|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 16:27:22   
gvendolina
Allah mubarek olsun,cestitamo hrabrom macicuuser posted image user posted image user posted image
Nek se i to zavrsilo da se ne brinete viseuser posted image Najteze im je da prvi put piske onda je sve lakse.
Ko ga je osunetio,jel Skaka?


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 16:31:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Da se kratko javimo. Jutros u 10:45 smo osunetili B. Sve je bilo gotovo za 10 min., plakao je 3,5h dok nije prvi put piškio user posted image  Sad je jeo, piškio i kakio user posted image  i eno ga raširio se u krevetu k'o zvijezda. Ja sam super podnijela (samu sebe sam iznenadila). Ćuna sad izgleda baš kao da je petarda raznijela al biće dobro, biće user posted image  Kad budem imala više vremena pisat ću detaljno kako je bilo.
Sve u svemu, sad za sad je ok.
Allah mubarek,mila bas mi je drago da ste rjesili ćunuuser posted image
user posted image user posted image
ljubim vas.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 16:37:25   
Anoniman
Cestitamo sunecenje i zelimo mu sto bezbolniji i brzi oporavak
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 16:41:09   
lely
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Da se kratko javimo. Jutros u 10:45 smo osunetili B. Sve je bilo gotovo za 10 min., plakao je 3,5h dok nije prvi put piškio user posted image  Sad je jeo, piškio i kakio user posted image  i eno ga raširio se u krevetu k'o zvijezda. Ja sam super podnijela (samu sebe sam iznenadila). Ćuna sad izgleda baš kao da je petarda raznijela al biće dobro, biće user posted image  Kad budem imala više vremena pisat ću detaljno kako je bilo.
Sve u svemu, sad za sad je ok.


E bas mi je drago sto upratih da nam se B osunetio..
Allah mubarek  olsun mila i neka ti je ziv i zdrav kao i mala Sara.
Zelimo mu da sve to brzo prodje i da se cuna sto prije oporavi..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 17:17:53   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Da se kratko javimo. Jutros u 10:45 smo osunetili B. Sve je bilo gotovo za 10 min., plakao je 3,5h dok nije prvi put piškio user posted image  Sad je jeo, piškio i kakio user posted image  i eno ga raširio se u krevetu k'o zvijezda. Ja sam super podnijela (samu sebe sam iznenadila). Ćuna sad izgleda baš kao da je petarda raznijela al biće dobro, biće user posted image  Kad budem imala više vremena pisat ću detaljno kako je bilo.
Sve u svemu, sad za sad je ok.

isti slucaj je i kod nas i mi smo jutros to obavili oko 11h malo plakanja al sad samo lezi i cuti...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 17:21:05   
mamine oci
uh zaboravih cestitat sunet malom B.Allah Mubarek Olsun da ti je zdrav uvjek, sve najbolje pusa za malu saru,nezamjeri i ja sam danas ko muha bez glave bas sam brinula al eto sve prodje dobro hvala Bogu nadam se da necu dezurat nocasuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 17:28:07   
veeseelaa
Allah mubarek olsun mamine oči i enisauser posted image user posted image user posted image  haj nek je sve hairli prošlo, poljubac za hrabre dječakeuser posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 18:33:42   
Nunichi
Cestitamo sunete i drugovima zelimo brz oporavak!
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 18:57:18   
mama_debeljuca
Allah mubarek olsun sunet hrabrim dječacima!!!

_____________________________

:-)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 19:04:53   
Mala Selma
Allah mubarek olsun enisa i mamine oci, nek je sa hajrom sve proslo hvala Bogu. Da vam uvijek budi djecaci zdravi, veseli i hairliuser posted image user posted image user posted image user posted image

Mi sutra idemo da vdimo nalaze, pa ako Bog da u petak cemo A osunetiti.Bas se brinem i samo mislim o tomeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 19:34:00   
škorpija
čestitatmo drugu Benji i Fatihu sunet, Allah mubarek olsun, za dan-dva ko da ništa nije bilo.

Selma sretno i vama  i ne sekiraj se, u pravim ste rukama

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 19:35:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Cestitamo sunecenje i zelimo mu sto bezbolniji i brzi oporavak
user posted image


I malom Fatihu cestitamo i zelimo isto kao i Benji.


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 19:46:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: sahara

Cestitamo sunecenje i zelimo mu sto bezbolniji i brzi oporavak
user posted image


I malom Fatihu cestitamo i zelimo isto kao i Benji.




i ja, i ja...nisam uopste u tokuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 19:52:45   
juni
Djecacima cestitam sunet a mamama svaka cast na hrabrostiuser posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 19:53:46   
malena_t
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Cestitamo sunete i drugovima zelimo brz oporavak!
user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 19:56:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Da se kratko javimo. Jutros u 10:45 smo osunetili B. Sve je bilo gotovo za 10 min., plakao je 3,5h dok nije prvi put piškio user posted image  Sad je jeo, piškio i kakio user posted image  i eno ga raširio se u krevetu k'o zvijezda. Ja sam super podnijela (samu sebe sam iznenadila). Ćuna sad izgleda baš kao da je petarda raznijela al biće dobro, biće user posted image  Kad budem imala više vremena pisat ću detaljno kako je bilo.
Sve u svemu, sad za sad je ok.

Nisam u toku al nikako...Enisa znači ipak je moralo dr. put user posted image ...Želimo brz oporavak našem drugu.
Mene sad ovo zabrinuuser posted image , ja se sve nadam da neće biti dr. operacije

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 20:08:05   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Da se kratko javimo. Jutros u 10:45 smo osunetili B. Sve je bilo gotovo za 10 min., plakao je 3,5h dok nije prvi put piškio user posted image  Sad je jeo, piškio i kakio user posted image  i eno ga raširio se u krevetu k'o zvijezda. Ja sam super podnijela (samu sebe sam iznenadila). Ćuna sad izgleda baš kao da je petarda raznijela al biće dobro, biće user posted image  Kad budem imala više vremena pisat ću detaljno kako je bilo.
Sve u svemu, sad za sad je ok.

isti slucaj je i kod nas i mi smo jutros to obavili oko 11h malo plakanja al sad samo lezi i cuti...


mamine oci,i vama Allah mubarek i sve najbolje na oba svijeta user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 20:24:33   
Anoniman
Allahmubarec roditeljima i cestitke momcima na hrabrosti... sad cure naci treba... pa da ih zenimo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 20:38:08   
Mala Selma
Hvala Skorpija, divna si user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 20:41:52   
Anoniman
Hvala vam!!!
mamine oči, Allah mubarek olsun!

Breskva, B se prvi put sunetio.... nešto si vjerovatno pogrešno shvatila user posted image  Prvi put nije mogao jer je imao djelomično uvučenu ćunu pa smo morali čekati 2 mj.

Selmice, čuvamo vam fige biće to sve dobro ne brini user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 20:51:33   
mamine oci
hvala svima na cestitkama i vama da Allah.dz.s., da svako dobro i vasoj djeci saljemo vam veliku pusu....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 20:53:35   
lely
mamine oci Allah mubarek olsun i vama,zelimo da se maleni sto prije oporavi user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 21:05:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Da se kratko javimo. Jutros u 10:45 smo osunetili B. Sve je bilo gotovo za 10 min., plakao je 3,5h dok nije prvi put piškio user posted image  Sad je jeo, piškio i kakio user posted image  i eno ga raširio se u krevetu k'o zvijezda. Ja sam super podnijela (samu sebe sam iznenadila). Ćuna sad izgleda baš kao da je petarda raznijela al biće dobro, biće user posted image  Kad budem imala više vremena pisat ću detaljno kako je bilo.
Sve u svemu, sad za sad je ok.

isti slucaj je i kod nas i mi smo jutros to obavili oko 11h malo plakanja al sad samo lezi i cuti...

Alah mubarek olsun ženice...
ja sam došla da čestitam maminim očima jer sam van rr saznala za sunet...al B me iznenadio...svaka vam čast hrabrice.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 21:09:04   
Anoniman
Hanady hvala ti. Ma ja se nisam stvarno nadala da će na kontroli biti sve ok tako da nisam najavljivala mogućnost suneta (osim na bebama 2009/2010). Ali eto bi i veliki sam teret skinula, vjeruj. Još kako je fino podnio..... ma baš sam sretna user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 21:17:40   
noaa
Cestitam momcinama sunet i hB da je sve okuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *