|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
16.2.2010 20:24:29   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81

A, šta je sa Noaa-om user posted image Ona se dugo ovdje nije javljala user posted image

Čestitamo male rodjendane user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja sam tek sad skužila da je ovaj post ovdje zalutao user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovo je bilo predvidjeno za temu Bebe 2009 user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3451
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 10:09:56   
ivanak
Mlijeko jutros oko 7h kad se probudio - pa smo ja i bebi othrkali sve do 9.30h ( vani pada kiša, baš super ).
Pa sad smo jeli čokolino
za ručak ćemo: juhicu, meseka, patatu i mrkvicu...
pa ćemo onda puru sa sirom....
keksolino za laku noć

4 puta pije mlijeko ad2


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3452
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 10:23:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanak

Mlijeko jutros oko 7h kad se probudio - pa smo ja i bebi othrkali sve do 9.30h ( vani pada kiša, baš super ).
Pa sad smo jeli čokolino
za ručak ćemo: juhicu, meseka, patatu i mrkvicu...
pa ćemo onda puru sa sirom....
keksolino za laku noć

4 puta pije mlijeko ad2

ivanka kad stigenete sve ovo papati,jos i AD 4puta.
A ima 3obroka GH i 4,do 5 flasica .
Ujutro,popodne i predvecer su gh.


(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 3453
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 10:28:34   
shejla
Lamija ima 3 obroka (dorucak rucak i veceru) i 3 dojenja, koja dodju kao medjuobrok i uspavljivanje user posted image user posted image user posted image
(dva dojenja pred dnevne spavanjce, oko 11 i oko 15 sati i jedno navecer oko 8 - pola 9)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3454
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 10:34:18   
marinčii
mi smo jučer dojili 9 ili 10 putauser posted image ,za doručak mu pokušala dati kašicu od banane,jabuke i keksa pojeo nekoliko kašikica ,za ručak mrkva,jabuka..pojeo pola one male kašice i to je to..nikako da počne bolje jesti gustu hranu neznam više ni šta da mu dam kad ništa neće

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 3455
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 10:42:20   
ivanak
Kad ti stalno hoće jesti, a evo se i ja čudim gdje mu to stane. Neka jede dok može.
Nakon povrća i zadnjeg što će danas biti pura i sir, nekad je jogurt, nekad voće, nekad nešto treće. A nekad i zamjenim ova dva oborka, tako da ti uvijek popijemo bocu mlijeka.... samo ja to njemu razrijedim, jer ništa drugo neće da pije.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 3456
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 10:47:28   
Anoniman
ivanka A NIJE HTJEO PITI,CAJA  pa sam davala na snu sta cu morala i popije sad ko malo bolje pije ,kad je zedan oce pit.
Nego zanima me,dal gh.zasiti recimo i debljal se od nje kao od flase.Ako nekad ,nehtjeden flasu da nebrinemuser posted image ...
I koliko vasa user posted image popiju ml.posle gh.ja dam nakon dva ipo sata flasu pojede 150ml.Zavisi sta jede,i koliko je gh.jaka ako jede tikvicu pa posle 2,5 sata flasu onda pojede 180ml.ako je keksolino daj boze da popije 130ml

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 3457
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 11:57:30   
iv@ncica

IZVORNA PORUKA: shejla

Lamija ima 3 obroka (dorucak rucak i veceru) i 3 dojenja, koja dodju kao medjuobrok i uspavljivanje user posted image user posted image user posted image
(dva dojenja pred dnevne spavanjce, oko 11 i oko 15 sati i jedno navecer oko 8 - pola 9)

i kod nas je slicno, samo sto mu ubacim i popodne uzinu voce ..samo sto ga ja odvikavam od uspavljivanja sikom..pa mu dam cim ustane onako dok je umiljat jos da malo doji, inace cim zivne nece tek tako siku..a voli jesti sve kasikom sad i po noci ga odvikavam ..pa se malo mucimo,,, ne dam da me cijelu noc muci..vec dobije siku tek u zoru od 5 pa na dalje prije je vise ne dam. da bar to upali...mislim ga odviknuti od sike do prvog rođendana, i tada moram na posao, pa polako se pripremamo..nema uspavljivanja sikom..to smo pomalo uspjeli ali nam je dugo trebalo, i sad pokusavamo smanjiti nocno dojenje..pa ce mo vidjeti..odmah mu nije zanimljiva user posted image
6.30- dojenje
9.00- frutolino s vodom
pa ce malo dokiti-a to se samo malo napije nakon dnevna spavanja
oko 13-14- rucak- pileca juha sa povrcem i grizom
17-17,30-uzina voce- banana + kuhana jabuka iz kompota
pa ce malo dokiti-a to se samo malo napije nakon dnevna spavanja
20-20,30- humanin keks+ mijeko- s vodom
ne dam mu da doji pred spavanje..odvikavam ga..zato mi doji između obroka pomalo

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 3458
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 12:01:47   
mojbebac
i mi ovako otprilike klopamo, supa sa povrcem nam je obavezna svaki dan, ali ne dojimo vise po danu, samo uvece i ujutro, ali joj dajemo po danu flasicu mlijeka, posto sam morala poceti raditi, tako da po danu ne mogu je dojiti, ali ovo uvece i ujutro sigurno uskoro necemo prekidati .....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 3459
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 12:09:08   
delly

IZVORNA PORUKA: marinčii

mi smo jučer dojili 9 ili 10 putauser posted image ,za doručak mu pokušala dati kašicu od banane,jabuke i keksa pojeo nekoliko kašikica ,za ručak mrkva,jabuka..pojeo pola one male kašice i to je to..nikako da počne bolje jesti gustu hranu neznam više ni šta da mu dam kad ništa neće


marinci dosta su mu i dvije kascice ako ga dojis ,evo ni moja nece nesto poslije da jede kad je djete sito .
nekad pojede 120 ml a nekad 5 kasikica ,sta cu necu je tjerati . ali odlucila sam ovako probati, dad sisu i nakon mozda sat sat i po dati kasicu .user posted image user posted image ili ?? kako vi to radite???



_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 3460
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 12:09:47   
delly

IZVORNA PORUKA: mojbebac

i mi ovako otprilike klopamo, supa sa povrcem nam je obavezna svaki dan, ali ne dojimo vise po danu, samo uvece i ujutro, ali joj dajemo po danu flasicu mlijeka, posto sam morala poceti raditi, tako da po danu ne mogu je dojiti, ali ovo uvece i ujutro sigurno uskoro necemo prekidati .....


supa s povrcem ?? kako je pravis?? jel supa.-kasa ili ??? user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 3461
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 12:15:13   
marinčii
evo M je dojio  u pola 10 i zaspo oko pola 11 i evo još spava ,sad kad ustane dat ću mu kašicu od breskve i riže,znači skoro 3 sat će proći od dojenja pa se nadam da će pojesti

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 3462
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 12:26:00   
hampsi
Marinci je li to Frutekova kasica? Ja sam je neki dan otvorila ali sam mislila da je pokvarena jer mi je nelogicno da riza bude u zrnu onako, bojim se da se dijete ne zadavi

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 3463
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 12:31:25   
noaa

IZVORNA PORUKA: hampsi

Marinci je li to Frutekova kasica? Ja sam je neki dan otvorila ali sam mislila da je pokvarena jer mi je nelogicno da riza bude u zrnu onako, bojim se da se dijete ne zadavi

jes riza je u zrnu i mene je bilo strah da se ne udavi al Noa je rizu pljuvalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 3464
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 12:32:09   
megi
Pozz mamama i bebama
marinci da te tam da se moja cura nije cula sa matejom ovih dana jer nece nista slano da jedeuser posted image
dodouse malo je bila prehladjena pa mozda zato mada je vocne obroke uredno jela
i ona voli tu frutekovu breskva riza, mada joj je omiljena jabuka visnja


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 3465
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 12:35:22   
marinčii
marinci da te tam da se moja cura nije cula sa matejom ovih dana jer nece nista slano da jede
može biti da su se dogovorili hehe,ma valjda krenu ja se ne predajem do prvog rođendana valjda počne i povrće jestiuser posted image ,je frutekova je kašica,nisam mu je dosad davala  pa nisam ni znala da je riža u zrnu valjda će htjet pojesti

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 3466
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 12:40:54   
megi
ma ona inace jede, al joj se nesto zanedalo, mozda je najbolje da i ovo pripisem zubicimauser posted image
ma pojesce on tu kasicu ako voli voce, bas je ukusna
a moja cura najbolje jede dok i mi jedemo tako da joj je rucak kad i nama jer se zagleda u MM prati sta on radi i onda i ona dosta pojede
vec kad sam ja sama, sto je cesto, trebam svasta izvoditi da pojede sve

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 3467
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 13:48:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: shejla

Lamija ima 3 obroka (dorucak rucak i veceru) i 3 dojenja, koja dodju kao medjuobrok i uspavljivanje user posted image user posted image user posted image
(dva dojenja pred dnevne spavanjce, oko 11 i oko 15 sati i jedno navecer oko 8 - pola 9)


koliko Lamy kolicinski pojede po jednom obroku, onako odokativno? jer Raffi ima isto 2-3 boroka cvrste hrane plus sto doji, pa minimun 7 puta u toku dana, plus 2 nocna podoja..a po obroku pojede nekad 50ml pasirane hrane,a nekad i 150ml...nekad nece nikako, svega par kasikica

< Poruku je uredio pocahontas -- 17.2.2010 13:49:12 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 3468
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 13:50:45   
marinčii
evo M nakon 3 ipo sata od dojenja i opet nije htio pojest ni pola kašice od breskve i riže tako d je opet dojiouser posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 3469
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 14:06:59   
mama75
Eh marinčii i ja ti kuburim sa ovom mojom malom. Jela mi je voće fino (doduse samo Hipp, "domace" ni pod razno), krenula i povrce - tkvica, krompir, mrkvica... i razboli se. Imala temp 4 dana. Poslije toga user posted image Prvo je "izbacila" povrce, a evo danas nece ni voce. A da ne govorim da se nocu budi svako 2 sata da doji... I po danu tako isto. Evo sad idem pokusati opet sa povrcem, kupila Hipp, mozda joj se vise svidi. Nije dojila od 11. Uh... 

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 3470
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 14:42:47   
mama Nataša
i mi smo danas napokon počeli user posted image

dvije kašike skuhanje zgnječene jabuke i sve je smazao! nisam smjela više za prvi put, ali mi se čini da je htio još user posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 3471
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 16:38:24   
Mya_81 RR
Mi smo danas jeli piletinu, krompir, tikvicu i mrkvu, a kasnije smo imali puru s jogurtom što i nije prošlo baš najbolje user posted image Njoj je pura očito bila prekrupna i smeta joj kad jede, kao da se davi. Onda sam izblendala malo s jogurtom, ali svejedno nije bilo dovoljno za njen ukus user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 3472
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 16:46:06   
sheri
e drugarie ne vole puruuser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3473
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 17:01:24   
Mya_81 RR
Joj, koliko sam samo sudja danas isprljala ne bi li pura na kraju bila po njenom ukusu user posted image  

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 3474
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
17.2.2010 17:35:19   
Apotekarka
smijem li Antoniu kad se opoiravi davati cveklu ili sok od nje i kako da ga pripremim

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *