|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 19:22:21   
mama_debeljuca
Ne sekiraj se Adela, biće to sa Fatihom sve u redu. Mi smo A. sunetili u privatnoj ordinaciji, koštalo je 100km, ne znam kako se to kreće u Sa. U svaom slučaju, sretno i držimo vam fige da to prođe bezbolno. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 19:24:48   
lilybeby
i moja beba je imala isti problem prosle sedmice!pio je cefabos i smirila mu se upala.raspitaj na klinici kolko kosta sunet jer takve stvari u bolnici sigurno kostaju jeftinije.ja znam da u sanasi pod lokalnom anestezijom(koju ti ja od srca preporucujem)sunet kosta 200 KM,znam da negdje na Ilidzi rade covjek i zena(ljekari) mislim za 150 KM,negdje kod Visokog sunet kosta 100 KM(ako zelis ovu opciju mogu se raspitati za broj telefona).sve ovo sto sam pomenula je pod lokalnom anestezijom i sunet radi hirurg ljekar u svim navedenim ordinacijama.
prelistaj malo ovu temu,ima razlicitih opcija.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 19:27:03   
mamine oci
hvala vam u svakom slucaju user posted image i ja sam cula za Sanasu da imaju dobrog hirurga a i nije mi puno daleko...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 21:27:48   
Hanady RR
mamine oči ...draga moja...meni je škorija pomogla u odgovoru na pitanje sanase i hirurga jer zaova hoće malenog da suneti ubrzo...elem ja sam i zvala...tamo je 150 KM sa lokalnom anestezijom a u toj sumi imaju i mogućnost omaljivanja djetena na 15 minuta znači nije opšta anestezija u pitanju. E pored ovoga u ovoj cjeni je i pedijatriski pregled i svi nalazi potrebni u pripremi za sunećenje. Kako smo se raspitali hirurga iz sanase hvale...pa eto toliko znam...ako sam ovim imalo pomoglo drago mi je ....a i za sve ostalo javi se. Znam sigurno da je i sunet u bolnicama koševo i državna cjena 150 KM i lokalna i opšta anestezija s tim da lokalna nema omamljivanje.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 21:43:32   
mamine oci
Hanady hvala puno na ovim informacijama eto ja cu nazvti da se sve raspitam dok cuna rastekne nadam se da cemo to AkoBogda u martu zavrsit kad bude platauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: sunet muškog djeteta
14.2.2010 21:47:24   
taurus
Ja sam svog dječaka prije 4 godine sunetila u Sanasi kod nekog dr arapskog porijekla. Platili smo 150 km. Iskrena da budem nisam zadovoljna iz više razloga. Nakon sunećenja nismo dobili nikakav nalaz na kojem piše šta je urađeno djetetu i koje su mu lijekove dali. Beba je imala tada 3 mjeseca i ja mu do tada nikad nisam davala voltaren ćepiće. Nakon sunećenja oni su mu stavili pola ćepića a da prethodno i nisu pitali da li je dijete već koristilo isti i imali alergiju. Ja sam poslije zvala i pitala šta su mu dali jer je spavao pola dana i bilo mi je čudno. Tada mi je jedna ni malo ljubazna sestra rekla dobio je što treba i na moje insistiranje rekla mi je da je to voltaren čepić. Znači tako mala beba je mogla da dobije i alregijski šok a da ja ne znam od čega. Užas!Kasnije sam zvala i tražila da razgovaram sa nekim od ljekara nisu mi dali nikoga na telefon. Sutradan kad sam opet nazvala spojili sus me sa nekom dr koja je neka šefica i koja mi je na kraju rekla ne znam šta vi hoćete dijete nije dobilo alergiju a nalaz nikakv ne dajemo i spustila mi je slušalicuuser posted image user posted image user posted image
Sada vidim da mu je ostavljeno previše kožice koja se može navući što znači da nije dobro osunećen. Ne znam šta sad da radim a o tome sam pisala na temi uvućeni penis.
Eto samo sam htjela da podijelim s vama svoje iskustvo u Sanasi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: sunet muškog djeteta
15.2.2010 9:36:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilybeby

citala sam na ovoj temi,da je jos beba imalo cini mi se isti problem,ako je i ovo od moje bebe bio taj ¨ukopan penis¨.vidim da u sanasi preporucuju operaciju koja kosta 1700 KM(jel to to?),



Ne, ne nije u Sanasi već u Bosanes-u u saradnji sa dr. Dizdarević-em.

mamine oči, dr. Dizdarević radi privatno u svojoj ordinaciji na Grbavici za 150 KM.
Eh sad, sunet radi i dr. Skaka (također ima svoju ordinaciju) ali ne znam koliko kod njega košta sunet.....

(odgovor članu lilybeby)
  Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: sunet muškog djeteta
15.2.2010 9:38:04   
Anoniman
enisa,,jestel vise bili kod dokt.kad vi idete na sunecenje aBd.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: sunet muškog djeteta
15.2.2010 9:45:47   
Anoniman
Nismo još, sredinom marta ćemo aBd. Kontrola, pa ćemo vidjeti je li se piša izvukla. Ako da - onda će ga i sunetiti.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: sunet muškog djeteta
15.2.2010 9:51:10   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: lilybeby

citala sam na ovoj temi,da je jos beba imalo cini mi se isti problem,ako je i ovo od moje bebe bio taj ¨ukopan penis¨.vidim da u sanasi preporucuju operaciju koja kosta 1700 KM(jel to to?),



Ne, ne nije u Sanasi već u Bosanes-u u saradnji sa dr. Dizdarević-em.

mamine oči, dr. Dizdarević radi privatno u svojoj ordinaciji na Grbavici za 150 KM.
Eh sad, sunet radi i dr. Skaka (također ima svoju ordinaciju) ali ne znam koliko kod njega košta sunet.....

enisa-sara a jel imas neki kontakt telefon te ordinacije dase raspitam i zakazem posalji na pp unaprijed hvala...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: sunet muškog djeteta
15.2.2010 10:24:53   
Anoniman
Dr. Dizdarević

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: sunet muškog djeteta
15.2.2010 11:03:08   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Dr. Dizdarević

hvala...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: sunet muškog djeteta
16.2.2010 17:41:26   
MinaMM
sad se i mi spremamo da osunetimo A. Moram nazovati sanasu i zakazati pregled i da vidimo sta sve treba da odradimo i kako da se pripremimo. A je napunio 3 mjeseca i pitam se moze li on primiti tu lokalnu sa omamljivanjem ili ide samo lokalna? I koliko prije samog sunecenja ste vi otisle na pregled?

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: sunet muškog djeteta
16.2.2010 21:34:55   
remzy
IZVORNA PORUKA: mamine oci

drage moje evo i ja da se javim na ovoj temi mi jos nismo sunetili fatiha i ako ima dvije godine sve nas uh ova finansiska strana koci,al sad eto moramo fatih ima malu upalicu maoprije smo ga vodili doktoru jer mu je cuna bas natekla da smo se prepali on sad ima terapiju stavljacemo obloge da otok spadne ali nakon nedjelje dana morace da se suneti,e sad mene zanima gdje mi preporucujete s obzirom da nemam knjizicu ja cu to na nekoj privatnoj klinici cula sam za kliniku sunce al neznam imal hirurg a opet kad bi moglo da nije previse skupouser posted image



mila ,nama je Skaka sunatio Fatiha ,kod NASE kuce i nije naplacivao ,vec koliko ti mozes da halalis!!
i da, radio je sa lokalnom anasteziom!!!!

javim ti ja njegov br,pa se raspitaj detaljnije o svemu!!!
sretno tebi i malenom!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: sunet muškog djeteta
16.2.2010 22:52:28   
dinaa
Mamine oci ovako kako je remzy napisala i kod nas je bilo iako davno,ali Skaka i sad radi tako bas prije mjesec dana je dolazio ovdje i osunetio sina od mog djevera.Nema odredjenu cijenu nego koliko halalis.Radio je sa lokalnom anestezijom.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: sunet muškog djeteta
16.2.2010 22:57:53   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: dinaa

Mamine oci ovako kako je remzy napisala i kod nas je bilo iako davno,ali Skaka i sad radi tako bas prije mjesec dana je dolazio ovdje i osunetio sina od mog djevera.Nema odredjenu cijenu nego koliko halalis.Radio je sa lokalnom anestezijom.

a jel ima on neku svoju ordinaciju il kako kad treba kontrla dolazil tad kuci...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: sunet muškog djeteta
16.2.2010 23:04:49   
dinaa
Ne znam imal ordinaciju vjerovatno ima to ce ti reci ove forumasice iz Sarajeva.A ni mi ni djever nismo nosili dijete na kontrolu posto je hB sve bilo u redu nije bilo potrebe.Puno djece je on sunetio ovdje kod nas.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: sunet muškog djeteta
16.2.2010 23:12:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: dinaa

Mamine oci ovako kako je remzy napisala i kod nas je bilo iako davno,ali Skaka i sad radi tako bas prije mjesec dana je dolazio ovdje i osunetio sina od mog djevera.Nema odredjenu cijenu nego koliko halalis.Radio je sa lokalnom anestezijom.

a jel ima on neku svoju ordinaciju il kako kad treba kontrla dolazil tad kuci...



Ja sam prije mjesec bila kod njega. S obzirom da se i privatno znamo (odrasla sam u istoj mahali user posted image ) ja sam sa njim dogovorila da user posted image  dovedem kod njega (jer on zbog posla i obaveza nije mogao doći a ni ja do tada nisam znala da on dolazi na adresu) na pregled i on ima pravu pravcatu ordinaciju u svojoj kući na zadnjem spratu. Čak šta više, ta njegova ordinacija mi je daleko najbolja, najurednija od svih koje sam do sada vidjela. Pitala sam za anesteziju i da - daje anesteziju, za plaćanje nisam ništa pitala tako da to ne znam. Mi ćemo aBd za mjesec opet kod njega na kontrolu i ako sve bude ok osunetit će Benjamina.

dinaa, remzy i koliko ste vi platili, naravno ako nije tajna. Ja sam planirala platiti 150, 200 KM, baš onako kako sam trebala i dr. Dizdareviću platiti za sunet. Valjda je to ok.....
Uh ne volim to nikako kad mi kaže "eto koliko halališ"! Reci brate koliko je a ne da ja kontam jesam li dala dovoljno..... 

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: sunet muškog djeteta
16.2.2010 23:20:48   
dinaa
E draga Enisa ne volim ni ja to kad nema odredjenu cijenu,uvijek mislim da nisam platila dovoljno ali sta je tu je.Eh vidi ja sam prije osam godina dala 120 km,a moj djever prije mjesec 100 i uglavnom mu ovdje toliko daju ali eto nije jos nikoga odbio ko god ga je zvao.Vjeruj mi da znam ljudi koji su davali i manje ali stanje nam je na zalost takvo kakvo jeste pa svako da koliko moze.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: sunet muškog djeteta
16.2.2010 23:42:19   
malena_t
Mi smo platili 100 km. Enisa nemoj samo da dođešu situaciju da ti ili tm morate čuvati dijete za vrijeme sunećenja. 

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1045
   RE: sunet muškog djeteta
17.2.2010 0:29:36   
Anoniman
dinaa hvala ti na odgovoru!!
 
malena_t i tvog bebija je sunetio Skaka??
Ja sam bila ušla sa user posted image  kod dr. Dizdarevića i trebala sam ja biti tu za vrijeme suneta i mogu ti reći da mi je bilo pravo loše a eto nije ga osunetio. Mogu misliti kako bi se osjećala da ga je osunetio user posted image user posted image  tako da definitvno neću biti ja prisutna...... ne mogu user posted image

(odgovor članu malena_t)
  Neposredna veza do poruke: 1046
   RE: sunet muškog djeteta
17.2.2010 0:34:07   
malena_t
Nije, ali koliko sam skontala cijene sunećenja generalno su od 100 do 250 km, pa najbolje nađi neku sredinuuser posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1047
   RE: sunet muškog djeteta
17.2.2010 0:34:24   
Hanady RR
ja nisma baš neko gunđalo i zakeralo...al ipak ima pokoja pametna od starina...a jedna tkva kaže da mjak nebi smijela čuti sina kada plače kad se suneti...oni su tako rekli a to sigurno ima soli jer moja kolegica kaže da nikada neće sebi oprostiti što je čula sve ispred vrata mislila je da će umrijeti od boli u srcu.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1048
   RE: sunet muškog djeteta
17.2.2010 0:48:40   
remzy
IZVORNA PORUKA: Hanady

ja nisma baš neko gunđalo i zakeralo...al ipak ima pokoja pametna od starina...a jedna tkva kaže da mjak nebi smijela čuti sina kada plače kad se suneti...oni su tako rekli a to sigurno ima soli jer moja kolegica kaže da nikada neće sebi oprostiti što je čula sve ispred vrata mislila je da će umrijeti od boli u srcu.


nama Skaka, kada je sunatio Fatiha, je rekao da mogu svi izaci iz kuce sem majke,e sad zasto ja nemam pojmauser posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1049
   RE: sunet muškog djeteta
17.2.2010 0:55:39   
Hanady RR
ma ja smo kažem da zna biti za mamu plaho sikirljivo da to čuje...to su stare nane rekle kao nevalja...a imale su možda pravo kad pogledaš sa te strane kako se mama nasikira kad čuje...pogoto mlade i neiskusne mame koje 1 put sina sunete. Kontam kad možeš takav bol u duši izbjeći pa izbjegni nemoraš ga čuti...al mu kasnije sve olakšaj. na to sam mislila. Nije to pravilo neko kazale one a ja mislim bome su i pravo imale.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *