|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
18.2.2008 17:50:16   
Emina*
Višnja,nadam se da ces ovo procitati, vidim da si na forumu, pa reko da te pitam dok mi nisi pobjegla..
Kazi mi za onaj pozicioner, pomocu kojeg beba spava na strani, ti si njega kupila u Robotu u Rajlovcu...  Jel na djecijem odjelu, kad udjes odmah u samoposlugu, pa ides lijevo????
Ja bila neki dan, i nisam vidjela da ima, a ona radnica nije imala pojma o cemu pricam...

HVALA TI PO KO ZNA KOJI PUT user posted image   user posted image

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 0:07:32   
Visnja RR
Draga Eminice ja sam danas bila u Robotu i nisam vidjela da ga ima ... a i nesto su ofalili sa djecijim krpicama ...cula sam da se iza prvog ocekuje  nova robica...
pokusavam sad sa MM da se sjetim gdje sam ga jos vidjela ..malo ljepsi od mog... Merkur ili ona radnja u Skenderiji...
A sto se tice onih prodavacaica u Robotu hah... ja kad sam prvi put bila u kupovini krpica za bebu i pitam jednu imaju li benkice ona mi dala body ...ma...
Ako pozicioner  budem vidjela negdje javljam ti na pp ... user posted image

Ja evo cijelo popodne izucavam ova kolica sto sam kupila za bebanu... morala sam ih danas podici jer su dobili novu robu pa ih nisu mogli drzati vise u radnji... i zaljubljena sam u njih user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 9:30:30   
Emina*
Mogu da zamislim..  Kako vrijeme brzo prodje...
Sad ce i taj april....  user posted image   user posted image
Ajd uzivaj.... I hvala ti jos jednom punooo, punoooo

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 10:41:44   
bebano
Draga Visnja i Eminice,

mozete li mi objasniti sta je ovaj pozicioner. Vidim da Eminica kaze da pomocu njega beba spava na strani, a kako to izgleda? Sorry bas sam glupa user posted image  ali ima milion stvari za koje ne znam, a cine mi se jako korisne. Zato imam vas user posted image  da mi objasnite.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 15:12:03   
Visnja RR
@bebano:
pozicioner je ono cudo koje sluzi da bebana pajki sa strane

ja sam kupila ovaj prvi

user posted image  

user posted image

< Poruku je uredio Visnja -- 20.2.2008 15:22:14 >

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 15:14:42   
bebano
Hvala Visnja user posted image .
Nisam mogla kliknuti na ove tvoje linkove, ali sam nasla slike na internetu. Pa ovo je bas super. Nisam ni znala da ovo postoji i da ima kupiti kod nas. Jesi ti to vec kupila? Koliko je love? Sorry ako si ovo vec pisala..

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 15:18:07   
Visnja RR
evo ponovo sam postavila linkove a uopste mi nije jasno zasto nece da se prikazu fotke...
Kupila sam u Robotu (Rajlovac) ali ih sad nema... cjena  15 km... al nikako se ne mogu sjetiti gdje sam jos vidjela... dal` u Merkuru, u Skenderiji ili... za par dana idem opet u skitnju po radnjicama pa ako vidim javim...

btw jel ima neko neki drugi sajt za postavljanje fotkica...ovaj moj stari ne fercera a da ne koristim ovaj sa sljokicama Gliterfy.com

< Poruku je uredio Visnja -- 20.2.2008 15:21:15 >

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 15:34:14   
bebano
Vide se fotke Visnja user posted image .

Hvala puno, bitno je da znam zasta sluzi. Naci cu to ja vec negdje, uskoro se bacam u kupovinu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 15:40:38   
M kao Mama
ma sve su to budalaštine, ja sam kupovala kako sam mogla, počela od sedmog pa pomalo, pa odkut mi nekoliko hiljada KM da sve kupim što mi treba, meni je svekrva kupila krevetac u sedmom mjesecu, ja joj kažem valja li ranije, ona kaže pusti te budalaštine

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 16:04:20   
Emina*
Visnja, hvala ti jos jednom...
Jesil ti sve kupila i spremila?????
Ja cu tako nekako, oko prvog dole do robota, pa cu opet pogledati...
Vidjet cu u Skenderiji, i u Mercuru...
Ako ti naletis negdje, javi....
I sestra nam je u skoli bas govorila da je navece, dok ti ne  gledas bebanu, bolje da ona spava na strani..
Znam ja da mogu staviti peskir sa strane i sprijeda,al to mi je bas tako prakticno,a i nije toliko skupo koliko sam mislila, pa cemo i to kupiti...

Mama Alma
,slazem se vala s tobom u potpunosti... I ja sam kupovala kad god sam imala priliku, ev sad sam u 32 sedmici, i imam jos finog vremena da to operem, ispegla, i pripremim za bebanu mada su mi pricali sacekaj dok se beba rodi i svasta mi tuvili u glavu..
Aha, kako sto neka cura gore rece, svaka cast onoj koja poslije poroda jos ima snage da ide u soping i sta ti ja znam...
A ne bi vala dozvolila da neko drugi umjesto mene kupuje odjecicu za nasu bebu - to ne dolazi u obzir....


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 16:14:16   
Nadi
Drage moje buduce mamice,
Ja bih vam napomenula da mozda nabavite i nesto za sebe a to je pojas koji se nosi poslije poroda. Ja sam svoj kupila u jednoj radnji medicinske opreme iznad KCUS (ima i u nekim apotekama). Pamucni je i stavi se preko trbuha a pomogne da se sve brze vrati u normalu. Moze se prati u ves masini a ja sam svoj nosila svih 40 dana.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 16:44:05   
Visnja RR
Ja taj pojas nosim evo i u trudnoci... tako mi rekla Dr... i jako je lako kretati se s njim kad stomacic poraste... obzirom da se pojas kopca na cicak, moze se korisiti i nakon poroda...
Kupila sam ga u apoteci Merkator ( to je u stvari euroframova apoteka ako ne grijesim)...
E sad imate Anitin posaj koji kosta 7o km...ja sam ipak kupila jedan mnogo jeftiniji ( 25 km) i odlican je... i moja prijateljica ga ja koristila i u trudnoci i nakon poroda...

user posted image
user posted image

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 16:58:53   
travnicanka
Cao zenice!!!!
E Visnja taj pojas je meni bio zlata vrijedan u trudnoci.Adija sam nisko nosila i bio je krupna beba tako da su me karlicne kosti uzasno boljele,e kad bi pojas stavi
to bi budi pravo olaksanje.
Zasto je odlicna preporuka pojas a ti si im tako lijepo sve objasnila i predocila......super si prava vrijedna forumasica!!!
Pusa tebi i maloj bebici u stomaku!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2008 23:48:24   
aazra
Ja sam u 6. sedmici ali vec me panika hvata - najvise zbog preuredjenja stana,
pa kupovine tih stvarcica..
Mislim poceti od krevetica, u Skenderiji i Domaviji u Sopingu ima pristupacnih..
I meni idu na zivce te "bapske price", ali eto govorim sebi da ne trebam ni zuriti...
Eminice, ti si cesto i na drugim forumima, pa ti zelim ugodne dane do aprila i sto vise da se odmaras..
Meni nije jos odredjen termin, ali sigurno ce biti negdje u oktobru. Ti do ljeta mozes s bebom i "na more",
akobogda, do tad ce porasti..user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
21.2.2008 12:29:23   
Emina*
Hvala ti aazrice, bas si srce...
Nemoj bona da se sekiras,
slobodno ovdje pitaj sto god te muci ili interesuje,
i uvijek postupaj onako kako ti mislis da je u redu..
I ne slusaj druge....
Ja ti zelim mirnu trudnocu i lagan porod, al jos cemo mi da pricamo,zar ne????

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
23.2.2008 15:49:23   
aazra
Pa naravno, ima vremena do aprila user posted image vidim kod tebe je user posted image ,
Vidjet cemo sta ce biti ovo moje malo nastalo iz "klomifena" user posted image velicine 15mm za sad...

Ma kontam da sam znala da cu ostati user posted image , pa da smo bar prije okrecili i neke druge stvari zavrsili,
ali eto nisam "vidovita"...Ma nekako cemo valjda sve stici, glavno da trudnoca bude Ok.
Jesi li se opredijelila za "kosevo" ili "opcu", ili za nesto "trece", mozda privatno...?

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
23.2.2008 19:37:01   
Emina*
Azraa, idem u Opcu..
Tamo mi se seka porodila, i nemam pojma,kaze da je zaista bilo odlicno...
Znam da ima jako puno misljenja,i jako su razlicita,
el meni opca bas nekako zvuci bolje... Nemam pojma, mozda zenski instikt.. hihihihi

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
24.2.2008 15:46:50   
rozi
IZVORNA PORUKA: Eminica

Draga rozi, u chiccu, i vjeruj mi jesu najskuplja kolica, ja mislim da i na nasim prostorima nema skupljih..

Eh sada, onaj dodatak za krevetic za presvlacenje,koliko ja znam sluzi upravo samo tome, za presvlacenje, ali ne i za kupanje bebe,jer se on (da tako kazem) samo okaci na strane krevetica i tu mozes presvuci bebu...  Komodica ti je prakticnija,jer imas djeciju odjecicu gdje da stavis, u slucaju manjka prostora, onda za kupanje ( jer u sklopu toga dodje kadica za kupanje), te ta komodica sluzi i za presvlacenje....

Otidji u TZ u Turbolimac, u Mercatoru je. Zatrazi od njih njihov katalog baby opreme, i mozes naruciti sto god hoces, samo sto cekas neko odredjeno vrijeme...
Imas i Bingo na Šićkom, tamo imas jako puno i baby opreme, i kolica, eh sad ne znam za sutosjedalicu...  Imas tu i krevetica, bas ima dosta djecije opreme, i to je sve u prostoru supermarketa....
Imas i Bingo u Lukavcu, ali ja mislim da je isti asortiman kao i na Sickom...




Hvala , Eminice, nije me bilo neko vrijeme nisam bila kod kuce, pa se nisam stigla ni zahvaliti.
I ja sam kupila Krevetic,mislim da sam super prosla, nije skup, a funkcionalan, samo mi se boja nesto ne svidja. Poslacu vam sliku pa da vidite . Kostao je  230 kmm ne treba mi komodice za presvacenje, ogradica mu se ne spusta ali se madrac dize,tako da se ne moram saginjati kad mi bude najteze.
Bas me interedsuje kakve sta teme pokretale,imam sta raditi 2 dana , hehehuser posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
24.2.2008 15:56:48   
Amelaa RR
Drage malo sam cackala po netu...i saznala da su ovo trenutno najkvalitetnija kolica na svijetu....rade se u belgiji i imaju ih trenutno sve fancy mame...u svijetu a i u hrvatskoj....ali su i funckionalneuser posted image user posted image    www.bugaboo.com , www.bugaboostrollers.com

< Poruku je uredio amelaa -- 24.2.2008 16:02:58 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
24.2.2008 19:05:41   
rozi
http://img502.imageshack.us/img502/9682/img0166ann3.jpg

Pozdravuser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
26.2.2008 13:39:05   
Visnja RR
Samo da javim da se pozicioner za pajkenje bebe moze kupiti i u Chicco -Merkator, ali je kod njih skup - 56 km
Ako vam se ne zuri pronacu ja vec gdje sam vidjela onaj obicni kao kod mene

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
6.3.2008 13:19:05   
haidy
Vidim da ste skoro sve drage trudnice pokupovale vecinu stvari za bebicu. Ja nisam jos nista, a sedmi sam mjesec, sve kontam rano mi je. A i od aprila prestajem da radim, pa tad cu imati vise vremena za skitanje i obilazak radnji. Najvaznije je da imam spisak stvari koje trebam kupiti, pa se nadam da ce to lako ici i iz vasu pomoc.
Nego me nekad panika uhvati, joj ja nemam nista za bebu, a svi su vec kupili.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
6.3.2008 15:51:47   
ziki
Draga Haidy, ništa se ne sekiraj, sve ćeš stići. Ja sam isto 7 mjesec. Kupila sam krevetac, komodicu za bebine stvari, jednu dekicu, peškirić, 3 bodija i komplet  kad iznesem bebija iz bolnice, aBd... toliko. A ostalo polako, kad bude 9 mjesec kupiću 2-3 pakovanja pampers pelena nek stoji. Kod nas u Sandžaku je običaj da mama za prvu bebu kupuje pa se i ne sekiram puno. Nešto ću ja, ona će gro tih krpica...Još 2 mjeseca su pred nama... jedino ukoliko bebama ne dosadimo pa pohitaju čim uđemo u devetiuser posted image user posted image

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
6.3.2008 20:27:31   
mamacurke
da li znate gdje se može nabaviti izdajalica električna

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
6.3.2008 20:55:36   
hanabanana
U boljim apotekama, imaju Mandeline. 

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *