|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 0:55:23   
teacher75
meni je ova temauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 1:08:44   
Galicia
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Galicia

Cerajmo se zene, imamo pametnijegA posla. user posted image

Pametne žene su već završile pametnija posla user posted image .



Sve zavisi na kojem si kontinentu. user posted image

Nego palo mi nesto na pamet, jel.
Sta je bitnije, okupati se prije ili poslije odnosenja?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 1:18:54   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Galicia

Cerajmo se zene, imamo pametnijegA posla. user posted image

Pametne žene su već završile pametnija posla user posted image .



Sve zavisi na kojem si kontinentu. user posted image

Nego palo mi nesto na pamet, jel.
Sta je bitnije, okupati se prije ili poslije odnosenja?

Bitno je oboje. Ja za ovih 7 godina braka nisam nikada dozvolila mužu neki prisniji kontakt ako nisam istuširana. Pogotovo ako sam kuVala neš. A poslije je bitno zbog,kako rekoh namaza.

< Poruku je uredio jasmin -- 20.8.2013 1:19:15 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 8:01:02   
rerica

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je ova temauser posted image user posted image



slazem se tiki....

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 18:27:30   
Teddy Bear
zamisli da Allah da da preselis u snu,onako dzunup,i meni veoma cesto bude mrsko,al kad se sjetim da cemo biti prozivljeni kako smo preselili....uhhh.Jednom mi se desilo da sam zaspala a mm se okupao i sastavi ti njega zuc u neka doba noci i sta ces kupaj se brzinski i u hitnu,ee zamisli da nije mogao cekati i da smo odmah morali krenuti i bude sudar i ja il preselim il zavrsim u bolnici....onako dzunup

Kako sam sinoc ovo citala, pred spavanje mi naumpade, a sta ako preselis u toku odnosa, kao sto i ima slucajeva, ne smijem ni zamislit kakvi bi bili prozivljeni user posted image

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 18:30:24   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

zamisli da Allah da da preselis u snu,onako dzunup,i meni veoma cesto bude mrsko,al kad se sjetim da cemo biti prozivljeni kako smo preselili....uhhh.Jednom mi se desilo da sam zaspala a mm se okupao i sastavi ti njega zuc u neka doba noci i sta ces kupaj se brzinski i u hitnu,ee zamisli da nije mogao cekati i da smo odmah morali krenuti i bude sudar i ja il preselim il zavrsim u bolnici....onako dzunup

Kako sam sinoc ovo citala, pred spavanje mi naumpade, a sta ako preselis u toku odnosa, kao sto i ima slucajeva, ne smijem ni zamislit kakvi bi bili prozivljeni user posted image


teddy puno razmisljas


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 19:20:10   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

zamisli da Allah da da preselis u snu,onako dzunup,i meni veoma cesto bude mrsko,al kad se sjetim da cemo biti prozivljeni kako smo preselili....uhhh.Jednom mi se desilo da sam zaspala a mm se okupao i sastavi ti njega zuc u neka doba noci i sta ces kupaj se brzinski i u hitnu,ee zamisli da nije mogao cekati i da smo odmah morali krenuti i bude sudar i ja il preselim il zavrsim u bolnici....onako dzunup

Kako sam sinoc ovo citala, pred spavanje mi naumpade, a sta ako preselis u toku odnosa, kao sto i ima slucajeva, ne smijem ni zamislit kakvi bi bili prozivljeni user posted image

Zato je islam došao s riječima 'zaista se djela cijene prema nijjetima',tako ako ti je namjera odnosa bila zbližavanje s mužem,jačanje ljubavi i samilosti među vama,onda i da se desi što zamišljaš,onda ćeš biti proživljena u Allahovom zadovoljstvu i milosti. Vjernik za spolni odnos sa supružnikom ima nagradu user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 19:25:41   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

zamisli da Allah da da preselis u snu,onako dzunup,i meni veoma cesto bude mrsko,al kad se sjetim da cemo biti prozivljeni kako smo preselili....uhhh.Jednom mi se desilo da sam zaspala a mm se okupao i sastavi ti njega zuc u neka doba noci i sta ces kupaj se brzinski i u hitnu,ee zamisli da nije mogao cekati i da smo odmah morali krenuti i bude sudar i ja il preselim il zavrsim u bolnici....onako dzunup

Kako sam sinoc ovo citala, pred spavanje mi naumpade, a sta ako preselis u toku odnosa, kao sto i ima slucajeva, ne smijem ni zamislit kakvi bi bili prozivljeni user posted image

Zato je islam došao s riječima 'zaista se djela cijene prema nijjetima',tako ako ti je namjera odnosa bila zbližavanje s mužem,jačanje ljubavi i samilosti među vama,onda i da se desi što zamišljaš,onda ćeš biti proživljena u Allahovom zadovoljstvu i milosti. Vjernik za spolni odnos sa supružnikom ima nagradu user posted image .

kako se tebi da objasnjavat sestro draga user posted image isto sam htjela reci al nemam zivaca user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 19:31:03   
jasmin

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

zamisli da Allah da da preselis u snu,onako dzunup,i meni veoma cesto bude mrsko,al kad se sjetim da cemo biti prozivljeni kako smo preselili....uhhh.Jednom mi se desilo da sam zaspala a mm se okupao i sastavi ti njega zuc u neka doba noci i sta ces kupaj se brzinski i u hitnu,ee zamisli da nije mogao cekati i da smo odmah morali krenuti i bude sudar i ja il preselim il zavrsim u bolnici....onako dzunup

Kako sam sinoc ovo citala, pred spavanje mi naumpade, a sta ako preselis u toku odnosa, kao sto i ima slucajeva, ne smijem ni zamislit kakvi bi bili prozivljeni user posted image

Zato je islam došao s riječima 'zaista se djela cijene prema nijjetima',tako ako ti je namjera odnosa bila zbližavanje s mužem,jačanje ljubavi i samilosti među vama,onda i da se desi što zamišljaš,onda ćeš biti proživljena u Allahovom zadovoljstvu i milosti. Vjernik za spolni odnos sa supružnikom ima nagradu user posted image .

kako se tebi da objasnjavat sestro draga user posted image isto sam htjela reci al nemam zivaca user posted image


Što mi se ne bi dalo user posted image ,sjedim i kuckam user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 84
   [Obrisana poruka]
20.8.2013 19:42:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kupanje nakon odnosa
20.8.2013 19:49:50   
Galicia
Ja sam onda zena jako nagradjena. user posted image user posted image
A i on je.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kupanje nakon odnosa
25.8.2013 17:20:05   
bebaa
joj majko mila čitam i plačem......gali legendo......user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kupanje nakon odnosa
25.8.2013 20:18:51   
Alma_27



IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta ako se odnosite svu noc po 7 puta, pa ko bi kosu prao svaki sat vremena. user posted image





svaka ti cast user posted image a i njemu user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kupanje nakon odnosa
25.5.2014 11:23:18   
pandica
Drage moje, mozda sam zakasnila sa pitanjem, ali se nadam da ce se naci neko da mi odgovori. Znam da je gusul obaveza svakog muslimana nakon odnosa, ali me zanima sta je sa postom. Sta sad u slucaju kad su ljetni mjeseci, znamo svi da je jacija kasno, dok teravija dok ovo, dok ono... u neka doba covjek legne i... a ja suprug radimo na user posted image i htjeli ne htjeli moramo imati redovne odnose. Do sabaha kratko, a valja i do posla biti odmoran da bi funkcionisao??? Da li postoji kakav drugi način??? Više govorim radi sebe kojoj treba više od 3 sata da kosu osuši, ako ne misli sama sebi na uho šaptati user posted image

Bila bih sretna ako bi mi neko odgovorio. user posted image Hvala

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kupanje nakon odnosa
25.5.2014 14:00:32   
canim
http://www.rijaset.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=9239

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kupanje nakon odnosa
25.5.2014 14:30:35   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: canim

http://www.rijaset.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=9239



Nisam znala da se moze zapostiti ako nisi okupan poslije odnosa user posted image

Uvijek se nesto novo moze nauciti user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kupanje nakon odnosa
25.5.2014 15:48:51   
canim
Pa naravno, sve fino pise u tekstu, gusul je obaveza za otklanjanje dzunupluka, odnosno da bi se mogao uzeti abdest, to dodje nesto kao veliki abdest user posted image za post ne treba abdest, ali treba za namaz.

< Poruku je uredio canim -- 25.5.2014 15:53:19 >

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kupanje nakon odnosa
25.5.2014 19:04:54   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: canim

Pa naravno, sve fino pise u tekstu, gusul je obaveza za otklanjanje dzunupluka, odnosno da bi se mogao uzeti abdest, to dodje nesto kao veliki abdest user posted image za post ne treba abdest, ali treba za namaz.



ima logike kad tako kazes user posted image
ja sve pazila da budem cista. nikad ne znam kad ce mi ovo zatrebati pa da mi je olaksano. mozda cu nekad zapostiti, pa se okupati i klanjati sabah

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kupanje nakon odnosa
25.5.2014 23:22:22   
ljubi_1985
Aaaa oplalah evo sam se okupala i bez da sam imala odnosuser posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kupanje nakon odnosa
26.5.2014 9:43:00   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: ljubi_1985

Aaaa oplalah evo sam se okupala i bez da sam imala odnosuser posted image


Nista ja tebe ne razumijem. Hajde ponovo user posted image

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kupanje nakon odnosa
29.10.2014 2:22:16   
vanchi88

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Drage moje... Ja sam u velikoj dilemi i to cesto user posted image obzirom da suprug i ja ostajemo sami tek iza 10 navece tad se jedino mozemo i rahat "voliti" ali ja glavnom poooosle svega samo se "dole" plaknem i sastavim sa jastukom a kupam se ujutro ali uvijek sam nekako na trncima da to nije u redu... Pa me zanima vase misljenje, da li se treba kupati idma kao sto nam islam nalaze ili se smijemo nekad ovako malo svaliti u krevet pa se kupati sutra dan!!! Ja imam jako dugu i gustu kosu i uglavnom joj treba 1-2 sat susenja al opet kad legnem dzunup kroz glavu mi prolaze misli sta ako mi se npr.pamet oduzme pa uradim nesto lose jer sqm dzunup i sl.. Bas bih voljela da sam na cisto s tim kupanjem... Kako vi to praktikujete!!



Nije mi jasno ovo. Da li islam zabranjuje seks? Ako si u braku, zasto je to onda grijeh? Ne kurvas se, ne radis to sa bilo kim radis te stvari sa svojim zivotnim saputnikom, zasto traziti oprostaj? Od cega Islam uci vjernike, od cega smo mi nastali? Adam i Eva? Zao mi je, ne zelim da bilo koga uvrijedim ali cudno mi sasvim pitanje...... operes se od grijeha? pa kako imati djecu? Zar nam to svima nije cilj u zivotu,stvoriti porodicu imati za koga zivjeti, a onda kad radis na tome da Boga molis za oprostaj i grijeh? Poslije jebanja nema kajanja.

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kupanje nakon odnosa
29.10.2014 10:05:12   
Mamica24
Ne ne draga nisi shvatila mene je bilo strah leci dzunup tj. Neokupana posle odnosa
a nije me strah imati odnos... Cak sta vise jako mu se radujem :-)
Al rijesila sam i to... Sad se kupam jer ustajem na sabah namaz a i sto se ne bih okupala lijepo mi toplo ima vruce vode..
U svakom slucaju hvala na javljanju ja sam i zaboravila na ovu temu..

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kupanje nakon odnosa
29.10.2014 10:37:36   
salmy
Ja se ne kupam iz jednog jedinog razloga sto uvijek zavrnu voduuser posted image

u toku dana ne mogu decko zvrca po kuciuser posted image preostaje mi samo oko 12..nekad dobacim do 2-3..

Kupanje u jutranjim satima(rani sabah)user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kupanje nakon odnosa
29.10.2014 16:16:25   
vanchi88

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ne ne draga nisi shvatila mene je bilo strah leci dzunup tj. Neokupana posle odnosa
a nije me strah imati odnos... Cak sta vise jako mu se radujem :-)
Al rijesila sam i to... Sad se kupam jer ustajem na sabah namaz a i sto se ne bih okupala lijepo mi toplo ima vruce vode..
U svakom slucaju hvala na javljanju ja sam i zaboravila na ovu temu..



lijepo od tebe sto drzis do svoje vjere!

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kupanje nakon odnosa
29.10.2014 16:36:10   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: vanchi88


IZVORNA PORUKA: Mamica24

Drage moje... Ja sam u velikoj dilemi i to cesto user posted image obzirom da suprug i ja ostajemo sami tek iza 10 navece tad se jedino mozemo i rahat "voliti" ali ja glavnom poooosle svega samo se "dole" plaknem i sastavim sa jastukom a kupam se ujutro ali uvijek sam nekako na trncima da to nije u redu... Pa me zanima vase misljenje, da li se treba kupati idma kao sto nam islam nalaze ili se smijemo nekad ovako malo svaliti u krevet pa se kupati sutra dan!!! Ja imam jako dugu i gustu kosu i uglavnom joj treba 1-2 sat susenja al opet kad legnem dzunup kroz glavu mi prolaze misli sta ako mi se npr.pamet oduzme pa uradim nesto lose jer sqm dzunup i sl.. Bas bih voljela da sam na cisto s tim kupanjem... Kako vi to praktikujete!!



Nije mi jasno ovo. Da li islam zabranjuje seks? Ako si u braku, zasto je to onda grijeh? Ne kurvas se, ne radis to sa bilo kim radis te stvari sa svojim zivotnim saputnikom, zasto traziti oprostaj? Od cega Islam uci vjernike, od cega smo mi nastali? Adam i Eva? Zao mi je, ne zelim da bilo koga uvrijedim ali cudno mi sasvim pitanje...... operes se od grijeha? pa kako imati djecu? Zar nam to svima nije cilj u zivotu,stvoriti porodicu imati za koga zivjeti, a onda kad radis na tome da Boga molis za oprostaj i grijeh? Poslije jebanja nema kajanja.



Niko ne kaze da je to grijeh (u braku, naravno) niti je kupanje nakon odnosa pranje od grijeha. To kupanje je iz drugih razloga.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *