|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 9:48:00   
srića
Zahvaljujem na vašoj podršci i stvarno se nadam da nije ništa ozbiljnije,a što jest da jest probat ću to što prije riješit...a ja san se itekako nadala jednoj maloj slatkoj user posted image ... Najgore će mi bit priopćit mužu kad dođe s posla jer mi je on kupio test i rekao: "Ajde neka bude sretan"! A ja ću ga danas samo razočarat...A koliko sam puta samo maštala na koji ću mu načit priopćit da sam trudna! I već sam zamišljala scenu kao iz filma da me grli i da me ljubi i da je tako ponosan na mene što sam začela njegovo dijete...user posted image user posted image user posted image  a ja svaku večer molim za taj tren u životu, da nam podari blagoslov s neba...pa makar život dala,nebi mi bilo žao,samo da osjetim taj blagoslov! A na ljudima je valjda da se bore i da ustraju,jer smo svi patnici,svi imamo poteškoća...joooooj eto sad sam se malo ispuhala i otvorila dušu i odmah mi je lakše! 

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu od 3.5.2008 u braku)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 9:54:30   
Leva
Srico ne bih da ti previse budim nadu ali se nije jednom desilo da zene budu trudne a da test bude lazno negativan zbog niskog nivoa hormona trudnoce. Moja preporuka ti je da pokusas jos danas otici kod ginekologa da budes sigurna 100% sta je u pitanju. Ja se ipak nadam da je u pitanju user posted image a ne hormonalni poremecaj ili upala.
user posted image user posted image user posted image user posted image
Nista nije gotovo dok debela dama (user posted image ) ne zapjeva user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 10:07:00   
Amela83
Srića, i ja ti držim fige!!! Obavezno posjeti ljekara! I nemoj se brinuti...

A što se tiče testova za trudnoću, preporučila bih svim trudilicama (naravno koje su u materijalnoj mogućnosti) da koriste Clear Blue test (on je visokoosjetljiv i reaguje i kod najmanje količine hormona trudnoće-košta 15-ak KM). Ja sam imala pozitivan rezultat već 32 dan od posljednje menstruacije. On je veoma pouzdan!

Sretno svima...i neka vas Bog obraduje lijepim i zdravim user posted image


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 10:13:21   
bubuli
izvini ja se neslazem sa tobom sto se tice tog testa Clear blue....
nije mi to prvi test da sam radila znaci nisam mogla fulati ...meni je pokazao ni tamo ni vamo...niti je bila jedna crtica niti dvije nego jedna i po....jedna se bas vidjela a druga nit je ima niti nema....

odmah potom uzmem naobicniji test...usla u apoteku i trazila test kao koji reko najjeftiniji i daju mi neki od 4km dodjem kuci i user posted image jasno i glasno...
mens.mi je kasnila samo 7 dana...
ponovim sa istim jeftinim i Boga mi trudnoca...sutradan sam vec bila kod ginekologa...


_____________________________



(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 10:22:25   
bebana27
ma ja sam uzela najjeftiniji test i uradila ga navece oko 18h i bio je pozitivan nakon 2 dana dr mi je potvdila da sam trudna



< Poruku je uredio Vedica RR -- 31.7.2009 18:03:21 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 11:16:58   
srića
Ha brate mili ironije i situacije! Nakon jutrošnjeg testa koji je bio negativan planirala danas ić ginekologu kad maloprije dobijem user posted image  nako 12 dana  kašnjenja! user posted image   A valjda je i user posted image  bila malo na ljetovanju,samo šteta da se nije, tamo di je bila, izgubila i malo zaboravila na mene...očito mi se ciklus malo poremetio zbog ovih nesnosnih vrućina... nevjerojatno,ali možda i vjerojatno...

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 11:21:26   
Lady26
Ja sam isto kad sam htjela raditi test kupila najjeftiniji u apoteci, tako negdje 4-5KM i pokazao mi user posted image ....cijena nije mjerilo kvaliteta....

< Poruku je uredio Vedica RR -- 31.7.2009 18:03:36 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 11:22:25   
Lady26
IZVORNA PORUKA: srića

Ha brate mili ironije i situacije! Nakon jutrošnjeg testa koji je bio negativan planirala danas ić ginekologu kad maloprije dobijem user posted image  nako 12 dana  kašnjenja! user posted image   A valjda je i user posted image  bila malo na ljetovanju,samo šteta da se nije, tamo di je bila, izgubila i malo zaboravila na mene...očito mi se ciklus malo poremetio zbog ovih nesnosnih vrućina... nevjerojatno,ali možda i vjerojatno...


Bas mi je zao....zelim ti da iduci put zakasni najmanje 9 mjeseci....  user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 11:29:04   
Dragička
nije mi jasno kad raja ide na more zašto nebi i user posted image  ona malo otišla na odmor baš je živina srića žao mi je

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 11:30:53   
ivana st
Srića žao mi je zbog user posted image , ali samo hrabro naprijed i doći će user posted image !
Što se testova tiče ne bi bacala novce na skupe jer će svaki pokazat user posted image  ako je trudnoća u pitanju, i ne treba žurit radit test sa prvim danom izostanka user posted image  jer je ovulacija možda bila kasnije pa test neće odmah biti pozitivan.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Test za trudnoću
31.7.2009 11:43:55   
Latinka
Srića, zao mi je. I meni je prosli put kasnila 5 dana, a nije nikad, nikad do tada. Ja kazem da se to desava zbog silne zelje za user posted image  pa se sve poremeti.
Ali, bice, aBd. I mi cemo docekati nase user posted image user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Test za trudnoću
3.8.2009 12:05:27   
usnija
Meni je test Babyrapid na dan kada sam trebala dobiti menzes (28 dan ciklusa) pokazao dvije crtice. Meca mi uopšte nije kasnila, nego su mi grudi nenormalno otekle, a ja bila nestrpljiva da saznam i eto.. U to vrijeme koštao je negdje oko 5 KM, ne znam pošto je sada.

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Test za trudnoću
11.8.2009 10:50:59   
Chuchi
P-Teq osmislio je test za utvrđivanje trudnoće koji je toliko pun podataka da će vam za iščitavanje trebati i uputstvo za korišćenje.

Test se koristi kao i obični testovi za utvrđivanje trudnoće. Posebnu trakicu treba umočiti u mokraću, ali tu sva sličnost prestaje. Sa drugog kraja „štapića“ treba skinuti kapicu i uključiti ga u USB port na vašem računaru. Električna energija iz vašeg računara započeće jonizacijski proces koji će stvoriti spektograf razičitih masa za analizu.

Analiza se odvija unutar samog USB-a. Analiziraju se hormoni hCG, hCG-H i LH čiji se nivo menja ukoliko je žena trudna. Takođe, ta se analiza može koristiti i za planiranje trudnoće jer pokazuje kada se u telu odvija ovulacija.

I dok se obični testovi oslanjaju na pokazivanje jedne ili dve crtice, kružića ili nekih drugih znakova, ovaj test vam tačno pokazuje nivo hormona. Uz to na samom USB stiku će se na LCD ekranu pojaviti simbol bebe i datum kada bi, ukoliko je žena trudna, trebao biti porođaj.

Nakon što testiranje bude gotovo, jednostavno treba isključiti USB test iz računara i zameniti testnu traku. Ekran će ostati osvetljen sledećih pet minuta i onda se automatski ugasiti.

Proizvođač u paketu daje 20 trakica za testiranje i garantuje 99-postotnu tačnost izračunatog nivoa hormona. Međutim, visok nivo određenog hormona ne mora nužno ukazivati na trudnoću. Za 100 postotnu sigurnost treba pričekati devet meseci ili posetiti lekara.
user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Test za trudnoću
11.8.2009 11:58:25   
Latinka
WOW!!! Svaka cast

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Test za trudnoću
13.8.2009 20:14:39   
*Maki*
Koliko li košta ovo čudo? :)

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 0:36:43   
Chuchi
Kada je tekizasao (prije godinu i pol) kostao je 18dolara, i mogao se kupiti na netu! Kod nas u BiH nigdje nisam nasla, a mislim da ima u Hrvatskoj , i cini mi se (nadam se da ne grijesim) da sam negdje procitala da je 99Kn ...

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu *Maki*)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 11:28:32   
delfin
wow, ako neko nađe nek javi, Mogli bi mi ovo kupiti na veliko :) Ozbilno mislim , ja bih ga kupila odmah, bar zbog ovulacije

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 11:42:36   
ljubičica 28
WOW!!! Ovo je super! I ja bih ga odmah kupila zbog ovulacije. Nije uopće skup. Ako neko uspije pronaći način kako doći do ovog testa, neka javi, please. Vjerovatno će biti još zainteresiranih, pa da zajedno naručimo i kupimo.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 11:46:00   
Zoe
I ja sam zainteresovanauser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 11:51:43   
malena27 RR
hocu i ja user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 12:12:24   
leonora
Hm. I ja sam neki dan bila nasjela na to. I pronašla njihovu stranicu da naručim, kao sva sretna, kliknem, tek ono kao prvoaprilska šala, namagarčiše me, a ja mislila to je super stvar, i vidim onda na nekim forumima isto komentarišu da je to šala bila, pa kao da je s tim šaliti se, nije im neka fora...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 12:14:34   
delfin
ma daj. kako se neko može i šaliti stimuser posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu leonora)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 12:17:11   
Zoe
Vala baš im i nije duhovito user posted image user posted image
Sad sam bila na onoj stranici saveontests i nisu uopće skupi testovi za ovulaciju, ako sam dobro zapazila set od 50 trakica za ovulaciju košta oko 20 dolara( oko 28 KM) + 8 dolara za pošiljku ( 11 KM) , pa sad razmišljam da i to probamuser posted image

< Poruku je uredio Zoe -- 14.8.2009 12:23:31 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu leonora)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 12:19:35   
leonora
To sam se i ja pitala. Ja pričala kad sam saznala za to s MM kao super naručićemo to, i on otišao raditi rekoh sad ću ja naručiti, tek ono piše na engleskom "jesam te" prvoaprilska šala, osjećala sam se bezveze, nema smisla. Poslije me bilo sramota reći MM, sva sreća nije me ni pitao još, kad sam mu pričala da to postoji on se čudio, kao zar se može to tako očitati preko Usb još ja ma rekoh može, vidiš da su ljudi izmislili ajoj, haha

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Test za trudnoću
14.8.2009 12:41:57   
ljubičica 28

IZVORNA PORUKA: Zoe

Vala baš im i nije duhovito user posted image user posted image
Sad sam bila na onoj stranici saveontests i nisu uopće skupi testovi za ovulaciju, ako sam dobro zapazila set od 50 trakica za ovulaciju košta oko 20 dolara( oko 28 KM) + 8 dolara za pošiljku ( 11 KM) , pa sad razmišljam da i to probamuser posted image

Baš i nije user posted image . A i ja sam razmišljala da naručim te testove za ovulaciju. Ne škodi pokušati i to user posted image

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *