|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
13.5.2014 15:17:14   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Hanica, moze li molim te da mi napises cijenu ili ovdje ili u pp koliko vas je izaslo sredjivanje kuhinje? I vidim da nemas ruckice na kuhinji, sto mi se jako jako svidja, jel onaj mehanizam na njima, ti gurnes ono se otvori?
Bas je predivna.. Tako je mala, a bas odlicna!

ElmaL, moze li cijena sudopera, i gdje ste ga kupili?

Hvala vam objema.. Kuhinje su vam predivne, ali predivne.. user posted image user posted image

ruckice imamo,ali ne obicne,nego kao lajsna ide cijelom duzinom vrata odnosno ladica.user posted image
Sudoper je i kod nas bijeli kamenii kao kod Elme,samo malo veci,ima onu plocu sa strane i cijena je oko 500 KM. Ja mislim.
user posted image
Cijena na pp.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: kuhinja
13.5.2014 15:18:27   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Hanica, moze li molim te da mi napises cijenu ili ovdje ili u pp koliko vas je izaslo sredjivanje kuhinje? I vidim da nemas ruckice na kuhinji, sto mi se jako jako svidja, jel onaj mehanizam na njima, ti gurnes ono se otvori?
Bas je predivna.. Tako je mala, a bas odlicna!

ElmaL, moze li cijena sudopera, i gdje ste ga kupili?

Hvala vam objema.. Kuhinje su vam predivne, ali predivne.. user posted image user posted image

ruckice imamo,ali ne obicne,nego kao lajsna ide cijelom duzinom vrata odnosno ladica.user posted image
Sudoper je i kod nas bijeli kamenii kao kod Elme,samo malo veci,ima onu plocu sa strane i cijena je oko 500 KM. Ja mislim.
user posted image
Cijena na pp.

Ne mogu poslati pp,posalji ti meni,pa cu ti odgovoriti.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: kuhinja
30.5.2014 16:44:58   
sretna_mama
Mi cemo uskoro mijenjati kuhinju, bar se nadam.. Nes smo razgovarali oko toga.. Sad kakvo je stanje, tesko da masina za sudje moze stati.. I sad kontam, da li da ukinem jedan kuhinjski elemenat zbog masine!? Je li to moguce..

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: kuhinja
30.5.2014 16:48:23   
Hannica

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Mi cemo uskoro mijenjati kuhinju, bar se nadam.. Nes smo razgovarali oko toga.. Sad kakvo je stanje, tesko da masina za sudje moze stati.. I sad kontam, da li da ukinem jedan kuhinjski elemenat zbog masine!? Je li to moguce..

Nego šta nego ukinuti.user posted image
Nije mi vaša kuhinja izgledala toliko mala?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: kuhinja
30.5.2014 22:56:19   
aidana

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Mi cemo uskoro mijenjati kuhinju, bar se nadam.. Nes smo razgovarali oko toga.. Sad kakvo je stanje, tesko da masina za sudje moze stati.. I sad kontam, da li da ukinem jedan kuhinjski elemenat zbog masine!? Je li to moguce..


Ukidaj bez razmisljanja user posted image ja se svaki dan zahvalim u mislima onom ko je izmislio masinu user posted image

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: kuhinja
2.6.2014 12:39:46   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Hanica, moze li molim te da mi napises cijenu ili ovdje ili u pp koliko vas je izaslo sredjivanje kuhinje? I vidim da nemas ruckice na kuhinji, sto mi se jako jako svidja, jel onaj mehanizam na njima, ti gurnes ono se otvori?
Bas je predivna.. Tako je mala, a bas odlicna!

ElmaL, moze li cijena sudopera, i gdje ste ga kupili?

Hvala vam objema.. Kuhinje su vam predivne, ali predivne.. user posted image user posted image

ruckice imamo,ali ne obicne,nego kao lajsna ide cijelom duzinom vrata odnosno ladica.user posted image
Sudoper je i kod nas bijeli kamenii kao kod Elme,samo malo veci,ima onu plocu sa strane i cijena je oko 500 KM. Ja mislim.
user posted image
Cijena na pp.


Mi smo nas platili oko 350KM koliko se sjecam, al ne mislim da mu je to trzisna cijena, jer smo mi to uzeli preko covjeka koji nam je pravio kuhinju, njima su ih taman bili dostavili, pa nam je on to povoljnije dao user posted image hvala mu do neba, tako je dobar ovaj sudoper, fino ga mogu ocistiti, a i lijepo izgleda, barem meni user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: kuhinja
7.7.2014 10:26:08   
IvOr
Moze li mi neko (i u PP) navesti cijenu kuhinje Reik dizajna? Treba da radimo novu, a nemamo nesto pretjerano novca, pa me je stid kontaktirati ga, ako bas izlazi iz nasih okvira. :) Nemam nikakvu predstavu koliko bi moglo biti :) Unaprijed hvala

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: kuhinja
7.7.2014 13:34:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvOr

Moze li mi neko (i u PP) navesti cijenu kuhinje Reik dizajna? Treba da radimo novu, a nemamo nesto pretjerano novca, pa me je stid kontaktirati ga, ako bas izlazi iz nasih okvira. :) Nemam nikakvu predstavu koliko bi moglo biti :) Unaprijed hvala
Moja kuhinja je s jedne strane duzine 2.30m, a s druge 2.5m i kostalo me je okruglo 3 000KM.


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 7.7.2014 13:35:49 >

(odgovor članu IvOr)
  Neposredna veza do poruke: 633
   RE: kuhinja
7.7.2014 13:41:31   
IvOr
Kod Reika? pa ovo je za mustuluka, tolika ce biti otprilike, a tacno tu cifru imam na raspolaganju :))) hvala puno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: kuhinja
7.7.2014 16:59:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvOr

Kod Reika? pa ovo je za mustuluka, tolika ce biti otprilike, a tacno tu cifru imam na raspolaganju :))) hvala puno
Da, kod Reika.
Sretno.user posted image


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 7.7.2014 17:00:32 >

(odgovor članu IvOr)
  Neposredna veza do poruke: 635
   RE: kuhinja
7.7.2014 17:44:49   
R&T@

IZVORNA PORUKA: IvOr

Kod Reika? pa ovo je za mustuluka,


x2...user posted image
Mustuluka, mislim...

I ja sam vjerovala da je mnogo skuplje...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu IvOr)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: kuhinja
25.7.2014 8:07:42   
Misty_mama
Pozdrav. Zanima me ko je radio sa Reikom... Da li ste zadovoljne kvalitetom urađenog? Koliko vidim, cijenama jeste... Koliko se naplaćuje sama ideja? Ako bi mi npr. izvedba bila skupa, pa bih samo da iskoristim to što je nacrtano... Je li to praktikuje?

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: kuhinja
25.10.2014 11:47:08   
Lolitta
Mi smo radili u Reik Designu.. I prezadovoljni smo kvalitetom i saradnjom.user posted image Ako ti se izvedba ucini skupa, mozes odabrati drugu varijantu ili napraviti manje izmjene u okviru tvog budzeta. user posted image

< Poruku je uredio Lolitta -- 25.10.2014 12:00:23 >

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: kuhinja
30.12.2014 21:12:33   
mimh
pozdrav, u fazi smo potrage za kuhinjom pa ako mi može ko dati par savjeta. kakva je razlika između akrilne kuhinjei one lakirane koja je bolja? kakve su za održavanje, meni se sviđa visoki sjaj i htjela bih bijelu boju ali mi mnogi kažu da su teške za održavanje i da ih izbjegnem, a meni s eopet one od običnog iverala ne sviđaju nekako mi ove privlače pogled

(odgovor članu Lolitta)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: kuhinja
30.12.2014 22:35:10   
salmy

IZVORNA PORUKA: mimh

pozdrav, u fazi smo potrage za kuhinjom pa ako mi može ko dati par savjeta. kakva je razlika između akrilne kuhinjei one lakirane koja je bolja? kakve su za održavanje, meni se sviđa visoki sjaj i htjela bih bijelu boju ali mi mnogi kažu da su teške za održavanje i da ih izbjegnem, a meni s eopet one od običnog iverala ne sviđaju nekako mi ove privlače pogled


nemam ti nekih posebnih savjeta dati...nego onako logikom idem
visoki sjaj se sjaji logicno( ja ga ne volim jer se vidi svaki otisak) a onda poludim i smao brisem...a obicna kuhinja od neke iverice ili drveta je bolja varijanta meni...
odlucis sta volis? da se sjaji i da privlaci poglede..ili da je mat...
po meni hebo pogled kad mi je stelex stalno u ruci
raspitaj se jos pa odluci...najbolje je sama da skontas sta zelis...ovako ces dobiti par inf..i neces znati jesil dosla il posla
sretno sta god da skontas

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: kuhinja
31.12.2014 0:12:16   
Hannica
Mi u stanu imamo namještaj i visoki sjaj i obična iverica, visoki sjaj mi je mnigi lakše očistiti nego ivericu.
Bijelo još i nekako, ali na tamnijim bojama se vidi gdje god krpom mahneš.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: kuhinja
31.12.2014 8:25:00   
mimh
http://i40.tinypic.com/ok7j35.jpg

gledala sam ovako nešto, ali su me potpuno zbunili sa raznim vrstama materijala tako da više ni sama ne znam koji je bolji. kod moje mame je kuhinja od iverala i na njoj se sve zna a baš je zahtjevna za čistiti, a opet ne želim ni da stalno visim sa krpom, dvoje je male djece znam da će biti otisaka. zato sam u dilemi. čini mi se da se na svakom materijalu znaju otisci. ima li neko ovak slično


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: kuhinja
31.12.2014 8:35:55   
mimh
http://vik-iverali.hr/images/materijali/acryl-hg-silverline-bijela.jpg
najviše mi se svidio upravo ovaj dekor ne mogu da nađem sliku sa ovakvom kuhinjom

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: kuhinja
31.12.2014 8:41:23   
Hannica
Materijali te nemaju šta zbunjivati, što skuplji to bolji, sad zavisi šta možeš priuštiti.
Imam i ja troje djece i zaista mi nije problem očistiti kuhinju, samo vlažnom krpom preletim i to je to.
Na bijelom se najmanje primjete postići, crna je problem.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: kuhinja
31.12.2014 9:01:27   
palachinken

IZVORNA PORUKA: mimh

pozdrav, u fazi smo potrage za kuhinjom pa ako mi može ko dati par savjeta. kakva je razlika između akrilne kuhinjei one lakirane koja je bolja? kakve su za održavanje, meni se sviđa visoki sjaj i htjela bih bijelu boju ali mi mnogi kažu da su teške za održavanje i da ih izbjegnem, a meni s eopet one od običnog iverala ne sviđaju nekako mi ove privlače pogled


Ovako, imaš iveral visoki sjaj i iveral akril. Akril se puno puno bolje sjaji, kad uporediš uzorak jedne i druge, vidjet ćeš razliku. Akril je skuplji.
S tim da nikad ne uzimaš čistu bijelu, nego uvijek neku nijansu tamniju, kao prljavo bijela, jer izgleda prirodnije i ugodnije za oko.
Lako se održava. Bijela u sjaju je najlakša za održavanje.

Također imaš mdf koji se može lakirati ili presvući folijom. Lakiranje može biti mat, polumat ili sjaj i imaš bukvalno stotinu boja, po RAL karti. Meni je polumat najljepši. MDF je divan jer nema kantova (rubnih traka) nego je sve iz jednog komada i ćoškovi se mogu malo zaobliti, pa to baš lijepo izgleda. Lakirani mdf je najskuplja varijanta. Malo jeftiniji je akril, pa onda visoki sjaj pa mat.

S tim da se sve nevidljive ploče rade u bijelom mat iveralu za korpuse, a samo ove vidljive u nekoj od gore navedenih varijanti.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: kuhinja
31.12.2014 9:29:38   
elmaL
Mi imamo bijelu kuhinju visoki sjaj i zaista je lahka za odrzavanje. Gore je sa tamnijim jer se svaka kap ili otisak oslika, dok se na bijeloj to ne vidi.

Super je i ovo sa zaobljenim vratima i mi smo tako uradili, mislila sam da je to sitnica medjutim tek kad sam kod mojih vidjela kako izgleda sa ostrim rubovima, skontam da je puno ljepse ovako sa zaobljenim.

Ja bih uvijek preporucila bijelu kuhinju. Mi smo i u proslom i sadasnjem stanju pravili bijelu. Za mene estetski najljepsa, djeluje u isto vrijeme i elegantna i profinjena. Naravno svi imamo svoj ukus i sta nam se svidja a sta ne.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: kuhinja
18.6.2015 11:20:37   
Hanady RR
Zene daj podjelite najsvjezija iskuststva cijene kaljenog stakla...ko je najpovoljniji sada

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: kuhinja
13.9.2015 21:15:04   
almondray
Pročitah temu s kraja do početkauser posted image
Šteta nema više slika da znam šta ste hvalile.
Planiramo uskoro aBd raditi kuhinju pa sam u velikim dilemamauser posted image
Nadam se da će se neko uključiti u raspravuuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: kuhinja
13.9.2015 22:08:28   
almondray
Sviđa mi se ova izvedba,jednostavno :
user posted image

Ali nisam sigurna za bojeuser posted image

Ovdje mi se sviđaju boje ali mi je previše blještavo,tu bi prvi dan glavu razbila od bilo šta(slučajno)user posted image
user posted image

Kod ove mi se sviđa kako je ovo izvedeno sa trpezarijskim stolom,baš je funkcionalno
user posted image

I ova mi je tip top da imam toliko prostora na raspolaganjuuser posted image
user posted image

E sad...imam sobičak4x4 otprilike.Na zidu 2,5m(ostalo ode na vrata i odžak) su mi odvodi i postojeće pločice.Tu bih ugurala i el. i friz i suđericu i sudoper.Što znači da nemam ni mm radne ploče.Nemam pojma šta da izvedem s tim pitanjem jer u ostatku prostorije treba da bude i neki namještaj što bi činilo dnevnu,tj.2u1

Što je najgore nikako ne mogu da složim to u glaviuser posted image dobro bi mi došao neki program

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: kuhinja
16.9.2015 19:53:25   
Bonesa
Moze li mi neko preporuciti gdje da pronadjem bijeli trpezarijski stol?
Hvalaaa user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *