|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.10.2010 14:08:25   
melly__
Ja sam isto krvarila na pocetku trudnoce i strasno sam se prepala jer sam vec jednom izgubila user posted image na pocetku trudnoceuser posted image Otisla sam dr i morala sam cijelu trudnocu mirovati,na pocetku utrogestan do 4 mjeseca a onda gynipral i apauriniuser posted image moj ti je savjet da ides doktoru.

_____________________________

17.06.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.10.2010 14:10:12   
Mona Mohamed

IZVORNA PORUKA: balasgirl

Ja sam u trećem mjesecu trudnoće malo prokrvarila (ustvari nije bila krv,već baš smeđkasti iscjedak). Pravo sam se zabrinula, s obzirom da smo se muž i ja trudili dugo vremena za bebicu. Međutim, moj doktor me je uvjerio da nije bilo ništa strašno u pitanju jer se iscjedak pojavio u vrijeme kad bi mi i inače da nisam trudna došla mjesečnica. Tako da sam smirila, primila tri sedmice zaredom injekcije progesterona i utrogestan vaginalno, uzela bolovanje i mirovala nekoliko dana i sve super prošlo, hvala Bogu.

I ja sam imala smedkasti iscjedak u pocecima trudnoce. Doktor mi je rekao da nije strasno vec da mirujem. Istina u tim danima (tog se dobro sjecam) sam se mnogo naprezala, pospremala stan generalno. Pretjeran umor..I to je to. Poslije toga sam bukvalno odlezala dva dana i jedina relacija setnje mi je bila krevet i toalet i iscjedak se povukao. Hvala Bogu sada sam mama jednoj prekrasnoj djevojcici.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.10.2010 18:52:26   
nikolina.mne
ima malo crvenkaste i kafene, takav je i nema ugrusaka nego je cist i bez mirisa je kao da nije menstruacija ili sta je vec... uglavnom kad dobijem imam osjecaj da se jako cuje tih dana al ovaj put nista... a grudi i dalje bole, samo sto su me sad uhvatila i ledja a ujutro kad se budim nmg se otrijezniti nego se po pola sata budim i kao da nisam spavala citavu noc, tako mi je vec par dana zadnjih tacnije kao da me nesto zgazilo :P

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.10.2010 18:56:44   
nikolina.mne
zab napisati da sam do prije neki 5 dana imala problem sa nesanicom, nisam mogla spavati uopste, osvitala sam bukvalno kao kakva vampirusa sam bila

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.10.2010 19:04:17   
AMELIC
Nikolina...a jesi ti trudna ili neuser posted image  Odradi test ako nisi sigurna i riješi se nedoumice, a ko jesi odmah dr. ...s tim se nije zezati, kod mene je počelo sa malo smeđkastog na gaćicama, a završilo spontanimuser posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
13.10.2010 21:17:19   
nikolina.mne
gin tek sl nedelje jer je na odmoru, a test mi tesko raditi user posted image sita sam ih vise ! i jos sam nesto primjetila, rasplacem se za sec... uhvatila sam sebe juce gledajuci film a i danas a takva inace nisam da sam sklona plakanju posebno ne filma

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
13.10.2010 21:27:28   
bebica1989
i u mene je tako bilo al zbog poviseng prolaktina,a od srca ti zelim da ugledas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.10.2010 0:47:31   
nikolina.mne

IZVORNA PORUKA: bebica1989

i u mene je tako bilo al zbog poviseng prolaktina,a od srca ti zelim da ugledas user posted image user posted image user posted image


jesi bila trudna ili nije bila trudnoca vec samo zbog prolaktina ? nisam te razumjela, izvini... a ja sad perem zube kad ono krv i glava me boli al onaj tupi ne jaki bol user posted image

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.10.2010 0:50:39   
nikolina.mne
bolovi u kukovima i nogama... prvo jedna pa dr strana, izludjuje.. i sa lijeve strane blizu pupka ponekad sec probode me

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.10.2010 8:36:19   
gagach
takve sam ja simptome imala na pocetku trudnoce i plus imala sam svijetlo smeckasti isscjedak par dana i onda me doktorica stavila na dabroston i to je prestalo. Tako da ako ti vec kasni mislim da bi trebala napraviti test umjesto da se mucis i nabrajas simptome...vjeruj mi....A ako zaista budes trudna i budes imala smeckasti iscjedak nije se zezati sa tim...moras pod terapiju ili mirovanje dok ne prodje.
u svakom slucaju SRETNO

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.10.2010 13:34:26   
nikolina.mne
hvala nego mi je doktor na odmoru i to me sad zeza a pokusala kod drugog al tu moram cekati taman dok mi moj dodje sa odmora... a moram twest uzeti uraditi... glava me boli eo dobra dva dana i od sinoc kad perem zube su poceli desni da mikrvare malo

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.10.2010 15:40:18   
balasgirl
Nikolina ja tebe ne kontam, jel tebi kasni ili ne. I zašto pobogu ne uradiš test, bar je to najjednostavniji način da otkloniš svaku sumnju. 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.10.2010 15:44:16   
manuela RR
Smeđkasti isjedak u ranoj fazi trudnoće može biti jako opasan jer može značiti prijeteći pobačaj pa ukoliko si trudna trebaš otići doktoru da ti preporuči kako i šta da piješ.U takvim slučajevima obično se preporučije dabroston ili utrogestan i mirovanje.

< Poruku je uredio manuela -- 14.10.2010 15:46:38 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.10.2010 16:34:42   
gagach
krvarenje desni dolazi sa kasnijom trudnocom a ne mora ni doci...tako da kao sto rekoh mani se ispitivanja simptoma i osluskivanja sebe jer ces si poceti umisljati. Kupi test i znat ces

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.10.2010 16:54:38   
bebica1989
nisam bila trudna ,a imam povisen prolaktin i zbog toga sada pijem bromergon,sretno

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
19.10.2010 15:44:22   
nikolina.mne
danas sam kod gin pa cemo vidjeti sta mi je to poremetilo ciklus, al ne vjerujem da sam t jer nemam simptome kao kad sam bila prosli put

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
28.10.2010 10:08:51   
belmica
kasni mi vec 5-6 dana, imam zadnja 2 dana smeđi iscjedak a test jutros user posted image  pozitivan
presretna sam ali i uplasena zbog isjedka
danas idem doktoru divanoviću pa cu vidjeti

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
22.6.2011 17:15:52   
Arina
imam jedan problemcic koj mi ne da mira pa da vidim sta vasa iskustva kazu
Naime...sad sam u 9+6...bili na uzv sa 6+6 i sve je ok...srce kuca hB uredno....dobila teraiju dabrostona po dvije dnevno vise radi prevencije jer sam imala prije spontani...i sad unazad vec neko vrijeme mi se pojavljiva s vremena na vrijeme neki glupi iscjedak onako danas se pojavi jednom pa nema dva tri dana pa opet i tako bja mu je onako od bez do svijetlo smedje...ali taj iscjedak nijee tecan vec nekako ko da se ljustri nesto tj male tackice neke ...ne znam da li me shvatate...nema ni mirisa niti me svrbi ...nista ....i to se vidi na papiru nije da sad to curi na ves....ksd sam bila kod doktora pregled je bio na vaginalni uzv i on kad je zavrsio kaze da nista ne vidi ....tj. tad nije bilo nista ....e sad....ne znam da li da panicim ili je sve to ok....

volila bi da mi se jave cure s takvim iskustvom....

pusa velika

(odgovor članu belmica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
22.6.2011 17:27:38   
Bebica11
Kao prvo-nemoj se sekirati, to je NISTA sta sve druge zene predeveraju u tim sedmicama
Ja npr sam imala odljeve krvi a poslije i smedje iscjetke koji mi skroooz uprljaju ves. Takvo nesto u tackicama nisam imala, sigurno je jaaako oskudno, ali opet ne treba to ni zanemariti. Da sam na tvom mjestu ja bih otisla na pregled jer vec su prosle tri sedmice, najbolje je da odes, pa da vidis da nemas neki hematom ili kontrakcije da ti pojjacaju terapiju a i da se smiris.sretnouser posted image ja sam u tim sedmicama svake 2 sedmice isla na pregled

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
22.6.2011 17:55:43   
Arina
Bebica 11 ...hvala ti mila....ma znam ja da ima i goreg ali mene i ovo brine....mislim nije da me bas brine starsno jer ja s bebi sve ok  ...i ja kontam da odem opet i da popricam s dok....ali mi to sve izgleda ko neko ljustrenje...a imala sam prije trudnoce manju cistu na maternici...i sad kontam da je to ciscenje te opne od ciste posto se maternica rasteze....jer nije da ima toga stalno i puno ...to neke zene ne bi ni primjetile..ali ja eto sve gledam....

ne znam ...ali volim kad cujem slicna iskustva drugih trudnica....puno pusica

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
22.6.2011 18:08:51   
Anoniman
ja se sjecam da sam i ja to imala...a koliko znam iz razgovora sa svojim prijateljicama, sve su imale, meni je cak dobro vidljivo bilo...tj. na gacicama bas ostalo...i koliko znam...to je kao neki znak da se embrij "uhvatio" kako treba...nek me ispravi neko ako grijesim...u svakom slucaju da budes mirnaotidji opet dr

(odgovor članu Arina)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
22.6.2011 18:19:24   
Arina
dadada...mila ma puno je vise pozitivnih iskustava nego negativnih sto se tice tih smedjih iscjedaka...dosta ih je zena imalo kao normalno neko ciscenje ...oticicu ja naravno trebala bi pocetkom mjesecatako me narucio...sad vadim one standardne nalaze krvnu sliku ..urin...secer ...pa cu kad to kompletiram odnijeti mu i vidjeti sta je reci i za taj iscjedak...ali kontam da opet nece vidjeti nista ...ali sve jedno cu mu to opisati kako izgleda....ma ja se nadam da je isto sve ok....ako Bog da  bice...

pusica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
23.6.2011 12:07:40   
mala75
ja sam u 11 sedmici imala jedno jutro manje krvarenje i odmah sam se javila dr. pošto je bio vikend poslali su me iz hitne u bolnicu, tamo su me pregledali, plod je bio ok, i dobila sam injekciju progesterona. mogla sam odmah kući jer je to krvarenje stalo ali se nastavio još tri dana taj smeđkasti iscjedak i onda je hB sve stalo. za to vrijeme su mi u bolnici povadili sve moguće nalaze i svi su bili ok. ja mislim da se ne treba igrati s tim stvarima i bez obzira što se kod mene sve dobro završilo mislim da se odmah treba javiti doktoru

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
23.6.2011 16:18:41   
Arina
ma sve ja to znam oko tog klasicnog smedjeg iscjedka ...doktor ,terapija ,mirovanje...ja sam sve to obavila i sve je ok pijem dabroston....beba ok...a to je i onako s vremena na vrijeme ....ali mi je cudno sto je taj iscjedak  onako nekako ko male mrvice naljustrene sluznice ko neke ljuspice male male...nije ono gusta tecnost....vec te ko neke truncice....kazem opet toga je jako jako malo i samo ponekad mozda jednom na papiru se samo malo vidi ...nikako na gacicama ili dole da curi ...nista samo onako oskudno jako malo....nekad je sviojetlo smedje nekad onako bez....ne znam ...kontam da je to neko ciscenje i ko obnavljanje sluznice...

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
24.6.2011 21:41:34   
Arina
drage moje...samo da napisem par redaka kao nastavak svog problema.....naime ...bila sam kod doktora i pregledao me rekao da to ljustrenje nije posljedica pucanja ciste ,napravio mi neku toaletu sa hidrogenom ....nemam pojam nisam nikad to imala i dao mi neke vaginalete imaju u pakovanju tri svaku noc po jednu ....zovu se cini mi se polimikol...ili tako nekako i uglavnom su za gljiviceuser posted image ....rekao mi je da i dalje pijem dabrostone i da malo mirujem.....i da je sve ok.....uglavnom ....sad sam mirnija....bar sam poduzela sve sto je u mojoj moci ....ako Bog da bice to sve u redu....
puno pusica svima

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *