|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:03:36   
besana11
E da.i kada mi bude dosadno mogla bih doci u Dobrinju kod jedne od vas na kafu :)

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:04:20   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: besana11


IZVORNA PORUKA: tinkivinki
nije tačno,evo na svih 5 su te savjetovali isto da batališ tu vezu i ti se opet udala za njega.ti izgleda si otvarala to ne bi li ko rekao ono što ti želiš čuti.da si tad poslušala narod ne bi bila u ovoj situaciji.a i sad gnjaviš ne bi li neko rekao ma pristani na sve,moli ga,idi u selo,nemoj samo da se rastaješuser posted image

Nisam poslusala jer mam svoje.Ako ti volis roze boju a ja i nas 10 ti kazemo da ti ne stoji ti jenikada neces obuci?Uradila sam ono sto sam htjela a ako sam pala sama sam pala i sama se ubila.Naravno komentare odavde mogu procitati kao i ismijavanja jer me i to eto zabavlja,ali slusam sebe i svoje srce

znači tema je za zabavu,a savjeti tebi služe da se zabaviš.a ti najbolje znaš šta i kako ćeš.odlično,poštujem što si iskrena za promjenuuser posted image

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:04:30   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Lalali

Upravu si, zaboravila sam staviti naocale, ali razumijem ono sto procitam. Ne zelim da te vrijedjam niti sam te uvrijedila, to stotebe istina boli je nesto sasvim drugo. Pokusavam, mada znam da je uzaludno, reci ti, prvo da si sklona izmisljanju, ne kazem da si izmislila ovaj problem, jer znam da si se udala i gdje, te detalje, ali garantujem da ima detalja koje si izmislila i tu ocito zaboravljas sta si napisala pa u narednom postu pises nesto drugo.
Jer si oduvijek voljela dramu oko svog zivota praviti i e tegli me za jezik da te ofiram ovuda. Helenejse, citava tvoja mahala je upucena do u najsitniji detalj ovog slucaja, 15 foruma, takodjer, govori li to tebi da nesto nije u redu s tvojom glavom? Shavizaj se malo, uzmi svoj zivot u svoje ruke i ne bulazni okolo da te ljudi ismijavaju.


a sto to se tebe tice , jel tebe ova zena prozvala jel dirala u tvoju porodicu , familiju zasto bih ti nju otkrila ili koji klinac , bogme si ti slab covjek .



pogledaj ove linkove iznad...vidjet ces da zena ima slicne probleme od 2009-e...doduse nekad je to rodica a nekad ona...2009-e bio n Zeland, sada selo kod gorazda ...elem nek se nesto desava makar i virtualno user posted image

rose sto se tice pisanja besane ja sam joj vec napisal sto mislim , ali jako mi ej ruzno nekome na forumu pisat znam ko si znam sta si , ona da je htjela da s ezna ko je i sta je ona bi to sama otkrila , a sta mi znamo kako se ko s necim nosi pa da jos doda zna citav komsiluk mislim da to nije trebalo .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:07:55   
besana11
Draga moja hvala sto si na mojoj strani,to sto pisem jeste ekad sam bila ja nekada drugarica koja nije uclanjena na forum pa uzme moj i pise.I sta je tu lose?Nesto zabranjeno?
Druga stvar to da zna cijeli komsiluk,neka zna.Pa vratila sam se a ljudi su mahalci zadiru u tudju intimu i ja se bogami ne krijem i kazem sta jeste uvjek sam bila iskrena i kazem sta mislim a ne da pricam kako mu cvjetu ruze u vrtu i mirisu a zivot mi smrdi na ocaj.
Slobodno nek pise ko sta zeli

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:11:17   
besana11
IZVORNA PORUKA: tinkivinki
znači tema je za zabavu,a savjeti tebi služe da se zabaviš.a ti najbolje znaš šta i kako ćeš.odlično,poštujem što si iskrena za promjenuuser posted image

Ja uvjek bila.Tema nije za zabavu vec da vidim misljenja kako bi ko uradio ali me niko navratiti nece na ono sto ja ne zelim.Svaka cas_t ljudima koji ovako razmisljaju-Zivot mi se srusio imam 3 djece jedno drugom do uha i muza koji ide u kafanu sta da radim?Naidje na 10 strana odgovora tipa"Draga moja razvedi se sto prije taj nije vrijedan da djeca nebi patila" I ona se jadna razvede.A nije poslusala sebe i njeno srce koje joj govori"Pitaj ga zasto ide u kafanu pokusaj to rijesiti pa vidjeti ima li srece sa njim.Mozda se sve okrene"

Mora,m vam reci jos da uzivam u vrijedjanjima jer obicno oni puni kompleksa i lazi u sebi vrijedjaju druge i ismijavaju.A volim da vidim ljude suprotne meni koja sam iskrena kud puklo da puklo.Naime idem traziti posao sunce napolju,pa kada se vratim nadam se da cu uz jednu jacu kafu naici na brdo odgovora sa ismijavanjima ili tome slicnim.Bas to volim prijace mi takva kafa.user posted image

< Poruku je uredio besana11 -- 13.2.2014 10:15:28 >

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:17:26   
muaaa
mislim da kad se vratis,zateci ces kljuc i katanac...jer ovdje nikome nije do zahebancije s tobom



_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:21:08   
InLove
Ja vise ne znam je li ovo smijesno ili zalosno user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:24:39   
lady_bubamara
Besana , pobogu, ako ti je toliko, ali zaista toliko stalo do njega, ako ga zaista toliko voliš , želiš da budeš uz njega , vrati se onda, živi na selu, žrtvuj se , stisni da ne kažem šta i prihvati da ćeš živjeti na selu sa njegovima, jer sve to radiš zato što ga voliš i što misliš da je vrijedan toga, da zaslužuje, da je on taj ! A to što ćemo se sad ovdje očigledno počet svađat međusobno zbog davanja savjeta tebi ne vodi nikuda, što je ova ovo rekla, što je ona ono rekla!

Znači , voliš ga , ne možeš bez njega, previše te boli razdvojenost, kupi stvari i vrati se njemu.

I ne možeš očekivati da te svaka žena ovdje razumije , niti bilo ko, nismo svi isti, i nemamo svi iste savjete, niti isto razmišljamo .

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 333
   [Obrisana poruka]
13.2.2014 10:25:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu maxus svratila)
  Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:33:45   
ladyblue RR
Strahinjić Ban ASAP

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 10:52:22   
Skvo RR
KLJUČ, brisanje i tako to.

LP


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 336
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *