|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 19:29:43   
sarayka
Da li ste imali iskustvo osjetiti ovu pojavu??
Naime pronašla sam na netu da je to normalno ali me interesuje sta mislite o ovome?? Jeli vam neugodno i dešava li se često??
Meni je to jako cudno isprva sam se plašila a sad je samo smješno...Naravno jer niko nečuje... Ups pardonuser posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 21:23:02   
nikita
To se zna desiti poslije spolnog odnosa,jer zrak udje.Dogada se to i meni i svim mojim prijateljicama tako da nisi jedina.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 21:38:50   
žana o8
Često mi se to desi, a bogami nekad i bude glasno user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 21:49:42   
anitaMO
ma i meni se to dešava i bude glasno.ali ja reknem da je laura.to ne mogu stisnuti.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 22:13:14   
žana o8
Što bona na dijete svaljivaš? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 22:21:32   
anitaMO
neću ženo od sramote reći da sam ja.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 23:28:22   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: nikita

To se zna desiti poslije spolnog odnosa,jer zrak udje. Dogada se to i meni i svim mojim prijateljicama tako da nisi jedina.


Potpisujem.
Samo što meni taj zrak odmah izađe, a pošto MM zna o čemu se radi nije mi to problem.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 23:30:55   
Aquarius
Samo da pojasnim, ako nešto nije jasno. Zrak se ne stvara u tijelu, nego tokom odnosa bude gurnut unutra (zrakuser posted image ).

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 23:32:12   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Aquarius

IZVORNA PORUKA: nikita

To se zna desiti poslije spolnog odnosa,jer zrak udje. Dogada se to i meni i svim mojim prijateljicama tako da nisi jedina.


Potpisujem.
Samo što meni taj zrak odmah izađe, a pošto MM zna o čemu se radi nije mi to problem.



I bas bude smijesno.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S.Vodolijo,avatar ti je divan.......Svidja mi se......

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 23:33:15   
batterfly
 

IZVORNA PORUKA: Aquarius

Samo da pojasnim, ako nešto nije jasno. Zrak se ne stvara u tijelu, nego tokom odnosa bude gurnut unutra (zrakuser posted image ).



Joj,legenda si........user posted image

Tek sad primjetih i novi potpis.....Predivan je........
(ja malo off topic, ali ne mogu te uganjati...user posted image )

< Poruku je uredio mishka -- 18.1.2009 23:35:11 >

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 23:35:09   
Aquarius
Pa morala sam napomenuti da je zrak.user posted image Šta je znam šta mogu pomisliti da se gura.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala na komplimentima.user posted image


< Poruku je uredio Aquarius -- 18.1.2009 23:49:19 >

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 23:36:33   
batterfly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Do duse ...i to sto kazes......

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 23:43:15   
sarayka
user posted image user posted image user posted image

Meni se to desi tek onako, mislim nevezano za odnos user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 23:47:47   
Aquarius
Ma poslije odnosa napravi par trbušnjaka. Sve će da izađe.user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
18.1.2009 23:51:39   
batterfly
A ma jel' se ovdje prica o vjetrovima u toku/poslije odnosa ili o vjetrovima inace????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne zamjerite zenice,proslo 22:00 davno,a moj mozak vec odavno odmarauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
19.1.2009 0:03:53   
simba
user posted image user posted image user posted image eto a ja mislila da se to desavalo samo kod mene.Bilo me je stiduser posted image Al kako sam se porodila sad sam to nekako dovela u red tak da se ni nesjecam kad mi se to zadnji put dogodilo

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
19.1.2009 0:09:30   
batterfly
A ja od kad sam se porodila,ovo mi je postalo totalno nekontrolisano,pogotovo poslije prvog poroda....nikako nisam mogla da se "suzdrzim"....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A vjerujte,znalo je biti jako neugodno,pa sam morala "okolini" objasnjavati sta se zapravo,desava..A jest me bilo stid,pravo.....

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
19.1.2009 0:15:12   
sarayka
Ja sam također primjetila da je poslije poroda učestalije, i nevezano za odnose.... Kakve li to veze ima žene??user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
20.1.2009 0:01:53   
medavi
ima veze i to: kod zena koje nisu bas pazile neposredno poslije porodjaja na kretanje odnosno nisu dovoljno dugo lezale...ni ja nisam znala zasto se to desava ginekolog mi objasnio. to je do misicnog tkiva materice koje kod svakog nije iste jacine ili ti tonusa, pa se tako nekontrolisano zrak pri pomicanju sam uvuce unutra a zatim na neki pokret izbaci i ta se cuje ono grozno....znate stauser posted image kod mene se to desava samo tokom odnosa ne svakodnevno, srecom i to je rjedje kod zena koje su se prije trudnoce bavile sportom. Dosta zena se zali na to pa sam pomislila hajd valjda je to normalnouser posted image user posted image sto bi reko mm sve je to draga moja sexuser posted image user posted image

< Poruku je uredio medavi -- 20.1.2009 0:02:29 >


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
20.1.2009 14:02:34   
adannn

Slažem se medavi,ja to nisam imala prije poroda...A kada sam se porodila,dva dana poslije sam išla s bebom na vakcinu i nisam mogla da mirujem u krevetu...Kada rodbina dođe ja s njima sjedim..Nije meni moja svekrva džaba govorila''idi lezi moraš odležati 40 dana kako bi ti se maternica vratila u svoj položaj inače će ti kasnije znate već šta''Ali ja joj nisam vjerovala i to mi se zna desiti ali skroz rijetko i to u toku odnosa nikada ovakouser posted image user posted image hvala Bogu...

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:27:22   
zvecka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Eh sto se ja ismija posteno,,,,
sjetila se ja mene i mog sadasnjeg muza a tadasnjeg decka,,,situacija mi na moru,,romantika,svaki cas didi midi radili i od jednom kod mene poce mala da se javlja,,jednom kratko,,ja se umirilauser posted image i sramota ti mene,,ja se pomjerim kad ona opali rafal,,uh jebote kazem ja jes opasna,,,i od srama okrenem sve na zahebanciju i odvalim se smijati a i moj mm al i ona se javlja,,kako ja se smijem ona sve glasnija,,,al ja nisam imala kontrole nad njenim ponasanjem,,bezobraznica brete u svakom pogledu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drage moje i dan danas ona zna opaliti kad u opste nije vrijeme al ja ko i jedna od vas svalim na dijete,,,pa se zasmijem i koliko je smijesno i koliko nije ja se derem jer ona kad pocne rafalise nego joj rabunuser posted image user posted image user posted image i tako da sam ja cesto glasna kad se smijemuser posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:33:58   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: zvecka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Eh sto se ja ismija posteno,,,,
sjetila se ja mene i mog sadasnjeg muza a tadasnjeg decka,,,situacija mi na moru,,romantika,svaki cas didi midi radili i od jednom kod mene poce mala da se javlja,,jednom kratko,,ja se umirilauser posted image i sramota ti mene,,ja se pomjerim kad ona opali rafal,,uh jebote kazem ja jes opasna,,,i od srama okrenem sve na zahebanciju i odvalim se smijati a i moj mm al i ona se javlja,,kako ja se smijem ona sve glasnija,,,al ja nisam imala kontrole nad njenim ponasanjem,,bezobraznica brete u svakom pogledu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drage moje i dan danas ona zna opaliti kad u opste nije vrijeme al ja ko i jedna od vas svalim na dijete,,,pa se zasmijem i koliko je smijesno i koliko nije ja se derem jer ona kad pocne rafalise nego joj rabunuser posted image user posted image user posted image i tako da sam ja cesto glasna kad se smijemuser posted image


pala sam sa stolice od smjeha ovom tvom postu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:36:00   
Dida79
Zvecka draga od srca sam se nasmijala tvom postu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:39:26   
zvecka
Meni je jos uvijek smijesno kad se sjetim tad mene,,ej neznam kako da se postavim,,,ona ko raspustana banda sve na svoju ruku radi,,ja zadnja rupa na sviralu,,,user posted image user posted image a i dan danas je takva,,mada ja licno njenim ispadima vise ne pridajem paznju a drugi ako hoce nek komentarisu,,,user posted image user posted image user posted image ,,,,

Ja  sam nedavno imala termin kod urologa i cojek me uputio kod terapeuta za te misice dolje,,on kaze da su slabi nedaj Boze,,kaze od poroda,,a ja nisam htijela odati njenu tajnu velike moci,,,ona je bezobraznica i od ranije al svaljujemo na poroduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:40:05   
veeseelaa
postove treba prebaciti sa teme Užasno sramotno 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *