|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
21.5.2009 18:29:48   
lecky
ćao djevojke.....i ja bi trebala dobitiuser posted image  30.05.a danas u apoteci razmisljam da li kupiti test jer nesto mi stomak nekako drugaciji nego inače pa rekoh mozda me i iznenadi ali nisam imala hrabrosti

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Test za trudnoću
22.5.2009 17:03:26   
vjestica
IZVORNA PORUKA: lecky

ćao djevojke.....i ja bi trebala dobitiuser posted image  30.05.a danas u apoteci razmisljam da li kupiti test jer nesto mi stomak nekako drugaciji nego inače pa rekoh mozda me i iznenadi ali nisam imala hrabrosti

s obzirom da (ne)trebaš dobiti tek za 8 dana, zaista ti je prerano da uradiš test
strpi se bar do dana očekivane user posted image pa onda uradi test
user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image user posted image

(odgovor članu lecky)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Test za trudnoću
23.5.2009 16:06:25   
Dadara
Drage moje,
Jutros uradila test, reziltat pozitivan - user posted image , jos samo da doktor potvrdi, i eto bebe u februaru.



Amila, 18.08.2006.

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Test za trudnoću
23.5.2009 16:08:51   
S.mama
CESTITAMuser posted image user posted image

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu Dadara)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Test za trudnoću
23.5.2009 22:21:46   
alex_mo
I ja se pridruzujem cestitke,nove mameuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Test za trudnoću
24.5.2009 10:35:56   
cuvica
Dadara cestitam od srcauser posted image ...i ja jedva cekam svoj pozitivan test...mozda ga danas i uradim...ovaj mjesec se bas dvoumim oko kupovine jer sam prosli kupila 20 testova ubjedujuci sebe da nisu ispravni kad pokazuju negativno ...

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Test za trudnoću
24.5.2009 10:40:28   
manuela RR
Čestitke nauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu cuvica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Test za trudnoću
24.5.2009 18:24:33   
Lilipop
Dadara cestitam na user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 x IUI -0

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Test za trudnoću
24.5.2009 19:37:14   
dojbinica
dadara čestitam ti od srca na user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Test za trudnoću
27.5.2009 12:50:29   
cuvica
moj danasnji test negativan....sjedim kontam sta da radim...doktorica ce reci da je jos rano za pregled a ja bi najradije da prespavam 5-6 dana...zadnju pravu user posted image sam imala 21.03. i onda sam bila 5 dana na klomifenu a odmah poslije dobraston 3x1 i naravno user posted image je kasnila ja se ponadala a 10 testova negativno...26.04. sam prestala piti dobraston a od user posted image samo 2 dana smedi iscjedak...a citavog zivota imam uredne user posted image svakih 28 dana ....skolski...
sta dalje....gdje god pogledam ili je beba ili je trudnica....jel to samo ja vidim...postajem ljubomorna...


(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Test za trudnoću
27.5.2009 13:03:01   
dojbinica
uradi test krvi ili ultrazvuk, da budeš sigurna šta je pitanju cuvica

(odgovor članu cuvica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Test za trudnoću
27.5.2009 13:04:06   
Zoe
cuvica, razumijem te u potpunosti, al ne predaji se, bit će aBd user posted image  i nama, nadam se makar do kraja godineuser posted image , na nama je da budemo strpljive i  učinimo sve što je u našoj moći a što će doprinijeti bržem dolasku user posted image  u našu porodicuuser posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu cuvica)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Test za trudnoću
13.6.2009 1:34:26   
alex_mo
      Prijateljice,danas sam uradila test u 6.00 i pokazao user posted image ,u 13.00 kod ginikologa i on potvrdio.Presretna sam.
    

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Test za trudnoću
15.6.2009 17:12:22   
mina minka
aleks uzivaj  i budi sretna zasluzila si.sve najbolje.pusaaaa

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Test za trudnoću
15.6.2009 17:15:06   
bebana27
IZVORNA PORUKA: alex_mo

     Prijateljice,danas sam uradila test u 6.00 i pokazao user posted image ,u 13.00 kod ginikologa i on potvrdio.Presretna sam.
   



sve cestitke i uzivaj u trudnoci jer to je nesto najljepse sto se moze desiti dobro nam dosla.
sad nam se mozes pridruziti i na temi razgovor u ocekivanju djeteta/juni

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Test za trudnoću
18.6.2009 10:01:34   
djevojčica
moje drage ja jutros uradi test nisam mogla čekati i klik-jedna crtica..........a trebam dobiti tek u nedjelju..........nisu ljudi bezveze pisali upustva.........ali meni crv nije dao mira.........čudno ali nisam se razočarala........

_____________________________

dok čekaš,iskoristi to vrijeme i radi korisne stvari-čekanje neće biti toliko dugo a i život će biti puno ljepši............

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Test za trudnoću
19.6.2009 19:30:47   
mina minka
djevojcice i ja sam ti takva.unervozim se i samo mislim o testu i kupim ono nista.al bice jedanput

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Test za trudnoću
22.7.2009 11:02:21   
dunjaaa
pozdrav cure
ima li neko iskustva sa romed testom za trudnocu?pokazao je dvije crtice,ali je jedna potpuno bijela,a druga kontrolna skoro ljubicasta,ostali prostor je primio roze boju.ne kontamuser posted image

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 7:18:06   
srića
Ja sam evo jutros radila test,negativan je! user posted image ...A meni kasni već 12 dana...probada me nekad kao da ću dobiti user posted image  a ono ništa...bijeli iscjedak a nekad je i žuti...ima tu još simptoma,ali  test je bio neg. I što da sad mislim? Nadan se da nije kakva upala u pitanju,ali mi iscjedak nema čudan miris...morat ću se pod hitno naručit kod ginekologa jer ako i on potvrdi da nisam trudna,reći ću mu da idemo na neku terapiju zbog neplodnosti! Zašto Bog neda dijete onima koji ga žele svim srcem?

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu dunjaaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 7:44:49   
nella
srica zao mi je user posted image user posted image user posted image
ali obavezno idi odmah kod ginekologa da vidis zbog cega nema user posted image
zelim ti puno srece!!!!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 7:58:21   
mamy Sabina
Srića zao mi je!user posted image
Mislim kao i Nella da je vrijeme za ozbiljniji razgovor i preglede kod ginekologa
Biće sigurno i tebi i meni i svim nasim trudilicama samo treba naći strpljenja za sve ovo.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 9:21:30   
Leva
Srica user posted image user posted image
Bas mi je zao i veze nemam sta bi moglo biti u pitanju. Morat ces kod ljekara da te pregleda i da ti da terapiju user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 9:26:01   
od 3.5.2008 u braku
cestitam od srca user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 9:27:38   
od 3.5.2008 u braku
cestitam od srca user posted image

(odgovor članu Dadara)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 9:33:04   
od 3.5.2008 u braku
meni predprosli mj user posted image  kasnila 8 dana,prosli 6 dana,a sad mi je dosla na vrijeme user posted image ,a ev 4 dan samo pomalo ide ,neznam sta da mislimuser posted image

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *