|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:01:53   
Visnja RR
imas li nabaviti domaci sok od ribizle... sjecas se onaj sto nam je kovrdzava donosila... prijeki je lijek za anemiju, izmedju ostalog

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:06:33   
neki
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

imas li nabaviti domaci sok od ribizle... sjecas se onaj sto nam je kovrdzava donosila... prijeki je lijek za anemiju, izmedju ostalog


Draga moja hvala sto se javljasuser posted image
A sto se ribizli tice,u basti nam rastu i muka nam je vise od njihuser posted image user posted image user posted image Svekrva obavezno pravi taj sok,ali djeca ga nece Bog zna kakouser posted image user posted image user posted image Po koji gutljaj i to je na zalost touser posted image user posted image user posted image Pokusavam im davati,ali dosad bezuspjesno,ne znam je li djelotvoran kad se ono bas razblazi,da se jedva osjeti da su ribizle u pitanjuuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:10:21   
milenium
mi smo jednom imali taj neki osip ali bez temperature i jedino smo ga se rijeili pomou kortikost.user posted image
a ne mora ribizle ako ne voli.dobra je i borovnica,sok,a ima slatkast okus pa ga djeca voleuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 27.8.2010 23:11:12 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:11:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki

Danas je osip malo pojacan,ali pedijatrica kaze da je to ok.
Ustanovljena mu je jaka anemija,i mora piti legofer dva-tri mjesecauser posted image user posted image user posted image

A vama puuuuuuuuuuuuuuuuno hvala na misljenjimauser posted image


sasvim je moguće da je uz virus došlo do infekcije grla...i samim tim gnojne angine....
osip je jak...
česta je pojava da se sa gnojnom anginom javlja i osip...
moja mama je imala gnojnu anginu i svaki put bila je popraćena osipom...


a ribizle su zaista super za anemiju...
sad me zanima jel ima nešto što vole piti...tipa sok od jabuke ili neki drugi...
uzmeš fino kutiju tog soka....pomješaša pola poal u toj kutiji i piju iz nje...
satvi slamkicu...kupi čaše plastične ben ten...napravi im ''kafić...popij ti sa njima...
ne znam to je onako usput ideja...
možda upali...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:13:25   
neki
IZVORNA PORUKA: milenium

mi smo jednom imali taj neki osip ali bez temperature i jedino smo ga se rijeili pomou kortikost.user posted image
a ne mora ribizle ako ne voli.dobra je i borovnica,sok,a ima slatkast okus pa ga djeca voleuser posted image


Kod njega je prvo gnojna angina,strasnaaaaa,pa temp. koja je jednom i presla 40C!!!!!!!!!!!Tek posle kad je temp. spala,pojavio se osip,pa ustanovljena viroza,pa jaka anemijauser posted image user posted image user posted image
A ja sam definitivno pocela pjevati pjesmu:LOMI ME ZIVOT POLAKOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (i zalosno i smijesno)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:15:08   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: milenium

mi smo jednom imali taj neki osip ali bez temperature i jedino smo ga se rijeili pomou kortikost.user posted image
a ne mora ribizle ako ne voli.dobra je i borovnica,sok,a ima slatkast okus pa ga djeca voleuser posted image


Kod njega je prvo gnojna angina,strasnaaaaa,pa temp. koja je jednom i presla 40C!!!!!!!!!!!Tek posle kad je temp. spala,pojavio se osip,pa ustanovljena viroza,pa jaka anemijauser posted image user posted image user posted image
A ja sam definitivno pocela pjevati pjesmu:LOMI ME ZIVOT POLAKOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (i zalosno i smijesno)


neki nemam ti ja savjet ali nadam se da ce ubrzo ozdraviti i da malo odahnes mogu msiliti koej su to brige user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:16:07   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


a ribizle su zaista super za anemiju...
sad me zanima jel ima nešto što vole piti...tipa sok od jabuke ili neki drugi...
uzmeš fino kutiju tog soka....pomješaša pola poal u toj kutiji i piju iz nje...
satvi slamkicu...kupi čaše plastične ben ten...napravi im ''kafić...popij ti sa njima...
ne znam to je onako usput ideja...
možda upali...



Joj svaka ti cast,meni pored svih briga i sruser posted image u zivotu,ovo nikada ne bi naumpalo...

Bas ti hvala na idejiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:16:26   
Visnja RR
hanady sta mislis da neki da djetetu naturu mix?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:17:38   
neki
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hanady sta mislis da neki da djetetu naturu mix?

Please explainuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:18:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hanady sta mislis da neki da djetetu naturu mix?

ja sam pomislila da posavjetujem...
ipak natura je na bazi porpolisa i treba sačekati da porđe osip možda...
ko zna može osip biti i neka reakcija...pa ako budu ispitivali i tu opciju da nebi dovelo do zabune unos porpolisa ili nečega na bazi meda, polena itd.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:20:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


a ribizle su zaista super za anemiju...
sad me zanima jel ima nešto što vole piti...tipa sok od jabuke ili neki drugi...
uzmeš fino kutiju tog soka....pomješaša pola poal u toj kutiji i piju iz nje...
satvi slamkicu...kupi čaše plastične ben ten...napravi im ''kafić...popij ti sa njima...
ne znam to je onako usput ideja...
možda upali...



Joj svaka ti cast,meni pored svih briga i sruser posted image u zivotu,ovo nikada ne bi naumpalo...

Bas ti hvala na idejiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nema na čemu....

ja zaista imama te neke dije kokad sam zaovinog malog morala malo peglat sa hranom...i pićem...

nakon operacije krajnika 5 sati bila sam spajder men al on je popio supu iz čašeuser posted image user posted image user posted image

a moja djeca onaj moj čuveni čaj od luka i jabuke tako piju...ja njima kupim vindijin sok od jabuke a unutra stavim čaj od luka...sve popiju još se takmiče koja će više.user posted image

svašta moramo smišljati...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:22:52   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hanady sta mislis da neki da djetetu naturu mix?

Please explainuser posted image


to je super preparat za jačanje imuniteta
bile su prije mapule sad je u kesicma granule
crvene je boje
razumtiš sa sokićem crvenim i popije
moja djeca su to pila...i zaista ja sam više nego zadovoljna...

ja sam sumnjala da mi hanadi ima N1H1 kakav je virus nju pokupio user posted image
na infektivnom smo završili...
nakon ture nature mix...ona em jede predobro, em nikada nije bolesna i zaista je jaka i čvrsta...a nalazi savršeni.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:25:24   
acudesa
Neki, zao mi je...i mi smo bili bolesni...nisam imala vremena ni volje ni da pisem
evo ovo sam ti nasla...
SPREITE MALOKRVNOSTKako biste uneli gvoe u organizam, jedite to vie crvenog mesa, mahunarki, itarica, tamnozelenog povra i suenog voa. Evo nekoliko primera hrane bogate gvoem: lisnato zeleno povre kao to su spana, brokoli, graak, jaja, smei pirina, obogaena testenina, digerica, suve ljive, groe, sok od vinje.KOJA HRANA JE BOGATA GVOEM?Gvoe se javlja u ishrani u dva oblika: prvi se oznaava kao hem i nalazi se u proizvodima ivotinjskog porekla, a drugi se nalazi u biljkama. Gvoe ivotinjskog porekla apsorbuje se mnogo bolje, mada apsorpcija umnogome zavisi od ostale ishrane. Gvoe biljnog porekla apsorbuje se mnogo bolje kada je u kombinaciji sa onim ivotinjskog porekla. Spana sadri dosta gvoa, ali se ne sme kombinovati s mlekom, jer kalcijum spreava njegovu apsorpciju, dok je vitamin C olakava. Preporuuje se porcija od 200 grama mesa dnevno, koju treba dopuniti spanaem ili jajetom. Vano je naglasiti da kafa ili aj posle jela umanjuju apsorpciju gvoa.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:25:52   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hanady sta mislis da neki da djetetu naturu mix?

ja sam pomislila da posavjetujem...
ipak natura je na bazi porpolisa i treba sačekati da porđe osip možda...
ko zna može osip biti i neka reakcija...pa ako budu ispitivali i tu opciju da nebi dovelo do zabune unos porpolisa ili nečega na bazi meda, polena itd.



A ja kontala da mu pocnem davati onaj "razblazeni" med sto je jasmin savjetovala;onda ipak da pricekam s tim dok ovo sve ne prodjeuser posted image
Joj majke mi sam sva izbezumljena,svasta na ovog mog Saida hoceuser posted image user posted image user posted image
Da mi je dobiti koji slobodan dan da se djetetu posvetim ono 100%,da ga ja hranim od jutra do navece,da mu ja dajem voce i povrce,da ga nahranim ko majka svoje dijete,ali eto ne mozeuser posted image user posted image user posted image
Malo ja odoh u OT,nadam se da mi necete zamjeriti,ali mi je stvarno bas prigustilo,imam osjecaj da sam se pravo otudjila od djece,otkako sam pocela raditiuser posted image user posted image user posted image
Oprostite miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:28:12   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hanady sta mislis da neki da djetetu naturu mix?

Please explainuser posted image


to je super preparat za jačanje imuniteta
bile su prije mapule sad je u kesicma granule
crvene je boje
razumtiš sa sokićem crvenim i popije
moja djeca su to pila...i zaista ja sam više nego zadovoljna...

ja sam sumnjala da mi hanadi ima N1H1 kakav je virus nju pokupio user posted image
na infektivnom smo završili...
nakon ture nature mix...ona em jede predobro, em nikada nije bolesna i zaista je jaka i čvrsta...a nalazi savršeni.user posted image



Where to buyuser posted image user posted image user posted image user posted image
Samo trazim natura mix???Moze li to moj Said piti,njemu je god. ipo?
Hvalauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:28:54   
neki
Acudesa,hvala ti dushouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:29:17   
Hanady RR
može i said...ja sam i mlađoj već 2 puta uviodila..preko godinu dana je preporučen...
apoteka ...ja sam uzimala u remediji i na marin dvoru apoteke sarajevo....




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:29:42   
Visnja RR
neki u svakoj apoteci... kutija kosta 35 km

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:31:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hanady sta mislis da neki da djetetu naturu mix?

ja sam pomislila da posavjetujem...
ipak natura je na bazi porpolisa i treba sačekati da porđe osip možda...
ko zna može osip biti i neka reakcija...pa ako budu ispitivali i tu opciju da nebi dovelo do zabune unos porpolisa ili nečega na bazi meda, polena itd.



A ja kontala da mu pocnem davati onaj "razblazeni" med sto je jasmin savjetovala;onda ipak da pricekam s tim dok ovo sve ne prodjeuser posted image
Joj majke mi sam sva izbezumljena,svasta na ovog mog Saida hoceuser posted image user posted image user posted image
Da mi je dobiti koji slobodan dan da se djetetu posvetim ono 100%,da ga ja hranim od jutra do navece,da mu ja dajem voce i povrce,da ga nahranim ko majka svoje dijete,ali eto ne mozeuser posted image user posted image user posted image
Malo ja odoh u OT,nadam se da mi necete zamjeriti,ali mi je stvarno bas prigustilo,imam osjecaj da sam se pravo otudjila od djece,otkako sam pocela raditiuser posted image user posted image user posted image
Oprostite miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


neki draga razumljivo....
pa dijete je dijete...
zaista kad se razbole...meni do moga života nije...
taj strah i panika i iščekivanj poboljšanja me ubijaju....

samo polako....
povećak unos crvenog mesa obavezno...
ako možeš fino biftek čitav kupi...pa svaki dan neka jede...kao jedan obrok amo onako lešo ili porženo na kockice...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Temperatura pa osip.
27.8.2010 23:31:51   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Acudesa,hvala ti dushouser posted image user posted image user posted image

i ovo:
  • Jedite hranu bogatu eljezom - poput: jetre, govedine, kruha i pahuljica od cjelovitog zrnja, jaja i voe
  • Jedite hranu bogatu folnom kiselinom: penine klice, grah, kikiriki maslac, gljive, brokule, govea jetra i paroge
  • Jedite hranu bogatu C vitaminom: limuni, narane, te svjee (ne kuhano) povre koje pomae u apsorbciji eljeza
     
    VAZNO: obavezno mu daj da unosi C vitamin radi apsorbcije

    _____________________________

    ...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
    Odjednom je sve dobilo boje...

    (odgovor članu neki)
  • Neposredna veza do poruke: 95
       RE: Temperatura pa osip.
    27.8.2010 23:32:03   
    neki
    Hvala vam od srcauser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Visnja RR)
    Neposredna veza do poruke: 96
       RE: Temperatura pa osip.
    27.8.2010 23:33:56   
    acudesa
    IZVORNA PORUKA: neki


    A ja kontala da mu pocnem davati onaj "razblazeni" med sto je jasmin savjetovala;onda ipak da pricekam s tim dok ovo sve ne prodjeuser posted image
    Joj majke mi sam sva izbezumljena,svasta na ovog mog Saida hoceuser posted image user posted image user posted image
    Da mi je dobiti koji slobodan dan da se djetetu posvetim ono 100%,da ga ja hranim od jutra do navece,da mu ja dajem voce i povrce,da ga nahranim ko majka svoje dijete,ali eto ne mozeuser posted image user posted image user posted image
    Malo ja odoh u OT,nadam se da mi necete zamjeriti,ali mi je stvarno bas prigustilo,imam osjecaj da sam se pravo otudjila od djece,otkako sam pocela raditiuser posted image user posted image user posted image
    Oprostite miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


    rasplaka i mene...
    bit ce, zato,  pravi momci kad ocelice

    _____________________________

    ...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
    Odjednom je sve dobilo boje...

    (odgovor članu neki)
    Neposredna veza do poruke: 97
       RE: Temperatura pa osip.
    27.8.2010 23:36:48   
    neki
    IZVORNA PORUKA: Hanady RR

    IZVORNA PORUKA: neki

    IZVORNA PORUKA: Hanady RR

    IZVORNA PORUKA: Visnja RR

    hanady sta mislis da neki da djetetu naturu mix?

    ja sam pomislila da posavjetujem...
    ipak natura je na bazi porpolisa i treba sačekati da porđe osip možda...
    ko zna može osip biti i neka reakcija...pa ako budu ispitivali i tu opciju da nebi dovelo do zabune unos porpolisa ili nečega na bazi meda, polena itd.



    A ja kontala da mu pocnem davati onaj "razblazeni" med sto je jasmin savjetovala;onda ipak da pricekam s tim dok ovo sve ne prodjeuser posted image
    Joj majke mi sam sva izbezumljena,svasta na ovog mog Saida hoceuser posted image user posted image user posted image
    Da mi je dobiti koji slobodan dan da se djetetu posvetim ono 100%,da ga ja hranim od jutra do navece,da mu ja dajem voce i povrce,da ga nahranim ko majka svoje dijete,ali eto ne mozeuser posted image user posted image user posted image
    Malo ja odoh u OT,nadam se da mi necete zamjeriti,ali mi je stvarno bas prigustilo,imam osjecaj da sam se pravo otudjila od djece,otkako sam pocela raditiuser posted image user posted image user posted image
    Oprostite miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


    neki draga razumljivo....
    pa dijete je dijete...
    zaista kad se razbole...meni do moga života nije...
    taj strah i panika i iščekivanj poboljšanja me ubijaju....

    samo polako....
    povećak unos crvenog mesa obavezno...
    ako možeš fino biftek čitav kupi...pa svaki dan neka jede...kao jedan obrok amo onako lešo ili porženo na kockice...




    Ti ko da gledas sta ja za iftar pripremamuser posted image user posted image user posted image
    Upravo smo pokusavali bar koji zalogaj bifteka da mu damo,ali uspjeli smo mu bukvalno ugurati samo dva zalogaja mesauser posted image Nece,pa neceuser posted image
    Ali bice bolje aBd,nadam se...
    Hvala na podrsci svakoj od vas koja se javilauser posted image

    (odgovor članu Hanady RR)
    Neposredna veza do poruke: 98
       RE: Temperatura pa osip.
    27.8.2010 23:38:13   
    neki
    IZVORNA PORUKA: acudesa RR

    IZVORNA PORUKA: neki


    A ja kontala da mu pocnem davati onaj "razblazeni" med sto je jasmin savjetovala;onda ipak da pricekam s tim dok ovo sve ne prodjeuser posted image
    Joj majke mi sam sva izbezumljena,svasta na ovog mog Saida hoceuser posted image user posted image user posted image
    Da mi je dobiti koji slobodan dan da se djetetu posvetim ono 100%,da ga ja hranim od jutra do navece,da mu ja dajem voce i povrce,da ga nahranim ko majka svoje dijete,ali eto ne mozeuser posted image user posted image user posted image
    Malo ja odoh u OT,nadam se da mi necete zamjeriti,ali mi je stvarno bas prigustilo,imam osjecaj da sam se pravo otudjila od djece,otkako sam pocela raditiuser posted image user posted image user posted image
    Oprostite miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


    rasplaka i mene...
    bit ce, zato,  pravi momci kad ocelice

    Evo ja jos cmizdrimuser posted image user posted image user posted image
    Bice bolje aBd,nadam se...

    (odgovor članu acudesa)
    Neposredna veza do poruke: 99
       RE: Temperatura pa osip.
    27.8.2010 23:42:59   
    Hanady RR
    neki...
    animija inače ''ubija'' apetit....

    znam teško je...ali morate biti strpljivi..igrajte se....

    evo ja obećavam poslat ću ti kasnije PP sa idejama kako da napraviš brzo zanimljivu hranu...svaki zalogaj zlata je vrijedan.user posted image


    _____________________________

    ''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

    H- 25.6.2006
    F-12.2.2009

    (odgovor članu neki)
    Neposredna veza do poruke: 100
    Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
    Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
    Idi na:








    Anketa

    Trudnoća.
    пеперутка16

    Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

    Oznake

    Prijava
    Ime i Prezime
    *
    Adresa
    *
    Poštanski broj Grad
    *
    Broj telefona
    *
    E-mail adresa
    *
    Veličina pelena koje dijete nosi
    *
    Starost vašeg djeteta/vaše djece
    *
    Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *