|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sunet muškog djeteta
6.3.2010 19:04:16   
jasmin
Hehe dusa,uvazavamo tvoje misljenje.
Iskreno,meni je drago sto je to u nasoj vjeri,jer je propisano za dobrobit muskarca.Mnostvo stvari nam je nekad tesko napraviti,ali ako je za nase dobro,pretrpimo malo muke i poslije bude sve ok.
Upravo zbog prirodnosti radjanja s tom kozicom i propisa njenog uklanjanja nijedan muskarcic to tesko ne podnese,ono da sad ima nekih komplikacija.Komplikcija imaju djeca koja se ne obrezu,pa na kraju je svakako moraju ukloniti.U nekim nemuslimanskim zemljama to rade po rodjenju iz zdravstvenih razloga.Ja tako uzivam kad se neki vjerski propis dokaze savremenom medicinom :).I svakako da su i neobrezani decki jako cisti,ali u dosta slucajeva imaju neke problemcice zbog te kozice.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: sunet muškog djeteta
6.3.2010 19:14:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

A sto se tice toliko spominjane higijene to kod mene ne pali, koliko znam zena sa muskim bbama i svi su cisti i uredni...



Čist i uredan je i moj user posted image  a ja jedva čekam da ga osunetimo, jer svaki put kad mu prevlačim i čistim, uvijek se ima šta očistiti i svaki put mu se iziritira kožica (od čiščenja naravno i prevlačenja) i uvijek sam u grču da li će se inficirati (već jednom jeste) i upaliti ćuna user posted image user posted image  Ovako kad to odradimo biće punoooooooo lakše, nema više, prevuci, navuci, očisti, navuci user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: sunet muškog djeteta
6.3.2010 20:17:03   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Kad god vidim da se pise na ovu temu nesto mi bude zao djecice... Meni je to grozno, ono skinu ga jadnicka, rasire noge i cackaju dole, po najosjetljivijem i najintimnijem dijelu..... Od same pomisli se zgrozim... I jako mi je drago da se u nasoj vjeri to vise ne radi, a i da radi ja nebi nema sanse, jedino zbog nekih ne daj Boze problema koji se mogu javiti kod svega... A sto se tice toliko spominjane higijene to kod mene ne pali, koliko znam zena sa muskim bbama i svi su cisti i uredni... UH... Valjda je i ta kozica tu iz nekog razloga, da nije tako nebi se rodili snjom...Opet kazem TO JE MOJE MISLJENJE...


eto ja sam sunetila/obrezala a nema veze sa vjerom, i naravno da je bio cist i sve, ali puno slucajeva znam kad se upali, bez obzira koliko ti cistis, tako da se bolje strpiti 10 minuta i biti miran za cio zivot, a ne kad ima 20-30 godina da se upali pa da ga onda obrezuju


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: sunet muškog djeteta
6.3.2010 20:34:29   
malena sharena
Nama su rekli da smo ga osunetili u pavi cas, jer se prljavstina toliko nakupila (bez obzira na ciscenje) da se nekakva opna stvorila. Kad smo MM i ja rekli da nama izgleda skroz cisto, odgovorili su nam da mi to ne mozemo ni primijetiti, nego oni kao doktori vide da nije OK.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: sunet muškog djeteta
6.3.2010 22:04:43   
sporty mamaa
Ma svako od nas ima svoje razloge ZA I PROTIV... Ja doduse imam curicu, ali u obitelji ima jako puno djecaka, a nijedan hB nikad nije imao problema s tim... Niti se ijedna mama zalila na prevlacenje( a i ja ih cesto cuvam i presvlacim tako da imam iskustva ako mi bude nekad trebalouser posted image ), a mnoge su mi rekle da su im pedijatri savjetovali da samo mrvicu povuku i ociste bez ikakve sile i da nema potrebe kod svakog presvlacenja... Rodici u austriji su cak savjetovali da to nikako ne provlaci, samo malo tik da moze ocistit i to najbolje prilikom kupanja bebacai... Procitah u casopisu o bebama da studije nisu bas precizno dokazale da su neobrezani podolzniji infekcijama..I moja sveki ima tri sina, pa nikad nije imala problema s tim.... A ako se bas mora iz nekih razloga onda oki, ako ne NE DIRAJ NI ZA ZIVU GLAVUuser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: sunet muškog djeteta
6.3.2010 23:12:11   
milenium
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Kad god vidim da se pise na ovu temu nesto mi bude zao djecice... Meni je to grozno, ono skinu ga jadnicka, rasire noge i cackaju dole, po najosjetljivijem i najintimnijem dijelu..... Od same pomisli se zgrozim... I jako mi je drago da se u nasoj vjeri to vise ne radi, a i da radi ja nebi nema sanse, jedino zbog nekih ne daj Boze problema koji se mogu javiti kod svega... A sto se tice toliko spominjane higijene to kod mene ne pali, koliko znam zena sa muskim bbama i svi su cisti i uredni... UH... Valjda je i ta kozica tu iz nekog razloga, da nije tako nebi se rodili snjom...Opet kazem TO JE MOJE MISLJENJE...




user posted image user posted image user posted image

kod nas se djeca nikako ne sunete(jer nas to ne obuhvaća vjerom).
i hb ne poznam nijedan slučaj da se imalo nešto problema s tim,ili upala ili nešto slično.user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 14:24:15   
M kao Mama
Da li ima neko informaciju, da li je škorpijin ajdin osunečen.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 14:47:48   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Da li ima neko informaciju, da li je škorpijin ajdin osunečen.


jeste u cetvrtak, to  fino zarasta, a detaljnije ce reci skorpija kad se javi, nisam sigurna da je jos u mogucnosti


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 14:52:27   
M kao Mama
E, baš mi je drago, ako se čuješ s njom pozdravi je i prenesi pozdrave, a Ajdinu brz oporavak, mada mislim da je oj već u pogonu. Ljubim ga.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 21:16:57   
škorpija
Evo da se i mi javimo, napokon smo osunetili Ajdina, to je bilo u sklopu jedne veće operacije, operacija je super prošla  a bebi je već sutradan spavao na stomaku kao da ništa nije bilo. bez obzira na sve poteškoće jako mi je drago što je to urađeno u opštoj anesteztiji, jer mame koje su ležale na dječijoj hirurgiji u sarajevu znaju da se u gotovo u istoj prostoriji gdje leže operirane bebe nallazi i sala za intervencije gdje se vrše suneti pod lokalnom anestezijom. osim čekanja da vrate bebija s operacije, druga najteža stvar u bolnici bilo je slušanje te djece koja se sunete, to je 15 minuta neprestanog urlikanja, ja sma znala bebiju začepiti uši jer se jadničak toliko uznemiri da ga ne mogu smiriti. svaka čast roditeljima kojis e odluče na to, ali ja ne bih nikada moga,i znam da će reći neki kako su se prije radili suneti bez anestezije,to ne znam i ne interesira me,ali to je nešto najgroznije što sma čula u životu. doduše možda je lakše kad se odsluša jedna plač, ali slušati 5 dana po nekoliko puta dnevno stvarno je groznouser posted image user posted image user posted image . ako aBd budem imala još jedno dijete i potrefi se sin, opet ću se odlučiti na opštu anestetiju.
p.s. mislim da sam vijdela i forumašicu aldy na sunetu, čini mi se da je čak i ušla u salu s bebijem, svaka joj čast na hrabrostiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 21:19:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo da se i mi javimo, napokon smo osunetili Ajdina, to je bilo u sklopu jedne veće operacije, operacija je super prošla  a bebi je već sutradan spavao na stomaku kao da ništa nije bilo. bez obzira na sve poteškoće jako mi je drago što je to urađeno u opštoj anesteztiji, jer mame koje su ležale na dječijoj hirurgiji u sarajevu znaju da se u gotovo u istoj prostoriji gdje leže operirane bebe nallazi i sala za intervencije gdje se vrše suneti pod lokalnom anestezijom. osim čekanja da vrate bebija s operacije, druga najteža stvar u bolnici bilo je slušanje te djece koja se sunete, to je 15 minuta neprestanog urlikanja, ja sma znala bebiju začepiti uši jer se jadničak toliko uznemiri da ga ne mogu smiriti. svaka čast roditeljima kojis e odluče na to, ali ja ne bih nikada moga,i znam da će reći neki kako su se prije radili suneti bez anestezije,to ne znam i ne interesira me,ali to je nešto najgroznije što sma čula u životu. doduše možda je lakše kad se odsluša jedna plač, ali slušati 5 dana po nekoliko puta dnevno stvarno je groznouser posted image user posted image user posted image . ako aBd budem imala još jedno dijete i potrefi se sin, opet ću se odlučiti na opštu anestetiju.
p.s. mislim da sam vijdela i forumašicu aldy na sunetu, čini mi se da je čak i ušla u salu s bebijem, svaka joj čast na hrabrostiuser posted image

cestitam draga, super da je sve ok proslo. ljubi ajdina puno...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 21:24:53   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo da se i mi javimo, napokon smo osunetili Ajdina, to je bilo u sklopu jedne veće operacije, operacija je super prošla  a bebi je već sutradan spavao na stomaku kao da ništa nije bilo. bez obzira na sve poteškoće jako mi je drago što je to urađeno u opštoj anesteztiji, jer mame koje su ležale na dječijoj hirurgiji u sarajevu znaju da se u gotovo u istoj prostoriji gdje leže operirane bebe nallazi i sala za intervencije gdje se vrše suneti pod lokalnom anestezijom. osim čekanja da vrate bebija s operacije, druga najteža stvar u bolnici bilo je slušanje te djece koja se sunete, to je 15 minuta neprestanog urlikanja, ja sma znala bebiju začepiti uši jer se jadničak toliko uznemiri da ga ne mogu smiriti. svaka čast roditeljima kojis e odluče na to, ali ja ne bih nikada moga,i znam da će reći neki kako su se prije radili suneti bez anestezije,to ne znam i ne interesira me,ali to je nešto najgroznije što sma čula u životu. doduše možda je lakše kad se odsluša jedna plač, ali slušati 5 dana po nekoliko puta dnevno stvarno je groznouser posted image user posted image user posted image . ako aBd budem imala još jedno dijete i potrefi se sin, opet ću se odlučiti na opštu anestetiju.
p.s. mislim da sam vijdela i forumašicu aldy na sunetu, čini mi se da je čak i ušla u salu s bebijem, svaka joj čast na hrabrostiuser posted image


Allah Mubarek Olsun majčice...baš mi je drago da se javljaš sa dobrim infomacijama. milo mi vala da je sve fino prošlo i operacija i sunet. Ljubimo vas za hrabrost i tebe i dragog dječaka.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 21:45:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo da se i mi javimo, napokon smo osunetili Ajdina, to je bilo u sklopu jedne veće operacije, operacija je super prošla  a bebi je već sutradan spavao na stomaku kao da ništa nije bilo. bez obzira na sve poteškoće jako mi je drago što je to urađeno u opštoj anesteztiji, jer mame koje su ležale na dječijoj hirurgiji u sarajevu znaju da se u gotovo u istoj prostoriji gdje leže operirane bebe nallazi i sala za intervencije gdje se vrše suneti pod lokalnom anestezijom. osim čekanja da vrate bebija s operacije, druga najteža stvar u bolnici bilo je slušanje te djece koja se sunete, to je 15 minuta neprestanog urlikanja, ja sma znala bebiju začepiti uši jer se jadničak toliko uznemiri da ga ne mogu smiriti. svaka čast roditeljima kojis e odluče na to, ali ja ne bih nikada moga,i znam da će reći neki kako su se prije radili suneti bez anestezije,to ne znam i ne interesira me,ali to je nešto najgroznije što sma čula u životu. doduše možda je lakše kad se odsluša jedna plač, ali slušati 5 dana po nekoliko puta dnevno stvarno je groznouser posted image user posted image user posted image . ako aBd budem imala još jedno dijete i potrefi se sin, opet ću se odlučiti na opštu anestetiju.
p.s. mislim da sam vijdela i forumašicu aldy na sunetu, čini mi se da je čak i ušla u salu s bebijem, svaka joj čast na hrabrostiuser posted image


Allah Mubarek Olsun majčice...baš mi je drago da se javljaš sa dobrim infomacijama. milo mi vala da je sve fino prošlo i operacija i sunet. Ljubimo vas za hrabrost i tebe i dragog dječaka.user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image  i od mene čestitke!!!!
Jedva sam čekala da se javite, tako mi je drago da nam je drug dobro i da je sve prošlo kako treba.

user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 22:05:48   
taurus
škorpija user posted image user posted image user posted image čestitke i od mene

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 22:38:11   
Mala Selma
E hvala Bogu da je sve dobro proslo user posted image user posted image , cestitke od nas!!!

Procitala sam da je bebi dobio neki virus u bolnici, bas mi je zao majkemi user posted image ...ali bit ce sve dobro , nemoj se sekiratiuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 22:46:43   
Anoniman
Cestitke i od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i hvala bogu da je to sve iza vas

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 22:48:08   
salmy
Škorpija cestitke od nas! drago mi je da se sve dobro zavrsilo!
i nas ceka sunetlukuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da ce sve ako Bog da biti dobro! uhhh

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 22:48:31   
jasmin
Nek vam je mubarek skorpijice.Hvala Bogu sad je sve iza vas.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 22:58:06   
malena sharena
Allah munarek olsun, ljubi djecaka. user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: sunet muškog djeteta
9.3.2010 23:17:08   
lila25

IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo da se i mi javimo, napokon smo osunetili Ajdina, to je bilo u sklopu jedne veće operacije, operacija je super prošla  a bebi je već sutradan spavao na stomaku kao da ništa nije bilo. bez obzira na sve poteškoće jako mi je drago što je to urađeno u opštoj anesteztiji, jer mame koje su ležale na dječijoj hirurgiji u sarajevu znaju da se u gotovo u istoj prostoriji gdje leže operirane bebe nallazi i sala za intervencije gdje se vrše suneti pod lokalnom anestezijom. osim čekanja da vrate bebija s operacije, druga najteža stvar u bolnici bilo je slušanje te djece koja se sunete, to je 15 minuta neprestanog urlikanja, ja sma znala bebiju začepiti uši jer se jadničak toliko uznemiri da ga ne mogu smiriti. svaka čast roditeljima kojis e odluče na to, ali ja ne bih nikada moga,i znam da će reći neki kako su se prije radili suneti bez anestezije,to ne znam i ne interesira me,ali to je nešto najgroznije što sma čula u životu. doduše možda je lakše kad se odsluša jedna plač, ali slušati 5 dana po nekoliko puta dnevno stvarno je groznouser posted image user posted image user posted image . ako aBd budem imala još jedno dijete i potrefi se sin, opet ću se odlučiti na opštu anestetiju.
p.s. mislim da sam vijdela i forumašicu aldy na sunetu, čini mi se da je čak i ušla u salu s bebijem, svaka joj čast na hrabrostiuser posted image

cestitam vam skorpija drago mi je da je sve proslo kako treba bravo za hrabrog djecakauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: sunet muškog djeteta
10.3.2010 9:11:32   
M kao Mama
Allah mubarečula, kod Vas je baš mubarek.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: sunet muškog djeteta
10.3.2010 10:13:15   
gvendolina
Allah mubareko olsun škorpijice,drago mi je da je sve dobro proslo i da ste se javiliuser posted image user posted image user posted image   ljubimo naseg dragog hrabrog imenjakauser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: sunet muškog djeteta
10.3.2010 15:36:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lila25


IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo da se i mi javimo, napokon smo osunetili Ajdina, to je bilo u sklopu jedne veće operacije, operacija je super prošla  a bebi je već sutradan spavao na stomaku kao da ništa nije bilo. bez obzira na sve poteškoće jako mi je drago što je to urađeno u opštoj anesteztiji, jer mame koje su ležale na dječijoj hirurgiji u sarajevu znaju da se u gotovo u istoj prostoriji gdje leže operirane bebe nallazi i sala za intervencije gdje se vrše suneti pod lokalnom anestezijom. osim čekanja da vrate bebija s operacije, druga najteža stvar u bolnici bilo je slušanje te djece koja se sunete, to je 15 minuta neprestanog urlikanja, ja sma znala bebiju začepiti uši jer se jadničak toliko uznemiri da ga ne mogu smiriti. svaka čast roditeljima kojis e odluče na to, ali ja ne bih nikada moga,i znam da će reći neki kako su se prije radili suneti bez anestezije,to ne znam i ne interesira me,ali to je nešto najgroznije što sma čula u životu. doduše možda je lakše kad se odsluša jedna plač, ali slušati 5 dana po nekoliko puta dnevno stvarno je groznouser posted image user posted image user posted image . ako aBd budem imala još jedno dijete i potrefi se sin, opet ću se odlučiti na opštu anestetiju.
p.s. mislim da sam vijdela i forumašicu aldy na sunetu, čini mi se da je čak i ušla u salu s bebijem, svaka joj čast na hrabrostiuser posted image

cestitam vam skorpija drago mi je da je sve proslo kako treba bravo za hrabrog djecakauser posted image user posted image user posted image

Allah mubarekula neka ste se rijesila hb .dragomuser posted image user posted image
Pa mi smo bili na lokalnoj anesteziji,uhh bas me ti podsjeti na to mila.Kako je samo plakao
Ljubimo druga naseg hrabroguser posted image user posted image i mamicu naravno

(odgovor članu lila25)
  Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 16:18:32   
Anoniman
Da se kratko javimo. Jutros u 10:45 smo osunetili B. Sve je bilo gotovo za 10 min., plakao je 3,5h dok nije prvi put piškio user posted image  Sad je jeo, piškio i kakio user posted image  i eno ga raširio se u krevetu k'o zvijezda. Ja sam super podnijela (samu sebe sam iznenadila). Ćuna sad izgleda baš kao da je petarda raznijela al biće dobro, biće user posted image  Kad budem imala više vremena pisat ću detaljno kako je bilo.
Sve u svemu, sad za sad je ok.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: sunet muškog djeteta
14.3.2010 16:24:12   
jasmin
Zamal ne napisah bajram mubarek hahah.Naime,Allah mubarek na sunecenju,da vam Allah podari svaki hajr i da zamladi sto prije.Proci cete vi to herojski mamice.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *