|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
4.10.2013 19:03:57   
sretna_mama

IZVORNA PORUKA: sunce27

Mislis cijeli pod od kaljenog stakla



Otišao bi na toliko komada da ga do kraja života ne bi uspjela pokupiti.. Mi imamo u kupatilu, i super izgleda..ali na pod.. ooo..o klizanju da i ne govorimo..

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: kuhinja
4.10.2013 19:06:32   
Full Moon
Hvala sto me prosvijetlisteuser posted image

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: kuhinja
4.10.2013 19:24:01   
sretna_mama
Evo kako izgleda to staklo u kupatilu...user posted image

user posted image

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 528
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 19:43:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Full Moon)
  Neposredna veza do poruke: 529
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 19:45:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 530
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:08:02   
Neca xxx
Canim, kuhinja je predivna! user posted image user posted image

Sretna mama, da li vas je puno kostalo ovo staklo? Meni je ovo super ideja. Bas sam neki dan o tome razmisljala. Muka mi je od fuga. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:26:24   
sretna_mama

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Canim, kuhinja je predivna! user posted image user posted image

Sretna mama, da li vas je puno kostalo ovo staklo? Meni je ovo super ideja. Bas sam neki dan o tome razmisljala. Muka mi je od fuga. user posted image


Ovo je kod mojih u ZE..mislim da su plaćali 240/m2 ..ali je predobro..nema fuga, nema niš..dođu, izmjere, izabereš boju..isjeku utičnice, sve ono gdje ne treba staklo i milina.. isječeno bude po komadima ..našpricaju ljepilom, prislone, 2 dana kažu da se ne dira, ne pere..i to je to..

Mi planiramo uzeti sad za sto u trpezariji, može podnijeti 700 stepeni..znači šerpu vrelu bez brige staviš..

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:27:08   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Hahhhaaa, ma ja nista to ne kontam fakat, a kao sto rekoh nekad imamo stare plocice, sad da mi ih je kako zamaskirati, hmmmmmm, znam da se moze lijepiti jedne na druge, no, na sta to lici, bit ce nama jovo na novouser posted image


Mi smo na žnj pločice stavili laminat- repliku pločica. Znaš kako dobro izgleda a nije skupo uopće. Ho'š da ti uslikam...nećeš vjerovati da nisu prave pločice.


Mozes, ali se na laminat jezimmmmuser posted image , mada ako ne budemo ludi i rusili sve, nije to lose, de slikajjjuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:27:31   
Hannica
I meni se svidja kuhinja od canim,sve je divno,plate,napa.... ma idealno. Samo iz iskustva znam da ce se nacistiti,crna boja je uzasna u kuhinju,svaka tackica se vidi. Ja svaki dan cistim,bar jednom dnevno,a nekad i 2-3 puta. Ali bijela je super.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 534
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 20:27:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sretna_mama)
  Neposredna veza do poruke: 535
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 20:29:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Full Moon)
  Neposredna veza do poruke: 536
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:30:06   
Hannica

IZVORNA PORUKA: sretna_mama


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Canim, kuhinja je predivna! user posted image user posted image

Sretna mama, da li vas je puno kostalo ovo staklo? Meni je ovo super ideja. Bas sam neki dan o tome razmisljala. Muka mi je od fuga. user posted image


Ovo je kod mojih u ZE..mislim da su plaćali 240/m2 ..ali je predobro..nema fuga, nema niš..dođu, izmjere, izabereš boju..isjeku utičnice, sve ono gdje ne treba staklo i milina.. isječeno bude po komadima ..našpricaju ljepilom, prislone, 2 dana kažu da se ne dira, ne pere..i to je to..

Mi planiramo uzeti sad za sto u trpezariji, može podnijeti 700 stepeni..znači šerpu vrelu bez brige staviš..

Ma nije toliko skupo,mislim da je manje od 200 Km,oko 150... bar se nadam .user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 537
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 20:31:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 538
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:38:04   
Hannica
Samo me crno Iman,pokajat ces se.user posted image Osim ako ti kuhinja sluzi visevza ukras nego za kuhanje,ili ako ti ne smetaju prstici,kapljice,prasina... i td,i td....user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:40:51   
Hannica
Ja jedva cekam da moja kuhinja bude gotova,nije mi dobro od razmisljanja sta cu,kako cu. Ja mislim dabi palachinka jedva ceka.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:44:11   
R&T@

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Mi planiramo uzeti sad za sto u trpezariji, može podnijeti 700 stepeni..znači šerpu vrelu bez brige staviš..


Super informacijauser posted image

Iako meni zvuci nevjerovatno...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:45:33   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja jedva cekam da moja kuhinja bude gotova,nije mi dobro od razmisljanja sta cu,kako cu. Ja mislim dabi palachinka jedva ceka.user posted image


I mi sve...user posted image

Divan je plan... bit ce super...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:54:41   
sretna_mama

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: sretna_mama


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Canim, kuhinja je predivna! user posted image user posted image

Sretna mama, da li vas je puno kostalo ovo staklo? Meni je ovo super ideja. Bas sam neki dan o tome razmisljala. Muka mi je od fuga. user posted image


Ovo je kod mojih u ZE..mislim da su plaćali 240/m2 ..ali je predobro..nema fuga, nema niš..dođu, izmjere, izabereš boju..isjeku utičnice, sve ono gdje ne treba staklo i milina.. isječeno bude po komadima ..našpricaju ljepilom, prislone, 2 dana kažu da se ne dira, ne pere..i to je to..

Mi planiramo uzeti sad za sto u trpezariji, može podnijeti 700 stepeni..znači šerpu vrelu bez brige staviš..

Ma nije toliko skupo,mislim da je manje od 200 Km,oko 150... bar se nadam .user posted image user posted image user posted image user posted image


Moji su to radili 2011. u Ramaglasu..i tata mi je potvrdio cijenu maloprije..



(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: kuhinja
4.10.2013 20:56:30   
sretna_mama

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Mi planiramo uzeti sad za sto u trpezariji, može podnijeti 700 stepeni..znači šerpu vrelu bez brige staviš..


Super informacijauser posted image

Iako meni zvuci nevjerovatno...user posted image


Moji imaju na trpezarisjkom stolu to staklo, i na klub stoliću u dnevnom.. i onako je tamno..mislim takvo su htjeli..ide na smeđe..predivno..i znam da šerpe i sve stavljam direktno na staklo..Ono se samo mora paziti da ne pukne..jer kad puca, baš su to užas sitni komadići..

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: kuhinja
4.10.2013 21:10:11   
Hannica

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja jedva cekam da moja kuhinja bude gotova,nije mi dobro od razmisljanja sta cu,kako cu. Ja mislim dabi palachinka jedva ceka.user posted image


I mi sve...user posted image

Divan je plan... bit ce super...

Nisam valjda i vas gnjavila.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: kuhinja
4.10.2013 22:00:54   
canim
Hannice ona kuhinja je tamno smedja i bijela tj kao boja drveta ali skroz tamna jer je stolarija takva pa je ukombinovano u bijeloj i toj skroz tamno smedjoj kombinaciji user posted image na slici se ne vidi bas cisto ta nijansa.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 546
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 23:04:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 547
   RE: kuhinja
4.10.2013 23:33:11   
palachinken
Ovo staklo o kom pricate je plafon 150km po kv, sa ugradnjom, u Kristalu.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: kuhinja
5.10.2013 17:27:17   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: Iman83

Full Moon, evo laminata...a i moje mini kuhinje.
Nije bilo šanse uslikati je iz drugog ugla user posted image

user posted image


Iman, super izgleda, a i nasa stara kuhinja je bila crvenauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: kuhinja
5.10.2013 18:22:20   
malenaa
kod mene u kuhinji nema plocica nego pleksiglas boje leda, kuhinja crvene boje, i nesto najbolje sto je neko izmislio :) stelex i papir rijesavaju sve :))
nema fuga ni ribanja...
mi smo u ramaglasu uzeli, i oni su nam ustvari i ustaklili dva stola u kuci ...sto se cijena tice najpovoljniji su

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *