|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
2.10.2013 12:10:04   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: palachinken

A mi radimo s njima i sa nekim tako skupljim firmama :)
Ne znam ove manje, gdje 2-3 majstora rade po kućama, zaista. Ima neki Sakib, njega hvale :)

Necu Sakiba, sto god su nam radili Sakibi i njemu slicni ne lici ni na sta, smo firme dolaze u obzir.

Linea (Mirek) i cm (City Mobile).

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: kuhinja
2.10.2013 12:11:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: palachinken

A mi radimo s njima i sa nekim tako skupljim firmama :)
Ne znam ove manje, gdje 2-3 majstora rade po kućama, zaista. Ima neki Sakib, njega hvale :)

Necu Sakiba, sto god su nam radili Sakibi i njemu slicni ne lici ni na sta, smo firme dolaze u obzir.

Linea (Mirek) i cm (City Mobile).

Mi smo u Linei radili sve po mjeri osim plakara u spavacoj i kuhinje. Super su, samo su posli skupiti...

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 2.10.2013 12:12:08 >

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 477
   RE: kuhinja
2.10.2013 12:20:01   
Hannica
Pa ja sudoper nemam gdje pomjeriti,vidite da je sa jedne str, rerna a sa druga perilica, nema dalje.na ovu drugi str.ne moze jer ce tu element ibiti siroki samo 30 cm.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: kuhinja
2.10.2013 12:28:30   
Full Moon
Palacinken, bogami ti besplatno savjetujes, moram te iskoristitiuser posted image

Mi smo i prvi i drugi put odabrali Laser, meni su ok totalno, i slazem se da nisam sklona odabiru nekih majstora nego iskljucivo firmeuser posted image , ne kazem da ne bih nikad, nego nismo imali takvu prilikuuser posted image

Mi smo u zurbi pravili kuhinju, koja jos nije zavrsena, mislim nema nikakvih visecih elemenata, samo donji i ogroman ormar, meni je to ok, samo moram skontati neke poliice ili karafeke mozda za zacine, hmmm, elem, kad sklonim sv egluposti mozda i slikam pa da cujem strucni savjetuser posted image , plus moramo naknadno mijenjati plocice ili ono staklo lijepiti, ali ne znam moze li to staklo i na pod, pretpostavljam da ne mozeuser posted image

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: kuhinja
2.10.2013 12:35:41   
ena0002

IZVORNA PORUKA: Hannica

Radit cemo po mjeri, ali i tu se mze pogrijesiti ako ne napravis dobar raspored. Joj frizider me zeza, da njega nema moglo bi se to fino rasporediti..user posted image
D sada mi nije bio u kuhinji nego na zatvorenom balkonu, ali mi se ne da trcakarati tamo ovamo.
Ne znam da li bi bilo smisla da na mjesto gdje smo srusili ovaj zid ubacim neki manji sank ili nesto sl..


Ne znam koliko ste finansijski mislili izdvojiti ali ako samo kuhinju renovirate moja preporuka je Begex....jesu malo skuplji ali je kvalitet zaista na mjestu...a ti rece da to radite za narednih 15 godina...oni imaju razne materijale i dezene i ideje...otidji cisto da vidis sta i kako ljudi rade...ja sam prezadovoljna

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: kuhinja
2.10.2013 12:38:25   
EEDITH
IZVORNA PORUKA: ena0002


IZVORNA PORUKA: Hannica

Radit cemo po mjeri, ali i tu se mze pogrijesiti ako ne napravis dobar raspored. Joj frizider me zeza, da njega nema moglo bi se to fino rasporediti..user posted image
D sada mi nije bio u kuhinji nego na zatvorenom balkonu, ali mi se ne da trcakarati tamo ovamo.
Ne znam da li bi bilo smisla da na mjesto gdje smo srusili ovaj zid ubacim neki manji sank ili nesto sl..


Ne znam koliko ste finansijski mislili izdvojiti ali ako samo kuhinju renovirate moja preporuka je Begex....jesu malo skuplji ali je kvalitet zaista na mjestu...a ti rece da to radite za narednih 15 godina...oni imaju razne materijale i dezene i ideje...otidji cisto da vidis sta i kako ljudi rade...ja sam prezadovoljna


user posted image user posted image



_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: kuhinja
2.10.2013 12:53:17   
Hannica
Ma ne radimo samo kuhinji... trebamo i komodu za tv,djeci krvete na sprat i neke plakare uz to,stol i stolice,skoro sve ... tako da mi je svaka marka bitna i ne bih isla na najskuplju varijantu. Mislim da ce i ovako trajati godinama. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: kuhinja
2.10.2013 19:21:00   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Hannica

Draga reallove kolika ti je kuhinja, ko moj stan. Tebi bas ne fali prostora ni za sto, ja nes mijem imati case u rezerviuser posted image


Bas tako...

Meni sad ova moja izgleda jos manja...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: kuhinja
2.10.2013 19:45:21   
reallove

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Hannica

Draga reallove kolika ti je kuhinja, ko moj stan. Tebi bas ne fali prostora ni za sto, ja nes mijem imati case u rezerviuser posted image


Bas tako...

Meni sad ova moja izgleda jos manja...user posted image
ma pustite touser posted image nego je li valja..ovo je moja prva kuhinja,tek smo preselili u kucu i rekoh da slikam i da cujem vasa misljenja


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: kuhinja
2.10.2013 20:18:33   
ananas_ze
IZVORNA PORUKA: reallove




ma pustite touser posted image nego je li valja..ovo je moja prva kuhinja,tek smo preselili u kucu i rekoh da slikam i da cujem vasa misljenja





ja ne bih podnijela u svojoj kuhinji te kombinacije cas jedna cas druga boja, kod mene il bi bila sva u jednoj gore pa u drugoj dolje ili u jednoj sa ponegdje neke druge boje,nekome sam staromodna, al to sam ja, a raspored i velicina su naprosto user posted image

< Poruku je uredio ananas_ze -- 2.10.2013 20:21:46 >


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: kuhinja
2.10.2013 20:53:40   
Hannica
user posted image

< Poruku je uredio Hannica -- 2.10.2013 20:54:38 >


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: kuhinja
2.10.2013 20:56:06   
Hannica
[img]http://www4.slikomat.com/13/1002/caj-receiv_thumb.jpe[/img]

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: kuhinja
2.10.2013 20:56:56   
Hannica
Nesto me nece slike.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: kuhinja
4.10.2013 11:48:10   
Hannica
user posted image
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: kuhinja
4.10.2013 11:49:33   
Hannica
Sta kazete za ovu?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: kuhinja
4.10.2013 11:50:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image
user posted image

Hanice, ovo mi se bas bas dopada. Bolje nego ona verzija.

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 491
   RE: kuhinja
4.10.2013 11:55:58   
Hannica
Stvarno nisam znala da je toliko komplikovano odabrati kuhinju. user posted image
99% da ce biti ovako, i meni se svidja. Taman pomislis eh...to je to, svidja mi se, a nesto dr.iskrsne.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: kuhinja
4.10.2013 11:56:03   
palachinken
I meni user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: kuhinja
4.10.2013 11:57:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: palachinken

I meni user posted image

Jesli ti to ti glavni i odgovorni krivac za ovo?user posted image

Bravouser posted image

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 494
   RE: kuhinja
4.10.2013 12:00:58   
palachinken
user posted image
Organizacijom je maksimalno izvučeno iz nje. Ovdje nema ni 5 kvadrata, a stalo je masa stvari, zaista. I ostava i aparati razni :) I ide mi uz njih, mladi, moderni, šminka, visoki sjaj user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: kuhinja
4.10.2013 12:04:48   
Hannica
Ko da vidim da ce mm po ovim visecim djelovima poredati one svoje stare satove na navijanje.user posted image On je strastveni kolekcionar tih stvari.
Mene samo starh da mi nece frcati ulje po vratima i parketu, ali budemo vidjeli.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: kuhinja
4.10.2013 12:09:32   
canim
hannice super je, a sta mislis onaj smedji dugi ormar mozda da ide do poda, cisto da iskoristis maksimalno prostor.

user posted image bas je lijepa.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: kuhinja
4.10.2013 12:14:41   
Hannica
Ma ima prostora, dovoljno je, to je valjda fazon.user posted image Mozda bi stolicom udarala kad bi bio do kraja.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: kuhinja
4.10.2013 12:30:05   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ma ima prostora, dovoljno je, to je valjda fazon.user posted image Mozda bi stolicom udarala kad bi bio do kraja.

Jest :) bila bi preteška da se spusti na zemlju, ovako malo "diše" user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 499
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 12:58:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *