|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Važnost Autosjedalica
20.7.2009 23:24:13   
dana3
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: rozi

Slicno chiccu je i Cam (Neonato), i oni nisu bas dobri na testovima. Od ovih italijasnkih marki ispade najbolja Peg perego.

nisu ni oni nesto...nazalost
izgleda da su chicco i peg perego samo postala imena iza kojih se krije jedno veliko nista!






ma ime se prodaje.vjerujte da se ovde najvise prodaju i kupuju na "Blocket" sajtu.oglasi za kupnju i prodaju svega i svacega.mi smo kupili polovnu maxi cosi sjedalicu a i ova prva je polovna.nove su skupe i preskupe,a nisu sigurnije nista ove nove od ovihi
starih.ako cemo bas po sigurnosti najbolje su one koje su pravljenje za odredjenu tipu auta kao sto je slucaj VOLVO stolica za volvo auta ali cijena im je da bog sacuva.
vazno je nju dobro i pravilno postaviti.MM stalno zvoca ako nesto ne uradim kako treba a ja samo na to kazem-gluho i daleko bilo sudara.
u svakom slucaju,kako god da vam kazu da postavljate AS ,postavite ih tako da dijete bude ledjima okrenuto pravcu kretanja auta.znaci soferu ledjjima.ako je moguce na zadnjem sjedistu da se montira na sredinu...
to su eto neki od savjeta ...

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Važnost Autosjedalica
21.7.2009 14:19:55   
škorpija
rozi a zašti služi ova štapina na tvojoj budućoj autosjedaliciuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Važnost Autosjedalica
21.7.2009 15:40:35   
rozi
user posted image user posted image user posted image , da sjedalica ne bi iskocila iz sjedista  u slucaju, ne daj Boze, udesa.

I ove sjedalice sa izofiksom bi trebale imati tri tacke uporista ,tj vezanja za auto, kao sto imaju i one koje se vezu pojasom ( kod pojasa imas dole dvije, na onoj plastici , gdje se pojas ucvrscuje i gore na vrhu sjedalice jos jednu , gdje pojas takodjer prolazi)..

Svako auto sa izofiksom ima dvije tacke vezanja sjedalice na sjedistu, a treca  je ili ova ''noga '' ili posebna traka sa kojom se veze vrh sjedalice sa trecom izofiks tackom , koja se nalazi negdje u gepeku, ali je nemaju sva auta. Posto kod mene nema te trece tacke, na kraju sam odlucila kupiti ovu sa nogom, mada ce mi mozda malo i smetati.

user posted image user posted image user posted image  , jesam li zakomplikovala ?

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Važnost Autosjedalica
21.7.2009 18:23:17   
škorpija
pa malo mi je jasnije, znači ova se može montirati u svako auto i sigurnija je od običnih

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Važnost Autosjedalica
22.7.2009 8:45:54   
triplemama

IZVORNA PORUKA: dana3

ma ime se prodaje.vjerujte da se ovde najvise prodaju i kupuju na "Blocket" sajtu.oglasi za kupnju i prodaju svega i svacega.mi smo kupili polovnu maxi cosi sjedalicu a i ova prva je polovna.nove su skupe i preskupe,a nisu sigurnije nista ove nove od ovihi
starih.ako cemo bas po sigurnosti najbolje su one koje su pravljenje za odredjenu tipu auta kao sto je slucaj VOLVO stolica za volvo auta ali cijena im je da bog sacuva.
vazno je nju dobro i pravilno postaviti.MM stalno zvoca ako nesto ne uradim kako treba a ja samo na to kazem-gluho i daleko bilo sudara.
u svakom slucaju,kako god da vam kazu da postavljate AS ,postavite ih tako da dijete bude ledjima okrenuto pravcu kretanja auta.znaci soferu ledjjima.ako je moguce na zadnjem sjedistu da se montira na sredinu...
to su eto neki od savjeta ...


Ovo važi za Švedsku u kojoj su sjdalice do 18 kg okrenute suprotno od smijera vožnje (takve AS), u ostalim europskim zemljama se AS grupe I okreću u pravcu vožnje jer su tako konstruisane (iako su ove AS u Švedskoj sigurnije)

Kod polovnih AS treba obratiti pažnju da nije starija od 6 god. da ima certifikat, da ima sve ispravne orginalne dijelove i da sigurno nije učestvovala u sudaru.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Važnost Autosjedalica
22.7.2009 8:47:12   
triplemama

IZVORNA PORUKA: rozi

user posted image user posted image user posted image , da sjedalica ne bi iskocila iz sjedista  u slucaju, ne daj Boze, udesa.

I ove sjedalice sa izofiksom bi trebale imati tri tacke uporista ,tj vezanja za auto, kao sto imaju i one koje se vezu pojasom ( kod pojasa imas dole dvije, na onoj plastici , gdje se pojas ucvrscuje i gore na vrhu sjedalice jos jednu , gdje pojas takodjer prolazi)..

Svako auto sa izofiksom ima dvije tacke vezanja sjedalice na sjedistu, a treca  je ili ova ''noga '' ili posebna traka sa kojom se veze vrh sjedalice sa trecom izofiks tackom , koja se nalazi negdje u gepeku, ali je nemaju sva auta. Posto kod mene nema te trece tacke, na kraju sam odlucila kupiti ovu sa nogom, mada ce mi mozda malo i smetati.

user posted image user posted image user posted image  , jesam li zakomplikovala ?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image u savjetnike ćeš ti meni user posted image



_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Važnost Autosjedalica
22.7.2009 12:54:51   
Blue rose RR
Ja nisam za to da se dijete okreće leđima u odnosu na pravac vožnje, hem se vozi naopačke, hem ga već vidim kako izlijeće kroz šoferšajbu :(

Isofix majka, iza mene ili mm, nikako u sredinu, i okrenuto u pravcu vožnje.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Važnost Autosjedalica
23.7.2009 8:36:40   
triplemama

IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ja nisam za to da se dijete okreće leđima u odnosu na pravac vožnje, hem se vozi naopačke, hem ga već vidim kako izlijeće kroz šoferšajbu :(

Isofix majka, iza mene ili mm, nikako u sredinu, i okrenuto u pravcu vožnje.




Ali mora dok je malo a i po svim statistikama najsigurnije je suprotno od smijera vožnje a i takve su sve AS za djecu do 13 kg.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Važnost Autosjedalica
25.7.2009 14:54:18   
rozi
IZVORNA PORUKA: škorpija

pa malo mi je jasnije, znači ova se može montirati u svako auto i sigurnija je od običnih


Ne vjerujem da je sigurnija od obicnih,samo sa pojasom moze doci  do pogreske prilikom montaze, a kod izofiksa se to rjedje desava.

A sigurnost sjedalica je se vidi na onim testovima koje je triplemama postavila. 

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Važnost Autosjedalica
25.7.2009 14:59:37   
rozi
 
IZVORNA PORUKA: triplemama


IZVORNA PORUKA: rozi

user posted image user posted image user posted image , da sjedalica ne bi iskocila iz sjedista  u slucaju, ne daj Boze, udesa.

I ove sjedalice sa izofiksom bi trebale imati tri tacke uporista ,tj vezanja za auto, kao sto imaju i one koje se vezu pojasom ( kod pojasa imas dole dvije, na onoj plastici , gdje se pojas ucvrscuje i gore na vrhu sjedalice jos jednu , gdje pojas takodjer prolazi)..

Svako auto sa izofiksom ima dvije tacke vezanja sjedalice na sjedistu, a treca  je ili ova ''noga '' ili posebna traka sa kojom se veze vrh sjedalice sa trecom izofiks tackom , koja se nalazi negdje u gepeku, ali je nemaju sva auta. Posto kod mene nema te trece tacke, na kraju sam odlucila kupiti ovu sa nogom, mada ce mi mozda malo i smetati.

user posted image user posted image user posted image  , jesam li zakomplikovala ?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image u savjetnike ćeš ti meni user posted image


Hehe, naucila zena gradivouser posted image user posted image user posted image


Imam jos jedno pitanje. Evo danas sam postavila sjedalicu( jucer sam je dobila, konacnouser posted image ) i ona baza se ne mrda ni milimetra, ali sjedalica na bazi mi se malo klima lijevo -desno. Je li to na svakoj sjedalici tako?
Doduse i na onoj staroj Neonato je bilo isto, ali kontam nije neka sjedalica pa malo rasklimana.
Mozda to tako treba biti? Ja odmah kontam da nije kome ispala, jer sam je dobila onako raspakovanu, tako je i putovala iz Sarajeva.




_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Važnost Autosjedalica
25.7.2009 19:54:46   
triplemama

IZVORNA PORUKA: rozi

 
IZVORNA PORUKA: triplemama


IZVORNA PORUKA: rozi

user posted image user posted image user posted image , da sjedalica ne bi iskocila iz sjedista  u slucaju, ne daj Boze, udesa.

I ove sjedalice sa izofiksom bi trebale imati tri tacke uporista ,tj vezanja za auto, kao sto imaju i one koje se vezu pojasom ( kod pojasa imas dole dvije, na onoj plastici , gdje se pojas ucvrscuje i gore na vrhu sjedalice jos jednu , gdje pojas takodjer prolazi)..

Svako auto sa izofiksom ima dvije tacke vezanja sjedalice na sjedistu, a treca  je ili ova ''noga '' ili posebna traka sa kojom se veze vrh sjedalice sa trecom izofiks tackom , koja se nalazi negdje u gepeku, ali je nemaju sva auta. Posto kod mene nema te trece tacke, na kraju sam odlucila kupiti ovu sa nogom, mada ce mi mozda malo i smetati.

user posted image user posted image user posted image  , jesam li zakomplikovala ?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image u savjetnike ćeš ti meni user posted image


Hehe, naucila zena gradivouser posted image user posted image user posted image


Imam jos jedno pitanje. Evo danas sam postavila sjedalicu( jucer sam je dobila, konacnouser posted image ) i ona baza se ne mrda ni milimetra, ali sjedalica na bazi mi se malo klima lijevo -desno. Je li to na svakoj sjedalici tako?
Doduse i na onoj staroj Neonato je bilo isto, ali kontam nije neka sjedalica pa malo rasklimana.
Mozda to tako treba biti? Ja odmah kontam da nije kome ispala, jer sam je dobila onako raspakovanu, tako je i putovala iz Sarajeva.





Provjeriti ćemo aBd

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Važnost Autosjedalica
25.7.2009 20:38:29   
dana3
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ja nisam za to da se dijete okreće leđima u odnosu na pravac vožnje, hem se vozi naopačke, hem ga već vidim kako izlijeće kroz šoferšajbu :(

Isofix majka, iza mene ili mm, nikako u sredinu, i okrenuto u pravcu vožnje.







Prilikom sudara,(ne dao Bog),kod prvog udara,sofer i suvozac se naginju naprijed a dijete se opire ledjima tako da ne dolazi do tolikog trganja i lomljenja grudnog kosa.Zato bebe suprotno od pravca voznje  treba da sjede,a sredina na zadnjem sjedistu se preporucuje zbog bocnih udara.
Kako triplemama rece-svedski standardi a nisu losi.evo ova stolica na slici je ista ona koju  trenutno imamo i postavlja se suprotno od pravca voznje.
Kako god da ih postavljate gledajte samo da su dobro uvezane i da je djetetu udobno i sigurnouser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Važnost Autosjedalica
25.7.2009 21:06:29   
Anoniman
posto nisam sve procitala..pa ne znam jel' spomenuto... ako se autosjedalica montira na sjedistu gdje je prednji airbag mora se montirati tako da je dijete okrenuto ledjima...tj. ako se autosjedalica montira na prednjem sjedistu

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Važnost Autosjedalica
25.7.2009 21:38:38   
gvendolina
dadada cini mi se da se sjedalica ne smije postavljati na sjedistu na kojem ima airbag,on se mora iskljuciti,provjeri

Mi imamo graco autosjedalicu 0-13 kg.Sad nam je vec udobnije kako smo malo veci.

Imam pitanje,kada se vadi oni dodatni jastucici iz as,jel kad beba pocne da sjedi?
Nigdje nije spomenuto da se as moze osigurati i tako sto se prednje sjediste povuce natrag i ucvsti as.Meni se to cini kao dodatna bezbjednost i svaki put ucvrtimo as tako.triplemama da li je to ispravno i spominje li se igdje takav nacin pricvrsicavanja as?


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Važnost Autosjedalica
25.7.2009 21:48:33   
liliputanka
Mi smo svojoj izvadili sigurnosne jastucice kada joj je pocelo smetati, imala sam osjecaj da je sputana. To je bilo oko nekih 4 - 5 mjeseci. A mi imamo GRACO - vu as i postolje za nju, ali smo uvijek dodatno ucvrscivali prednjim sjedalom, tako je i dan danas. Nemoze skodit.

_____________________________

Lorena, 22.10.2008.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Važnost Autosjedalica
25.7.2009 22:02:56   
Blue rose RR
AS sa djetetom se ne može postaviti, meni se čini uopšte na prednje sjedište po novom Zakonu o sigurnosti saobraćaja u BIH, koji je donešen prošle sedmice
Nisam 100 % sigurna, ali moram u ponedjeljak provjeriti.

A što se tiče airbag-a OBAVEZNO ugasiti ukoliko se beba postavlja sa AS na prednje sjedište, jer može doći do gušenja djeteta, i neželjenih posljedica.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu liliputanka)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Važnost Autosjedalica
26.7.2009 14:33:12   
dana3
http://www.youtube.com/watch?v=fKIeExpDLDA

prvi polozaj prikazuje postavljanje sjedalice u pravcu voznje a drugi suprotno od toga.

Sjedalica se ne smije stavljati na prvo sjediste ako ima airbag.Neka auta imaju mogucnost da se isti privremeno ugasi a mnoga nemaju.Ovde su visoke kazne za to .Iskljucenje airbaga je oko 500 eura i ponovno ukljucenje isto toliko:zato neka djece nazaduser posted image !
Ovde ima dosta ispitivanja sta se desava u autu prilikom sudara jer se ovde proizvode volvo i saab auta,tako da je ispitano da razni predmeti kao ukrasi,jastucici,djecije igracke u momentu sudara mogu biti pogubne jer im se masa puno povecava-npr.predmet od 1kg u trenutku sudara moze da dobije tezinu od 40 kg,covjek koji vaze npr 80 kg u brizini od 60 km/h u momentu dara mozeda bude tezak 4 tone.nevjerovatno ali istinito.
malo je OT ali eto neki podaci o sigurnosti nasih najmanjih putnika

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Važnost Autosjedalica
27.7.2009 11:00:56   
triplemama
IZVORNA PORUKA: dadada

posto nisam sve procitala..pa ne znam jel' spomenuto... ako se autosjedalica montira na sjedistu gdje je prednji airbag mora se montirati tako da je dijete okrenuto ledjima...tj. ako se autosjedalica montira na prednjem sjedistu

Inače se ni jedna AS ne bi trebala montirati ispred airbaga a ni voziti naprijed. Na zadnje sjedište

< Poruku je uredio triplemama -- 27.7.2009 11:03:12 >


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Važnost Autosjedalica
27.7.2009 11:06:24   
triplemama

IZVORNA PORUKA: liliputanka

Mi smo svojoj izvadili sigurnosne jastucice kada joj je pocelo smetati, imala sam osjecaj da je sputana. To je bilo oko nekih 4 - 5 mjeseci. A mi imamo GRACO - vu as i postolje za nju, ali smo uvijek dodatno ucvrscivali prednjim sjedalom, tako je i dan danas. Nemoze skodit.


Sjedalica mora biti odlično učvršćena sa pojasima ili isofoxom (po upustvima) . Sjedalicu u slučaju sudara može zdrobiti to sjedište kojim je dodatno pričvršćena i putnik koji sjedi na njemu.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu liliputanka)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Važnost Autosjedalica
17.10.2009 21:25:02   
triplemama
user posted image
Da se ne zagubi, pošto je važno. Da sam moderator stavila bi ovaj topic pod važno

HOP HOP

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Važnost Autosjedalica
18.10.2009 1:39:03   
triplemama
Hvalaaaaaa user posted image user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Važnost Autosjedalica
22.10.2009 7:18:05   
micica
Drage moje, ja po prvi put trebam sama sa bebarom u autu pa me malo strah. Sjedalicu imam, kupljena zajeno sa kolicima Kombinacija. Gracova je. Medjutim, meni ona izgleda ogromna. Vidjela sam slicicu na forumu kako bi bebe trebalo sjediti u njoj ali meni je to ... Ona mi je premala, tek joj je mjesec i nesto. Sva upadne u sjedalicu. Ne znam kako da je svezem? Bojim se da ce joj biti neudobno. Sta da radim? Zbog svega toga i ne izlazimo iz kuce. Pomozite

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Važnost Autosjedalica
22.10.2009 9:44:51   
Blue rose RR
Tebi treba da je to nasigurniji način prevoženja djeteta od kuće do odredišta.
Ako imaš onu sjedalicu grupa 0 - od rođenja do 10 kg, onda nema tog neudobnog položaja.

Najvažnija je sigurnsot djeteta - a moram podsjetiti i ponovo podcrtati da AS , služi samo za prevoz djeteta, a ne za konstantni boravak (ležanje ili sjedenje) djeteta u istoj.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Važnost Autosjedalica
22.10.2009 10:16:08   
bebano
Micice tako malena beba svakako lezi u toj sjedalici.. Znam, izgleda jako neudobno i sto kazes bebice skroz propadnu u nju, ali to je njima najsigurnije. Ne brini i ja sam svog sina kada je imao 20 dana vozila u auto sjedalici i nista se nije bunio, nego je odmah zaspao u njoj. Bitno je da ti je sjedalica dobro pricvrscena i fino stavi bebicu, vezi je i ne brini se. Nadam se da ti sjedalica stoji iza suvozacevog mjesta tako da mozes tokom voznje tj dok cekas na semaforu "poviriti" sta radi bebica.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Važnost Autosjedalica
22.10.2009 10:22:37   
anidla
IZVORNA PORUKA: bebano

Micice tako malena beba svakako lezi u toj sjedalici.. Znam, izgleda jako neudobno i sto kazes bebice skroz propadnu u nju, ali to je njima najsigurnije. Ne brini i ja sam svog sina kada je imao 20 dana vozila u auto sjedalici i nista se nije bunio, nego je odmah zaspao u njoj. Bitno je da ti je sjedalica dobro pricvrscena i fino stavi bebicu, vezi je i ne brini se. Nadam se da ti sjedalica stoji iza suvozacevog mjesta tako da mozes tokom voznje tj dok cekas na semaforu "poviriti" sta radi bebica.


Mislim da ja i Micica imamo odprilike iste AS, kod mene je isto Graco Ultima...trebam se poroditi za 10-tak dana i interesuju me dvije stvari:

1) smijem li u njoj iznjeti bebija iz bolnice (ima i dodatni dio kao jastucici dok je beba mala) i na njoj pise od 0-13 kg.. i provjerila sam i ima taj certifikat sa pocetka teme sto ste pisale (narandzasta najepnica) Universal

2) e sad moj najveci upitnik vise glave...kad stavim tu AS u auto, kako cu je pricvrstiti za sjediste?? jel trebam kupiti dodatno neko postolje koje stalno ostaje u autu? gdje kupiti i kako cu znati koji mi odgovara? nesto se bojim stamo staviti AS na sjediste i to je to kad nije on fiksiran....

unaprijed hvala

p.s. ako neko naidje na sliku kako to izgleda da postavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *