|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 16:11:15   
Nunichi
Nista zene moje,svi mi se blazeno smjeskaju kad me vide,a ja se gegam i gegam ko gazela user posted image    hihihihi a ja sva sretna sa ovim stomacicem svojim.  user posted image user posted image
Bio je komentar na parkingu samo,naplati joj samo 1km da nam jecmicak ne iskoci... user posted image




(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 16:13:08   
Anoniman
A vozis?
Hajd necu te kritikovat zbog tog jecmicka

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 16:14:24   
Romali
E jesu gentlemeni ti Tuzlaci, čuj samo marku user posted image   Trebali su te pustiti džabe da parkirašuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 16:14:27   
Nunichi
Pa malo samo,nisam danima...pozelila sam malo. user posted image
Eto jos koji dan i sofer mi moj stize,pa necu vise. user posted image


A nema Romali vise tih,to je izumrlo ovdje izgleda. user posted image user posted image


< Poruku je uredio Nunichi -- 21.1.2009 16:15:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 16:14:33   
D_K
ja narocito mrzim ici na Heco pijacu - bas smo jutros svratili da kupimo nekih stvari i ja sam otrcala po pelene (isto pakovanje kao u interex-u a 5 km jeftinije pa kad mi je usput ja kupim) i neko je nesto dobacio.. joj zadavila bih ga. besposlicar i samo mu je svrha zivota da se tako dokazuje.. najgore mi je sto ja ne vidim uopste svrhu tih dobacivanja. pa sta i ako je neka maca zgodna (ne govorim o sebi) i sta ako joj i dobaci - sta postize?? samo moze dobiti pogled pun prezira..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 16:35:51   
dina_89
mislim da svoje atribute treba kriti onaj ko nema sta pokazati user posted image user posted image user posted image   šala sto se mene tice nek oblaci sta ko zeli,ali nemam ni 20 godina i ne pada mi na pamet da se oblacim kao moja mama npr. , nosim se u skladu sa svojim godinama, pristojno kad hodam bez muza..., dekolte,suknjice,pantolice... jedino kad izadjem sa muzem (tad se niko nije usudio da dobaci nesto).Mislim da je jedan od razloga sto meni poznanici dobacuju je to sto znaju da mm bude dugo odsutan (na moju zalost radi u inostranstvu) pa valjda misle da cu skociti na prvog koji se ponudi dok on nije tu, i gledaju me kao pod staklenim zvonom, ne znam sta se mota po tim njihovim glavama...
samo znam kad hoce da dobacuju ne igra odjeca nikakvu ulogu,cak kad sam i u trenerci nadje se tih usijanih glava...user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 16:54:06   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Poštovanje ummuisa,
ne vidjoh da je neko poželio ti dobrodošlicu na RR, pa eto da malo štrčim.user posted image
U svakom slučaju neka si ti nama dobro došla i voljela bi, zajedno sa ostatkom članica, da nam nešto kažeš o sebi (eto kažu red je)user posted image .
http://www.ringeraja.ba/forum/m_33/mpage_1/key_/tm.htm#33

U svakom slučaju, suprotno mišljenje jeste za konverzaciju, ali opet nekako, ja praktikujem da ne koristim izraze koji bi mogli uvrijediti čitaoca, odnosno skrenuti temu ka lošem i negativnom kursu.

A na datu temu nemam šta reći, jer jednostavno dok je svijeta i vijeka bit će različith ljudi, i različitog poimanja istog događaja, riječi, djela.



Hvala na dobrodošlici MaryamAmina, user posted image ,  na početku sam na jednom mjestu  pozdravila sve članice, ali nisam vidjela posebno mjesto za upoznavanje, pa ću se tamo i predstaviti.
I zaista, nisam mislila da će se neko naći uvrijeđen, govorila sam kako bih se osjećala i kakvo je moje mišljenje u vezi s tim, ali eto izbjegavat ću ubuduće takve izraze.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 20:37:01   
mala curica
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR


U svakom slučaju, suprotno mišljenje jeste za konverzaciju, ali opet nekako, ja praktikujem da ne koristim izraze koji bi mogli uvrijediti čitaoca, odnosno skrenuti temu ka lošem i negativnom kursu.



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image    user posted image

Ummuisa,zelim ti dobrodoslicu  user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 20:38:50   
Anoniman
Bio je komentar na parkingu samo,naplati joj samo 1km da nam jecmicak ne iskoci...
IZVORNA PORUKA: Nunichi



Dala si mi ideju, od sad ću i ja na parkingu bez kaputa (da budem sigurna da mi se tibo vidi) ne bili i ja prošla jeftinije  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 21:20:55   
Amrino
Ma znate sta...nekad su muskarci znali i dobacivati nekako "kulturnije" ako dobacivanje uopste moze biti takvo...a danas...normalni muskarci postali endemicna vrsta a ostali ili neki metroseksualci koji bi radije da njima zene dobaciju i one seljacine primitivne koji to rade iz objesti.
Neko je spomenuo skele i one radnike pa sam se bas ismijala- NK radnici su zanimanje koje se najvise bavi "dobacivanjem" jer onako radeci na polju nemaju valjda sta pametnije radit. Meni je 100 puta doslo da im j user posted image sve po spisku ( kada sam zivjela na AP i svako jutro prolazila kraj gradilista , trudna) ali onda pomislim da oni rade tu od zvijezde do zvijezde na +/ - 40 pa mi ih onda nekako bude i zao...
Najsmjesnije mi je bilo kada su mi neki nesto poceli dobacivati a ja se okrenula onako sa stomacinom (stomak mi je bio oooogroman ali odozada se nije moglo skontati da sam trudna) a jednom momku se ote "U jebote!" . Ja se odvalila smijati a njima crnjak pa se poceli izvinjavati...
Jednom daaaavno kada sam bila mlada puterica neki tip me zaustavio i rekao nesto u stilu "Izvini djevojko molim te ali moram ti samo reci- svaka ti cast"...tri dana sam se osjecala nekako...super user posted image ...Da ne bi bilo da nama zenama dobacivanja samo smetaju.
I jos da dodam nesto na opasku sto se oblacenja tice...kod mene npr. oblacenje nije neke veze imalo ali kada sam bila plavusa dobacivali su mi 70 % vise. Isto se ponovilo i drugi put kada sam se ofarbala u plavo tako da nije da sam umislila...Ima i to veze i to velike...user posted image .

< Poruku je uredio Amrino RR -- 21.1.2009 21:22:46 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 21:24:08   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Najsmjesnije mi je bilo kada su mi neki nesto poceli dobacivati a ja se okrenula onako sa stomacinom (stomak mi je bio oooogroman ali odozada se nije moglo skontati da sam trudna) a jednom momku se ote "U jebote!" . Ja se odvalila smijati a njima crnjak pa se poceli izvinjavati...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 21:25:25   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Najsmjesnije mi je bilo kada su mi neki nesto poceli dobacivati a ja se okrenula onako sa stomacinom (stomak mi je bio oooogroman ali odozada se nije moglo skontati da sam trudna) a jednom momku se ote "U jebote!" . Ja se odvalila smijati a njima crnjak pa se poceli izvinjavati...


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  
Bas sam se slatko nasmijala

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 21:59:26   
dana3
ovde se upravo radi o kretenima koji dobacuju neumjesne komentare a kod njih bio ti obucen kako god imaju razlog da dobacuju.ako je neka" preotkrivena" belaj a ako je pokrivena bilo je komentara:"joooj buraz,sta se krije ispod ha??"znaci govorimo o kretenima.
e sad ima i onih koji daju komplimente a opet kako cemo mi to dobacivanje dozivjeti zavisi i od naseg raspolozenja-bar kod mene a raspon je od psovanja pa do samo blagog keza ko kad kazem sta ces budaliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dobacivanje na ulici
22.1.2009 14:32:24   
triplemama
Ma ovo ispade ko' da mi žene same tražimo i da nam se dobacuje, i nasilje u porodici i silovanje. Pa do kada će nas oni optuživati za svoje graške. Samo kažu sama je tražila. Al' hajd što oni govore već smo i mi žene same počele u to vjerovati ccc.

Skoro je na jednom forumu bilo rasprave oko nekog slučaja gdje je djevojka od 17 god. silovana, pa su je optuživali šta je obukla, što je bila sa njim u autu itd. GROZNO

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dobacivanje na ulici
22.1.2009 22:28:54   
Ummuisa
Jah, draga, takav vakat doš'o user posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dobacivanje na ulici
8.2.2009 1:23:33   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Ummuisa

Jah, draga, takav vakat doš'o user posted image


user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dobacivanje na ulici
10.2.2010 22:27:38   
SdZ
IZVORNA PORUKA: mala curica

Kada se krecete ulicom i kada vam nepoznat
muskarac pocne dobacivati, kako se vi osjecate?

Dali vam to dobacivanje prija ili
vas nervira?

Danas sam se vracala iz DZ jedan decko mi je poceo nesto dobacivati i to
me strasno iziritiralo i naljutilo
da sam ga mogla poslati u puser posted image


To mi je nesto najodvratnije sto postoji na ulici,pa kao oni ljudi na pijaci sto se dovikuju.Ignorisem uvijek to,a isto tako i sviranje iz auta,ja sam takva da se na to nikad ne okrecem.Cesto mi dajdza naidje i hoce covjek da me poveze i svira,svira,a ja se ne okrecem i onda stane pored mene i iznervira se ko lud,ali ja to ne volim,iskljucim se jednostavno kad to cujem...


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dobacivanje na ulici
10.2.2010 22:37:10   
Nunichi
aaaaaaa zar ova tema nije izbrisana ili  zakljucana za sva vremena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dobacivanje na ulici
10.2.2010 22:40:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Shee

eh, vidiš, meni ne dobacuju...user posted image Mora da im nisam zanimljiva.



isto, ružnjikava sam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dobacivanje na ulici
10.2.2010 23:19:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

aaaaaaa zar ova tema nije izbrisana ili  zakljucana za sva vremena user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dobacivanje na ulici
10.2.2010 23:23:30   
IvanaTz
Meni najzesce dobacivanje - Idemo moje kolegice i ja prema skoli u kojoj radimo, a sa strane rade nesto neki radnici i dobacuju (ono k'o fol pricaju medjusobno): "Da su 'vake uciteljice bile kad sam ja is'o u skolu ja bi pet fakulteta zavrsio..." user posted image user posted image user posted image

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dobacivanje na ulici
11.2.2010 8:22:34   
Anoniman
pa sve zavisi "kakav tip " dobacuje hahahuser posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dobacivanje na ulici
17.2.2010 8:50:01   
apokalipsa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

aaaaaaa zar ova tema nije izbrisana ili  zakljucana za sva vremena user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Dobacivanje na ulici
3.11.2011 13:44:10   
veeseelaa
meni sad u dobacivanje uključuju i muža user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu apokalipsa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Dobacivanje na ulici
3.11.2011 13:55:02   
Lulu_08
Meni je najgore ikada bilo sljedeće:

1. Kao djevojka prilikom izlaska nekad iza ponoći (u Holandiji) hodamo drugarica i ja od diskoteke prema taxiju, ja u teksas suknjici, štramplicama i čizmicama, a frajer očito pijan ili nadrogiran dobacuje "uh jest se tebi ohladila p**kica", da me nije bilo strah zabila bih mu štiklu među noge majke mi!!! Gad, hahaha user posted image user posted image user posted image .

2. Tek porođena, L. imala 1,5 mjesec, toplo bilo ugrijalo i šetam nju u kolicima u tunikici i šorcu i papučama. Gospoda koja je nešto radila na cesti (radnici) se izmaknuše da je prođem "sredinom trotoara" pa me izmjeriše fino lijepo i jedan reče "auuu mamice, jesi dobra..". FUJFUJFUJFUJFUJ, a znojni i odvratni bljak!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *