za gubljenje user posted image


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Neobične navike
14.9.2013 22:25:14   
salmy
Joj ja pamtim registarske oznake na vozilimauser posted image

Neznam zasto ali mi jednostavno ide... eto tacno me privlace...Bgm nemam veze za drotovima


(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Neobične navike
14.9.2013 22:28:12   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Marija13


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Lulu_08

A da i ja "cistim" masinu za ves za vrijeme boravka na wc solji, ali samo ako su neke muzge ostale pa primjetim.

A kako ovo uspiješ user posted image ...

Kad je na dohvat ruke sve se može user posted image
pa i razvrstati veš za pranje! Nema vremena za gubljenje user posted image


a očupati obrve...čak je i to izvodivo.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Neobične navike
14.9.2013 22:31:29   
Marija13
E Bebo uz čupanje obrva ne mogu obavljati fiziološke potrebe, boli brate sestro! user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Neobične navike
14.9.2013 22:36:29   
Honey3

IZVORNA PORUKA: salmy

Joj ja pamtim registarske oznake na vozilimauser posted image

Neznam zasto ali mi jednostavno ide... eto tacno me privlace...Bgm nemam veze za drotovima



Tako mm,nije bas gledao auta vec tablice,i kad negdje odemo on kaze ovaj je iz Sarajeva,tu i tu ga vidjamuser posted image a da ne pricam o osobama,koje poznaje....meni to pravo ide na zivce,sve mu govorim "e cemu ti pravis prostor u svom mozgu" user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Neobične navike
14.9.2013 22:56:10   
madam x
Ja svima gledam u zube i obično se mogu sjetiti kako nečiji zubi izgledaju.user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Neobične navike
14.9.2013 23:32:54   
hapymum
joj ja sam imala jednu naviku pa drzala me od 5 razreda oš pa do kraja srednje,svaki put kad bi sjedila na wc recitovala bih pjesmicu iz 5 razreda O KLASJE MOJE.I to bas fino bas kako se recituje,joj to me je vise smaralo al sam morala.ako neko se sjeca te pjesmice zna da je bas duuuugauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Neobične navike
14.9.2013 23:34:17   
madam x

IZVORNA PORUKA: hapymum

joj ja sam imala jednu naviku pa drzala me od 5 razreda oš pa do kraja srednje,svaki put kad bi sjedila na wc recitovala bih pjesmicu iz 5 razreda O KLASJE MOJE.I to bas fino bas kako se recituje,joj to me je vise smaralo al sam morala.ako neko se sjeca te pjesmice zna da je bas duuuugauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Neobične navike
14.9.2013 23:45:13   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: hapymum

joj ja sam imala jednu naviku pa drzala me od 5 razreda oš pa do kraja srednje,svaki put kad bi sjedila na wc recitovala bih pjesmicu iz 5 razreda O KLASJE MOJE.I to bas fino bas kako se recituje,joj to me je vise smaralo al sam morala.ako neko se sjeca te pjesmice zna da je bas duuuugauser posted image user posted image user posted image user posted image



hahahah svašta



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Neobične navike
14.9.2013 23:49:32   
hapymum
Bas svasta bila sam prava dubioza bas me smaralo.pusa za pupu
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: hapymum

joj ja sam imala jednu naviku pa drzala me od 5 razreda oš pa do kraja srednje,svaki put kad bi sjedila na wc recitovala bih pjesmicu iz 5 razreda O KLASJE MOJE.I to bas fino bas kako se recituje,joj to me je vise smaralo al sam morala.ako neko se sjeca te pjesmice zna da je bas duuuugauser posted image user posted image user posted image user posted image



hahahah svašta





_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Neobične navike
14.9.2013 23:52:45   
veeseelaa
Bas svasta bila sam prava dubioza bas me smaralo.pusa za pupu


ljubimo te

nego baš si legenda


Ko mi te štedi, ko li mi te brani
od gladnih tica, moja muko tvrda?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Neobične navike
14.9.2013 23:54:37   
hapymum
Super znaci i ti je znas.evo sad sam je cijelu ponovila.user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Bas svasta bila sam prava dubioza bas me smaralo.pusa za pupu


ljubimo te

nego baš si legenda


Ko mi te štedi, ko li mi te brani
od gladnih tica, moja muko tvrda?user posted image



_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Neobične navike
14.9.2013 23:58:47   
ananas_ze
sjetila sam se jos neceg, kad ne zurim a sapirem sudje, odvajam kasike, viljuske, nozeve,male kasike, ono sto ide u drugu laadicu-da mi je lakse raskloniti user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Neobične navike
15.9.2013 0:00:03   
jasmin

IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja svima gledam u zube i obično se mogu sjetiti kako nečiji zubi izgledaju.user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Neobične navike
15.9.2013 0:47:02   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

sjetila sam se jos neceg, kad ne zurim a sapirem sudje, odvajam kasike, viljuske, nozeve,male kasike, ono sto ide u drugu laadicu-da mi je lakse raskloniti user posted image


Monk, ko i ja user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Neobične navike
15.9.2013 0:51:35   
amra_sa
Ja pjevam kad se kupam i tuširam. Po nekoliko puta se vratim da vidim jesam li peglu i šporet isključila, vrata više puta zaključala i tako to ...
gledam da boju čarapa često uparim sa gaćama i tako user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Neobične navike
15.9.2013 0:54:33   
ananas_ze
a na striku dvije iste carape jedna do druge,kad pokupim pa slazem,da ne trazim par ... joj na ovaj mob mi tesko stavit smajlija...

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Neobične navike
15.9.2013 0:56:31   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

a na striku dvije iste carape jedna do druge,kad pokupim pa slazem,da ne trazim par ... joj na ovaj mob mi tesko stavit smajlija...


Štrik je zasebna priča, al kad imam vremena, kako ja to fino razvučem i prostrem user posted image
Isto ti , red čarapa, red gaća, od većeg ka manjem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Neobične navike
15.9.2013 0:58:24   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

a na striku dvije iste carape jedna do druge,kad pokupim pa slazem,da ne trazim par ... joj na ovaj mob mi tesko stavit smajlija...


Štrik je zasebna priča, al kad imam vremena, kako ja to fino razvučem i prostrem user posted image
Isto ti , red čarapa, red gaća, od većeg ka manjem user posted image user posted image user posted image

kad imam vremena... bolje mi je da se vise ne sjecam svojih neobicnih navika...

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Neobične navike
15.9.2013 1:01:51   
amra_sa
Idu prvo one velike mider gaće, njih nosim jer mi smeta ova unutrašnja hernija, pa onda idu pne pliće, pa još pliće i tako ... A sve po bojama razvrstam i veličiini user posted image Mm mi često zna reći da nisam normalna vizavi toga.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Neobične navike
15.9.2013 7:57:37   
Pingvina

IZVORNA PORUKA: hapymum

joj ja sam imala jednu naviku pa drzala me od 5 razreda oš pa do kraja srednje,svaki put kad bi sjedila na wc recitovala bih pjesmicu iz 5 razreda O KLASJE MOJE.I to bas fino bas kako se recituje,joj to me je vise smaralo al sam morala.ako neko se sjeca te pjesmice zna da je bas duuuugauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
Ja je recitujem svaki put kad krenemo na more...Samo mi dodje, eto tako: "O klasje moje ispod golih brda, moj crni hjebu krvlju poskropani..." Mm kaze da ne moze da vjeruje da se jos uvijek sjecam cijele pjesmice...
Kad idemo u setnju, naidjemo pored jednog zida obraslog brsljanom i ja pocnem sa :"Kad se prve kosare zanjisu put pekare.."

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Neobične navike
15.9.2013 9:33:01   
Marija13

IZVORNA PORUKA: hapymum

joj ja sam imala jednu naviku pa drzala me od 5 razreda oš pa do kraja srednje,svaki put kad bi sjedila na wc recitovala bih pjesmicu iz 5 razreda O KLASJE MOJE.I to bas fino bas kako se recituje,joj to me je vise smaralo al sam morala.ako neko se sjeca te pjesmice zna da je bas duuuugauser posted image user posted image user posted image user posted image

E baš se nasmijah user posted image


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Neobične navike
15.9.2013 11:04:09   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Pingvina


IZVORNA PORUKA: hapymum

joj ja sam imala jednu naviku pa drzala me od 5 razreda oš pa do kraja srednje,svaki put kad bi sjedila na wc recitovala bih pjesmicu iz 5 razreda O KLASJE MOJE.I to bas fino bas kako se recituje,joj to me je vise smaralo al sam morala.ako neko se sjeca te pjesmice zna da je bas duuuugauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
Ja je recitujem svaki put kad krenemo na more...Samo mi dodje, eto tako: "O klasje moje ispod golih brda, moj crni hjebu krvlju poskropani..." Mm kaze da ne moze da vjeruje da se jos uvijek sjecam cijele pjesmice...
Kad idemo u setnju, naidjemo pored jednog zida obraslog brsljanom i ja pocnem sa :"Kad se prve kosare zanjisu put pekare.."



user posted image da se nadovezem, mi kad putujemo ja pocnem pjevati "opet su jutros procvali makovi crveni..."

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *