|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 9:15:55   
mamy Sabina
Odličan koncept Alma,možda još da se ubaci i priča o podršci
odnosno koliko  cure na ovom forumu hrabre jedne druge,
koliko koristnih informacija daju jedne drugima,
samo pogledajte čekaonicu,user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 9:26:05   
M kao Mama
Naravno, naravno, mislim da sam to i napislaa negdje, ali ne baš tako decidno, ali svakako sam mislila na to

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 9:42:29   
Liamchica
Slazem se i potpisujem :) Ja bez cekaonice ne mogu zamisliti dana :)

_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 10:13:10   
Anoniman
Najbolje bi bilo da pogleda stranicu i posjeti teme kao sto su cekaonica, porodila se....., rodjendan, sta kuhamo, sta posle spontanog..., Mislim da ti i jos mnogi foromi, i broj postova govori mnogo vise.
I isto tako treba napomenut da mi nismo zene sto govore za korisnike interneta, da se krijemo iza nasih kompjutera i povlacimo u sebe i ovako komuniciramo. Ovo je samo nama olaksalo komunikaciju i upoznavanje.

(odgovor članu Liamchica)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 10:21:45   
mamy Sabina
Maida potpisujem te u potpunosti,user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 10:34:27   
aammina
da vam kazem iskreno,posto sam nova svakako.pocela sm da radim s 18g i naravno komunikacija sa svjetom mi nikad nije manjkalo ali kad sam se porodila sve se promjenilo,prvih 6 mjesei inekako ali poslije sam luda hodala,beba mala nemozes svugdje,posla me hvatati depresija.dodje mm i uvede internet ja cackala sama i nasla ovaj forum i Bogami svasta nasla,savjeta,iskustava druzenja,lijepe rjeci,pa i prepirke sve je to interesantno.sad se vec pocinjem pravo i druziti sa forumasicama,ja sam licno pravo zadovoljna,nasla sam ono sto mi je trebalo,zene sa istim iskustvima,zene koje u ovom trnutku prolaze isto sto i ja itd

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 10:41:38   
andji
aamina to se desilo i meni,potpisujem te potpuno...kad sams e porodila i ostala sama u stanu(koji mi se činio kao zatvor) ma šta i koliko imala u njemu,ja sam se osjećala otudjeno i usamljeno bar jedan sat dnevno,uprkos što sam znala za sebe učiniti svašta,i izaći sa prijateljicom na kavu i kupiti sebi šta i prošetatise sa bebcom,opet sam se osjećala otudjeno jer nisam bila navikla na sve to što dolazi sa materinstvom,to prodje svaka žena kad tad....i onda sam naišla na RR,i super se družimo,ismijemo savjetujemo jedni druge....i to je pozitivan svakidašnji doživljaj u mome danu,u mojoj svakodnevnici....ovdje su žene koje žive upravo kao ja,i kos e bolje razumije nego mi medjusobno...veliki pozdrav za sve od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 11:26:23   
balasgirl
Super je ideja. Mislim da bi svakako trebalo biti riječi i o trudilicama i našoj borbi.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 11:54:42   
Visnja RR
logicno je da ce teme biti svaki podforum...dakle trudilice, trudnice, mame... porodica, opce teme i nase zezancije... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 12:05:05   
aammina
to pogotovo i one koje silno zele da zatrudne,ja odem i kod njih i iskreno da kazem divim im se sve su super i drze se zajedno daju jedna drugoj podrsku,to je vrjedno i to je ono pozitivno sto ovaj forum daje,user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 12:07:23   
balasgirl
to pogotovo i one koje silno zele da zatrudne,ja odem i kod njih i iskreno da kazem divim im se sve su super i drze se zajedno daju jedna drugoj podrsku,to je vrjedno i to je ono pozitivno sto ovaj forum daje,


POTPISUJEMMMM!!!!!

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 12:53:57   
Anoniman
kako mi je drago kad ste ovako pozitivne!user posted image
Ne smijemo zaboraviti ni promociju dojenja!!!

(odgovor članu balasgirl)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 13:02:58   
medavi
hihihihuser posted image mogli bi nas pozvat i u bingu da gostujemo user posted image user posted image user posted image pa da se malo i oparimo user posted image user posted image user posted image user posted image kad mogu ona kulturno umjetnicka drustva pa moze i RR user posted image

< Poruku je uredio medavi -- 20.1.2009 13:03:40 >


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 13:13:44   
Amrino
IZVORNA PORUKA: medavi

hihihihuser posted image mogli bi nas pozvat i u bingu da gostujemo user posted image user posted image user posted image pa da se malo i oparimo user posted image user posted image user posted image user posted image kad mogu ona kulturno umjetnicka drustva pa moze i RR user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 13:17:16   
aammina
nista nije iskljuceno,sta znas mozda i dobijemo pozivuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 13:18:06   
Amrino
Super mama alma! user posted image
Dosta je ljudi koji sate provode online i na raznim forumima...ali mislim da nas od njih razlikuje to sto smo se u danasnjem vremenu u kojem je sve naopako, sistem vrijednosti totalno poremecen, u vremenu kada su se ljudi potpuno odaljili jedni od drugih, u vremenu koje nema razumijevanja ni za bebe a kamoli za majke- mi sve nasle, okupile i zblizile upravo oko i zbog onog najvaznijeg...porodice...I negdje u svemu tome i same smo postale jedna mala porodica!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 13:25:07   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: medavi

hihihihuser posted image mogli bi nas pozvat i u bingu da gostujemo user posted image user posted image user posted image pa da se malo i oparimo user posted image user posted image user posted image user posted image kad mogu ona kulturno umjetnicka drustva pa moze i RR user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 13:42:51   
Gigana
odlična ideja mama alma user posted image user posted image user posted image user posted image

danas je stvarno malo ovakvih lijepih primjera kao što je RR.  Pa mi se svaki dan družimo i razmjenjujemo informacije.  Nekad čak i posao zapostavim da bih pročačkala šta ima na RR.  Definitivno je RR jedna od najpozitivnijih stvari koja mi se desila u posljednjih godinu dana i itekako je vrijedna spomena na TV-u u ovoj emisiji.

Ja ću vas sa užitkom gledati iz svog toplog doma. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 13:53:09   
M kao Mama
E, pa drage moje ako će većina da nas gleda iz toplog doma, onda ova emisija nema značaj, treba da budemo tamo sve koje smo aktive, iz svih gradova, studijo je veliki i za svaku će biti mjesta

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 13:57:45   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mama alma

E, pa drage moje ako će većina da nas gleda iz toplog doma, onda ova emisija nema značaj, treba da budemo tamo sve koje smo aktive, iz svih gradova, studijo je veliki i za svaku će biti mjesta


Ja bas hocu da pitam zasto toliko forumasica unaprijed "odustaje" od ucestvovanja...a ne zna se ni hoce li biti emisije...Da se razumijemo- nisam nikada bila na TV-u i mrrrrzim kada me slikaju i snimaju ali ako cemo sve nema izvlacenja...Gdje svi turci tu i mali Mujo user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 14:02:57   
bellma
Super ti je ideja mama Alma, na mene mozete racunati da dodem sa svojom bebom..user posted image  

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 14:11:03   
M kao Mama
pa, naravno, ima da nas bude MAŠALLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAA; a , emisije će da bude, bezbeli, ko će da odloi vojci mama, beba, trudnica, trudilica, koje kada sve sve uzme i sarbere, zračimo pozitivnom energijom

(odgovor članu bellma)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 14:13:12   
M kao Mama
ja, i moje brzoplete ruke, studijo, studijo, studijo, hrkljuš ALMA, studio, za kaznu sto puta napisati, strudio, strudio, studio, studio, studio, studio, studio, studio, studio, studio, studio

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 14:24:52   
Golubica
Svaka cast na ideji. Mislim da je ovaj forum kao kucni ljubimac svima nama, nemojte me pogresno shvatiti mislim pozitivno. Kazu da je beba jedini aparat uz kojeg ne dodje uputstvo ali zato je tu RINGERAJA, to je najbolje uputstvo kako "baratati" sa tim malim aparaticima. Molim da me ne shvatitie pogresno. Podrzavam vas u toj ideji. Pozdrav svim forumasicama iz Maglaja.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 14:46:07   
andji
ja bih došla sama,Sergeja bi čuvao tata,ali samo ako bude taj prevoz,a autom nešto ne bi se usudila,nisam vozila ima god. i kusur,ma odkad se Sergej rodio

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *