|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
4.10.2013 13:05:46   
Anoniman
A gdje je frizider? Ne skontah ga.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 501
   RE: kuhinja
4.10.2013 13:14:47   
palachinken
Mogul ja, mogul ja :D
U ćošku, ne vidi se, nije ugradbeni pa smo ga makli, da se ne vidi iz dnevnog boravka.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: kuhinja
4.10.2013 13:17:58   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Hannica

Draga reallove kolika ti je kuhinja, ko moj stan. Tebi bas ne fali prostora ni za sto, ja nes mijem imati case u rezerviuser posted image


Bas tako...

Meni sad ova moja izgleda jos manja...user posted image


Moja ima mrvicu manje od 4 kvadrata user posted image
U ovoj njenoj bih se izgubila user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: kuhinja
4.10.2013 13:24:55   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Hannica

Draga reallove kolika ti je kuhinja, ko moj stan. Tebi bas ne fali prostora ni za sto, ja nes mijem imati case u rezerviuser posted image


Bas tako...

Meni sad ova moja izgleda jos manja...user posted image


Moja ima mrvicu manje od 4 kvadrata user posted image
U ovoj njenoj bih se izgubila user posted image


I koja je manja od 5 kvadrata,voljela bih da je mrvu veca,mozda 6-7 kvadrata max,nisam ja fan tih velikih kuhinja.Lijepo za vidjeti,ali imam osjecaj da hih se umorila dok rucak napravim,trci tamo,trci ovo. Vise bih voljela pored kuhinje dobru ostavu. Vjerovatno nisam normalna. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: kuhinja
4.10.2013 13:29:24   
canim
Hannice a jeli ono na sanku ploca za kuhanje user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: kuhinja
4.10.2013 13:30:34   
Hannica

IZVORNA PORUKA: canim

Hannice a jeli ono na sanku ploca za kuhanje user posted image

Pa da,zasto bi inace napa bila iznad.user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 506
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 13:55:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 507
   RE: kuhinja
4.10.2013 14:00:21   
canim
skontala sam za napu user posted image nego rekoh da pitam, hoces li imati one sankerske stolice, koliko ti je prakticno da ti je ta ploca tu zbog kuhanja i djece user posted image jeli nema mjesta negdje drugo. ovako nesto
user posted image
A frizider kupi ugradbeni puno je ljepsi, frizider je prvi s lijeva i odmah do rerna i mjesto za mikrovalnu.
user posted image

Slike su iz nekog razloga naopako, ja ih ne znam namjestiti user posted image naravo to bi ipak trebalo prilagoditi tvojoj kvadraturi ali sa slike cini mi se da se moze to slicno iskombinovati, doduse palacinken je na svom reonu ona zna jeli moze ovako nesto, ja samo predlazem.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: kuhinja
4.10.2013 14:04:02   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Hannica

Draga reallove kolika ti je kuhinja, ko moj stan. Tebi bas ne fali prostora ni za sto, ja nes mijem imati case u rezerviuser posted image


Bas tako...

Meni sad ova moja izgleda jos manja...user posted image


Moja ima mrvicu manje od 4 kvadrata user posted image
U ovoj njenoj bih se izgubila user posted image


I koja je manja od 5 kvadrata,voljela bih da je mrvu veca,mozda 6-7 kvadrata max,nisam ja fan tih velikih kuhinja.Lijepo za vidjeti,ali imam osjecaj da hih se umorila dok rucak napravim,trci tamo,trci ovo. Vise bih voljela pored kuhinje dobru ostavu. Vjerovatno nisam normalna. user posted image


Ah, da znas ono sto ne znas user posted image Salim se. Meni je voda u susjednoj prostoriji do koje kad dodjem moram otvoriti troja vrata (zato mrzim mijesati bojeuser posted image ). Jedan frizider mi je spratu iznad mene, drugi frizider, veliki kad imam svadbene torte, mi je sprat nize. Nahodam se ja poprilicno. Uglavnom, navikla sam da se rasirim tako da mi je ova reallove kuhinja taman user posted image Samo da je sve na jednom mjestu user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: kuhinja
4.10.2013 14:07:28   
palachinken
Neće imati stolice, s druge strane ostrva. Imaju u tom prostoru tri grupe sjedenja (dnevni, trpezarija + ćošesa foteljicama za kafu:)) tako da bi bilo previše stolica. Eventualno mogu dvije-tri, naknadno, kad djeca odskoče :)
Iman, sudoper na ostrvu je super :) Samo to obično znači razvaljivanje poda radi cijevi, pa se ne može uvijek odraditi bezbolno.
Meni je ovo kuhanje s pogledom na dnevnu skroz fin koncept, generalno. Ko god da kuha, uključen je u dešavanja u boravku :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 510
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 14:07:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 511
   RE: kuhinja
4.10.2013 14:13:26   
palachinken
Palac...angažovaću te, nadam se uskorouser posted image


Nego user posted image Imam i RR popust user posted image


canim...fina kuhinja. Sviđa mi se, čista, bez sitnih dijelova user posted image

< Poruku je uredio palachinken -- 4.10.2013 14:14:15 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: kuhinja
4.10.2013 14:29:53   
Hannica

IZVORNA PORUKA: palachinken

Palac...angažovaću te, nadam se uskorouser posted image


Nego user posted image Imam i RR popust user posted image


canim...fina kuhinja. Sviđa mi se, čista, bez sitnih dijelova user posted image

Ako popust nije uracunat u cijenu onda nema potrebe za popustanjem, usluga je zaista vise nego povoljna s obzirom na to koliko se dobije pravilno iskoristenim prostorom, a plus lijepo izgleda.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: kuhinja
4.10.2013 14:35:18   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Iman83

E nisam vidjela tu napu i ploču...zašto sam pomislila da je ono neka fancy lampauser posted image

Elem, ja bih radije umjesto ploče tu stavila sudoperu ali neku fancy isto...inače mi se sviđa ideja da mi na 'otoku' bude sudopera.



Odvod nam je na suprotnoj strani, da kopamo nov, jos uvijek neosusen, estrih ne ide.user posted image
Canim uzela bih ja ugradbeni frizider, i meni se vise svidja, aliovaj sto imamo je nov, kupljen prosle godine, nije bas ni jeftin bio, tako da mi nekako nema smisla da ga mjenjam. Ako dobijemo na lutriji uvijek se to moze prepravit.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: kuhinja
4.10.2013 14:38:25   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: palachinken

Palac...angažovaću te, nadam se uskorouser posted image


Nego user posted image Imam i RR popust user posted image


canim...fina kuhinja. Sviđa mi se, čista, bez sitnih dijelova user posted image

Ako popust nije uracunat u cijenu onda nema potrebe za popustanjem, usluga je zaista vise nego povoljna s obzirom na to koliko se dobije pravilno iskoristenim prostorom, a plus lijepo izgleda.user posted image

user posted image A i vi ste fini klijenti user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: kuhinja
4.10.2013 15:04:46   
canim
iman, jeste, ali vidis da je netaknuta user posted image to smo elham. tek kupili tako da nismo uselili tamo, tek polako sredjujemo user posted image

hannice ma jasta, gdje ces nov frizider dirati user posted image ukombinuj ga nekako, a mogu li i neugradbeni frizideri pod ormar, da ga metnes ovako lijevo a da izgleda kao ormar user posted image

A mozda da dignes neku pregradu tamo gdje ti je ploca da ti djeca ne cackaju user posted image joj ja sve razmisljam o djeci user posted image

Palacinken jeli to velis ima i RR popust user posted image user posted image




(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: kuhinja
4.10.2013 15:33:17   
Hannica
Canim gdje ste kupili tu bijelu plocu za kuhanje i koliko KM? Moze i pp ako ti sejavno je prica o cijenama.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: kuhinja
4.10.2013 16:11:05   
canim
Kod nas je sve gorenje, provjerim ti cijenu kad odem do stana, ne znam na pamet.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: kuhinja
4.10.2013 16:42:03   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image
user posted image


kada majstor zna svoj zanat user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: kuhinja
4.10.2013 17:21:56   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image
user posted image


kada majstor zna svoj zanat user posted image user posted image


Upravo user posted image Svidja mi se kuhinja, mala a opet bas izgleda prostrano i otvoreno.
Samo se meni u zadnje vrijeme ne svidjaju ovi moderni materijali, sjajne ploce i slicno. Uzasno mi se poceo svidjati neki starinski rustikalni stil. Jos kad bih imala prostora user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: kuhinja
4.10.2013 17:50:14   
R&T@
Bas divno rjesenjeuser posted image


Palac, cim budem imala i mogla, imat ces i ti...

E, sad nemoj reci da neces mociuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: kuhinja
4.10.2013 18:19:19   
Full Moon
Ima li ko pojma da li se kaljeno staklo moze stavljati na poduser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: kuhinja
4.10.2013 18:39:02   
sunce27
Mislis cijeli pod od kaljenog stakla

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: kuhinja
4.10.2013 18:52:45   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Ima li ko pojma da li se kaljeno staklo moze stavljati na poduser posted image user posted image


I, ako moze, zamisli troska kad ispustis casu na pod...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: kuhinja
4.10.2013 19:01:11   
Full Moon
Hahhhaaa, ma ja nista to ne kontam fakat, a kao sto rekoh nekad imamo stare plocice, sad da mi ih je kako zamaskirati, hmmmmmm, znam da se moze lijepiti jedne na druge, no, na sta to lici, bit ce nama jovo na novouser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *