|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
27.3.2009 17:59:57   
napolitanka
cure hvala vam od srca puno, ma muž mi kupio baby rapid, ali smo odmah kupili jos clear blue, i evo sad pijem vodu ne bili otišla na wc, ali neće više ni kap.....a evo gledam ovaj baby rapid, ova druga linija definitivno nije nestala, ali se jedva vidi..kada uradim ovaj skuplji javim vam se, molim dragog boga da je to to, ali sam više šokirana, jer sam definitivno otpisala trudnoću prirodnim putem, puuuuno pusica vam šaljem, cure super  ste;.))))

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Test za trudnoću
27.3.2009 18:05:52   
srića
Draga napolitanka ko ti se pojavila i jedva vidljiva druga crtica to je to, smo što je još bhcg u mokraći niži, možeš uraditi nalaz iz krvi ili sačekati dan dva pa ponoviti trest crtica će sigurno biti deblja, u svakom slučaju ja ti čestitam i želim ti sreću user posted image user posted image user posted image
_____________________________

potpisujem!!! sretno! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Test za trudnoću
27.3.2009 18:08:07   
napolitanka
ma ja bih sad ganjala doktora, da mogu...ali vikend, jooooj, u svakom slučaju, vi ćete mi biti prve, koje će saznati:-)))

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Test za trudnoću
27.3.2009 18:20:48   
srića
Draga napolitanka, kad ćeš raditi taj drugi test? Držin fige da ti se ostvari san i da imaš user posted image ili user posted image ...koliko ti kasni user posted image ?

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Test za trudnoću
27.3.2009 18:52:35   
napolitanka
ja imam neredovne cikluse, tako da nisam dobila 2 mjeseca, ali to je kod mene normalno...uradila clear blue- negativan, sad mi se plače:-(

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Test za trudnoću
27.3.2009 19:02:01   
Leva
user posted image user posted image user posted image  napolitanka user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Test za trudnoću
27.3.2009 19:15:17   
lamama
Napolitanka, nemoj se razočaravati, nego hajde ti sutra uradi na jutarnj mokraću test, uzmi i neki jeftini, možda je jako mala trudnoća, a ti si mokraću još i razrijedila pijući tečnost, pa nije ni imao kada da si izluči bhcg, zato i piše na većini testova da treba da se radi sa prvim jutarnjim urinom jer je tada koncentracija bhcg-a najveća, puno sreće i javi nam

Ali ako nisi imala 2 mjeseca pa možda je to i veća trudnoća, ne znam u krajnjem slučaju idi sljedeće sedmice doktoruuser posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Test za trudnoću
27.3.2009 19:30:05   
napolitanka
hvala lamama, sačekat ću još dan dva, pa ponoviti, ali definitivno sa prvom jutarnjom....možda sam toliko pila vode, da je vjerovatno sve otišlo u krajnost...Šta bog dragi da...ali je nekako šokantno-tako sam visoko poletila, a potom se brzinski spustila na zemlju..valjda sve ima svoje razloge....ja ću se ipak potajno maaaallo nadati:-))) veliki pozdrav i hvala puno:-)

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 10:22:45   
nermina_
hvala puno na odgovoru, danas mi je 28-i dan i jutros sam uradila test i pozitivan je user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svim ostalim trudilicama zelim mnogo srece i da ubrzo osjetite ovaj neopisivi osjecaj srece koji ja sada osjecam!


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 10:37:09   
mnn
čestitam ti nermina! sad uživaj u user posted image  i malenoj bebici koja raste user posted image  želim ti ugodnih i lijepihuser posted image

kako sam ja bila sretna kad sam saznala da sam user posted image ...eto sad sam prikraju....

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 10:42:51   
ena0002
Nermina cestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 11:05:28   
srića
nermina velike čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  neka user posted image  prođe u najboljen redu,a user posted image  da bude zdrava!!! Dopusti si sada malo da budeš razmažena...user posted image ... puno pusa!!!

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 11:42:47   
nermina_
hvala puno puno svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 13:22:52   
Lilipop
nermina... user posted image  cestitke od srca!

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 14:04:28   
ledy blue
nermina pridruzujem se cestitkama,i zalim vam puno srece!!!!

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 14:09:15   
bebana27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nermina sve najbolje i zelim tiuser posted image ugodnih i sretnih,uzivaj u svojoj trudnoci.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 19:13:11   
napolitanka
eh cure evo mene ponovo...samo da vam javim da sam jutros ponovila test i negativan je....znači jedan pozitivan i dva negativna-dakle ipak nisam trudna...e vala sve mi djeluje kao neslana šala, ali idemo dalje i ne posustajemo...
čestitke od srca novoj trudniciuser posted image ....

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Test za trudnoću
28.3.2009 19:20:08   
Emina85
Nermina, ČESTITAM OD SRCA! Uživaj u svojoj trudnoći!

Napolitanka, ne daj se! Daće Bog i tebi plusić!


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Test za trudnoću
31.3.2009 23:25:51   
napolitanka
drage cure, moram još jedan put da se javim, jer ne mogu da shvatim zašto se nevjerovatne stvari dešavaju upravo meni...dakle imam probleme sa ovulacijom, neredovne cikluse, folikule su mi male itd....stvarno ne očekujem da ću zatrudniti prirodnim putem, ali eto nekad i meni taj test dođe pod ruku (nada nikad ne umire...), pa ga uradim...dakle:prvi(rapid baby):pozitivan....trči muž u apoteku i donosi clear blue: negativan....ujutro neki talijanski na prvu jutarnju mokraću: opet negativan....ne mogu se smiriti zbog prvog pozitivnog, pa kupim još jedan baby rapid, ali u drugoj apoteci: opet pozitivan..već sam izgubila kontrolu nad sobom, odem u apoteku i kupim još dva: ponovo baby rapid i neki unitest: oba negativna...e koga to ne natjera da plače kao mala beba...sve mi izgleda kao neslana šala sa mnom, ali lijepo se pitam šta je to sa testovima, i da li su oni stvarno 99% sigurni...ja sam prihvatila opciju da nisam trudna, jer 4 negativna i 2 pozitivna ipak nešto govore...ali nije fer-zašto baš meni, kad se ionako mučim sa svim tim....sorry što se izjada, ali ovako mi je lakše izbaciti sve to iz sebe...veliki pozz vam šaljemuser posted image  

(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Test za trudnoću
31.3.2009 23:34:23   
lotos
samo mogu reci da je beta zakon...

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Test za trudnoću
31.3.2009 23:44:36   
napolitanka
to će biti ako bog da slijedeći korak, čim se malo priberem, poslije ovih gore-dole šokova, nisam trenutno spremna za bilo kakvu vijest vezano za plus-minus....user posted image kad je čovjek pozitivan, sve mu lakše pada,a ja bih mogla trenutno samo plakatiuser posted image

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Test za trudnoću
31.3.2009 23:47:25   
Lilipop
potpisujem sto je lotos rekla. zasto da se mucis, idi sutra kod gin.pokazi njemu testove i on ce ti reci sto dalje, vako ces samo zivce da pokidas. testovi jesu 99% ali nisu 100% sigurni.

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Test za trudnoću
31.3.2009 23:48:42   
lotos
mene su razocaravali - i naravnouser posted image ... test prvi puta baby rapid + stvarno je i bila trudnoca..sto i tebi isto zelim od sveg srca..

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Test za trudnoću
31.3.2009 23:53:08   
napolitanka
lotos, drago mi je što te je baby rapid usrećiouser posted image mene je vidiš raspametiouser posted image , ali zaista ću otići da vadim krv, samo da malo spustim loptu, a u to će taman proći još koji dan, pa ako i nešto ima,ali ne smijem se nafuravati, bit će više hormončića..hvala vam od srcauser posted image

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Test za trudnoću
31.3.2009 23:55:12   
lotos
samo ti mogu reci da cuda postoje..i meni je receno da su sanse male...tako sretno..

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *