|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 20:14:47   
fatimica09
joj salmy ja ne znam a bas bih voljela vidjeti tvoju sobu user posted image user posted image user posted image snadji se nekako plizzzzuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 20:30:18   
reallove
salmy,evo..
http://www.ringeraja.ba/forum/Kako_postaviti_svoju_sliku_na_forum%3F/m_51625/tm.htm

i ja bih voljela da vidim slikeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 22:32:04   
Ilhana RR
Reallove, bas ti je lijepo u kuci. Ja licno volim kad se nemjesaju razni stilovi u stanu, ako ce se orijentalni stil praviti neka se fura u citavom stanu ili kuci...

Razlog sto sam zapocela ovu temu je zato sto sam jako zainteresovana u interijer, kod mene bukvalno se mjenja u kuci svaki mjesec nesto jer volim da isprobavam jer ako planiram sa tim da radim u zivotu onda moram isprobati negdje a zasto nebi probala kod kuce svoje da vidim kako izgleda?

Nisam nikad bila nit cu kad biti osoba koja se hvali sta ima i koliko cega imam, ko me poznaje i rece da nisam takva.



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 22:49:47   
veeseelaa
sad se sama sa sobom smijem, rekoh taman da na ovoj temi postavim slike stana, kome se svidi ja mu ga izdamuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 23:07:39   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Nedi

Kod nas je veći dio dana ovako


user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ej dusa draga kako se snadze ovdje u ovim lopticama :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
5.1.2010 23:55:57   
dana3
IZVORNA PORUKA: reallove

Jest stvarno Dano,svidja mi se namjestaj i boja,samo kako je za odrzavanje...





dok je bebac bio u stomaku-lako, e sad vise bogami nije.svako malo cistim sa onom pjenom za fleke,uglavnom, jede se keks a sve ostalo nucen je da jede u kuhinji tako da je zasada ok.
vise isflekamo Mm i ja kad navece tamanimo nutelu i cokoladu a za ostalo da i ne govorim,sram nas bilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
6.1.2010 9:02:41   
muby
shejla dnevni boravak za 10. Svi detalji na svom mjestu. Dopada mi se kombinacija boja.

reallove ne treba ni komentarisati raskosnost arapskih domova. Prelijepa ti je spavaca soba.

Moze li samo jedan prijedlog: prije nego stavis slike smanji ih jer treba vjecnost da se otvore i pri odlicnoj konekciji a kad se otvore prikaz se svakako smanji da stane u prozor. A ostale forumasice, pliz nemojte citirati postove sa velikim slikama, mozete se samo referencirati na nick ili tekst posta.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
6.1.2010 9:22:58   
reallove
IZVORNA PORUKA: muby

shejla dnevni boravak za 10. Svi detalji na svom mjestu. Dopada mi se kombinacija boja.

reallove ne treba ni komentarisati raskosnost arapskih domova. Prelijepa ti je spavaca soba.

Moze li samo jedan prijedlog: prije nego stavis slike smanji ih jer treba vjecnost da se otvore i pri odlicnoj konekciji a kad se otvore prikaz se svakako smanji da stane u prozor. A ostale forumasice, pliz nemojte citirati postove sa velikim slikama, mozete se samo referencirati na nick ili tekst posta.


E meni je ovo problem,jucer kad sam postavljala slike,kada pravim resize,stavim najmanji format,jer i meni ide na zivce kada se otvara pola sata jedna slikauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
6.1.2010 10:20:41   
shejla
IZVORNA PORUKA: tiktak

šejla oduševljena sam..svaka ti čast.. molim te možeš li mi reći gdje si kupila ta dva stolića, baš takve tražim?


bas sam pisala o ovim stolovima na temi IKEA, kupila ih tamo po 10 eura user posted image

To je ujedno odgovor i ovima sto kazu kako se mi razbacujemo, a neko nema para da sredi kucu. Na ovim mojim slikama nema nista skupo. Uvijek kazem vaznije je znati, nego imati (isto to se odnosi i na oblacenje) - ako nemas ukusa dzaba ti sve pare svijeta.



_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu tiktak)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
6.1.2010 11:09:47   
škorpija
ma joj na svakoj temi se poteže pitanje para, pa šta sad onaj ko nema treba da ubije onog ko ima, fakat ne razumijem,  , i meni ne semta da neko ima više od mene, to je njihova nafaka,  žao mi je onih što nemaju, a ja sam sa svojim sasvim zadovoljnauser posted image .
smatram da ova tema nije pokrenuta zbog hvalisanja već da forumašice pokažu svoje umijeće dekoriranja i potaknu druge da urade nešto slično, ako žele ( ja ne, ja sam deklarirana ljenština, kaže mmuser posted image )

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
6.1.2010 11:14:59   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

e ( ja ne, ja sam deklarirana ljenština, kaže mmuser posted image )



hahahahahahaha

ja recimo sam od 32 kvadrata napravila dvosoban stan i to ne prenatrpan, e sad da sam ga uredila bas onako kako sam htjela i nisam, radi para, ali sam zadovoljna, ugodno je (bar nama, a za ostale sta me briga :)


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
6.1.2010 11:21:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: shejla

IZVORNA PORUKA: tiktak

šejla oduševljena sam..svaka ti čast.. molim te možeš li mi reći gdje si kupila ta dva stolića, baš takve tražim?


bas sam pisala o ovim stolovima na temi IKEA, kupila ih tamo po 10 eura user posted image

To je ujedno odgovor i ovima sto kazu kako se mi razbacujemo, a neko nema para da sredi kucu. Na ovim mojim slikama nema nista skupo. Uvijek kazem vaznije je znati, nego imati (isto to se odnosi i na oblacenje) - ako nemas ukusa dzaba ti sve pare svijeta.




poDapisujemuser posted image

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
6.1.2010 13:18:23   
salmy
user posted image Sto bi Laka rekao "pokusaj"ali eto ima vremena,samo treba ideja!!!!!!!  nisam mogla uslikati sve jer je bilo vazno da se vidi luster(ja sam poludila za njim)....a sa druge strane je bebijev krevet tako da bas i nema puno mjeste za ideje! inace uzivam u enterijerima,luda sam za orijentalnim stilovima..........tako cim sam vidjela ovu temu na rr morala sam zaviriti i gledati Vase slike!!!!!!!!! Volim kad neko ima stila i ideja a za to ne trebaju novci........samo malo maste i etouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
6.1.2010 13:28:10   
reallove
Salmy,super jeuser posted image user posted image i luster je lijep...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
6.1.2010 13:41:58   
Amelaa RR
Uredjenje zivotnog prostora

Slicna tema..posto na ovoj temi ima vise postova i stranica postovi s ove gore teme ce biti prebaceni na ovu.Al eto pogledajte sta ima i na ovoj..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
7.1.2010 23:37:24   
dana3
Shejla- ne kaze se dzaba"Ne kuha pita ko ima vec ko se je naucio"
U mojoj kuci koju je prije mog dolaska sredio MM je 99,9 % IKEA ali nije bas neki kvalitet pa s am na drugim temama pisala da ce van.user posted image


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
7.1.2010 23:48:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image


kod mene sve isto izgleda, rekoh da ne slikam ponovo
Do duše toalet papir je razmotan i lutka je izgubila jedno okouser posted image
da i ima jedna čudna fleka na tepihu od jutros, mislim da je sjela na smoki i dobro ga utabala u tepih

< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.1.2010 23:49:51 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
8.1.2010 7:40:51   
reallove
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image


kod mene sve isto izgleda, rekoh da ne slikam ponovo
Do duše toalet papir je razmotan i lutka je izgubila jedno okouser posted image
da i ima jedna čudna fleka na tepihu od jutros, mislim da je sjela na smoki i dobro ga utabala u tepih

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
9.1.2010 22:46:24   
Nadi
IZVORNA PORUKA: salmy

user posted image Sto bi Laka rekao "pokusaj"ali eto ima vremena,samo treba ideja!!!!!!!  nisam mogla uslikati sve jer je bilo vazno da se vidi luster(ja sam poludila za njim)....a sa druge strane je bebijev krevet tako da bas i nema puno mjeste za ideje! inace uzivam u enterijerima,luda sam za orijentalnim stilovima..........tako cim sam vidjela ovu temu na rr morala sam zaviriti i gledati Vase slike!!!!!!!!! Volim kad neko ima stila i ideja a za to ne trebaju novci........samo malo maste i etouser posted image user posted image user posted image user posted image


Salmy, kod mene takav luster samo sa narandzastim kamencicima i malo manji (meni boja vise odgovarala). I ja sam poludila naprosto za lusterom kad sam ga ugledala user posted image ). Malo mi fura na orjentalni stil kad smo vec kod togauser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
10.1.2010 0:51:12   
veeseelaa
user posted image

user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
10.1.2010 0:57:07   
milenium
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

user posted image




user posted image user posted image user posted image divno,i ja volim žute zidove,i kod mene su žuti,zavjese su ti isto predivne.ma sve jeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
10.1.2010 1:19:54   
teta berta
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sad se sama sa sobom smijem, rekoh taman da na ovoj temi postavim slike stana, kome se svidi ja mu ga izdamuser posted image user posted image user posted image user posted image


Pošto kume kirijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
10.1.2010 1:35:07   
veeseelaa
user posted image user posted image a ovaj ne izdajem, mislila sam na drugi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
10.1.2010 1:39:20   
milenium
možda bi taj drugi prije izdala da postaviš sliku!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kako izgleda u vasem domu?
10.1.2010 1:47:02   
veeseelaa
zabranjeno je reklamiranje, ko isto uradi ode glavauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *