|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
5.10.2013 19:53:30   
sretna_mama
Malenaa koliko ste staklo za sto platili kod mene je onaj veliki ovalni za 6 osoba, kontam staklo uzeti za njega

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: kuhinja
5.10.2013 20:17:52   
damma

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Malenaa koliko ste staklo za sto platili kod mene je onaj veliki ovalni za 6 osoba, kontam staklo uzeti za njega


mene takvo staklo kostalo 60 KM..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: kuhinja
5.10.2013 20:24:05   
sretna_mama
Thnx... Uzet cemo prvom prilikom ..

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: kuhinja
5.10.2013 21:07:37   
Hannica

IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Malenaa koliko ste staklo za sto platili kod mene je onaj veliki ovalni za 6 osoba, kontam staklo uzeti za njega


mene takvo staklo kostalo 60 KM..

Ja mislim da je ne moguce da kaljeno staklo za veliki stol bude samo 60 KM. Stol je skoro dva kvadrata.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: kuhinja
6.10.2013 18:54:30   
minja_
iman83, imas prelijepu kuhinju, izgleda tako toplouser posted image

pa onda, canim, kuhinja ti je wooow, obavezno javi kako se ciste bijele keramicke ploce za kuhanje, ja sam vec pocela trubiti suprugu o renoviranju kuhinje s mocnim gorenje simpilicity uređajima user posted image do koje visine ti ide kaljeno stklo na zidu gdje je napa?

posto poslije mog "kuhanja" slijedi mukotrpno ciscenje plocica i podnih i zidnih, opcija ploce za kuhanje na ostrvu jednostavno nije za mene, ja unistavam sve u radijusu od metar i po od sebeuser posted image , sreca pa su oko sporeta sa dvije strane plocice. Najbolje da tu plocu spustim u kakvo bure, tad garant nema prskanja. Ustvari, najbolja je dostavauser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: kuhinja
7.10.2013 10:10:10   
sretna_mama

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Malenaa koliko ste staklo za sto platili kod mene je onaj veliki ovalni za 6 osoba, kontam staklo uzeti za njega


mene takvo staklo kostalo 60 KM..

Ja mislim da je ne moguce da kaljeno staklo za veliki stol bude samo 60 KM. Stol je skoro dva kvadrata.


E da, da.. Kod nas je isti sto, jos kontam staklo onako preko skroz razviceno dijela ploce..

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: kuhinja
28.10.2013 16:03:55   
megi
Moze li pomoc


dnevna soba i kuhinja su jedna cjelina odvojena sankom
namjestaj u dnevoj je kombinacija smejde narandzasto

u kuhinju bi rado neku zelenu boju, nestomi previse da bude cijela zelena al mozda neka kombinacija smedje sa zelenom, kao bojom pistacija detaljima,

sta mislite

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: kuhinja
28.10.2013 16:16:22   
canim
Eh nek si digla temu, ja je nisam mogla naci a znam da imam nesto da odgovorim user posted image

minja ono staklo ide skroz do gore s tim da je rezano tj ima neka linija prije nape. Mi u ovom sad stanu sto zivimo imamo crnu plocu, ja sam prezadovoljna njom, vec razmisljam kako ce ona bijela biti zahmetli user posted image

hannice trazila sam racune za plocu ali nazalost nisam nasla pa ti nemogu tacnu cijenu reci, nasla sam garanciju, upustvo i raznih papira ali racuna, nema, pa nema.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: kuhinja
28.10.2013 17:30:05   
Hannica
Ma nije vise ni bitno,ja vec uzela neku crnu.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: kuhinja
28.10.2013 17:31:41   
Hannica
I,da,bijela boja je mnogo laksa za odrzavati od crne.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: kuhinja
19.12.2013 20:43:35   
Hannica

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Malenaa koliko ste staklo za sto platili kod mene je onaj veliki ovalni za 6 osoba, kontam staklo uzeti za njega

Sad mi na um pade se neko raspitivao za ovo staklo,prozirno kaljeno ataklo je otprilike duplo skuplje os obicnog,znaci 60-ak KM za stol dimenzija 150×90,a ako zelis.da je u boji i da nema onog zelenog odsjaja kad gledas sa strane onda jos jednom poduplaj cijenu.
Info iz prve ruke.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: kuhinja
3.3.2014 0:23:24   
DM
Pa hannice-gdje su slikeuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: kuhinja
3.3.2014 10:33:59   
Hannica
user posted image user posted image Bojim se da mi je ko ne urekne.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: kuhinja
3.3.2014 10:38:57   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image user posted image Bojim se da mi je ko ne urekne.user posted image

user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:31:04   
Hannica
Evo je dm,boje bas nisu ispale kao treba,ali to je to uglavnom....
user posted image
Iz drugog ugla---
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:32:15   
Hanady RR
wowwwwwwwww


sto i stolice su mi mrak...

gdje ona palac...
na onoj emisiji na aljeziri kad su bili ona teta je sjedila za fantastičnim stolom trpezarijskim...čije ono, gdje se ima pogledati, koliko košta...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:33:19   
MicoTico
Hannic, sve mi se sviđauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:34:18   
MicoTico
I gdje si uzimala sto i stolice? Koliko love?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:36:49   
elmaL
Hannice jako lijepo user posted image ovaj dio sa ostrvom i el. plocom mi je ektra user posted image

stolice user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:47:23   
Hannica

IZVORNA PORUKA: MicoTico

I gdje si uzimala sto i stolice? Koliko love?

Stolice u simpu,cca 120 Km komad,nisu skupe,ali nije ni neki kvalitet,ali neka ih dok djeca malo odskoce pa cemo neke s platnom uzeti,ovako nema sanse,
a stol smo uzeli negdje kod tesnja,ne znam kako se salon zove,on je bas jeftin bio,oko 250 Km,ali sam prezadovoljna kvalitetom.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:51:53   
Mrvica_83
Hannica kuhinja mi se bas dopada user posted image Odmjereno i sa stilom user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:53:35   
Hanady RR
sto je baš dobar...mada bi ja trepezariju radila u tamnijoj varijanti kod mene...
mada ja se za bijelo ljepim inače...ko zna do dana kupovine šta će bituser posted image
inače i ja nisma kupovala dok djeca nisu doskočila...sverkvinoj su dohakale...
vakat mjenjatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:55:43   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Mrvica_83

Hannica kuhinja mi se bas dopada user posted image Odmjereno i sa stilom user posted image

by palachinken.user posted image
Samo sam ja malo boje izmjenjala.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:56:13   
muaaa
Hanice divno....bas umjereno sa stilom

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: kuhinja
21.3.2014 13:58:29   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sto je baš dobar...mada bi ja trepezariju radila u tamnijoj varijanti kod mene...
mada ja se za bijelo ljepim inače...ko zna do dana kupovine šta će bituser posted image
inače i ja nisma kupovala dok djeca nisu doskočila...sverkvinoj su dohakale...
vakat mjenjatuser posted image

Ja volim bijelo,da nije sto jest i tepisi bi bili bijeli.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *