|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:42:28   
salmy
IZVORNA PORUKA: zvecka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Eh sto se ja ismija posteno,,,,
sjetila se ja mene i mog sadasnjeg muza a tadasnjeg decka,,,situacija mi na moru,,romantika,svaki cas didi midi radili i od jednom kod mene poce mala da se javlja,,jednom kratko,,ja se umirilauser posted image i sramota ti mene,,ja se pomjerim kad ona opali rafal,,uh jebote kazem ja jes opasna,,,i od srama okrenem sve na zahebanciju i odvalim se smijati a i moj mm al i ona se javlja,,kako ja se smijem ona sve glasnija,,,al ja nisam imala kontrole nad njenim ponasanjem,,bezobraznica brete u svakom pogledu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drage moje i dan danas ona zna opaliti kad u opste nije vrijeme al ja ko i jedna od vas svalim na dijete,,,pa se zasmijem i koliko je smijesno i koliko nije ja se derem jer ona kad pocne rafalise nego joj rabunuser posted image user posted image user posted image i tako da sam ja cesto glasna kad se smijemuser posted image
user posted image user posted image user posted image falis nam brate na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image suze me obliseuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:42:53   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: zvecka

Meni je jos uvijek smijesno kad se sjetim tad mene,,ej neznam kako da se postavim,,,ona ko raspustana banda sve na svoju ruku radi,,ja zadnja rupa na sviralu,,,user posted image user posted image a i dan danas je takva,,mada ja licno njenim ispadima vise ne pridajem paznju a drugi ako hoce nek komentarisu,,,user posted image user posted image user posted image ,,,,

Ja  sam nedavno imala termin kod urologa i cojek me uputio kod terapeuta za te misice dolje,,on kaze da su slabi nedaj Boze,,kaze od poroda,,a ja nisam htijela odati njenu tajnu velike moci,,,ona je bezobraznica i od ranije al svaljujemo na poroduser posted image user posted image user posted image


kraljica si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:44:03   
zvecka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

postove treba prebaciti sa teme Užasno sramotno 


i tamo sam ja bila i sve procitala,,,bas sam se nasmijala,,,komentarima,,,ja odma zamislim mene sa svima vama koje imaju promaju u njoj,,,ah pa kad one sve uglas zapjevaju,,,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:45:01   
zvecka
Hej Salmy evo mene,,,ja dosla jos jutros,,,user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:47:31   
malena_t
Joooooooooj zvecka kako si me samo nasmijala:)))) 

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:48:51   
zvecka
IZVORNA PORUKA: malena_t

Joooooooooj zvecka kako si me samo nasmijala:)))) 


neka sam,,,haj sta fali da se malo grohotom smijes,,,user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:50:38   
salmy
IZVORNA PORUKA: zvecka

Hej Salmy evo mene,,,ja dosla jos jutros,,,user posted image user posted image user posted image
jesil barem imala pauzuuser posted image user posted image user posted image user posted image a zato tebe nema na fejsu! vidim ja meni nesto plaho faliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:52:02   
malena_t
user posted image user posted image user posted image






_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:53:35   
zvecka
Pauzira la sam u par navrata,,,user posted image user posted image user posted image

A na fb se ne usudujem doci danas jer treba okaciti ono na zidu za svekrvu a ja nebi da se isticem sa mojom jednom jedinom sveki,,,haj reko danas cu dan preskociti na fb a sutra ako kod nekog vidim da je okacito onda je nahebo,,,ti cekaj 12h veceras i brisalo u sakeuser posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:56:43   
salmy
IZVORNA PORUKA: zvecka

Pauzira la sam u par navrata,,,user posted image user posted image user posted image

A na fb se ne usudujem doci danas jer treba okaciti ono na zidu za svekrvu a ja nebi da se isticem sa mojom jednom jedinom sveki,,,haj reko danas cu dan preskociti na fb a sutra ako kod nekog vidim da je okacito onda je nahebo,,,ti cekaj 12h veceras i brisalo u sakeuser posted image user posted image
dugo mi cekat 12user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 22:58:55   
zvecka
Nego Salmy nemoj me sa teme voditi,,,,imam ja pitanja jako vazni za moje ventile,,,ozbiljna sam da naglasim,,user posted image

Inace u mene i ona i njen prvi komsija mene u zivotu muce,,i zbog njih sam cesto kod doktora,,,,komsija sto vjetrove ima,,,pojavljje se cesto i krv a uz to i bolove ima,,,pa reko imal koja od vas tih belaja,,,,ja sam vazda na tim nekim pretragama,,,user posted image user posted image idem inace u bolnicu koja ima 13 spratova i mene svi doktori znaju,,,,mozete misliti koja sam poznata licnostuser posted image user posted image user posted image a i sa njom su se mnogi upoznali,,,sve doktori i jako uceni ljudiuser posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 23:01:20   
salmy
Jedino da ides liftomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 23:07:43   
zvecka
IZVORNA PORUKA: salmy

Jedino da ides liftomuser posted image user posted image user posted image


pa liftom,,,stepenice ne upotrebljavam kad je vodim sa sobom uvijek,,a nema stida ni srama,,,bome si ti lopov zenska glavo,,ja ozbiljno pitam imal koja belaj,,ja imala taj neki pregled prije 10 dana i ima iduce sedmice termin i zancu sta mi je,,moj sinko obolila mlada na svasta nesta,,,moracu otic na temu zgode i nezgode da se oglasim i tamouser posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 23:19:36   
amela2208
IZVORNA PORUKA: zvecka

Nego Salmy nemoj me sa teme voditi,,,,imam ja pitanja jako vazni za moje ventile,,,ozbiljna sam da naglasim,,user posted image

Inace u mene i ona i njen prvi komsija mene u zivotu muce,,i zbog njih sam cesto kod doktora,,,,komsija sto vjetrove ima,,,pojavljje se cesto i krv a uz to i bolove ima,,,pa reko imal koja od vas tih belaja,,,,ja sam vazda na tim nekim pretragama,,,user posted image user posted image idem inace u bolnicu koja ima 13 spratova i mene svi doktori znaju,,,,mozete misliti koja sam poznata licnostuser posted image user posted image user posted image a i sa njom su se mnogi upoznali,,,sve doktori i jako uceni ljudiuser posted image user posted image

zveki dobro nam dosla i dobro nas nasmijalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imam i ja problema isto kao i tiuser posted image Vjetrovi kod gospodjice nisu bas kao tvojiuser posted image user posted image user posted image user posted image ali ih bude po nekad ali prvi komsija gospodjice i mene unisti evo 7mi mjesec ---hemoroidi, imam i ja krvarenja i ne usudjujem se Dr ici jer ce i mene na ispitivanja sigurno. A jos kod nas je rak debelog crijeva genetsko oboljenje pa da ne nastavljam dalje... Uglavnom kad zavrsis  sva ta silna  ispitivanja javi se sa rezultatimauser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
30.9.2010 23:29:41   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li se vama dešava da imate vjetrove iz rodnice?

To mi je grozno i ne mogu to kontrolisati.

Koji je uzrok?

Da li se spriječiti?

Nije zeza, zbilja imam taj problem.


IZVORNA PORUKA: Dida79

Jel ti se to desava ni cim izazvano ili kad imas odnos?


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

za vrijeme odnosa je to normalna pojava... nema razloga da ti je neugodno... kad sve prodje zajedno sa svojim partnerom se nasmij tome... user posted image  


IZVORNA PORUKA: taurus

prilikom odnosa ovisno o pozi koju prakticirate dolazi do ulaska zraka u rodnicu i nakon odnosa taj zrak moora izaći jer su fiziološki zidovi rodnice "sastavljeni" i taj zrak uzrokuje "vjetrove"


IZVORNA PORUKA: teacher75

mislim da je jednostavno u pitanju "vakum"user posted image


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: taurus

prilikom odnosa ovisno o pozi koju prakticirate dolazi do ulaska zraka u rodnicu i nakon odnosa taj zrak moora izaći jer su fiziološki zidovi rodnice "sastavljeni" i taj zrak uzrokuje "vjetrove"

Tacno tako i ako ti je partner imalo iskusan, to mu nece biti nista novo i zna ce da to mora biti tako. No sikirli
Ali jeste nezgodno kad se prvi put desi a neznas kako i sta


IZVORNA PORUKA: frenkoza

ma nije to bas sad toliko uzasno sramotno..... tokom odnosa kao sto rekose vec, sasvim je to normalno....
meni se nedavno desilo iz cista mira.... i isto  sam se pitala sta bi??? bas mi onako cudno....



IZVORNA PORUKA: dadada

praktican savjet
manje dole...vise gore



IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: dadada

praktican savjet
manje dole...vise gore



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

praktican savjet
manje dole...vise gore


user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

često mijenjanje poza, uglavnom onih kad je partner s bočne strane i kod čestog vadjena penisa dolazi do navedenog
Neznam šta ti ima biti neugodno al ako ti je baš neugodno koristi pozu on straga a ti što manje širi noge i ne daj mu da penis stalno vadi iz vagine ili budi ti na njemu
Znam neke koje su rekle tek kad dodje do vakuma znam da sam imala dobar sex! eto čestitam ti na dooobrooom sexu, mnoge bi ti pozavidjeleuser posted image



IZVORNA PORUKA: Apotekarka

vesela nas sexi majstoruser posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Galicia

Dobro ti je vesela rekla. Svima nama se to desava i sasvim je prirodno. Meni bude jos drago, jer znam da uzivam maxi.
Ali frenkoza je u pravu, ponekad se isto desi, iz cista mira, da vjetric koji puhne dole. Pa me iznenadi... :)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

vesela nas sexi majstoruser posted image user posted image user posted image


hahahah ma kakva ja


IZVORNA PORUKA: Galicia

Dobro ti je vesela rekla. Svima nama se to desava i sasvim je prirodno. Meni bude jos drago, jer znam da uzivam maxi.
Ali frenkoza je u pravu, ponekad se isto desi, iz cista mira, da vjetric koji puhne dole. Pa me iznenadi... :)



upravo, zato draga moja budi sretna, a naziv ti je teme bezveze skroz, čuj užasno sramotno???? bježi ba, kao što rekoh to samo znači da uživate maximalno!



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a još nešto (ako te već nisam razuvjerila da nema razloga za stid) malko pusti muziku dok se sexate i partner neće ni skontati il malu pusti glas user posted image


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Desi se to i za vrijeme odnosa i to mi nije problem, više me brine onako iz čista mira, strah me da bi se to moglo desiti u javnosti( na poslu nema nikakve buke koja bi to mogla prikriti).


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a da svako jutro radiš vježbe prije polaska na posao, u smislu stezanja vaginalnih mišića i opuštanja istih? mislim da bi eventulani vazduh "otišao" i bila bi mirna cijeli danuser posted image
Možda da skontaš šta je uzrok tome, neki način sjedenja, sex noć prije ili nešto treće? ne da bi izbjegavala sex ne do Bog nego da bi se sama u jutranjim satima pomoću vježbi riješila eventualnog vakuma


IZVORNA PORUKA: mrkva

I meni se to desavalo,doduse prilikom odnosa, ali sjećam se da mi se znalo desiti kad ležim na ledjima i hoću da ustanem vjetar izleti iz cista mira i to mi se desilo par puta dok sam bila djevojka, ma nista ti nisam pomogla al eto sjetih se da se i meni desavalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a da svako jutro radiš vježbe prije polaska na posao, u smislu stezanja vaginalnih mišića i opuštanja istih? mislim da bi eventulani vazduh "otišao" i bila bi mirna cijeli danuser posted image
Možda da skontaš šta je uzrok tome, neki način sjedenja, sex noć prije ili nešto treće? ne da bi izbjegavala sex ne do Bog nego da bi se sama u jutranjim satima pomoću vježbi riješila eventualnog vakuma


Uzrok tome...ne znam...dešava se nekoliko dana za redom u toku jednog ciklusa, i onda nema ništa.
Ta tvoja vježba, prijedlig, to je super, moram probati.
A neću izbjegavati sex, obećavamuser posted image


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li se vama dešava da imate vjetrove iz rodnice?

To mi je grozno i ne mogu to kontrolisati.

Koji je uzrok?

Da li se spriječiti?

Nije zeza, zbilja imam taj problem.


mislim da je to sasvim normalno , i nemas se sta brinuti



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kad je normalno zasto onda pisete pod anoniman user posted image user posted image

ta opcija bas govori koliko vas je stid napisati nesto sasvim normalno... "baloncici" za vrijeme odnosa se cesto desavaju kad sex ne traje samo 10 minuta...user posted image


IZVORNA PORUKA: iv@ncica

i  meni  se  za  vrijeme  sexa  zna  desiti..to  je  normalno....a  inace  se  zna  desiti  kad  tek  dobijem  ono  prvi  dan  dok  ne  krene  curiti..imam  osjecaj  da  prvo  zrak  krene  pa  onda  ostalouser posted image ...to  nije  sramota..to  je  nesto  normalnouser posted image


IZVORNA PORUKA: koka i po

Meni se prvi put desilo poslije drugog poroda,jer mi je babica rekla da "sam se rasila" i das mi je sada xxxl user posted image
Mozda je to uzrok user posted image


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kad je normalno zasto onda pisete pod anoniman user posted image user posted image

ta opcija bas govori koliko vas je stid napisati nesto sasvim normalno... "baloncici" za vrijeme odnosa se cesto desavaju kad sex ne traje samo 10 minuta...user posted image


Meni je jasno da to nije ništa zabrinjavajuće, ali da me je stid , jeste...i kad bi se to desilo u javnosti, prvo što bi ljudi pomislili, bilo bi da puštam vjetrove.
A da objašnjavam samu pojavu..ne hvala.

Pišem pod anoniman jer je meni ovo previše lično.


IZVORNA PORUKA: Galicia

Anonimna, ja sam jednom pustila golubcica iz gospodjice, i to na poslu, doduse nije glasno, kao sto kad normalno ispustis gas, ali ipak se culo. Zamisli radim u bolnici do mene Doktorcic udaljen metar i po, sami ja i on, i moj golubcic...On je cuo, okrenuo se i nista... Samo sam rekla, ups i nasmijala se. :)
Ma starka, nista se ne sikiraj, sve sto je od nas, dobro je. Sve dok ne ubijas, dobro je.
P.S. Evo moj dragi suflira kaze "Zdrav insan prdi i iz gospodje"..


IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: Galicia

Anonimna, ja sam jednom pustila golubcica iz gospodjice, i to na poslu, doduse nije glasno, kao sto kad normalno ispustis gas, ali ipak se culo. Zamisli radim u bolnici do mene Doktorcic udaljen metar i po, sami ja i on, i moj golubcic...On je cuo, okrenuo se i nista... Samo sam rekla, ups i nasmijala se. :)
Ma starka, nista se ne sikiraj, sve sto je od nas, dobro je. Sve dok ne ubijas, dobro je.
P.S. Evo moj dragi suflira kaze "Zdrav insan prdi i iz gospodje"..



user posted image user posted image user posted image user posted image ova ti je dobra user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: anitaMO

tako sam i ja jednom,sreća dijete bio sa mnom pa ja na nju svalaila.user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Vesela i Visnja su dale bas dobre savjete, potpisujem....Vjezbice ujutro, a prilikom sexa je sasvim normalno, desavalo mi se to i prije  poroda, znaci sex je dobar tj uzivas u njemu, samo se opusti...


IZVORNA PORUKA: chuci

čini mi se da je ova tema na pogrešnom pdf-u. ja kad sam vidjela mislila neko opet pobio djecu ili tako nešto ne daj Bože. Ovo mi je gori naziv teme od onog hitno!

a da odgovorim na temu. meni ovo uopšte nije ni užasno ni sramotno. kad mi se desi pred mm (a to je uvijek slučaj) ja sam na početku govorila to je samo zrak, a uvijek nam je to bilo smiješno. baš je ono sexy zvuk u sred frkeuser posted image user posted image .
sad mm kaže zrak zrak i smijemo se. ali mi je on ukrao rečenicu, pa kad se njemu otrgne golupčić kaže samo zrak zrak. user posted image user posted image

a pred nekim drugim mi se ne može desiti jer kad osjetim da bi moglo stisnem mišiće, ove što ti govore veeseelaa i višnja, i ne može ništa pobjeći.




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
1.10.2010 17:11:54   
Mamica24
naravno da mi se desilo...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hjoooooj  malo neprijatno al šta ćeš user posted image user posted image

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vaginalni zrak/ vjetrovi
1.10.2010 22:37:50   
bebaa
zvecka ma suze me zalise...a i same sebe se sjetim prvi put pa sam sjela i kontam u po frke reko sta ovo bi...a on valjda iskusniji kaze ma ne brini...ma sta ba ne brini ja u po frke sviram a ti meni ne brini ...m apukni zemljo da propadnem...svasta...bas si me nasmijala...hvala ti...

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *