|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
31.3.2009 23:58:41   
napolitanka
hvala još jedan put, i puuuno sreće ti želim, da sve prođe u najboljem redu i da ako bog da rodiš jednu zdravu bebicu...sretnouser posted image

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Test za trudnoću
8.4.2009 14:14:25   
Jello
Draga moja Napolitanka,
žao mi je što prije nisam došla  na forum da pročitam tvoje muke, ali evo me sada. Ne znam da li si pročitala šta se meni izdešavalo i sad već tri mjeseca guram sa mučninama ,ali onim slatkim. Meni je beby rapid isto bio skroz svijetlo,svijetlo pozitivan. Skoro pa kao sjenka, a clear blue negativan. Beta HCG iz krvi malo povišen ali i to kao nije ništa. Doktor me pregledao i rekao da nije trudnoća da pijem hormone i izazovem user posted image . Tako nemoj da se predaješ i padaš u depresiju jer to je najgore. Ako nije sad kupi sebi tbl Oligogal Se i čaj od Kunice i pij redovno. Ja od prvog ciklusa do sad do trudnoće nisam imala redovno. Uvijek je kasnilo pa nekad i mnogo. Problemi sa cističnim jajnicima, hormonom prolaktinom i sa još svačim nečim i opet sam uspela prirodnim putem da ostanemuser posted image . Želim ti puno sreće i nadam se uskoro dobrim vjestima.


Nermina tebi od srca čestitam....

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Test za trudnoću
10.4.2009 18:00:48   
srića
Drage moje mislite na mene i stisnite palčeve i usmjerite pozitivnu energiju s mišlju da će mi se na testu pojaviti +! Radit ću test kad mi muž dođe,za nekih pola sata-sat! Želim vidjet +! I želim da se svima nama ostvari želja da dobijemo user posted image  user posted image . Pusa moje dame!

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu Jello)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Test za trudnoću
10.4.2009 19:06:09   
Leva
srićo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Test za trudnoću
10.4.2009 19:26:03   
Vedica
evo malo pozitivnih vibrica i sa sjevera bih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Test za trudnoću
10.4.2009 20:26:01   
srića
Radila san test ali umjesto + ja san vidjela ogromni - na testu...bio je ogroman ko kuća i nisan mogla virovat...u jednom trenutku učinilo mi se da vidim + da se nazire i ta druga dijagonalna crta koja je falila ali to su samo moje oči tile vidit...to je slika bila daleko od one stvarne slike s ogromnim - . Ne želim se samosažalijevat jer znan da se sve događa s razlogom...user posted image će doć kad bude ona to htjela ne ja i moj muž...tek sad shvaćam koliko sam sebična i sve želim sad ili nikako...a znam da za sve ima vremena i da se strpljenje isplati...i da se najhrabriji nagrađuju...cure moje imala sam puno simptoma trudnoće,stvarno puno i mislila san to je to,ja san user posted image ,ali ispostavilo se da prevelika želja dovodi do osjećaja kojih uopće nema,jer sve je to samo u glavi...teško je ne misliti na to da želim imati dijete,ali morat ću se malo pribrat i prepustit,jer prevelika želja je kočnica ka user posted image . Drage moje,najdraže...user posted image  će doć kad joj se najmanje budemo nadali i kada se nebudemo možda toliko opterećivale sa plodnim danima,sa simtomima razno raznim...od sada se prepuštam sudbini i dragom bogu kada mi ju poželi podarit...a ja ću je čekati ma koliko dugo to bilo...velika vam hvala na podršci,prekrasne ste! Neka se svakoj od vas ostvari najveća životna želja,a to je ja sam sigurna user posted image ...šaljem vam prikolicu pusa...user posted image

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Test za trudnoću
10.4.2009 21:19:51   
Lilipop
Srico, tvoj optimizam ulijeva puno nade svima nama. Bravo curo, svaka ti cast!user posted image  
Pusa za tebe i saljem ti user posted image user posted image user posted image  da si ipak user posted image .
Nada postoji sve dok user posted image  ne zacrveni gacice user posted image

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Test za trudnoću
10.4.2009 22:24:41   
mina minka
cao,ja pisem prvi put na ovu temu i zelim da mi neko kaze jel imao slicna iskustva.kasni mi vec 9-ti dan  i radila sam test al nista.malo prije mi se pojavio ruzicasti iscjedak i ne znam sta da radim .da li da idem dr. ili ponovo uradim test.pokusavamo vec god i radila sam hsg

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Test za trudnoću
10.4.2009 22:47:38   
srića
Draga mini minka pošto ti kasni 9-ti dan ja ti preporučam da napraviš test koji je osjetljiviji sa prvim jutarnjim urinom. Ako ti i tada mjesečnica kasni ili ti se pojavi kakvo neobično krvarenje trk ginekologu! Ili izvadi betu! Želim da si user posted image ... Držin fige!

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Test za trudnoću
11.4.2009 22:12:01   
napolitanka
drage cure, samo da se javim...dakle nakon pozitivnih i negativnih testova, kupila sam dabroston, jer sa njim uvijek uspijem izazvati ciklus kada zariba, potajno sam se nadala ( radi 2 pozitivna baby rapida, a 5 negativnih) da neće biti ciklusa, ali je ipak došao,bolan kao i uvijek....ali sad barem znam:nisam bila trudna, a testovi su pokazali lažno pozitivan rezultat...hvala svima na savjetima i podršci, idemo dalje...nada zadnja umire,pa šta dragi bog da...sretno svima i da što prije ugledamo i mi user posted image , ali ne lažni, već stvarniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Test za trudnoću
11.4.2009 22:15:57   
Rina26
Hej,nemoj gubit nadu ja sam svašta prošla dok nisam zatrudnila nemoj na to mislit,ja sam imala spontani,jedno mi umrlo a sada napokon imam dvoje žive i zdrave djece.

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Test za trudnoću
11.4.2009 22:25:49   
napolitanka
hvala kaza, vidim da si veliki borac, puno sreće ti želim :-)treba svijet pozitivnih ljudi....

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Test za trudnoću
22.4.2009 18:21:59   
cuvica
zdravo svima drage moje......vec para dana citam vase poruke gotovo na svim temama...moja zadnja M je bila 21.03. tako da se iskreno nadam da ce i mene sunce obasjati....sanjala sam da nosim blizance...sto ti je ljudska psiha :) prekuce test negativan.....danas test negativan....a ja se osjecam ko trudnica....doktorica je rekla da sutra dodem do nje....da li me je strah...naravno....inace ginekologa posjecujem od svoje 15 godine, medutim tek su u januaru ove godine na ultrazvuku otkrili da ja imam dvije maternice...pitam ja odakle mi to...kazu tako si se rodila i eto sad ce ti biti malo teze kod zatrudnjivanja.....i tako sad sjedim i razmisljam mozda zbog toga test ne pokazuje plusic iako je tu...svasta se ja naprica...sorry na gnjavazi al lakse mi je....

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Test za trudnoću
23.4.2009 1:19:44   
nita
Ja sam jedan test radila dan poslije očekivane menstruacije i bio je negativan. Zatim nakon pet dana uradim ponovo test i opet negativan. Menstruacije i dalje nije bilo. Iako je test pokazivao suprotno, ja sam osjećala da je u meni bebica. Poslije još tri dana otišla sam u apoteku i kupila još jedan test. Pokazao je jasan +. Kako sam samo bila sretna! Oplodnja se desila sedam dana prije očekivane menstruacije i zato test odmah nije mogao pokazati trudnoću. Nadam se da će i tebi doktorica na tom pregledu potvrditi da si u drugom stanju user posted image

(odgovor članu cuvica)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Test za trudnoću
23.4.2009 11:01:23   
cuvica
e bas si me utjesila....jutros sam ustala lose volje razmisljajuci o tome sta ce biti na pregledu danas ....kontam da li uopste beba ovako rano moze da se vidi na ultrazvuku....ili da ja idem po jos jedan test ....pozdrav svima....

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Test za trudnoću
23.4.2009 11:07:58   
mala mu
ja kada sam otišla do dr.dami potvrdi tj.ustanovi trudocu jedva da se šta moglo vidjeti na UVZ al' se vidjeo mali balončić,moja slatkauser posted image se tek počela razvijati..ćelije se dijelile i množileuser posted image user posted image
al ima nešto u tim osjećajima..i ja sam nekako osjetila da sam trudna i mada nisam radila test odma znala sam i počela se ponašati ko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cuvica)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Test za trudnoću
23.4.2009 11:12:06   
lely
IZVORNA PORUKA: cuvica

e bas si me utjesila....jutros sam ustala lose volje razmisljajuci o tome sta ce biti na pregledu danas ....kontam da li uopste beba ovako rano moze da se vidi na ultrazvuku....ili da ja idem po jos jedan test ....pozdrav svima....


Drzim ti fige za + (ako uzmes test),a kad odes kod dr. nadam se s tobom lijepim vjestima.Samo znas....moras i nama javitiuser posted image

(odgovor članu cuvica)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Test za trudnoću
26.4.2009 11:57:43   
cuvica
zdravo cure jos jednom.....eto dok. mi je u petak rekla da na ultrazvuku nista ne vidi sem zadebljanja sluznice...to je kao dobro i da su sanse 50:50....da danas ujutro uradim test i ako bude i dalje negativan da prekinem piti dobraston....kojeg sam inace pila od ovulacije....i tako ja jutros poranim i test negativan....jel moguce da bas meni bude lazno negativan....joj dzaba se nadam....vazda neki zidovi oko mene...i sad opet sve ispocetka....pozdrav svim trudilicama i onima koje su blazenom stanju....

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Test za trudnoću
18.5.2009 20:19:47   
djevojčica
zdravo svima od danas sam i ja sa vama. citala sam o skoro svim dilemama zena koje zele user posted image i sa svakom sam mogla pronaci neki zajednicki detalj:bolovi u stomaku, u ledjima, izostanak menstruacije.........testovi,crtice.........2 dana mi kasni user posted image , jutros uradila test-negativan.simptomi ne nestaju........mislim kriv je jeftini test skuplji bi sigurno pokazao user posted image . Ali vidim da nisam jedina. zelim vam svima puno srece i par crtica
user posted image


_____________________________

dok čekaš,iskoristi to vrijeme i radi korisne stvari-čekanje neće biti toliko dugo a i život će biti puno ljepši............

(odgovor članu cuvica)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Test za trudnoću
21.5.2009 10:56:55   
djevojčica
ne vjerujem vise u simptome trudnoće.sve sam ih imala i jutros user posted image .toliko od mene.sretno svima

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Test za trudnoću
21.5.2009 11:00:55   
bebana27
djevojcice ja sam uradila test koji je bio onaj najjeftiniji i naravno pokazao mi jeuser posted image
a ti sacekaj jos 2-3 dana ako nedobijesuser posted image ponovi test
sretno

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Test za trudnoću
21.5.2009 11:04:06   
djevojčica
bebana hvala ti puno al stvar je u tome sto sam jutros dobila user posted image a kasnilo mi je 5 dana. bas sam se nadala ali eto sta je tu je.user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Test za trudnoću
21.5.2009 17:02:45   
alex_mo
Djevojcice ides sa nama u junsku listu.Moras misliti da mora bitiuser posted image .I meni je kasnilo 5 dana i skoro bila sigurna,ituzna sam bila  itd....Ali sad se borim iz dna srca za novuuser posted image .To moramo svi

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Test za trudnoću
21.5.2009 17:54:54   
Didi73
Drage  forumašice veliki pozdrav!user posted image user posted image user posted image

Ne javljam se često, ali svakodnevno pratim sve što se dešava ovdje, radujem se i tugujem s vama.

(Ne)trebam dobiti user posted image  u nedjelju 24. 5.
Juče, 10 dan od O, uradila sam test sa prvim jutarnjim urinom.

Ne odmah, ali kroz nekih 20 minuta pojavila se taaaaaaaaanka  blijeda, skoro nevidljiva druga crta. 100 puta sam ga pogledala juče i moram se baš dobro "upiljiti" da je vidim - ali fakat postoji.
 
Znam sve, može biti i user posted image  ali i user posted image .

Ali, hrabri me to što UOPŠTE ne osjećam simptome PMS-a, dakle nisam nervozna, ne traži mi se slatko, nisam nabujala i nemam pojačan apetit - što mi se UVIJEK, BAŠ UVIJEK dešava par dana ranije.
Cice malo nabujale, bradavice malo osjetljive, stomak malo boli - nadam se da sam MALO i trudnauser posted image user posted image user posted image


Sutra ujutru radim ponovo, to će biti 2 dana prije očekivaneuser posted image  , a Rapidbaby može registrovati ako ima šta.


Pusaaaaa za svih pa se pišemo!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam 36 godina i silno želim 3. dijete. Nadam se da neću dugo čekati da mi se ta želja ostvari...

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Test za trudnoću
21.5.2009 18:02:15   
djevojčica
ej didi bravo. i tanka crta je znak povecanog hormona. baci uloskeuser posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Didi73)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *