|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Teta za čišćenje ?
23.11.2014 15:54:49   
Hannica

IZVORNA PORUKA: scarlett


IZVORNA PORUKA: scarlett

Pisala sam malenoj, pošto je nahvalila svoju tetu, ali ne znam kada će vidjeti PP, a meni se malo žuri, jer ovih dana selim, pa mi treba pomoć, jer sam u 4 mjesecu, inače bih ja to sama. Zato mi treba provjerena i pedantna teta. Ako još neko ima preporuku, javlite mi se pliz ovdje ili na PP user posted image



Hoćeš da joj javim na fb da je tražiš?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Teta za čišćenje ?
23.11.2014 22:58:24   
scarlett
Hannice, ako je teta radila kod tebe, znaš je i vrijedna je preporuke (važno mi je da je po preporuci, inače mogla bih nači i u superoglasimauser posted image ), slobodno je kontaktiraj i javi mi njen broj na PP. Hvala od user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Teta za čišćenje ?
8.7.2015 9:37:50   
merima_s
Meni je potrebna zena za ciscenje i peglanje pa ako znate nekog molim br.u pp. Hvala.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Teta za čišćenje ?
10.1.2016 10:11:16   
Srculence
Može li mi neko preporučiti poštenu ženu za generalno čišćenje stana.Broj telefona u pp.Hvala puno user posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Teta za čišćenje ?
15.1.2016 14:23:29   
darejare
Imam ženu za šišćenje stana...uredna...pedantna...i brza
ko želi broj...u pp :)

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Teta za čišćenje ?
22.3.2016 10:13:58   
škorpija
vidim tema zamrlauser posted image , treba mi svježa info ko ima finu tetu i povoljnu za čišćenje, hvala unaprijed

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu darejare)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Teta za čišćenje ?
22.3.2016 12:19:24   
Maya_K
I meni bi trebala jedna teta podhitno. Ne mogu da stignem ništa user posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 207
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *