|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zajednica?
22.11.2013 16:02:15   
jasminah

IZVORNA PORUKA: animagical

sve dede i nane na svijetu, ako su normalni, rade iza ledja cim ostanu nasamo s unucicima...glupost je praviti dramu oko toga...ja se sjecam svoje nane rahmetli..cim mama preko vrata, a nana ispod jorgana iz ormara izvuce bombonjeruuser posted image nema veze sto nisam rucala, jela sam poslije, nema veze ako malo kasnije legne spavati....mislim da sebi stvaras pritisak bez potrebe...djetetu je mnogo vaznije da ima sretnu i neopterecenu majku, nego da mu je dan programiran po maminoj uputi i ps-u. eh sad, ako ti trazis dlaku u jajetu jer tebe u stvari tvoj muz nesto zulja, onda stari forumski savjet- razvedi se.



Ah i ja sam se sjetila svoje nane....po danaasnjim kriterijma mojamama se morala razvesti hhihihih. Ja sam bila jakooo mala kada sam sa nanom pila kafu i pusila cigare (one zvake u obliku cigara)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zajednica?
22.11.2013 16:03:14   
Galicia
Jos nisam skontala kako neko moze voliti unucad a ne voli snahu/zeta.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zajednica?
22.11.2013 16:04:21   
Bebica11
Anonimna mislim da malo pretjerujes.. Sve nene I dede djeluju malo "kontra" roditelja al to je vise nesvjesno I iz ljubavi prema djeci. Evo ja sam sad drugo rodila I mama mi cesto pomaze I kod nje primjetim da se smije stvarima il da moja N s njom radi sto ja branim al ja to ne dozivljavam licno jer je MOJA MAMA I znam da je to nesvjesno al ipak je upozoravam a ako ne urodi plodom onda N kaznim pred njom pa nju zaboli I onda se ona kontrolise...
U pitanju je bilo npr sto je ona curici dozvolila da je udara a ja ne dam curici da ikog udara I danima pricaj pricaj nista...moja mama se cak smije kad je udari I jednom ja curu zatvorim u sobu kaznim je I ona tamo vristi a nana ovamo place I kad su se obje isplakale to se vise nije ponovilouser posted image
Hocu ti reci da se takve situacije desavaju u zajednici al posto to nisu tvoji ti dozivljavas protiv sebe...drzi se svojih principa kazni I dijete pred njima...to im je najgore a ti se ne svadjaj;)

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zajednica?
22.11.2013 16:06:00   
animagical

IZVORNA PORUKA: Galicia

Jos nisam skontala kako neko moze voliti unucad a ne voli snahu/zeta.

pitaj svoju sveki vec dogodine aBduser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zajednica?
22.11.2013 16:07:41   
ada_

IZVORNA PORUKA: jasminah


IZVORNA PORUKA: Lalali

Pokusaj koliko god je moguce s obzirom da si u zajednici, da se distanciras od njih, dijete isto tako. A nema ti druge nego popricati sa njim, pokusaj to nekad kad je dobre volje, polahko i smireno. Zelim ti srecu


Da dinstancira sebe ok, svako zna svoje, ali da dinstancira dijeteuser posted image ,pa to su mu nana i dedo. Neke zene bi trebale da traze muzeve bez roditelja ili da idu sa muzem u drugu drzavu...planetu....

evo mi smo u istom gradu ali od muza roditelji nikad nisu niti ce vidjeti moje dijete/djecu,lijepo su se izjasnili da im ne trebam ni ja ni moje dijete i to kad djeteta nije bilo ni na vidiku i sad posle 5 godina dijete je tu ali je oni nece nikad vidjet ni na slikama,tako da kod mene ne postoji ono ne valja im snaha ali bi eto oni htjeli biti s unucima pa im pricaju lose stvari o majciuser posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zajednica?
22.11.2013 16:10:16   
Galicia
IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Galicia

Jos nisam skontala kako neko moze voliti unucad a ne voli snahu/zeta.

pitaj svoju sveki vec dogodine aBduser posted image


Nece imati sansu da vidi moje dijete.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zajednica?
22.11.2013 16:19:18   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Galicia

Jos nisam skontala kako neko moze voliti unucad a ne voli snahu/zeta.

pitaj svoju sveki vec dogodine aBduser posted image


Nece imati sansu da vidi moje dijete.

Nemojte tako to je bas nekako tuznouser posted image
Mozda se I te zene poprave kad dobiju unuce...trebate im dati sansuuser posted image

Da se razumijemo...ne umirem ni ja od ljubavi prema svojoj sveki al postujem je iako je bilo varnica I u nasuser posted image al djecu voli bas a I cura nju voli....


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zajednica?
22.11.2013 16:24:51   
Galicia
Moja se ibreti kad cuje da je neko trudan. Bas ne voli djecu.
Da je zalosno jeste zalosno, jako zalosno. Ali ona nicim nije zasluzila da vidi moje potomke.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zajednica?
22.11.2013 16:40:07   
sara09
evo drage moje ko nije zivio u zajednici,nemoze ni osudjivati zene koje jesu. i ja sam dosla u kucu moga muza otvorenog srca,ali sta sam sve dozivjelauser posted image htjeli ne htjeli osobe vam se ogade,narucito ako se trudite oko situacije,nako par godina posmatranja situacije i moj muz se distancirao od svojih roditelja a ja obolila jer sam samo sutila i trpjela. e kad sam malo sazrila,jer sam se mlada udala sama sam sebi rekla dosta i polako pocela dovoditi stvari ured,al na svoj nacin,polako sam se distancirala i osamostalila,sitaciju sam nakon 2.5 god. dovela u red a da ih nisam nijednom uvrjedila niti mi mogu sta prebaciti. eh glede djeteta,kada vam se osoba ogadi,vi je ne cijenite i logicno da se trudite da djete sto manje ona odgaja,jer ste uzasnuti sa pomisli da ce djete da od nje uci ponasanje i da ugradjuje njene moralne vrijednosti,ali ja nisam ni pretjerivala. moja djevojcica provodi vrijeme sa njima ali je sad to sve u granicama normale,a ne cjelodnevni boravak.user posted image eh da me neko opet ne bi pogresno razumio,nije mi jednom nego milion puta doslo da zabranim djetetu da ide dole kod njih,ali to nisam uradila radi svoga djeteta jer zelim da odrasta u zdravoj sredini,a ne u napetoj situaciji,niti da ja kao majka svoje djete koristim kao oruzje,izborila sam se sama i dalje ostala vjerna svojim principima i odgoju.user posted image sve se moze i na lijep nacin,samo treba vrijeme,strpljenje mudrost i naravno ljudskostuser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zajednica?
22.11.2013 17:01:48   
Lalali

IZVORNA PORUKA: jasminah


IZVORNA PORUKA: Lalali

Pokusaj koliko god je moguce s obzirom da si u zajednici, da se distanciras od njih, dijete isto tako. A nema ti druge nego popricati sa njim, pokusaj to nekad kad je dobre volje, polahko i smireno. Zelim ti srecu


Da dinstancira sebe ok, svako zna svoje, ali da dinstancira dijeteuser posted image ,pa to su mu nana i dedo. Neke zene bi trebale da traze muzeve bez roditelja ili da idu sa muzem u drugu drzavu...planetu....

Pa sta ako su mu nana i dedo? zasto bi ona dopustala da to dvoje okrecu njeno dijete protiv nje i da pricaju na nju pred njim, mozes misliti kakvi su to nana i dedo kad unucetu umjesto da je uce da broji, crta i sl. uce kako pricati protiv svoje majke, drugih ljudi itd. Ti bi dozvolila da ti neko djetetu usadjuje negativne principe, blago tebi pa si tako dobre duse. Ja ne bih.

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zajednica?
22.11.2013 17:07:46   
Ajlaaaa
Ija isto kazem zajednica nikako ne!prije braka kazu nama moji dragi svekrva i svekar : djeco draga mi smo odlucili sa nama cete zivjeti..ja i mm smo samo blehanli i nasmijali se..i kad smo rekli da to nezelimo su se naljutili i nisu pricali sanama haj sto samnom ne al sa svojm djetetom..zar jim nebi dosadilo da zivimo skupa?!mi imamo svoje drustvo oni svoje..neide ta zajednica nikako!jedino ako si primoran :/ ali i ako nismo zivjeli u zajednici svekar i svekrva su se mjesali u sve prvo je bilo da cemo biti gladni,da necemo moci sami brinuti za stan blabla,onda kad smo rekli da ocekujemo djete bilo je : kako tako brzo vi niste spremni za oto blablabla..a kad sam rodila bilo je : neznas djete kupati,pogresno ga hranis !! kod mene su se mijesali u sve al sa hB zivim u drugoj drzavi i situacija je bolja :DD ( mozda i ruzno zvuci al tako je )..necu reci da su moji roditelji perfektni al svejedno nemjesaju se u nas zivot..

_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu sara09)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zajednica?
22.11.2013 22:58:10   
malaaaa

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Nisam u zajednici, niti ću (nadam se) ikad biti...A koliko znam, ni moja svekrva, niti moji roditelji, ne bi voljeli s nama dijeliti kuću user posted image A ni mi vala s njima :)
Koliko god se mi voljeli međusobno, svakom svoja kuća, kad već hB možemo si to priuštiti...



user posted image istog misljenja

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zajednica?
23.11.2013 13:37:19   
mykica
Dedo i nana su uvijek bili ti koji razmaze djecu i protiv te činjenice namam ništa. I ja sam radila kod svoje nane sve što kod mame nisam, tipa pila kafu, jela slatkiše za doručak i sl. Ali nikad, ama baš nikad nisam čula ružnu riječ od te žene protiv moje majke, niti obrnuto. I to je ZDRAV odnos nana - unuče. I ja da sutra čujem da moja mama (ne daj Bože) kaže pred djetetom nešto ružno o mom mužu, razmislila bih da li ostaviti dijete nasamo sa njom. Majka i otac su najbitnije osobe u djetetovom životu i niko nema pravo da djetetu kaže nešto protiv njih. I ne vidim razlog zašto osuđivat žene koje ne žele da im dijete nema kontakt sa dedom i nanom. Nisu svi isti. Nisu ni sve snahe meleci, ali vala nisu ni sve svekrve.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zajednica?
24.11.2013 13:49:13   
Ajlaaaa

IZVORNA PORUKA: mykica

Dedo i nana su uvijek bili ti koji razmaze djecu i protiv te činjenice namam ništa. I ja sam radila kod svoje nane sve što kod mame nisam, tipa pila kafu, jela slatkiše za doručak i sl. Ali nikad, ama baš nikad nisam čula ružnu riječ od te žene protiv moje majke, niti obrnuto. I to je ZDRAV odnos nana - unuče. I ja da sutra čujem da moja mama (ne daj Bože) kaže pred djetetom nešto ružno o mom mužu, razmislila bih da li ostaviti dijete nasamo sa njom. Majka i otac su najbitnije osobe u djetetovom životu i niko nema pravo da djetetu kaže nešto protiv njih. I ne vidim razlog zašto osuđivat žene koje ne žele da im dijete nema kontakt sa dedom i nanom. Nisu svi isti. Nisu ni sve snahe meleci, ali vala nisu ni sve svekrve.


slazem se..haj da se moja svekrva mjesa samo u sina i snahu skontala bi al da se mjesa i u kcerkin zivot :S zar nije bilo uvijek da se samo snahe nevole il kako god??

_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zajednica?
24.11.2013 14:33:13   
anandi
Dancek zenice, evo da vam se i ja malo prikljucim u temi i izjadam user posted image
Sve vas podrzavam, zajednica gola guzica user posted image user posted image
Ja imam samo sveki,ni zaovu ni svekra i ona je HB super zena, ne zivimo zajedno, mi smo u drugom gradu al opet ima nesuglasica.
Ja u braku evo peta godina a meni moja sveki nikad nije dosla, ne zna ni gdje zivimo. Muz kaze da mu nije dolazila ni kad je studiro. Prihvatila me ko svoje dijete, stvarno ne pravi nikakvu razliku izmedu mm i mene, cak i kad se ja mm svadamo staje na moju stranu,a tu je sada ono alii user posted image Velika zelja joj je da je zovem mama, al ja ne mogu prevaliti preko jezika, mislim jedna je matiuser posted image Mozda zato sto moja mama nije nikad nenu zovnula mati, kod mene nena je u stratu rekla ne zovi me mati, nisam ti mati i neka svako svoju mater tako zove,ne moze niko zamijeniti tu osobu. E sad mozda grijesimuser posted image al ne znam sta da radim.
Nekidan sam se malo prorjeckala s njom preko telefona, nasikirala i sebe i nju (a iste nam naravi pa je ispalo jos gore) i mislim da sam neka mi Bog oprosti i pobacila. Inace pokusavamo dobiti bebicu evo 4 godine,al neide a svi nalazi dobro. I sad ovaj mjesec kasnilo mi 12 dana, dr sumnjo na trudnocu,zapravo bio siguran jer je bilo nesto u maternici i tu noc poslije svade ja procurim user posted image user posted image user posted image user posted image
Drzite mi fige, veceras idemo kod nje na konak i nek mi je Bog na pomoci da se suzdrzim i neoptuzim je za pobacaj, ne zelim svadu zbom mm jer on je predobar a izmedu dvije vatre.

(odgovor članu Ajlaaaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zajednica?
25.11.2013 7:18:26   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Lalali


IZVORNA PORUKA: jasminah


IZVORNA PORUKA: Lalali

Pokusaj koliko god je moguce s obzirom da si u zajednici, da se distanciras od njih, dijete isto tako. A nema ti druge nego popricati sa njim, pokusaj to nekad kad je dobre volje, polahko i smireno. Zelim ti srecu


Da dinstancira sebe ok, svako zna svoje, ali da dinstancira dijeteuser posted image ,pa to su mu nana i dedo. Neke zene bi trebale da traze muzeve bez roditelja ili da idu sa muzem u drugu drzavu...planetu....

Pa sta ako su mu nana i dedo? zasto bi ona dopustala da to dvoje okrecu njeno dijete protiv nje i da pricaju na nju pred njim, mozes misliti kakvi su to nana i dedo kad unucetu umjesto da je uce da broji, crta i sl. uce kako pricati protiv svoje majke, drugih ljudi itd. Ti bi dozvolila da ti neko djetetu usadjuje negativne principe, blago tebi pa si tako dobre duse. Ja ne bih.


prvo i prvo djed i nana nisu tu za obrazovanje djeteta znaci ja to tako ne vidim , tj. da ga uce citat i pisat , nije im to obaveza to je obaveza roditelja, djed i nana su vise tu za odobravanje svega onog sto roditelji nedaju al ne u prisustvu roditelja naravno :)))) . Naravno da niko ne dozvoljava da mu se djetetu prica gluposti posebno ne lose o mami i maminima ili ocu i ocevima naravno a odakle ona to zna da to pricaju , a zena koliko znam niej to ni napisala .

JA vas kad citav pojedine ja vidim da je svjet otisao u lipu p.m , ok kad neko ima problem al fantazirat i padat u depresije radi malte ne niceg aaaaa user posted image . Nego lijepo uzmite prije neg se udate kupite pusko dobrih metaka i prvu noc dajte muzu da vam dokaze ljubav da upuca babu i mamu , sto ce mu ipak vas je samo mama rodila a njih ma ne sto bi njih rodila , njih je roda donjela, i kakve ste , nedao BOg da vaam svekrve dodzu na komad user posted image user posted image user posted image .

Nemojte se sramotiti nego ostavite prostor za nejkog ko doista ima problema i treba mu pomoc , a ne a lijeci vase nezadovoljstvo .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zajednica?
25.11.2013 9:44:17   
Anoniman
Mali gleda crtani u kojem imaju mama i tata. Svekrva je naravno tu i s malim kao gleda crtani. Mali kaze: enooo mama i tata!! A ona (misleći da sam u drugoj sobi sa zatvorenim vratima, a ne samo priskrinutim i misleci da ne cujem) odgovori malom na to: jeste, tata, tvoj tata. Mali opet kaže: mama, mama i tata.. A ona ponovo: ja , ja tata.. Ne može ni da prevali preko usta mama. A kad sam ja dala do znanja da sam tu i da cujem onda se kao ispravi: ma ja, tata i mama..
Ta zena ne podnosi kad je moje dijete, kad smo tu svi, u mom krilu i prica sa mnom, a ne u krilu njenog sina/mog muza..
E sad, da bi bilo gore, i pored silnih razgovora na tu temu, moj muz ode dole kod njih sa djetetom, bude s njom sat vremena dole, a onda sam uzidje u kucu, a dijete ostavi jos kod njih pa kao kasnije ce po njega sici. (to je s namjerom da se dijete obikava s njima nasamo, bez nas) U koju svrhu? Ne kontam. Bio si s njim dole, pa brate ponesi dijete kuci, jel dosta. Ma on bi njihove govnarije, da prostite, sve podrzao.. Kakvo je vase misljenje o ovom postpku, ostavljanju bez pootrebe, djeteta nasamo s njima koje je s njim vec duze bilo kod njih?

(odgovor članu jasminah)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zajednica?
25.11.2013 9:49:30   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mali gleda crtani u kojem imaju mama i tata. Svekrva je naravno tu i s malim kao gleda crtani. Mali kaze: enooo mama i tata!! A ona (misleći da sam u drugoj sobi sa zatvorenim vratima, a ne samo priskrinutim i misleci da ne cujem) odgovori malom na to: jeste, tata, tvoj tata. Mali opet kaže: mama, mama i tata.. A ona ponovo: ja , ja tata.. Ne može ni da prevali preko usta mama. A kad sam ja dala do znanja da sam tu i da cujem onda se kao ispravi: ma ja, tata i mama..
Ta zena ne podnosi kad je moje dijete, kad smo tu svi, u mom krilu i prica sa mnom, a ne u krilu njenog sina/mog muza..
E sad, da bi bilo gore, i pored silnih razgovora na tu temu, moj muz ode dole kod njih sa djetetom, bude s njom sat vremena dole, a onda sam uzidje u kucu, a dijete ostavi jos kod njih pa kao kasnije ce po njega sici. (to je s namjerom da se dijete obikava s njima nasamo, bez nas) U koju svrhu? Ne kontam. Bio si s njim dole, pa brate ponesi dijete kuci, jel dosta. Ma on bi njihove govnarije, da prostite, sve podrzao.. Kakvo je vase misljenje o ovom postpku, ostavljanju bez pootrebe, djeteta nasamo s njima koje je s njim vec duze bilo kod njih?


Ja bi govorila "baka i tata" ,ali to sam ja user posted image Izvini,ali tebi je ocito sve potaman pa ti to zapinje za oko !Radis li ti ? Opusti se,ja kazem "hajte sad malo kod dide i nene pozelili su vas" :D

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zajednica?
25.11.2013 9:54:39   
hatepsut
I da,znaju dide i nene/bake pokazati kao tu neku vrstu "ljubomre",ali bolan pusti kraju nikad tvoje djete ne moze vise da voli nenu/baku nego tebe !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zajednica?
25.11.2013 10:17:48   
ada_

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Lalali


IZVORNA PORUKA: jasminah


IZVORNA PORUKA: Lalali

Pokusaj koliko god je moguce s obzirom da si u zajednici, da se distanciras od njih, dijete isto tako. A nema ti druge nego popricati sa njim, pokusaj to nekad kad je dobre volje, polahko i smireno. Zelim ti srecu


Da dinstancira sebe ok, svako zna svoje, ali da dinstancira dijeteuser posted image ,pa to su mu nana i dedo. Neke zene bi trebale da traze muzeve bez roditelja ili da idu sa muzem u drugu drzavu...planetu....

Pa sta ako su mu nana i dedo? zasto bi ona dopustala da to dvoje okrecu njeno dijete protiv nje i da pricaju na nju pred njim, mozes misliti kakvi su to nana i dedo kad unucetu umjesto da je uce da broji, crta i sl. uce kako pricati protiv svoje majke, drugih ljudi itd. Ti bi dozvolila da ti neko djetetu usadjuje negativne principe, blago tebi pa si tako dobre duse. Ja ne bih.


prvo i prvo djed i nana nisu tu za obrazovanje djeteta znaci ja to tako ne vidim , tj. da ga uce citat i pisat , nije im to obaveza to je obaveza roditelja, djed i nana su vise tu za odobravanje svega onog sto roditelji nedaju al ne u prisustvu roditelja naravno :)))) . Naravno da niko ne dozvoljava da mu se djetetu prica gluposti posebno ne lose o mami i maminima ili ocu i ocevima naravno a odakle ona to zna da to pricaju , a zena koliko znam niej to ni napisala .

JA vas kad citav pojedine ja vidim da je svjet otisao u lipu p.m , ok kad neko ima problem al fantazirat i padat u depresije radi malte ne niceg aaaaa user posted image . Nego lijepo uzmite prije neg se udate kupite pusko dobrih metaka i prvu noc dajte muzu da vam dokaze ljubav da upuca babu i mamu , sto ce mu ipak vas je samo mama rodila a njih ma ne sto bi njih rodila , njih je roda donjela, i kakve ste , nedao BOg da vaam svekrve dodzu na komad user posted image user posted image user posted image .

Nemojte se sramotiti nego ostavite prostor za nejkog ko doista ima problema i treba mu pomoc , a ne a lijeci vase nezadovoljstvo .


ma hajde molim te,evo reci mi jwel ja trebam postovati svoju svekrvu-zenu koja je svom sinu rekla da ga mrzi jer se zbog njega morala udati za covjeka kojeg ne voli,zenu koja je svoje dijete sa 7 godina poslala u podrum da spava da joj ne smeta,jeo je kad bi mu ona odredila da treba ne kad je gladan,od 9 godine je teglio i nosao krevete.ormare,ploce,pa sad sa 25 ima problema sa kicmom,zenu koja je pare trosila na izlaske a on hodao pocjepan i sam sebi sio stvari da mu se djeca ne smiju,zenu koja nas je istjerala jer iz kuce jer nije bila njena zadnja....muz sam kaze da bi mu draze bilo da ga je ostavila u domu pa mi ti sad reci jel ta doticna zena zasluzuje ista od nas....i to je samo mali dio onog sto je on prosao i jos dosta je ovakvih slucajeva pa tako kad napadas nekoga razmisli dva puta

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zajednica?
25.11.2013 10:48:03   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: ada_


IZVORNA PORUKA: Mirkica

I
IZVORNA PORUKA: Lalali


IZVORNA PORUKA: jasminah


IZVORNA PORUKA: Lalali

Pokusaj koliko god je moguce s obzirom da si u zajednici, da se distanciras od njih, dijete isto tako. A nema ti druge nego popricati sa njim, pokusaj to nekad kad je dobre volje, polahko i smireno. Zelim ti srecu


Da dinstancira sebe ok, svako zna svoje, ali da dinstancira dijeteuser posted image ,pa to su mu nana i dedo. Neke zene bi trebale da traze muzeve bez roditelja ili da idu sa muzem u drugu drzavu...planetu....

Pa sta ako su mu nana i dedo? zasto bi ona dopustala da to dvoje okrecu njeno dijete protiv nje i da pricaju na nju pred njim, mozes misliti kakvi su to nana i dedo kad unucetu umjesto da je uce da broji, crta i sl. uce kako pricati protiv svoje majke, drugih ljudi itd. Ti bi dozvolila da ti neko djetetu usadjuje negativne principe, blago tebi pa si tako dobre duse. Ja ne bih.


prvo i prvo djed i nana nisu tu za obrazovanje djeteta znaci ja to tako ne vidim , tj. da ga uce citat i pisat , nije im to obaveza to je obaveza roditelja, djed i nana su vise tu za odobravanje svega onog sto roditelji nedaju al ne u prisustvu roditelja naravno :)))) . Naravno da niko ne dozvoljava da mu se djetetu prica gluposti posebno ne lose o mami i maminima ili ocu i ocevima naravno a odakle ona to zna da to pricaju , a zena koliko znam niej to ni napisala .

JA vas kad citav pojedine ja vidim da je svjet otisao u lipu p.m , ok kad neko ima problem al fantazirat i padat u depresije radi malte ne niceg aaaaa user posted image . Nego lijepo uzmite prije neg se udate kupite pusko dobrih metaka i prvu noc dajte muzu da vam dokaze ljubav da upuca babu i mamu , sto ce mu ipak vas je samo mama rodila a njih ma ne sto bi njih rodila , njih je roda donjela, i kakve ste , nedao BOg da vaam svekrve dodzu na komad user posted image user posted image user posted image .

Nemojte se sramotiti nego ostavite prostor za nejkog ko doista ima problema i treba mu pomoc , a ne a lijeci vase nezadovoljstvo .


ma hajde molim te,evo reci mi jwel ja trebam postovati svoju svekrvu-zenu koja je svom sinu rekla da ga mrzi jer se zbog njega morala udati za covjeka kojeg ne voli,zenu koja je svoje dijete sa 7 godina poslala u podrum da spava da joj ne smeta,jeo je kad bi mu ona odredila da treba ne kad je gladan,od 9 godine je teglio i nosao krevete.ormare,ploce,pa sad sa 25 ima problema sa kicmom,zenu koja je pare trosila na izlaske a on hodao pocjepan i sam sebi sio stvari da mu se djeca ne smiju,zenu koja nas je istjerala jer iz kuce jer nije bila njena zadnja....muz sam kaze da bi mu draze bilo da ga je ostavila u domu pa mi ti sad reci jel ta doticna zena zasluzuje ista od nas....i to je samo mali dio onog sto je on prosao i jos dosta je ovakvih slucajeva pa tako kad napadas nekoga razmisli dva puta


Mirkica je pisala o majkama nasih muzeva a ne o zenama koje djecu na svijet donesu samo eto jer su morale.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zajednica?
25.11.2013 11:01:21   
malenaa
kako je ovo meni uvijek jadna tema.... ne ovaj naslov nego u sta se pretvori.
pa zene drage to su njihove majke.. kakve god da su ... ???? hajde da se mijenjamo, ja vama kredit od 1173km svaki mjesec da dajete 15 godina banci za stanbeni kredit.... a vi meni kucu ,tj sprat gdje zivite, stan ili sta vec koji su vam obezbijedili svekar i svekrva ... mozda ste same ili sa vasim muzevima opremili ali to je njihovo imanje !!!!!

razumijem da zena ima svakakvih, svekrve koje su grozne...ali nece zivjeti sto godina i spavati s vama u krevetu ??? nisu ni nas emajke idealne, pa zamislite da ovako pljuju po nasim mamama, oci bi im iskopali.
smijesno mi je kad se zalite kako odgajaju vasu djecu, pa halooo???? uzmete zenu, platite vrtic ?? nije njihova obaveza da vam kako kazete odgajaju djecu...nego cuvaju onako kako znaju.
i nek se ovdje ne pronalaze one koje imaju malo vece probleme ..u to ne ulazim ako je istina takva, jer ima i izroda, one su takve prema svojoj djeci pa moraju i prema vama

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zajednica?
25.11.2013 15:43:27   
Galicia
Svako dijete ima obaveze prema svom roditelju, ali ne i snaha i zet.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zajednica?
25.11.2013 16:52:59   
Ajlaaaa

IZVORNA PORUKA: malenaa

kako je ovo meni uvijek jadna tema.... ne ovaj naslov nego u sta se pretvori.
pa zene drage to su njihove majke.. kakve god da su ... ???? hajde da se mijenjamo, ja vama kredit od 1173km svaki mjesec da dajete 15 godina banci za stanbeni kredit.... a vi meni kucu ,tj sprat gdje zivite, stan ili sta vec koji su vam obezbijedili svekar i svekrva ... mozda ste same ili sa vasim muzevima opremili ali to je njihovo imanje !!!!!

razumijem da zena ima svakakvih, svekrve koje su grozne...ali nece zivjeti sto godina i spavati s vama u krevetu ??? nisu ni nas emajke idealne, pa zamislite da ovako pljuju po nasim mamama, oci bi im iskopali.
smijesno mi je kad se zalite kako odgajaju vasu djecu, pa halooo???? uzmete zenu, platite vrtic ?? nije njihova obaveza da vam kako kazete odgajaju djecu...nego cuvaju onako kako znaju.
i nek se ovdje ne pronalaze one koje imaju malo vece probleme ..u to ne ulazim ako je istina takva, jer ima i izroda, one su takve prema svojoj djeci pa moraju i prema vama


ako vec cuvaju nek jim negovore lose o roditeljima :)

_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zajednica?
25.11.2013 16:56:54   
malenaa
pa odvedes dijete svojoj mami... ili u vrtic il gdje god. ne kontam? gdje ne valja vodis dijete....
i raspravis to sa svekrvom svojim muzem a ne mrzimo se medjusobno a ne pricamo o razlogu te mrznje???

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Ajlaaaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *