|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sunet muškog djeteta
25.2.2010 23:49:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

bamabi u sarajevu koliko znama samo Skaka (ne znam je li on dr. ili nijeuser posted image )


Jeste, on je dr. a otac mu nije bio dr., samo berber...

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: sunet muškog djeteta
25.2.2010 23:49:49   
frenkoza
to je prije bilo normalno i svi su tako radili... al kad se vec sve "savremenizovalo" nekako mi draze na klinici - bilo privatnoj ili drzavnoj

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: sunet muškog djeteta
25.2.2010 23:52:45   
Anoniman
ma u svakom slucaju cemo to odraditi, samo eto malo da informisemo i upoznamo prije nego pristupimo cinu... malo mi je nejasno sada sa tim laserskim pa me to interesuje da li je neka vec imala iskustva s tim, kako sta poslije svega, da li treba nesto posebno raditi, obloge ovo ono...

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 9:26:00   
rose 87
ima li neka ženica iz zenica sa svojim iskustvima,da mi preporuči nekog finog doktora,jeste li radile sunet privatno ili u bolnici,cijene i sl. hvala unaprijeduser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 9:29:52   
veeseelaa
jedno pitanjece
kakve su obaveze gosta kad je pozvan na slavlje povodom sunećenja sina?
ima li nešto određeno da se kupuje i sl obaveze? da se ne provalimuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 9:33:06   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedno pitanjece
kakve su obaveze gosta kad je pozvan na slavlje povodom sunećenja sina?
ima li nešto određeno da se kupuje i sl obaveze? da se ne provalimuser posted image


Ja kako znam malom se daju pare i neki pokoncic roditeljima eventualno bratu ili seki isto nesto malo...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 10:00:34   
veeseelaa
to nešto kao kad dolaziš na babine?
ono ide poklon ocu, majci, bratu/seki i naravno bebici + pare

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 10:26:42   
Nedi
IZVORNA PORUKA: rose 87

ima li neka ženica iz zenica sa svojim iskustvima,da mi preporuči nekog finog doktora,jeste li radile sunet privatno ili u bolnici,cijene i sl. hvala unaprijeduser posted image



NE PROPURUČUJEM ŠABIĆE i njihove privatne klinike - mislim na obe - i poliklinika Šabić i poliklinika Sunce iz svog iskustva.




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 10:27:24   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to nešto kao kad dolaziš na babine?
ono ide poklon ocu, majci, bratu/seki i naravno bebici + pare


Svima poklon, djetetu keš shodno mogućnostima


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 10:30:07   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to nešto kao kad dolaziš na babine?
ono ide poklon ocu, majci, bratu/seki i naravno bebici + pare


pa eto haman... =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 10:41:55   
škorpija
ma u svakom slucaju cemo to odraditi, samo eto malo da informisemo i upoznamo prije nego pristupimo cinu... malo mi je nejasno sada sa tim laserskim pa me to interesuje da li je neka vec imala iskustva s tim, kako sta poslije svega, da li treba nesto posebno raditi, obloge ovo ono...


Koliko znam u Sarajevu niko ne radi laserski sunet, (što mi je baš čudnouser posted image ) dok u Bihaću to radi jedan dr. privatno. Čula sam od prijateljice kojoj je jedan sin osunećen na obični nači a drugi laserski, da je ovaj drugi način bolji jer nema konaca i rana brže zaraste

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 10:56:45   
mamin sin
Radi laserski čini mi se dr.Dizdarević u ordinaciji privatno na Ilidži, sunetila od mm rodica malog kod njega.
Ali iskreno malenom je ćuna puno duže bila otečena ondje gdje je rađeno, nego kod mog malenog nakon klasičnog sunećenja. Jedino što on nije imao končića pa da se čeka da ispadnu...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 11:01:50   
tajcika
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedno pitanjece
kakve su obaveze gosta kad je pozvan na slavlje povodom sunećenja sina?
ima li nešto određeno da se kupuje i sl obaveze? da se ne provalimuser posted image



koliko ja znam djetetu se stavlja novac pod glavu i to je ono kao "obavezno" kao i kod babina te neki pokloncic,a o o kupovini poklona citavoj porodici prvi put cujem,naravno kupi se ono standardno kao kad dolazis u goste (bombonjera,kafa,sok...ako imaju jos djece cokolada,neka sitnica za to dijete),al opet obicaji se razlikuju

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 11:05:20   
škorpija
Radi laserski čini mi se dr.Dizdarević u ordinaciji privatno na Ilidži, sunetila od mm rodica malog kod njega.
Ali iskreno malenom je ćuna puno duže bila otečena ondje gdje je rađeno, nego kod mog malenog nakon klasičnog sunećenja. Jedino što on nije imao končića pa da se čeka da ispadnu...


ne radi dizdarević laserski 100 posto,  ja sma se rapitivala svugdje ali u sarajevu to niko ne radi, hajde molim te kad ti bude usput pitaj rodicu je li sigurna za to, doduše meni to ne treba jer mi to moramo odraditi klasično, ali zbog drugih ženica

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: sunet muškog djeteta
26.2.2010 15:07:12   
remzy
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma u svakom slucaju cemo to odraditi, samo eto malo da informisemo i upoznamo prije nego pristupimo cinu... malo mi je nejasno sada sa tim laserskim pa me to interesuje da li je neka vec imala iskustva s tim, kako sta poslije svega, da li treba nesto posebno raditi, obloge ovo ono...


Koliko znam u Sarajevu niko ne radi laserski sunet, (što mi je baš čudnouser posted image ) dok u Bihaću to radi jedan dr. privatno. Čula sam od prijateljice kojoj je jedan sin osunećen na obični nači a drugi laserski, da je ovaj drugi način bolji jer nema konaca i rana brže zaraste



evo i mene da se prikljucim
laserski postoji na kosevu ,ali ja ga ne bih nikome preporucila!!!
kod nas su prijatelji, oboje medicinski radnici ,svog malenog 2 puta laserski osunetili i na kraju su morali ,po treci put da ga osunate kako je propisano!!!
oni kazu da nikad ,ali nikad ne bi dali da se laserski dijete suneti!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 20:00:25   
Aldyy
Drage mame-kolegice po muci- i mi akbda u četvrtak zakazali da sunetim Mahu na Koševu, radit će ga dr, Hadžimuratović, nemam baš vremena da čitam sve postove pa ako ima koja mama da na brzinu kaže je li imala već priliku sresti navedenog doktora.

Problem je što mi bebac malo kašljuca, kaže pedijatar danas ništa strašno, dali smo nalaze sutra će biti gotovo, on pije neki sirup i to je to, ja i nisam za to da ga sunetimo dok ne prestane kašljati al mm je taklo tvrdoglav....ni sama ne znam ša da radim.

Doktor nam je rekao kad smo ga vodili prošle sedmice da se naručimo da će to raditi pod lokalnom anestezijom i da se ništa ne brinem, da će za sat vremena sve biti OK...
Ipak ja sam u takvoj panici.......IMA LI KOGA DA POMOGNE


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 21:09:33   
škorpija
aldy čini mi se da je taj dr. šef klinike za dječiju hirurgiju na koševu, pa pretpostavljam da ne bi bio na toj poziciji da nije dobar. ako bebi nije prehlađen i nema temperaturu mislim da to nije prepreka za sunet, naročito pošto je u pitanju lokalana anestetija. i moj se bebi suneti akobogda na koševu u četvrtaka ali mi smo pod opštom anestezijom. Sretno i nadam se da će sve dobro proći

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 1092
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 21:34:40   
salmy
Mi imamo namjeru ako Bog da oko 25 marta sunetiti bebijauser posted image user posted image user posted image vec me hvata panika i bojim se .......zasto ici na opstu anesteziju zar toliko boli??
Škorpija sretno i svima koje trebaju da sunete bebijeuser posted image user posted image user posted image
ali mi smo odlucili osunetiti i nikome necemo reci,tek poslije par dana kad se bebi oporavi javiti im i pozvati ih na rucak!jer ako bi taj dan bilo gostiju sigurno bi bebi plakao,a gosti kao gosti smijali se i nervirali bebu! djete nervozno
Ako neka ima savjet ili prijedlog kako je kod nje prosao taj obicaj neka mi javi!!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1093
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 21:45:28   
škorpija
ma salmy ne boli to bebije uopšte, već se oni boje ljudi koji ih drže, jakog svjetla itd i zato bebe vrište i plaču, a istovremeno se trzaju pa je hirirgu jako teško raditi. ali iako svi biraju lokalnu anesteziju, ja sam ipak za opštu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1094
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 21:55:13   
neki
salmy sretno dragauser posted image user posted image user posted image
Meni su samo najblizi dosli taj dan kad se Said sunetio(mada ih je bilo 10-tak sigurno),on je bio nervozan,ali smo pregurali sve dobro hBuser posted image
Bice to sve super aBd,drzimo vam fige,ljubni bebijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1095
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 22:08:43   
neki
IZVORNA PORUKA: škorpija

i moj se bebi suneti akobogda na koševu u četvrtaka ali mi smo pod opštom anestezijom. Sretno i nadam se da će sve dobro proći

Sretno i vama naravno,tek sad vidjehuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1096
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 22:20:59   
Kviki

IZVORNA PORUKA: salmy

ako bi taj dan bilo gostiju sigurno bi bebi plakao,a gosti kao gosti smijali se i nervirali bebu! djete nervozno
 


Meni nikakvi gosti nisu dolazili u obzir taj dan jer je to ipak jako stresan događaj, a ti i muž ćete biti dovoljno nervozni da će vam biti potrebni mir i sva pažnja usmjerena na bebu. Nama su se nudili i za pomoć, ali meni nije padalo napamet da mi iko dolazi. Pa zamisli kad još krenu dijeliti savjete...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1097
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 22:25:48   
salmy
IZVORNA PORUKA: Kviki


IZVORNA PORUKA: salmy

ako bi taj dan bilo gostiju sigurno bi bebi plakao,a gosti kao gosti smijali se i nervirali bebu! djete nervozno

joj to am prosla po rodjenju bebija,i sad definitvno necu nikome reci,cak ni mami!hvala joj na pomoci ali ovo moramo proci samiuser posted image

Meni nikakvi gosti nisu dolazili u obzir taj dan jer je to ipak jako stresan događaj, a ti i muž ćete biti dovoljno nervozni da će vam biti potrebni mir i sva pažnja usmjerena na bebu. Nama su se nudili i za pomoć, ali meni nije padalo napamet da mi iko dolazi. Pa zamisli kad još krenu dijeliti savjete...

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 1098
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 22:27:09   
Nunichi
škorpija sretno u cetvrtak, mi cemo misliti na vas i drzati vam fige da sve prodje super.
Ljubi nam druga! user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 1099
   RE: sunet muškog djeteta
2.3.2010 22:30:20   
acudesa
Škorpija, Salmy...sretnouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *