|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
8.8.2011 23:31:12   
...Lara...
molim vas za misljenje...
porodila sam se prije 6 mj i prvu M sam dobila nakon 40 dana. nakon toga sam je dobijala relativno redovno i svaki put je bila obilna kao i prije trudnoce. zadnju M sam imala 29.06. i ocekivala sam je krajem jula medjutim nista.
04.08. primjetim smedjkasti iscjedak i pomislila sam da ce krenuti, medjutim nista. taj smedjkasti iscjedak se nastavio do danas tj. jos traje?
zabrinuta sam...ako se jos nekom slicno desilo molim vas pisite.
ne znam sta bi moglo biti?

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
8.8.2011 23:38:45   
madam x
Odi sutra ginekologu. Možda nije ništa, ali u svakom slučaju se javi.

(odgovor članu ...Lara...)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
9.2.2013 19:34:01   
bubamara_11
Zene drage da vas pitam juce sam primijetila kao neke da kazem male smedje mrljice na ulosku i hajde mislila sam da sam dobila.Udjem na ringeraju i odjavim se sa Vjestice ne ocekujemo u februaru jer sam mislila da sam dobila.Uzgred ja i muz aktivno radimo na novoj bebi i sad mene zanima ako koja zna da mi objasni jer danas mi je drugi dan i opet smedjkasti iscjedak a inace vec drugi dan mi je obilnije krvarenje kad imam menstruaciju a kako sam ja informisana to moze biti implatacijsko krvarenje kao simtom trudnoce koje moze trajat 3-4 dana.Nisam radila test za utvrdjivanje trudnoce vidjecu za 2 dana da uradim molim vas pomozite mi vasim odgovorima i savjetima.user posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
9.2.2013 21:59:53   
ada_
moze draga biti ali i nemora.najbolje bi ti bilo uraditi test i znati na cemu si jer ako je trudnoca u pitanju,(sto ti ja zelim svim srcem),trebas se javiti doktoru posto je moguce da imas hematom...ja sam u vrijeme kad sam trebala dobiti imala cudne bolove i smedji iscjedak test je bio pozitivan ali sam imala i hematom jako mali ali dovoljan da brljavi....zelim ti puno srece i javi rezultat

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
10.2.2013 17:07:31   
bubamara_11

IZVORNA PORUKA: ada_

moze draga biti ali i nemora.najbolje bi ti bilo uraditi test i znati na cemu si jer ako je trudnoca u pitanju,(sto ti ja zelim svim srcem),trebas se javiti doktoru posto je moguce da imas hematom...ja sam u vrijeme kad sam trebala dobiti imala cudne bolove i smedji iscjedak test je bio pozitivan ali sam imala i hematom jako mali ali dovoljan da brljavi....zelim ti puno srece i javi rezultat


Hvala ti ada_ na lijepim zeljama savjetima prije svega.Danas nema nista ja kao mijenjam uloske mislim krenuce user posted image al ono nista cijeli dan.Sutra idem kupit test i kako ti kazes znat na cemu sam.Javim ti za rezulate user posted image user posted image

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.2.2013 12:46:38   
dandi84
Taj smeđkasti iscjedak u mojoj prvoj trudnoći bio je znak za kasniji spontani (9 nedelja) ...Nisam na njega puno obraćala pažnju jer dosta ga žena ima u trudnoći...To su bile tačkice za koje je bio dovoljan dnevni ulozak....Za par dana odem doktoru, plod nažalost zamro...To je bilo prije 7 mjeseci, mi opet pokusavamo i da sad ostanem trudna čim bi vidjela smeđi iscjedak odmah bi trčala doktoru, istog momenta kad bi to ugledala....Strah me i pomisli na smeđi iscjedak, stalno trčanje u wc da vidim ima li ga i koliko..
To je moje iskustvo al svaka trudnoća je različita.... 

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.2.2013 15:41:09   
ihsan
takodje, ni meni nista dobro nije donio... prvi alarmantni znak za javljanje doktoru u slucaju trudnoce.. ne bih nikome preporucila da zanemari njegovu pojavu, iako naravno sa trudnocom moze biti i sve ok a da ga ipak ima...

_____________________________

Tvoj život u meni cvate u bezimeni izdanak, šireći u zemlji svoje korijenje i ljubeći nebo...

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.2.2013 15:44:05   
bubamara_11
Bas kako kazes svaka trudnoca je razlicita npr moja prva je bila skolska i sve po ps-u iako sam krvarila u 3 mjesecu trudnoce dobrih sedam dana i sve rijeceno kao tabletama DABROSTON i plod bio napredniji dvije sedmice i nikakvih problema nije bilo i onda na dan poroda imala infart posteljice apsolutno nesto kontra od spontanog.Danas sam radila test i pozitivan je user posted image hB s Bozijom pomoci da sve bude uredu.BOG O SVEMU ODLUCUJE user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.2.2013 16:03:09   
ada_
Emri_ bravo bas mi je drago sad ne cekaj nego se javi doktoru da bi ti prepisao sta ako je potrebno i svu srecu svijeta ti zelim i da uspijete ovaj put...user posted image

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
12.2.2013 16:09:07   
bubamara_11

IZVORNA PORUKA: ada_

Emri_ bravo bas mi je drago sad ne cekaj nego se javi doktoru da bi ti prepisao sta ako je potrebno i svu srecu svijeta ti zelim i da uspijete ovaj put...user posted image

ada_ hvala ti od srca na lijepim zeljama Bog nek je uz nas i ovaj put da uspijemo user posted image user posted image

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
15.2.2013 15:08:16   
dandi84
Emri čestitam ti user posted image user posted image user posted image ...Osluškuj svoje tijelo...Imaš iskustva i što kaže Ada_ da se javiš što prije doktoru, pregled i sve što treba....Čuvaj se i sve naj naj naj u toku trudnoće...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
15.2.2013 18:25:26   
bubamara_11

IZVORNA PORUKA: dandi84

Emri čestitam ti user posted image user posted image user posted image ...Osluškuj svoje tijelo...Imaš iskustva i što kaže Ada_ da se javiš što prije doktoru, pregled i sve što treba....Čuvaj se i sve naj naj naj u toku trudnoće...user posted image user posted image user posted image


Hvala ti dandi84 Vec sam pocela da vodim svoj dnevnik :) aBd u ponedjeljak idem doktoru user posted image user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
15.2.2013 19:34:13   
Sittah
i ja čestitam Emri, nadam se da će ovaj put sve biti dobro do kraja user posted image

usput rečeno i ja sam na početku negdje u 6. sedmici imala smedji iscjedak i nasmrt sam se bila prepala i odmah otišla doktoru, ali eto sve je hB prošlo kako treba i evo sad sam u 9. mjesecu

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
16.2.2013 17:41:50   
bubamara_11

IZVORNA PORUKA: Sittah

i ja čestitam Emri, nadam se da će ovaj put sve biti dobro do kraja user posted image

usput rečeno i ja sam na početku negdje u 6. sedmici imala smedji iscjedak i nasmrt sam se bila prepala i odmah otišla doktoru, ali eto sve je hB prošlo kako treba i evo sad sam u 9. mjesecu


Hvala Sittah aBd da sve bude s hajrom :) i ja tebi zelim hB lijep i lahak porod i za tebe i za bebu da sebi rodis zivo zdravo i ispravno cedo s Bozijom pomoci user posted image user posted image

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
19.2.2013 10:51:30   
ellene
Emri jesi li bila kod doktora, kako je prošlo? Ja idem sutra pa sam uzbuđena!!

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
20.2.2013 11:16:01   
prolom
Drage moje,imam jedno pitanje za vas....
14.02.2013 na uz doktorica mi je potvrdila da sam trudna, peta sedmica,nedjutim u nedjelju mi se pojavi smedjkasti sekret,u ponedjeljak opet odem gin.nije me htjela pregledati jer kaze da je prerano i da ne moze nista drugo vidjeti nego sto je vidjela u cetvrtak,poveca mi dozu utogestana na 3 puta po 2, i u petak kontrola....i meni se taj sekret smiri,medjutim jutros se opet pojavio,iste boje ali ga ima dosta vise nego prvi put kad se pojavio.....
jeli neko od vas imao slicno iskustvo,bas sam se zabrinula i ne znam kako cu docekati petak

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
21.2.2013 19:42:32   
bubamara_11

IZVORNA PORUKA: prolom

Drage moje,imam jedno pitanje za vas....
14.02.2013 na uz doktorica mi je potvrdila da sam trudna, peta sedmica,nedjutim u nedjelju mi se pojavi smedjkasti sekret,u ponedjeljak opet odem gin.nije me htjela pregledati jer kaze da je prerano i da ne moze nista drugo vidjeti nego sto je vidjela u cetvrtak,poveca mi dozu utogestana na 3 puta po 2, i u petak kontrola....i meni se taj sekret smiri,medjutim jutros se opet pojavio,iste boje ali ga ima dosta vise nego prvi put kad se pojavio.....
jeli neko od vas imao slicno iskustvo,bas sam se zabrinula i ne znam kako cu docekati petak



I ja sam imala taj smedji iscjedak u prvoj trudnoci i to obilan nekih 7 dana kad sam otisla doktoru dao mi je Dabroston tablete za ocuvanje ploda.I ostatak trudnoce je protekao uredno jes da je na kraju bio los ishod al skroz neki drugi faktori su tome uticali.Moj ti je savjet da ne brines jer kako vidim vec pijes tablete za ocuvanje ploda sve ce to bit uredu s Bozijom pomoci.Lijep pozdrav i budi hrabra :)user posted image user posted image

(odgovor članu prolom)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
21.2.2013 19:44:36   
bubamara_11

IZVORNA PORUKA: ellene

Emri jesi li bila kod doktora, kako je prošlo? Ja idem sutra pa sam uzbuđena!!


ellene nisam jos isla jer sam se cula sa svojim ginicem :) i kaze da nema jos potrebe dolazit da sacekam jos.Kako je kod tebe proslo user posted image

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
23.2.2013 8:37:52   
ellene

IZVORNA PORUKA: Emri_


IZVORNA PORUKA: ellene

Emri jesi li bila kod doktora, kako je prošlo? Ja idem sutra pa sam uzbuđena!!


ellene nisam jos isla jer sam se cula sa svojim ginicem :) i kaze da nema jos potrebe dolazit da sacekam jos.Kako je kod tebe proslo user posted image


Ja sam bila u srijedu, radio mi samo ultrazvuk, kaže još je rano ali vidi se da je trudnoća 5./6. tjedan, dao mi uputnice da radim nalaze krvi i mokrače. i da pijem folnu kiselinu. Kada ti ideš?

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
15.3.2013 19:54:27   
bubamara_11

IZVORNA PORUKA: ellene


IZVORNA PORUKA: Emri_


IZVORNA PORUKA: ellene

Emri jesi li bila kod doktora, kako je prošlo? Ja idem sutra pa sam uzbuđena!!


ellene nisam jos isla jer sam se cula sa svojim ginicem :) i kaze da nema jos potrebe dolazit da sacekam jos.Kako je kod tebe proslo user posted image


Ja sam bila u srijedu, radio mi samo ultrazvuk, kaže još je rano ali vidi se da je trudnoća 5./6. tjedan, dao mi uputnice da radim nalaze krvi i mokrače. i da pijem folnu kiselinu. Kada ti ideš?


ellene isla sam i ja ginekologu neki dan 9 sedmica sam i sve oke dao mi samo da vadim krv i kaze tako cemo pocet radio uzv sve ok vec se cuju otkucaji srca moje tresnjice presretna sam :) zelim ti srecu da nam objema sve do kraja bude sve uredu s Bozijom pomoci user posted image

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
27.3.2013 14:58:07   
tratinčicaa
Jel ovo čudo mora baš biti smeđe ili...malo svjetlije...do žute boje?!
9.nedjelja trudnoće, utrogestan propisan preventivno, iako kažu da je sve ok user posted image
..i meni se sad pojavi kao bež sluz... da se zabrinem ili????
Lijep pozdrav svima!

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
27.3.2013 15:28:13   
Andy_Bec23
tratincice ja sam imala u 6 nedelji tj 7 i onda opet u 16 nedelji sve je bilo normalno. desava se da stara krv izadje ,a ako je svjeza i imas bolove to nevalja. dokle god je braun je ok. Ali posjeti doktora bit ces mirnija nemoj se sekirat.

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
27.3.2013 15:56:01   
tratinčicaa
Draga, hvala na odg. ma nema krvi hB! Malo me bole leđa, al' ne i stomak. Ovo mi je 3.trudnoća.Prva završila spontanim, druga sasvim normalna, dječak od 5 godina, i evo sad ova trudnoća. Ma gdje ću dr.bia sam u nedjelju. Bilo sve ok, i tad mi promijeni terapiju, umjesto dotadašnjeg dabrostona (3x1- preventivno) kojeg nisam podnosila, uključi mi ove druge, vaginalno. Malo je reć da sam zbunjena zbog svega...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
27.3.2013 18:23:02   
dandi84
Ne zavaravajte se bojama iscjedka...Meni je smeđi iscjedak bio znak spontanog pobacaja...Kad se pojavi iscjedak smeđi, crveni, rozi odmah trk doktoru, nista ne cekati...Da sam se ja javila na vrijeme mozda bi danas imala svoju bebicu u naručju...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
28.3.2013 8:48:28   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: dandi84

Ne zavaravajte se bojama iscjedka...Meni je smeđi iscjedak bio znak spontanog pobacaja...Kad se pojavi iscjedak smeđi, crveni, rozi odmah trk doktoru, nista ne cekati...Da sam se ja javila na vrijeme mozda bi danas imala svoju bebicu u naručju...user posted image


Žao mi je zbog tvog iskustva, imala sam i ja isti slučaj...ali sve je individualno, kao što možeš pročitati iz prethodnih postova. Ne mora značiti da je uvijek negativan ishod.
Pozitivan stav, bez panike i idemo dalje ;) Sve će aBd biti dobro. Puno sreće!

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *