|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 14:11:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: reallove

Ovako vam u arapskim zemljama izgleda soba za goste...user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

[img]http://img52.imageshack.us/img52/9831/sdc15782.jpg[/img]

user posted image

e ovdje se stavrno ima sta vidjeti nekako neobicno ....


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 14:12:30   
veeseelaa
reallove user posted image user posted image user posted image



Ibn Ebu Seleme pripovjeda da je rekao:"Upitao sam Ebu Se'ida el-Hudrija kakve su novine ljudi unijeli u vezi sa svojim oblacenjem, jelom, picem i jahalicama, pa mi je rekao: "O sine moga brata, kada jedes, jedi u ime Allaha, kada pijes, pij u ime Allaha, kada se oblacis, oblaci se se u ime Allaha, jer u svemu od toga moze biti licemjerstva, oholosti, ponosa i zelje za slavom, a to je grijeh i pretjerivanje.
 
Allah najbolje zna šta je ko i zbog čega uradio, dal zbog čistog komentiranja ili uzdizanja svog bogatstva i prkošenja siromašnim.....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 14:12:36   
salmy
Reallove super je........ja sma inace bolesnik za orijentom............pokusala sam spavacu da uredim na taj fol,pa nije ispalo loseuser posted image user posted image user posted image ma mi smo seljacka zemlja nemozes naci normalan komad namjestaja a ne nesto na ovaj fazon!!!!!! prelijepo je
Ja se mogu pohvaliti sa kuhinjom koja je ispala tako skromno-simpaticna! ali bas mi postavljanje slika ne ide od ruke

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 14:20:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija


user posted image

Evo kako sam ja trenutno uredila svoj skromni dom user posted image  (apropo dadade)


eh, 'vako je  i kod nasuser posted image user posted image user posted image   samo za razliku od Ajdina mi ne treniramo za olimpijadu mi se vise furamo na muziku i motore user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 14:37:39   
gvendolina
dadada dobro si ovo pravi poligonuser posted image zato je Ajdin onako masallah napredan i vec stojiuser posted image
skorpija blago vama, kod vas sredjenouser posted image Ja hocu nogu slomit preskacuci stolice i stolove kojima ga zagradjujemuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 14:46:29   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 14:49:03   
MELLI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo cijenimuser posted image user posted image user posted image
ovako izgleda u većini domovauser posted image
Moraću i ja da vas inspirišem sa nekom ovakvom slikomuser posted image
Bravo veseelaa,škorpija,user posted image user posted image user posted image
carice steuser posted image

< Poruku je uredio MELLI -- 5.1.2010 14:50:06 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 14:50:09   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 14:50:49   
lilix
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image


eh kod nas je isto ovako samo malo "ubojitije" puno je malih autića i nekih mikroskopskih gluposti na koje kad staneš oči ispadaju user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 15:04:19   
Nedi
Kod nas je veći dio dana ovako


user posted image




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 16:00:45   
škorpija
eh kod nas je isto ovako samo malo "ubojitije" puno je malih autića i nekih mikroskopskih gluposti na koje kad staneš oči ispadaju


jooooj znam kako je, izredaš sve psovke kad se nabodešuser posted image ,

nedi i kod vas je opasno po život, eh kako se na te loptice lako okliznutiuser posted image

vesela jel to ajša i toalet papir dovukla na sred sobe, moj najviše voli toalet papir, papirne ručnike i maramice, žvakati i ispljunuti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 16:22:42   
dana3
Ove komentare o sirotinji i bogatunima ne bih komentarisala uopste jer mnogi u Bosni imaju bolje uredjen stan nego ja ovde.
Ovo su neke male slicice mog skromnog doma:
user posted image


user posted image



user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 16:24:24   
dana3
ovo su stvari iz IKEA-e koje bih najradije da izbacim uuh uh uh uh.Spavacu sobu ne mogu da slikam jer nemam mjesta da stanemuser posted image user posted image user posted image user posted image ,tamo smo ko sardine.i da znate da sma ja ovo maksuz sredila da se ne vidi belaj igracaka hhahahahahahahuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 16:31:35   
mamaajna
EVO STO TI JE NORMALNA ZENA,MOJA ZAOVA MI JE UZIMALA U IKEI U NJEMACKOJ NEKE KOMODE ZA DJECIJU SOBU DUBOKE LADICE A NISU SKUPE SAMO DJECI UKRASILI SLICICAMA I CVJETICIMA I EXTRA

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 17:01:39   
reallove
Dano meni se puuuunnnooo svidja ovaj tvoj domuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 17:05:13   
dana3
reallove-bujruma ima uvijek-vidis da jos samo falimo mi sa kafom ovdeuser posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 17:09:31   
reallove
Jest stvarno Dano,svidja mi se namjestaj i boja,samo kako je za odrzavanje...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 17:11:00   
škorpija
meni je IKEA super, jednostavno i ukusno

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 17:33:36   
amela2208
reallove: jabih rado pogledala slike tvojih arapauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al su "male" ne mogu da ih vidim, skroz se sporo otvaraju. Par puta sam pokusala danas da ih otvorim ono nesto ide sporo i izadjemuser posted image user posted image
Ja nisam nikako slikala nasu kucu u Libanu,  salon je 12m dug samo, a ovdasnja kuca nije tıliko duga al neka nekom drugom prilikom cu slikat pa postavit...

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 18:00:45   
reallove
hehe Amela kad budes imala vremena pregledaj..ja sam postavila slike da pokazem kakvi su stanovi ovdje,sve je drugacije nego kod nas,drugaciji stil,poslije cu postaviti i spavacu sobu..voljela bih vidjeti i kako je u Libanu,slikaj pa postavi,predpostvljam da je slicno ovom u Jordanu...Kuveit,neznam da li si vidjela njihove stanove,stvari su jako lijepe,samo sto oni neznaju lijepo da namjesete stan,nemaju ukusa,sve je nekako previse,nekakvih detalja milion...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 18:08:48   
amela2208
Ma  ja tek na ljeto AKO odem u Liban... tvoje slike nisam uspjela pregledat dobro samo djeloveuser posted image user posted image user posted image user posted image  mada ovi "moji"u salonima ne koriste krevete, dvosjede i nista visoko vec ono poput nasih starih mindera al su prelijepi meni se pravo svidjelo, zavjese tek kave su im... ja poludjela kad sam ih  vidjela , odmah uzela za ovdje u İstanbul. Kod ovih mojihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nebjese puno nabacano samo sto njima nista nije fajda kad imahu po 100djece. ako ti se ikad ukaze prilika idi sa dragim u Beyrut to je uzas od grada - od lepote... Ja bih sad pristala tamo zivjet samo da mi nije problem jezik.
A to za ukus sve zavisi od osobe do osobe

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 19:51:17   
reallove
user posted image

user posted image


evo jos spavaca soba i dosta od meneuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 20:01:29   
fatimica09
REALLOVE ja ne znam kako drugacije da ti kazem...bas ti zavidim user posted image ja sam teski zaljubljeni u ovakav orijentalni stil i ti si za mene bas sretnica user posted image user posted image user posted image
Ja sam imala srecu pa sam od svekrve u amanet dobila jednu veliku i dvije male komode, ovako u orijentalnom stilu...rezbarija, ebanovina.....valjda zato sto njena kcerka vise voli udobne, modernije linijeuser posted image i uz to jedan veliki i dva mala peskuna....meni san ostvaren user posted image e sad jos cekamo februar, pa nam stize garnitura slicna jednoj sa tvojih slika....to kod nas radi Hazandarevic u Sarajevu i sve je rucni rad...malo je zahtjevnije za odrzavanje ali meni vrijedi....osjecam se ko prava sultanija user posted image , u dnevnom boravku su dva iranska cilima, dva ibrika, jedna velika demirlija na zidu i masa orijentalnih dzidza.....meni je to bas udobno i osjecam se...ma fenomenalno....

Neko rece da je uredio spavacu u orijentalnom stilu....eh....bas bih voljela vidjeti slicicu....i to mi je velika zelja, ali poslije ove garniture....u skorije vrijeme necu imati novcica za to....ali hajd bice aBd...bar dogodineuser posted image

I moram reci... svi stanovi su lijepi na svoj nacin....ipak je to ogledalo nas samih kao sto Mirkica rece...nasa intima....mada su zelje i mogucnosti cesto suvise daleko.....mnogo je onih koji mogu i imaju a nazalost ne znaju....a isto tako ima zena koje ZNAJU i od niceg naprave ugodjaj i topli dom....osjecaj za sklad se ipak ne moze kupiti...Imala sam priliku biti u par stanova u kojima sve ,,vristi"skupo, skupo....a u sustini sve je tako hladno i bezzivotno...da se covjek osjeca jadno....

I da user posted image imam i ja jos uvijek ugao u dnevnom boravku star otprilike kao i ja user posted image svekrvin bezbeli...ali hajd istrpicu ga jos malo....dom ne cine stvari, vec ljudi koji tu borave....a da je lijepo imati...lijepo je!

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 20:05:50   
leli§
reallove ovo treba staviti u enciklopediju tipicnih palestinskih i jordanskih stanova...sve u smedje-bez-bordo eventualno maslinasto zelenoj kombinacijiuser posted image sa pozlatom naravno

slikala bih i ja ali me stid propala mi sofa ovamo u dijasporiuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio leli§ -- 5.1.2010 20:07:38 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 20:09:00   
salmy
kako postaviti slike ne ide mi bas od ruke

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *