|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smeđkasti iscjedak u ranoj fazi trudnoće
29.3.2013 12:38:27   
dandi84
IZVORNA PORUKA: tratinčicaa


IZVORNA PORUKA: dandi84

Ne zavaravajte se bojama iscjedka...Meni je smeđi iscjedak bio znak spontanog pobacaja...Kad se pojavi iscjedak smeđi, crveni, rozi odmah trk doktoru, nista ne cekati...Da sam se ja javila na vrijeme mozda bi danas imala svoju bebicu u naručju...user posted image


Žao mi je zbog tvog iskustva, imala sam i ja isti slučaj...ali sve je individualno, kao što možeš pročitati iz prethodnih postova. Ne mora značiti da je uvijek negativan ishod.
Pozitivan stav, bez panike i idemo dalje ;) Sve će aBd biti dobro. Puno sreće!


Draga moja moje iskustvo je takvo ali sto ti kazes sve je individualno...S obzirom da ishod moze biti različit ja bih se uvijek prvo obratila ljekaru...Pozitivno naravno, no stress user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.10.2013 11:41:00 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
29.3.2013 12:53:40   
cipi
Ja sam imala smedjkasti iscjedak i bolje je njeg imati nego crveni u svakom slucaju jer on je neka zaostala krv, sta li
uglavnom, prosli put kad sam imala spontani krv je bila crvena, dr mi propisao dabroston, ali ne i mirovanje tako da sam radila i nazalost beba se nije zadrzala (trudnoca od 2 mjeseca)
u ovoj trudnoci su mi se oko mjesec i po dva poceli pojavljivati hematomi oko posteljice, nisu bili veliki, pila sam dabroston i nisam krvarila niti mirovala jer je dr smatrao da nema potrebe i tako do nepunih 3 mjeseca kada sam dobila taj smedjkasti iscjedak i tada me poslao na mirovanje na kojem sam bila ukupno 4 sedmice. poslije toga opet na posao, ali sam do 16. sedmice pila dabroston i nije bilo problema
posto se nisam cuvala u 28. sedmici sam imala bolove u stomaku, na pregledu su ustanovili omeksan grlic pa od tad pijem gynipral

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
29.3.2013 14:23:46   
dandi84
IZVORNA PORUKA: cipi

Ja sam imala smedjkasti iscjedak i bolje je njeg imati nego crveni u svakom slucaju jer on je neka zaostala krv, sta li
uglavnom, prosli put kad sam imala spontani krv je bila crvena, dr mi propisao dabroston, ali ne i mirovanje tako da sam radila i nazalost beba se nije zadrzala (trudnoca od 2 mjeseca)
u ovoj trudnoci su mi se oko mjesec i po dva poceli pojavljivati hematomi oko posteljice, nisu bili veliki, pila sam dabroston i nisam krvarila niti mirovala jer je dr smatrao da nema potrebe i tako do nepunih 3 mjeseca kada sam dobila taj smedjkasti iscjedak i tada me poslao na mirovanje na kojem sam bila ukupno 4 sedmice. poslije toga opet na posao, ali sam do 16. sedmice pila dabroston i nije bilo problema
posto se nisam cuvala u 28. sedmici sam imala bolove u stomaku, na pregledu su ustanovili omeksan grlic pa od tad pijem gynipral


Bas si se namučila...Al eto hvala Bogu i izdržala si...Samo polako i bez opterećenja...user posted image
Mene mi slomilo to krvarenje raznih boja...Samo bih letila u wc da vidim koliko i koje je boje...Tako sam i kad sam imala spontani..Nisam odmah otisla doktoru, nisam mirovala, nisam pila nista, mislila hajd malo, to nije nista i kad sam otisla na pregled već bilo kasno...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
29.3.2013 16:43:09   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: dandi84

IZVORNA PORUKA: cipi

Ja sam imala smedjkasti iscjedak i bolje je njeg imati nego crveni u svakom slucaju jer on je neka zaostala krv, sta li
uglavnom, prosli put kad sam imala spontani krv je bila crvena, dr mi propisao dabroston, ali ne i mirovanje tako da sam radila i nazalost beba se nije zadrzala (trudnoca od 2 mjeseca)
u ovoj trudnoci su mi se oko mjesec i po dva poceli pojavljivati hematomi oko posteljice, nisu bili veliki, pila sam dabroston i nisam krvarila niti mirovala jer je dr smatrao da nema potrebe i tako do nepunih 3 mjeseca kada sam dobila taj smedjkasti iscjedak i tada me poslao na mirovanje na kojem sam bila ukupno 4 sedmice. poslije toga opet na posao, ali sam do 16. sedmice pila dabroston i nije bilo problema
posto se nisam cuvala u 28. sedmici sam imala bolove u stomaku, na pregledu su ustanovili omeksan grlic pa od tad pijem gynipral


Bas si se namučila...Al eto hvala Bogu i izdržala si...Samo polako i bez opterećenja...user posted image
Mene mi slomilo to krvarenje raznih boja...Samo bih letila u wc da vidim koliko i koje je boje...Tako sam i kad sam imala spontani..Nisam odmah otisla doktoru, nisam mirovala, nisam pila nista, mislila hajd malo, to nije nista i kad sam otisla na pregled već bilo kasno...

Ja sam godinama imala fobiju od trudnoće zbog spontanog, pa opet Bog dao nakon 5 god. i trudnoća prošla bez ijedne jedine tablete...a evo sad, na samom početku faktički, odmah su mi preventivno dali sve moguće..al valjda ću izgurati do kraja, optimistična sam. :)

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
29.3.2013 18:17:39   
cipi
ja sam se bojala i isla odmah doktoru, ali nekad se jednostavno ne moze sprijeciti
jedino sto sam ovaj put od pocetka isla svakih 15 dana jer svaki put na UZV neki hematom kod posteljice, nisu bili veliki, ali samo sto se jedan razidje drugi se pojavi i sve tako do 14. sedmice cini mi se
najutjesnije mi je bilo sto je beba uvijek ok, pravilno se razvija
sad smo hvala bogu vec veliki, jedino sto je user posted image izgleda pozurila malo napolje pa pijem gynipral, ali inace se osjecam dobro i svaki dan je bas cesto osjetim user posted image

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
30.3.2013 14:56:00   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: cipi

ja sam se bojala i isla odmah doktoru, ali nekad se jednostavno ne moze sprijeciti
jedino sto sam ovaj put od pocetka isla svakih 15 dana jer svaki put na UZV neki hematom kod posteljice, nisu bili veliki, ali samo sto se jedan razidje drugi se pojavi i sve tako do 14. sedmice cini mi se
najutjesnije mi je bilo sto je beba uvijek ok, pravilno se razvija
sad smo hvala bogu vec veliki, jedino sto je user posted image izgleda pozurila malo napolje pa pijem gynipral, ali inace se osjecam dobro i svaki dan je bas cesto osjetim user posted image

Meni je do sada hB sve uredu, malo mi folacin stvara mučninu, ali ne dam se user posted image Nastojim da budem pozitivna, da ne mislim ništa neg.-pa i ovo sitno što se dešava nastojim bez panike da prolazim, tako je bolje za oboje( i bebu i mene) Čuvaj se i uživaj user posted image

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
30.3.2013 20:18:19   
cipi
hvala tratincice user posted image
najvaznije i jest da sebi ne nabijamo stres, bas sto kazes i radi nas i radi bebica
puno srece i uzivaj do kraja jednog od najljepsih perioda nasih zivota user posted image

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
31.3.2013 18:43:33   
crvenkapica123
E bok cure,nova sam u ovom forumu a vidim da se stvarno dosta toga moze pitati i saznati.E pa ovako,01.03 sam imala menstruaciju,ovulacija mi je bila 12.03,megu sam trebala dobiti 26.03 a kako nisam imala simptoma kao pred menstruaciju napravila sam taj dan test i bilo je +,je doduse da je bilo svijetlo al se vidjelo.S obzirom da mi nije prva nego treca trudnoca odlucila sam ici na pregled tek oko 15.04 ali prekjucer sam pala(srecom na straznjicu),i taj dan mi nije bilo nista ali sam jucer ujutro kad sad pikila i obrisala se bilo je svijetlo smedkastog iscjetka,a navecer mala tockica krvi.Otisla sam doktoru i na ultrazvuku je rekao da nevidi nista,da je endometrij 12mm zadebljano i da je mozda biokemijska trudnoca,da ako prokrvarim da je to menzis pa da ce sve izaci a ako ne da dodem za dva tjedna.Ja sad nemogu od straha kad idem na wc ajos me i trbuh i leda bole kao da cu dobiti M.Prve dvije trudnoce uredne,sa prvim dijetetom sam imala takve bolove pa mi je doktor rekao da je to normalno,da se maternica siri.Ako je itko imao ovakvo iskustvo pisite!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
31.3.2013 21:21:17   
dandi84
Crvenkapice dobro došla....
Izgleda da ti samo preostaje da poslusas savjet ljekara....Ne znam sta drugo da ti kazem ili idi po drugo misljenje....Ako ne dobijes biće user posted image , sto znas i sama...Sve je nekako rano...Ja bi ipak otisla i izvadila betu ili otisla kod drugog doktora na uzv....Nemo j se brinuti, nadam se da ce sve biti ok...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu crvenkapica123)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
29.5.2013 10:45:59   
sel.87
zdravo svim zenam ja isto imam problem sa tim iscjedkom kod mene je svjetlo smede boje se pojavi posto radim 11 sati sjedim na stolici hehehe jos nisam na trudnickom rekli su mi drugi da je to od prevelikog sjedenja skupljenih nogu al vjerujte nekad imam i ruzan osjecaj pocne da svrbecka od njega jel imao ko iskustva s tim i ti svrbezom jer higijena je redovna i vise nego sto treba al nista ne pomaze u 4 sam mjesecu trudnoce pozzzzzz

< Poruku je uredio sel.87 -- 29.5.2013 10:47:13 >

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
29.5.2013 11:10:32   
dandi84
IZVORNA PORUKA: sel.87

zdravo svim zenam ja isto imam problem sa tim iscjedkom kod mene je svjetlo smede boje se pojavi posto radim 11 sati sjedim na stolici hehehe jos nisam na trudnickom rekli su mi drugi da je to od prevelikog sjedenja skupljenih nogu al vjerujte nekad imam i ruzan osjecaj pocne da svrbecka od njega jel imao ko iskustva s tim i ti svrbezom jer higijena je redovna i vise nego sto treba al nista ne pomaze u 4 sam mjesecu trudnoce pozzzzzz

Ne koristi one obične kupke za tuširanje već neke ph neutralne ili za intimnu njegu...Moguće da je od toga to peckanje...
Sto se tiče iscjetka ja bih se malo posavjetovala sa doktorom koji ti vodi trudnoću...Tačnije bh ga informisala o toj promjeni i pitaj sta da radiš??...Jel ti se taj iscjedak prvi put pojavio ili si i ranije krvarila...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu sel.87)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.9.2013 22:20:19   
Shell
Pozdrav, drage dame ovo mi je prvi post pratim forum dosta kratko saznala sam da sam trudna prije 6 dana ... trudnoca se desila planski radila sam testove medjutim pokazivali su negativno sve eto do prije 6 dana valjda nije bilo dovoljno tog HCG hormona aili sta vec pa da pokaze prije... sve u svemu bas sam happy saznala sam ipak dovoljno rano da jos pojacam mjere predostroznosti u svom ponasanju i dam maximum da trudnoca prodje u najboljem redu koliko je do mene.. Obzirom da se radi o prvoj trudnoci dobro ce mi doci sve informacije.... naravno vec sam bila i kod doktora uradila nalaze krvnu grupu i ultrazvuk je morao vaginalni obzirom da se radi o ranoj trudnoci bas je bilo bezbolno po doktorovim rijecima to je pocetak jedne zdrave trudnoce GS 10mm ta zumanjcana vrecica se vec lijepo formirala... moj nalaz urina odlucni , krv uredu , zeljezo 25 ... papa nalaz uradjen netom prije zaceca uredan, receno da ne dolazim 3 godine, medjutim veceras mi se pojavilo malo smedjeg iscjetka, al bas smedjeg nimalo nema krvave boje, u panici sam naravno i pomirisala i nema onaj karakteristican miris menstrualne krvi .. evo u panici sam obzirom da sam jucer bila kod doktora (UZV i to) sramota me sad dizati frku sta da radim... Unaprijed zahvalna .. Mama I hope to be user posted image

< Poruku je uredio Shell -- 14.9.2013 22:22:48 >

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
14.9.2013 23:23:15   
Mia
shell dobro dosla na forum i cestitam na trudnoci user posted image Taj smejdkasti iscjedak ne mora nista znaciti. Prati ga do sutra ... vidi hoce li se pojacavati ili mijenjati boju. U svakom slucaju, nema cega da te bude stid. Dr. su tu da nam pomognu. Ako ti se i sutra nastavi obavezno se javi svom dr. pa ce ti mozda ukljuciti utrogestan vaginalete ili progesteron injekcije. To je gotovo uobicajena terpaija kod svake druge trudnice. Ali ti miruj i bez pretjeranog rada i dizanja teskog. Prva tri mjeseca su najosjetljivija i u tom periodu se posebno treba cuvati. Znaci, lezi, odmaraj i ukoliko ti se sutra pojavi, obavezno javi svom dr. Ja ti zelim ugodnih 9 mj. i da nam doneses zivu i zdravu bebicu user posted image

(odgovor članu Shell)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
15.9.2013 1:00:59   
Shell
Hvala draga @Mia na dobrodoslici, evo cim sam iscitala sve komentare sa teme shvatila sam da prvo trebam da se umirim fizicki pa sam se i prikovala uz krevet, a koliko sam se rastuzila i zabrinula govori cinjenica da pisem i sad u jedan iza ponoci .. zaboravila sam napomenuti da pijem vec ovih 6 dana folacin.. i nisam primjetila nuspojave za sada mucnine i slicno... i da momentalno u zadnja 2 sata iscjetka nema .. pa vidjet cu sta ce biti do jutra.. hvala jos jednom

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
15.9.2013 12:29:52   
Mia
Shell samo ti nastavi piti Folacin jer je on bas neophodan u prvim sedmicama trudnoce i koliko znam, ne bi trebalo da imas ikakve nus pojave od njega. Malo se smiri, ali ako ne mognes da se psihicki umiris, javi se dr. pa vidi sta ce ti on reci. Ali ako je to smadjkasto proslo, mislim da nemas potrebe ni da ga zoves. S obzirom da sam ja u svemu panicar, ja se ne ustrucavam ni bahnuti u bolnicu u 11 navecer i na najmanji znak da nesto ne stima user posted image

(odgovor članu Shell)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
15.9.2013 20:05:39   
Shell
cijelu noc je bilo ok onda u toku dana poslije podne sam primjetila tackice koje se skoro ne mogu nazvati ni iscjetkom, ipak cu sutra ujutro otici da se javim pa cemo vidjeti ... iskreno psihicki sam bas iznemirena i nije mi nimalo ugodno iako sam se cula u toku dana sa jos nekoliko friskih bivsih trudnica koje kazu da im se to redovito desavalo user posted image

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
17.9.2013 12:35:13   
ena0002
Shell i ja sam na pocetku trudnoce odmah isti dan nakon pregleda imala smedjkasti iscjedak....isto tako sutradan pratila i mirovala i ipak sam treci dan otisla ponovno na pregled...kod mene je u pitanju bio hematom i dobila sam terapiju utrogestan 3x1, injekcije progesteron depo i miroavnje....tako da sve je to OK nista strasno ali otidji opet dr za svaki slucaj

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Shell)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
22.9.2013 22:10:36   
Shell
Hvala evo vec mi je nezgodno i odgovarati kao da sama ja imam taj problem ispast ce da smaram :) ali sta cu prva mi je trudnoca pa sam malo uzbudjena .. hvala Bogu moje slutnje i uzbune su bile bespotrebne bar za sad... to malo sto sam imala je od pregleda koji je obavljen vaginalno (uzv) jer je plod bio tek 11,2 (cirka) milimetara .. sad uskoro idem na drugi pregled koji vec pada u 8 sedmicu jedva cekam da vidim pomake.... sto se tice iscjetka nestao je, a i ja sam se valjda smirila...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Smeđkasti iscjedak u ranoj fazi trudnoće
25.10.2013 11:39:25   
Calathea
Pozdrav,evo da se i ja javim sa svjezim smedjkastim iscjedkom (kako ironicno :( )
Sinoc kad sam ustajala na wc primjetila sam taj iscjedak,mozda ce zvucati glupo,ali prije 3-4sedmice mi se isto dogodilo i bila sam u istim gacicama kao sinoc,odmah sam ih promjenila,jer sam shvatila da me poprilicno stezu :/ Inace sam 10ta sedmica trudnoce.Jutros kad sam se probudila nije bilo nista..Ginekologu trebam 07.11. i tada cu biti u 12sedmici, cudno da me toliko nije uplastio iscjedak,jer sam vec mjesec dana rasulo s mozgom,imam uzasne mucnine,ledja me bole,imala sam i strasnu glavobolju zbog koje sam vec 7 dana na bolovanju,pa sam valjda i stim previse opterecena.Odlucila sam da ne trcim ginekologu,jer sam od samog pocetka svake 2sedmice visila kod njega,inace imam policisticne jajnike pa sam imala malo cesce preglede.
Jedino sto sam 100% sigurna- one gacice vise ne oblacim :D Pozdrav svima
p.s.inace od pocetka trudnoce pijem Dabroston 3x1 radi preventive!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.10.2013 11:52:27 >

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Smeđkasti iscjedak u ranoj fazi trudnoće
25.10.2013 22:06:04   
minchis

IZVORNA PORUKA: Calathea

Pozdrav,evo da se i ja javim sa svjezim smedjkastim iscjedkom (kako ironicno :( )
Sinoc kad sam ustajala na wc primjetila sam taj iscjedak,mozda ce zvucati glupo,ali prije 3-4sedmice mi se isto dogodilo i bila sam u istim gacicama kao sinoc,odmah sam ih promjenila,jer sam shvatila da me poprilicno stezu :/ Inace sam 10ta sedmica trudnoce.Jutros kad sam se probudila nije bilo nista..Ginekologu trebam 07.11. i tada cu biti u 12sedmici, cudno da me toliko nije uplastio iscjedak,jer sam vec mjesec dana rasulo s mozgom,imam uzasne mucnine,ledja me bole,imala sam i strasnu glavobolju zbog koje sam vec 7 dana na bolovanju,pa sam valjda i stim previse opterecena.Odlucila sam da ne trcim ginekologu,jer sam od samog pocetka svake 2sedmice visila kod njega,inace imam policisticne jajnike pa sam imala malo cesce preglede.
Jedino sto sam 100% sigurna- one gacice vise ne oblacim :D Pozdrav svima
p.s.inace od pocetka trudnoce pijem Dabroston 3x1 radi preventive!


hmm...i ja sam imala dva puta taj iscjedak,negdje u drugom i trecem mjesecu i doktor nije mogao puno ni uradit nego dati utrogestan i zaprijetiti mirovanjem. Vazno je da se ne povecava i da ostane smedji, da ne mijenja boju. Samo miruj,a ako primjetis jos nesto cudno,ipak odi ginekologu :)
eh da...kad me je pregledao, pitao me prvo jesam li imala odnose (a jesam noc prije) i zabranio mi ih je do sljedece kontrole...tako da smo neka 3,5 mjeseca apstinirali user posted image
veliki pozdrav i sve najbolje!

(odgovor članu Calathea)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Smeđkasti iscjedak u ranoj fazi trudnoće
10.2.2014 11:48:54   
mmeri
Moja prijateljica je tek saznala da je trudna i ujutro kad se probudila vidjela je smedji iscjedak.

Ono zbog cega se bojim je da je vec imala problema ranije, tj. da je izgubila prvu bebu u trudnoci...

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
8.5.2014 14:57:02   
12tina
zdravo cure ,vec neko vrijeme pratim vase razgovore i vise puta me smirite.Vec duze vrijeme smo pokusavali bebu da imamo i nije nam nikako uspjelo...onda se desi user posted image toliko smo se radovali ali u petoj sedmici sam dobila bolove u stomaku i odkrili mi vanmatericnu trudnocu ,jedan veliki sok za mene ,gdje mi je trebalo dugo da zaboravim.Sada sam opet user posted image takodjer 5 sedmica prije nekoliko dana sam bila osjetila bolove u stomaku gdje sam odmahuser posted image user posted image user posted image kod doktora i odmah nakon pregleda pocnem da krvarim (da li je to zbog pregleda?) na srecu beta hcg je uredu,ali doktor nije jos mogao vidjeti nista na pregledu kaze da je rano ...ja jos uvijek krvarim user posted image na bolovanju sam jos i dalje ,nemogu da se smirim .U kojoj sedmici se kod vas vidjelo da se trudnoca smjestila
lijep pozdrav svima vama

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
8.5.2014 15:00:57   
Lala87
Da li ti je doktor dao neku terapiju?
Meni je trudnicku knjizicu otvorio u 7. sedmici, i prije je rekao da je trudnoca, ali je cekao da se sve smjesti na svoje mjesto.
Betu sam radila dva puta, ako se pravilno dupla ona je sve uredu.

Miruj, i biti ce sve aBd uredu :)

(odgovor članu 12tina)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
8.5.2014 15:14:12   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: 12tina

zdravo cure ,vec neko vrijeme pratim vase razgovore i vise puta me smirite.Vec duze vrijeme smo pokusavali bebu da imamo i nije nam nikako uspjelo...onda se desi user posted image toliko smo se radovali ali u petoj sedmici sam dobila bolove u stomaku i odkrili mi vanmatericnu trudnocu ,jedan veliki sok za mene ,gdje mi je trebalo dugo da zaboravim.Sada sam opet user posted image takodjer 5 sedmica prije nekoliko dana sam bila osjetila bolove u stomaku gdje sam odmahuser posted image user posted image user posted image kod doktora i odmah nakon pregleda pocnem da krvarim (da li je to zbog pregleda?) na srecu beta hcg je uredu,ali doktor nije jos mogao vidjeti nista na pregledu kaze da je rano ...ja jos uvijek krvarim user posted image na bolovanju sam jos i dalje ,nemogu da se smirim .U kojoj sedmici se kod vas vidjelo da se trudnoca smjestila
lijep pozdrav svima vama


A da pitaš doktora da uključiš tablete dabroston?
Mislim da u ovoj sad sedmici dr. eventualno može vidjeti gestacijski mjehur i žuto tijelo...Ali u svakom slučaju bi trebao da vidi gdje se ugnijezdio plod (ako ima bolji UZ aparat)...Krvarenje ne bi trebalo da ima veze sa pregledom...
Želim ti puno sreće i da bude sve ok!


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu 12tina)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Smedkasti iscjedak ranoj fazi trudnoce
8.5.2014 21:50:35   
dandi84

IZVORNA PORUKA: 12tina

zdravo cure ,vec neko vrijeme pratim vase razgovore i vise puta me smirite.Vec duze vrijeme smo pokusavali bebu da imamo i nije nam nikako uspjelo...onda se desi user posted image toliko smo se radovali ali u petoj sedmici sam dobila bolove u stomaku i odkrili mi vanmatericnu trudnocu ,jedan veliki sok za mene ,gdje mi je trebalo dugo da zaboravim.Sada sam opet user posted image takodjer 5 sedmica prije nekoliko dana sam bila osjetila bolove u stomaku gdje sam odmahuser posted image user posted image user posted image kod doktora i odmah nakon pregleda pocnem da krvarim (da li je to zbog pregleda?) na srecu beta hcg je uredu,ali doktor nije jos mogao vidjeti nista na pregledu kaze da je rano ...ja jos uvijek krvarim user posted image na bolovanju sam jos i dalje ,nemogu da se smirim .U kojoj sedmici se kod vas vidjelo da se trudnoca smjestila
lijep pozdrav svima vama

Obavezno trazi Dabroston I ja sam ga pila 20 nedelja od prvog pregleda u 5-toj nedelji. Ja sam zbog ranijeg spontanog a ti moras zbog krvarenja. A u 8- moj nedelji se plod vidio I culi otkucaje a u 4+3 odmah nakon pozitivnog testica otisla doktoru I dobila terapiju Dabroston I folacin.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu 12tina)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *