|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Menstruacija i dojenje
21.4.2015 10:57:58   
elmaL
Ja sam do sada nekoliko puta mislila dobit cu 100%, imala sam bolove bas kao pred menstruaciju, bila nervozna, ali evo nema je jos. Beba ce mi napuniti godinu za 20dana aBd, doji i sad, 1-2 po danu, i toku noci cestouser posted image

Nego, znate li da li se treba cekati mentruacija da bih uradila papa test? Neko spomenu nedavno radice papu, ali ceka menstruacijuuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Menstruacija i dojenje
21.4.2015 11:51:21   
Vanne
Elma ja sam isla da radim papu tri mjeseca nakon poroda i rekli su mi kad mi se ciklusi stabilizuju da dodjem onda...ja sam prvu dobila sedam i po mjeseci nakon poroda,kad je smizla prihvatila dohranu pa manje dojila...odmah se na meni odrazilo...i od tad tacno 28 dana ciklus ,kao i prije. Samo su mi sad menstruacije bolnije i obilnije user posted image cak i ovulaciju osjetim...kad ovuliram nemogu dva dana sjesti normalno i ziga me kroz rez od epiziotomije...
Kad dobijem imam isti osjecaj kao poslije poroda da ce mi sve ispasti dole user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Menstruacija i dojenje
21.4.2015 11:59:47   
elmaL
A joj Vanneuser posted image nije bas zahvalna situacija, valjda se poboljsa kasnije.

Znaci ipak trebam sacekati menstruaciju.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Menstruacija i dojenje
21.4.2015 12:05:47   
Vanne

IZVORNA PORUKA: elmaL RR

A joj Vanneuser posted image nije bas zahvalna situacija, valjda se poboljsa kasnije.

Znaci ipak trebam sacekati menstruaciju.


Meni su tako rekli...
Dobro si me napomenula,mogla bi ovih dana i ja da odradim papu,totalno sam smetnula to sa uma...i malo da pogledaju stanje u maternici,nisam imala kontrolu nakon poroda...
Otisla i nisu me htjeli pregledati user posted image na sve sto sam se zalila nakon poroda kazu da je normalno za poslijeporodjajno stanje user posted image
A ja nisam mogla tri mjeseca sjesti normalno niti mokriti kako treba user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Menstruacija i dojenje
21.4.2015 12:09:14   
Isha
I meni je dr rekao da sacekam. Prva menstruacija je bila u martu sa njegovih devet i po mj,druga 38.dan od prve,ali vise kao spoting, jedan dan se pojavi,,pa sutra nista i tako dva puta. Nadam se da je ovo jutro odlucila krenuti kako treba. On doji cesto i po noci i po danu.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Menstruacija i dojenje
7.3.2018 21:46:27   
Atica123
Zenice cao :) ne znam da li sam na pravom mjestu ali treba mi jedna informacija. Naime danas mi je 5.dan menstruacije. Kasnila je 11 dana . Prva 3 dana je bila kao i inace ,a vec zadnja dva dana krvi imam samo na papiru ali ne i na ulosku. 11.2 sam imala spolni odnos nezasticen. A zadnju 20.1. Sta mislite zasto li je takva menstruacija i da li je kojim slucajem doslo do trudnoce? Pod velikim sam stresom zadnjih par mjeseci. Hvala vam :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Menstruacija i dojenje
8.3.2018 17:34:12   
Galicia
Idi doktoru.
Nismo baba Vanga.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Atica123)
Neposredna veza do poruke: 157
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *