|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sunet muškog djeteta
3.2.2010 13:59:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilybeby

jeste taj doktor se zove Emir i pravi je ufurani klinjo.meni se uopste nije svidio jer je sujetan i neljubazan



Malo je reći da je neljubazan!!! Užasno drzak, meni je baš izvukao živac, da nas nije poslao do dr. Popovića mislim da bi došla u iskušenje da mu se pošteno nagovorim u lice. Pa niko im ne ide eto čisto onako, ja ne znam gdje udaram od brige a on....... ma fuj!!

(odgovor članu lilybeby)
  Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: sunet muškog djeteta
3.2.2010 14:05:47   
DM
IZVORNA PORUKA: lilybeby

e sad cu vam napisati i nasu pricu,moram s nekim podjeliti jer cu pobudaliti.
moja beba ima 6 i po mjeseci i planirali smo da ga osunetimo sledece sedmice.medjutim,ja prije dvije noci,krenem da ga kupam,stavljamga u kadicu kad njemu kitica jaaaako crvena i otecena,a danima sam primjecivala tanku crvenu crticu preko kitice(valjda se to gnojilo).ja krenem da mu navucem kozicu,ne moze,a nije moglo u poslednje vrijeme uopste.malo tu noc iscistim kamilicom,i juce ujutru pogledam,ima gnoja i mi pravo kod njegovog pedijatra u Vrazovu.tamo ga dr.pregleda,kaze upalilo se,ima fimozu,da antibiotik,sestrica malo ocisti rivanolom i kad sam kuci dovela,otok spao,gnoja vise nema.njegov pedijatar kaze evo vam uputnica za djecijeg hirurga,nek on pogleda i zakaze sunet.mi ga jutros poveli na kliniku,gore u ambulanti ordinira dr.Milišic ili tako nekako kaze skinite ga,uze makaze,rukavice,stisnu ga dolje,jadno dijete poce vristati i onako mu na zivo navuce onu kozicu,ja pogledam,krv na sve strane,sad da li je nesto isjekao ili je puklo,ne znam.uglavnom,imalo mi je srce puci,drze ga svi,on mene drzi za rucicu i sve u mene gleda.dr.mi nesto prica,meni doslo da ga golim rukama udavim kolko on to hladnokrvno radi,jos mi se izbecio,slusate li me.ma poludila sam.onda ga ja jos pitam za opstu anesteziju,kaze sto ce vam to.ja kazem da mi ga je zao,kaze a jel ti zao ovog maksuma buditi iz anestezije. 


Koji kreten,2 X sam se susrela s njim i da me nije stid,ma bi ga išamarala zbog onolike oholosti,egoizma,ma k'o da je...

< Poruku je uredio doublemum -- 3.2.2010 14:08:28 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: sunet muškog djeteta
4.2.2010 23:08:56   
Hanady RR
e drage moje imam jedno pitanje zavas? naime sin moje zaove je dječak kojem je 3 i pol godine i nije osunećen, razlozi na čekanje su što je od rođenja imao velikih problema sa brohitisom. Uglavnom moja zaova misli da postoji mogućnost sunećenja pri lokalnoj anesteziji a da uz nju ima mogućnost omamljivanja djeteta znači maska na lice da se malo uspava a da to nije ošta anestezija. E sad nisma sigurna ni dali ste shvatile pitanje, al molila me da vas pitam jer ja nju utuših šta su rekle moje kone sa RR-a.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: sunet muškog djeteta
4.2.2010 23:38:35   
škorpija
u sanasi rade sunećenje sa lokalnom anestezijom i opštom anestezijom, a oni ustvari tako zovu ovu anesteziju sa maskicom, znači dijete spava samo 15 minuta, odmah se budi i za 15 minuta može jesti. samo prije operacije sa anestetijom s maskicom dijete ne smije jesti 2 sata, a kod prave opšte anestezije ne smije jesti 5-6 sati

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: sunet muškog djeteta
4.2.2010 23:45:18   
Hanady RR
to je znači to...
ko su hirurzi u sanasi ako znaš koji to rade i koja je cijena. Moja zaova je trudna 7 mjeseca i definitvno je dolučila da ovo riješi prije poroda. pa bih ja tu pomogla naravno


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: sunet muškog djeteta
4.2.2010 23:47:19   
škorpija
u sanasi sunet radi samo dr. zlatan zvizdić, opšta nestezija je 300 Km, a lokalna 200 KM, to uključuje i analizu krvi i pedijatrijski pregled (mada ovaj pedijatar kod kojeg smo mi bili imao je 100 godina , vjerovatno nekog penzionera pokupiliuser posted image )

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 0:10:01   
Super dada
Ženice iz Tz, mozete li mi reci kod kojeg ljekara ste vodili svog user posted image na sunecenje?

Mom user posted image je vec skoro 6 mjeseci pa se polako pripremamo psihicki i na taj akt.

< Poruku je uredio Super dada -- 5.2.2010 0:11:57 >


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 15:34:13   
Super dada
Tuzlanke ima li vas da mi odgovorite?

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 17:32:32   
w.pooh
Dr. Mladina koji radi na Gradini ali je on meni došao kući

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 22:13:27   
Super dada
Hvala w.pooh! Ima li neko, iko iz Tz da mi odgovori u vezi suneta???



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 22:16:59   
mamica87
Ja sam vodila svog kod plasticnog hirurga na korzu dr.Berberovic-odlican je!!Moj mali je imao 5,5mjeseci kad smo ga osunetili,jest da je skuplji od ostalih cijena je 250KM al sam ja prezadovoljna.Nisam ga vodila u plavu polikliniku zato sto ima dosta slucajeva gdje sam cula da je dijete sepsu dobilo toga me je bilo strah,a ima dosta doktora koji rade privatno bolje receno na crno ni to nisam htjela jer ne daj Boze kakve komplikacijhe kako dokazati ko ti je sunetio.

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 22:18:24   
mamica87
Jedino nisam isla u mediscan i nemam nikakve informacije kako rade.Zelim ti mnogo srece i malom ako Bog da da sve dobro prode i da cuna brzo zamladi ako Bog dauser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 22:24:08   
Super dada
mamica87 ima li razloga zasto nisi isla na djeciju hirurgiju na kliniku?

Meni je prvo to palo na pamet, da se gore javim ili potrazim nekog odredjenog.

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 22:25:44   
mamica87
Moja je mama isla i trazila dr.Mladinu ali su joj rekli da navodno dijete mlade od godinu dana ne suneteuser posted image Tako da nisam gore isla.Ali oni svi haman kako sam skontala dolaze kuci privatno i osunete ali nemas nikakve priznanice ko ti je radio-mene je bilo star da tako uradim bez ikakvog dokaza ko je radio!


< Poruku je uredio mamica87 -- 5.2.2010 22:26:59 >


_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 22:28:06   
Super dada
E hvala na odgovoru.

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 22:31:48   
mamica87
Nista nadam se da sam ti mogla pomociuser posted image .Javi kad bude sunetila malog,zelim vam da prode sve najboljeuser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 22:38:49   
Super dada
Hvala mamica87. Ako budem isla na Gradinu, ne rade gore opstu anesteziju prije navrsenih 7 mjeseci, tako da cekamo tih punih 7 mj. Nisam se jos odlucila da li opsta ili lokalna anestezija. Ne svidja mi se ni prva ni druga opcija.

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: sunet muškog djeteta
5.2.2010 22:43:06   
mamica87
Jooj znam kako ti je-i ja sam tako nisam znala sta da radim i sta je bolje ali ipak na kraju sam lokalnu.Meni je palo to sve tesko ne znam kako bi ga odvela da je stariji pa da ono pravo zna meni bi srce puklouser posted image user posted image .Ja sam se isplakala s njim zajedno-ali hvala Bogu 3 dan kao da nista nije bilouser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: sunet muškog djeteta
13.2.2010 22:28:54   
lilybeby
da vam javim da se moj beban jutros hairli osunetio!tj.imao je mini operaciju jer je imao uraslu kiticu u masno tkivo sto nisu vidjeli dok nisu poceli da ga sunete,sve je hvala Bogu proslo ok.da vam kazem i da je doktor Milisic na kraju krajeva ispao jakofer,jako profesionalan i nadasve ljubazan za razliku od prvog puta kad je bio vise nego grozan(pisala sam o njemu).
plakao je samo kad sam usla po njega,i to vristao kolko je bio prestravljen,trpio da piski cio dan i tek se prvi put popiskio u pola 5 danas a osunetili su ga u pola 10 jutros.ja sam se prestravila,mislila sam da mu je nesto pogresno usio pa ne moze da piski.kad se popiskio nije mnogo plakao jer je bio skroz odvijen,i bukvalno je mlaz bio kao fontana.stavili smo voltaren cepic,sad je sve ok,hvala Bogu.a pisulinac izgleda kao crvena bombonica.
eto,ja hairli pretarasila.
ljubac svima

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: sunet muškog djeteta
13.2.2010 22:49:17   
škorpija
lilybaby čestitam nek je hairli sunetuser posted image , nek ste i to predeverali

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: sunet muškog djeteta
13.2.2010 23:03:20   
acudesa
IZVORNA PORUKA: škorpija

lilybaby čestitam nek je hairli sunetuser posted image , nek ste i to predeverali

i ja čestitamuser posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 0:01:36   
Anoniman
lilybaby čestitam, e super da je sve kako treba user posted image

A ta mini operacija, koju spominješ, gdje su je radili u sali ili dole u onoj prostoriji samo za sunet??

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 8:33:03   
lilybeby
hvala vam svima!noc je protekla savrseno dobro,skroz se malo budio,a on se i bez suneta budi mnooooogo puta.
ja stvarno ne znam gdje su ga radili,ako znas kako izgleda zgrada djecije hirurgije onda mozda ti znas gdje se nalazi sala a gdje soba,ja samo znam da su ga odveli i doveli iz prostorije lijevo,prodje se pored sobe gdje leze djeca.znam da su mi rekli da ga necu cuti iako budem ispred sobe,tako da ja pojma nemam gdje su ga radili.zvao me je da udjem unutra ali nisam imala srca.
citala sam na ovoj temi,da je jos beba imalo cini mi se isti problem,ako je i ovo od moje bebe bio taj ¨ukopan penis¨.vidim da u sanasi preporucuju operaciju koja kosta 1700 KM(jel to to?),a mi smo htjeli da ga sunetimo u sanasi,ali mu se prije 10-ak dana zagnojila kitica pa smo se odlucili za kliniku.
dr.Milisic nam je juce rekao,da je na svoju odgovornost uradio operaciju,kaze da sam ga samo osunetio,opet bi izgledao kao neosunecen i morali bi navlaciti.sigurno bi nas u sanasi tako ¨namagarcili¨ i uzeli pare,ali sve to dzaba,kad bih dijete morala opet sunetiti.
eto drage moje!evo ga bebii mrda nogama,okrece se na stomak a ja mu ne dam.
cmokaaaaa svima!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 18:20:19   
škorpija
citala sam na ovoj temi,da je jos beba imalo cini mi se isti problem,ako je i ovo od moje bebe bio taj ¨ukopan penis¨.vidim da u sanasi preporucuju operaciju koja kosta 1700 KM(jel to to?),a mi smo htjeli da ga sunetimo u sanasi,ali mu se prije 10-ak dana zagnojila kitica pa smo se odlucili za kliniku.
dr.Milisic nam je juce rekao,da je na svoju odgovornost uradio operaciju,kaze da sam ga samo osunetio,opet bi izgledao kao neosunecen i morali bi navlaciti.sigurno bi nas u sanasi tako ¨namagarcili¨ i uzeli pare,ali sve to dzaba,kad bih dijete morala opet sunetiti.


Nije sanasa bila u pitanju već je d. dizdarević prporučio neku kliniku, ne znam koju ali sanasa nije. ovo pišem jer u sanasi radi . dr. zvizdić koji je jako pošten i nama nije htio osunetiti bebca iako bi za to dobili 300 KM jer je skontao da mu testis nije spušten,. nego je rekao da dođemo na koševo da ujedno odradi operaciju i sunet

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 19:13:11   
mamine oci
drage moje evo i ja da se javim na ovoj temi mi jos nismo sunetili fatiha i ako ima dvije godine sve nas uh ova finansiska strana koci,al sad eto moramo fatih ima malu upalicu maoprije smo ga vodili doktoru jer mu je cuna bas natekla da smo se prepali on sad ima terapiju stavljacemo obloge da otok spadne ali nakon nedjelje dana morace da se suneti,e sad mene zanima gdje mi preporucujete s obzirom da nemam knjizicu ja cu to na nekoj privatnoj klinici cula sam za kliniku sunce al neznam imal hirurg a opet kad bi moglo da nije previse skupouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *